LŠF 2015

Moderatorius: aleksej

Re: LŠF 2015

Standartinė Roma » Pir 2015 Spa 12, 19:43

Vajus rašė:Kartoju klausimą:

Kiek dar laiko neveiks pagrindinis (pradinis) federacijos puslapis ? :

Mūsų tinklalapis buvo sukurtas gana senai,todėl pastoviai jį atakuoja virusai,dėl kurių jis ištisai neveikia.Jau keli mėnesiai,kai kompjuteristai kuria naują versiją.Kai tik jie tą darbą pabaigs,tikiuosi,kad tinklalapis pradės veikti pilnai.Gal turit kažkokių pageidavimų-kaip reiktų mūsų tinklalapį patobulinti(gal ką įtraukti,pakeisti ir pan.)
Roma
 
Pranešimai: 1754
Užsiregistravo: Pir 2009 Sau 19, 1:22
Miestas: Vilnius

Re: LŠF 2015

Standartinė arunas05 » Ant 2016 Rgs 13, 18:13

Galvoju , kad M.Janavičius yra išvykęs iš LT ir LŠF VK nebedalyvauja. Atmetus statistus, VK liko 2 nariai ....
arunas05
 
Pranešimai: 2447
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

Re: LŠF 2015

Standartinė Aleksas » Tre 2016 Rgs 14, 8:46

Edikas sako kad jis tiktai treneris, visiems kitiem jau viskas įgriso ir jiems ,,do lampočki'', taigi lieka tiktai viena, o kai viena tai nieko nereikia klausti, ką noriu tą ir darau.
Aleksas
 
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Pen 2008 Vas 01, 1:09
Miestas: Jonava

Re: LŠF 2015

Standartinė ricka-plun » Tre 2016 Rgs 14, 21:58

Gerai,kad diskusija persikele,ten,kur ir turejo buti!Gerb.Arunai,visa laika buvo taip,kad tie du zmones sprende ir sprendzia,kaip ir kas turi buti!Bet taip,matyt ir turi buti,nes visiems yra viskas gerai!Cia tik Arunas,Andrius uzduoda kazkokius klausimus,bet ir tie lieka be atsako...O viskas realiai ir logiskai turetu buti kitaip!Tereikia paskaityti LSF istatus..Pagrindine valdzia nera viceprezidente..Bet...Kol daugumai klubu tai yra "Nusispjauti",tai taip ir viskas bus toliau...Esminis klausimas visiems iskyla paprastas,pakeisti galim,bet nera kuom?......Mano manymu,tai kiekvienas klubas savo viduje pries konferencija turetu pasiruosti savo namu darbus,kad konferencijos metu nereiketu galvoti kas ir kaip...Galima ir cia forume daug isdiskutuoti,savo nuomone isreiksti juk...Taip juk gimsta tiesa,ar bendras sutarimas..Bet matyt daugumai viskas yra gerai!...................
ricka-plun
 
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: Tre 2008 Sau 23, 20:06

Re: LŠF 2015

Standartinė Aleksas » Ket 2016 Rgs 15, 9:56

taip, į konferenciją mes turim ateiti jau žinodami kuo norim ir už ką balsuosime. ir kad finansinė ataskaita jau būtu paskelbta forume, kad galėtume detaliai su ja susipažinti, nes tokia kaip dabar, yra niekinė ir neatitinka dabartinių standartų (tai XIX-XX amžius). turėtume žinoti ką rinksime į prezidento vietą ir kas galėtu dirbti VK ir kokios komisijos mums reikalingos, nes šio metų VK praktiškai sužlugdytas: trenerių kvalifikacija nieks nesirūpina, teisėjų mes neturim, o katrie ir teisėjauja - neturi ne jokios kategorijos (gal keli turi tarptautinė, arba dar seną, nuo sovietinių laikų), veteranų čempionatai tapo tipo festivaliniai, nes čempionai neįgyja ne jokių teisių - į LR finalus iš jų vieta atimta (reikalinga jaunimui), apie PČ ar EČ jie net neinformuojami ir jiems net nieko nesiūloma, o važioja kas tik nori, nors ir nedalyvauja čempionatuose, vaikų stovykloje gali dirbti treneriai, kurie viešai, vaikams matant, geria alkoholinius gėrimus, ruko, keikiasi, ir viskas tai normalu. federacija rašo tiktai vieną projektą sporto departamentui dėl finansavimo, bet neieško kitų sponsorių, ar Europos pinigų, nors to galėtu pasimokyti iš šachmatininkų. Ramūnas Karbauskis - dabartinis LŠF prezidentas gal ir galėtu prie šaškių sporto prisidėti daugiau, nors ir taip nemažai daro, nevardysiu visų turnyrų kurios jis finansuoja, bet Roma Šidlauskienė jau daug metų su juo ne kontaktuoja ir nelabai ieško būdų kaip tą spragą ištaisyti, kodėl taip vyksta, reikėtu tiktai juos paklausti. ir iš vis, jeigu nieks nesikeis, tai nematau prasmės priklausyti tokiai federacijai, o festivaliniai turnyrai priklauso tiktai nuo jų organizatorių.
taigi, galvokim, ką siūlisim, ką rinksim ir ką toliau veiksim. man atrodo kad kiek vieno nuomonė yra svarbi ir norietusi ją žinoti, ir tik žinodami daugumos nuomonę galėsime projektuoti savo ateitį.
Aleksas
 
Pranešimai: 493
Užsiregistravo: Pen 2008 Vas 01, 1:09
Miestas: Jonava

Re: LŠF 2015

Standartinė Baskep » Ket 2016 Rgs 22, 16:22

Du žmonės šauniai mėgina inicijuoti galimus pokyčius. visgi aktualesnės diskusijos nėra matyt. galbūt problema komunikavimo kanale? gal geriau su kai kuriais klubais komunikuoti ne per šią svetainę, o pvz. elektroniniais laiškais? telefonu?
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Pranešimai: 970
Užsiregistravo: Ket 2008 Kov 06, 9:26
Miestas: nebekaunas

Re: LŠF 2015

Standartinė arunas05 » Ant 2016 Rgs 27, 16:20

esmė ne kaip komunikuoti , o apie ką. :D
http://kksd.lt/index.php?829097500
čia surašyta , kam ir kokiems tikslams skirtos lėšos Lietuvos valstybėje. Šaškių federacijoje projekto pavadinimas geras , bet įsisavina jas keletas žmonių ar su jų darbu susiję. O kur kiti LŠF nariai? Plaukimo federacijoje įsisavinta 2015 m. apie 650 000 eurų , o buhalteris dirba puse etato. Pas mus - Šidlauskienė pilnas etatas plius apmokama internetas, telefonas ir t.t. Dar plius teisėjavime gerai pasišildo...Ar ne per gerai?
arunas05
 
Pranešimai: 2447
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

Re: LŠF 2015

Standartinė arunas05 » Sek 2016 Spa 02, 23:51

štai kaip atrodo finansinė veikla plaukimo federacijoje - matosi , kas , kur ir kiek panaudota 2015 metais :
http://ltuswimming.com/images/stories/d ... jektas.pdf
Žinoma per dideli skaičiai, kad parašyti detaliau, bet vaizdas yra.
Būtų gerai , kad prieš konferenciją klubai IŠ ANKSTO gautų revizijos komisijos ataskaitą , kad galėtų pateikti klausimus ir pasiūlymus.
arunas05
 
Pranešimai: 2447
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

Re: LŠF 2015

Standartinė Roma » Ant 2016 Spa 11, 23:16

1 punktas: Kraneve komandiniame PČ 64 nebuvo Lietuvos komandos. Atsakymas : vyrų ir moterų lentelės
http://chessarbiter.com/turnieje_warcab ... ngs&7.html
http://chessarbiter.com/turnieje_warcab ... ngs&7.html
2 punktas : jaunimo PČ buvo 3 Lietuvos atstovai
https://plus.google.com/u/0/photos/1136 ... 0540168386
3 punktas: A.Norvaišas žaidė už Sankt Peterburgą
https://plus.google.com/u/0/photos/1136 ... 1255846977
4 punktas : Armanavičiui nebuvo pasiūlyta važiuoti į 64 veteranų PČ.
Čia reikia tau pasiskambinti Armanavičiui ir pasiklausti.
5 punktas : Pinske EČ 100 jaunime žaidė 32 Lietuvos atstovai
http://eyc2016.fmjd.org/country/12.html
6 punktas : Europos komandinėse 100 Taline yra užsiregistravusios 2 Lietuvos komandos. Jos kaip tik dabar ten ir žaidžia.
http://www.kabeliit.ee/turniirid/t317/t ... teams.html
http://www.kabeliit.ee/turniirid/t319/t ... teams.html
7 punktas : būsimam EČ 100 Izmire yra užsiregistravę 2 Lietuvos atstovai
http://ec2016.fmjd.org/open/
http://ec2016.fmjd.org/women/
Kadangi su Arūnu bando diskutuoti ir Mantas ir Vaidas(labai argumentuotai viską išdėstę),bet jis nieko išskyrus save negirdi ir nemato,tai pabandysiu į jo pateiktus klausimus atsakyti kaip oficiali Lietuvos šaškių federacijos viceprezidentė,kad nebūtų klaidinami Lietuvos šaškininkai.
1. punktas. Bulgarijoje vyksta klubinis čempionatas,kuriame atvyksta dalyvauti kelios šalys.Kad Langinas jį vadina komandiniu šalių čempionatu ,tai nieko nereiškia.Mes ne kartą siūlėm pravesti oficialų šalių čempionatą kaip daro šimtalangių šaškių europos federacija,bet p. Langinui tai neįdomu.O tokio formato čempionate Lietuva dalyvauti negali.
2. Labai gaila,bet šiemet iš tikrųjų jaunimo pasaulio čempionate nusprendė nedalyvauti mūsų pasaulio čempionai Norkus ir Jocaitė,nors jiems buvo siūlomos įvairios papildomos nuolaidos ir ne kartą prašoma pagalvoti,bet jie nenorėjo praleisti pirmųjų studentų fuksų stovyklų ir rugsėjo 1-osios.Labai gaila,bet į jų vietas buvo siūloma važiuoti stipriausiems mūsų jaunuoliams,bet neatsirado norinčių,o važiuoti tuščia mašina nebuvo prasmės.Todėl nusprendėm duoti pailsėti Vitui Labučiui(kuris jau 4 metus veža mūsų jaunimą į Bulgariją su mašina),o kai kurių sportininkų tėveliai nusprendė nuvežti savo vaikus į turnyrą ir suderinti tai su savo atostogomis.Taip Sabaliauskas žaidė vaikų turnyre,kadangi jo visa šeima (6 žmonės )vyko poilsiauti į Bulgariją.Kartu Domarkai su savo vaikais Audriumi ir Ryčiu irgi važiavo poilsiauti ir kartu nuvežė abu brolius į varžybas.Taigi,Arūnai,nevežė Sabaliauskas visų vaikų į varžybas.
3.Norvaišas vyko kartu su silpnaregių komanda į Bulgariją (treneriu).O Langinas dažniausia klubinį čempionatą praveda per vieną dieną ir į savo komandą kviečia visus stiprius žaidėjus,kuriuos atsitiktinai pamato salėje.Arūnas yra suaugęs žmogus ir pats turi mąstyti už ką žaisti ir ką atstovauti.Aš labai apgailestavau,kad jam pritrūko noro sužaisti nors veteranų "žaibo" čempionate ir parvežti į Lietuvą pasaulio čempionato medalį.Tai tik dar kartą įrodo,kaip mums visiems rūpi Lietuvos šaškių prestižas ir ateitis.Juk finansavimas kitų metų priklauso nuo šių metų pasiektų rezultatų ir aukso medalis tikrai būtų labai pravertęs.
4. Kas liečia Armanavičiaus dalyvavimą veteranų čempionate,tai apie tai labai gerai paaiškino Vaidas.Jei Petras būtų išreiškęs norą dalyvauti Bulgarijoje,tai starto mokestį jam federacija būtų apmokėjus,o likęs finansavimas priklausytų nuo rezultatų.Mes jau senokai įvedėm sistemą,kad į svarbiausias varžybas komandiruojam čempionus,o likę dalyviai gauna finansavimą priklausomai nuo pasiektų rezultatų.Taip ir Vilius važiavo į jaunimo iki 23 m. čempionatą už savo pinigus(turėjo apsimokėt nakvynę).Bet iškovojus medalius,visos išlaidos jam buvo pilnai padengtos.

5.Taip,Pinske žaidė daug Lietuvos atstovų ir tai yra puiku.Kai varžybos vyksta netoli nuo Lietuvos,mes stengiamės į pagrindinį turnyrą pasiųsti visus čempionus (8),kai kurie klubai dar pafinansuoja kelis geriausius sportininkus,o papildomai dar važiuoja didelė grupė sportininkų dviems dienom į žaibą ir greitąsias šaškes. Taigi siunčiam ir du trenerius- vieną į pagrindinį turnyrą,o kitą į žaibą.Jei čempionatas vyktų Olandijoje,tai dalyvių nebūtų daugiau 10.taip stengiamės užtikrinti masiškumąir vaikų tobulėjimą.Tuo pačiu turim daugiau šansų iškovot medalius.Taigi ir 4 medaliai iš Pinsko buvo parvežti
6. Apie komandinį šalių čempionatą jau rašiau-jis vyksta kas du metus ir šalys siunčia savo stipriausius sportininkus atstovauti savo šalis.Arūnas nori pasiūlyti Lietuvai nedalyvauti tokiame svarbiame visai Europai renginyje?Jis siūlo laikytis principo-jei paprastom šaškėm tokio renginio nėra-tai nereikia ir 100 dalyvauti?Jei jis nori vadovauti šaškių federacijai,tai reiktų keisti savo "kiemo"mąstymą ir galvoti apie visos Lietuvos rezultatus.
7.O kas turėtų atstovauti Lietuvai Turkijoje vyksiančiame Europos vyrų ir moterų čempionatuose,jei ne Lietuvos čempionai E.Bužinskij ir R.Šidlauskienė.Atleisk,Arūnai,bet šiemet mes tapom čempionais,nors ir kaip tau tas nepatiktų.
8. Lapkričio mėnesį vyks analogiškas Europos 64 čempionatas,kuriame tikimės dalyvaus net 4 Lietuvos atstovai (Kaip tik atsirado galimybė nuvežti daugiau suaugusių į EČ,kai nedalyvavo Bulgarijoje vaikai(sutaupyti pinigai bus panaudoti kaip tik paprastom šaškėm).
Roma
 
Pranešimai: 1754
Užsiregistravo: Pir 2009 Sau 19, 1:22
Miestas: Vilnius

Re: LŠF 2015

Standartinė Roma » Tre 2016 Spa 12, 0:03

Arūnas daug rašo apie mūsų projektą,kuriam KKSD išskiria pinigus,bet rašo tik dalį teisybės.aš jau aiškinau per praeitą konferenciją,bet trumpai paaiškinsiu dar kartą.Mūsų finansavimas vadinas [url]DIDELIO SPORTINIO MEISTRIŠKUMO PLĖTOTĖ[/url]Būtent tam skiriami pinigai-todėl ir pinigai skirstomi pagrindinėms Lietuvos varžyboms-čempionatams ir Europos ir Pasaulio čempionatams.Jokie pinigai niekams negali būti skiriami ar dalinami. Taigi,Arūnai,neapgaudinėk žmonių ir nevaidink Kalėdinio senio- iš valstybės išskirtų pinigų tu niekad negalėsi pinigų paskirti nei klubams,nei mėgiamiems asmenims.Jei nori vadovauti federacijai,tai bent jau iš pradžių susipažink su pagrindiniais principais ir reikalavimais,su kalendoriais ir neerzink žmonių.Dabar tu užsiimi tik destrukcija ir šmeiži tuos žmones,kurie daugiausia dirba ir stengiasi dėl šaškių ateities.Galiu netgi tave apkaltinti,kad dėl tavo nesąmonių gal ir komandiniame čempionate mes negalėjom ramiai žaisti.Didelis prašymas-bent per EČ palik mus ramybėje ir leisk savo nervus gadinti tik partijos metu,o neskaitant tavo melagingus komentarus.
Aleksejus labai tiksliai pakomentavo kaip suplanuojami dalyviai į svarbiausius tarptautinius renginius.Jei mes įtraukiam renginį į kalendorių,tai parašom ir kiek maždaug dalyvių gali dalyvauti iš Lietuvos,bet tai nereiškia,kad mes juos finansuojam.Kai mes skirstėm 2015 m. biudžetą,Arūnas puikiai matė kaip skirstomi pinigai ir netgi turi išklotinę.Jis puikiai žino,kad jokiems pasaulio taurės etapams ar tarptautiniams turnyrams-Salou,Kanai ir pan. pinigai nebūna skiriami.Labai norėčiau,kad šaškininkai netikėtų Bučinsko rinkimine propaganda-niekad niekas iš Lietuvos šaškininkų nėra važiavęs už federacijos pinigus į jokius tarptautinius turnyrus.Aš nesiruošiu jums prisiekinėt ant LR konstitucijos kaip Aleksejus,bet specialiai paprašysiu revizorių patikrinti visus minėtus turnyrus,kad įtikinti visus,kad Bučinskas juodina geriausius Lietuvos sportininkus.Mes visi neblogai žaidžiam ir patys galim nuvažiavę užsidirbti prizus ir pasidengti savo išlaidas.Pvz, Kanuose aš gavu net tris prizus (340 eurų)ir pilnai padengiau visas savo turnyro išlaidas.
Taigi,už šmeižtą Arūnai,aš tave galiu paduot į teismą,o ne tu Bužinskį.Mano kantrybė irgi ne begalinė-jei tu nesiliausi mane šmeižęs,tai aš pasinaudosiu tavo pasiūlymu ir oficialiai paduosiu tave į teismą.
Roma
 
Pranešimai: 1754
Užsiregistravo: Pir 2009 Sau 19, 1:22
Miestas: Vilnius

Re: LŠF 2015

Standartinė Vajus » Tre 2016 Spa 12, 1:14

Skirta tiems, kas skaitė informaciją temos "Tarptautiniai turnyrai" skyrių "Įvairūs turnyrai" , pradedant nuo rugsėjo 27d.iki spalio 3d. (priešingu atveju gali būti nelabai suprantama :D ...).


Vietoj įžangos
------------------

Kai kritikuoji ar giri turi remtis faktais, kurie BŪTENT TĄ rodo , o ne interpretuoti faktus savaip ,- kaip kad A.Bučinskas paprastai daro.

Imkim , pavyzdžiui, paskutinę diskusiją .
Kaip galima apibūdinti žmogų, kuriam 2 asmenys (dar prieš Šidlauskienė atsakymą) argumentuotai aiškina, kad čempionatas Kraneve nebuvo šalių čempionatas, kaip jis teigia, bet jis vistiek tvirtina savo... Maža to, savo versijai patvirtinti pats siunčia šio turnyro lenteles visų forumiečių peržiūrai, tokiu būdu "mušdamas įvartį į savo vartus", nes lentelėse akivaizdžiai matyti, kas tai per „jovalinis“ čempionatas.

Kas čia: bukumas ar ...?


Įtikinti Bučinską , kad jis klysta, nepavyko iki šiol dar niekam: :D .

Kodėl niekam nepavyksta to padaryti, nors daugumoje atvejų jis būna neteisus? Todėl kad , kaip taikliai apibūdino jį Regina Steponavičienė, jis yra tas, kuris „spalvų neskiria“.. ... Aš išsireikščiau dar „kiečiau“ nei Regina, bet, turint omeny viešą erdvę, tiek jau to.. Jam kokius nori akivaizdžius argumentus pateikinėk ,liaudiškai sakant, „nors kuolą ant galvos tašyk“, jis .tvirtins savo... Norint tuo įsitikint, užtenka pasižiūrėti forume jo polemikas su Domčevu, Smaidriu, Bužinskiu, Šidlauskiene .....
----------------------------------------------------------------------------------------------


Tai, kad Bučinskas suranda įvairią informaciją apie šaškes ir mūsų forume nurodo tos informacijos šaltinius, yra tikrai sveikintinas dalykas ir, ko gero, vienintelis dalykas , už kurį galiu jį pagirti. Galima pritarti ir minčiai , kad daug ką federacijos veikloje galima gerinti ir tobulinti...(beje, tą teiginį „gerinti ir tobulinti“ galima taikyti bet kam bet kuriuo adresu... :D )

Bet problema yra ta, kad Bučinsko kritika - atleisk , dieve, „nei į tvorą nei į mietą...“ Rašau tam, kad dauguma skaitytojų kritiškiau žiūrėtų į Bučinsko „kliauzas“, nes absoliuti dauguma jų būna aiškiai „ne į temą“ .... Jo pateikiami teiginiai ir faktai būna dažniausiai būna maždaug tokiame stiliuje:
Teiginys: Federacija dirba blogai...
Tą patvirtinantys faktai: :D
1. 2*2=4 ;
2. 5*2=10
3. 3*4=12
4. 5*6>20
O toliau seka:
Na, tai ką, kuris mano faktas neteisingas...?! Sakiau gi, kad federacija dirba blogai...
(Čia nei juoktis, nei verkti po tokios analizės...)

Paimkim paskutinę diskusiją (Tema "Tarptautiniai turnyrai" ,skyrius "Įvairūs turnyrai") .
7 Bučinsko punktai buvo surašyti tam, kad parodyti:
1) federacija dirba blogai
2) visas federacijos dėmesys nukreiptas į „100“ šaškes, per mažai dėmesio skiriama „64“.

.-----------------------------------------------------------------------------------------------------


Paimkim visus Bučinsko punktus- teiginius (jie žaliam fone) ir panagrinėkim,ar tie punktai patvirtina
Bučinsko teiginius.

1 punktas. Kraneve NEBUVO Lietuvos komandos.

Komentaras :
... Gal jau ir Bučinskas nebesiginčys, nes turėjo gi galų gale ir jam „daeiti“ (kelis kartus aiškinta) , kad tai nebuvo šalių čempionatas.

Tokius komandinius turnyrus paprastai organizuoja Rusijos šaškių federacijos prezidentas Langinas. Jo organizuojami turnyrai , kur komandą gali sudaryti tiek klubo rinktinė, tiek miesto rinktinė ,tiek bet koks iš bet kur surinktas žaidėjų rinkinys ir kur organizatoriai vadovaujasi šūkiu “ komanda gali būti iš bet kur, ją sudaryti gali bet kas,
bet svarbiausia- susimokėk starto mokestį ir gyvenk tik mūsų nurodytame viešbuty -tada gali dalyvauti... “
, mano požiūriu, yra grynas „bardakas“.

Na tegu vyksta tokie turnyrai (gal ir geriau negu nieko...), bet vadinti juos EUROPOS komandiniais čempionatais, kaip bando skambiai juos krikštyti Langinas, net liežuvis neapsiverčia. Bet tai ten Rusija, ten „savas“ stilius...gal ir nereikia per daug tuo stebėtis...

Tiesa, net Langinas , nors ir kaip jam norėtųsi, priešingai Bučinskui (cha cha...), neišdrįsta jų vadinti Europos šalių čempionatu, pasitenkindamas Europos komandinio čempionato pavadinimu.

Tokiame turnyre, kadangi jis nėra šalių čempionatas, Lietuvos rinktinei išvis nėra jokio būtinumo ar prestižo dalyvauti. Ten, galbūt, galėjo būti koks nors Lietuvos klubas- pav., „Pamarys“, „Vitražas“ ir pan.

O tai jau yra didelis skirtumas ... LABAI DIDELIS SKIRTUMAS...

Ne federacijos rūpestis yra kažkokio klubo dalyvavimas kažkokiose varžybose. Patys klubai sprendžia dalyvauja ar ne (ar turi noro, ar leidžia finansinės galimybės ir pan.) .

Šiek tiek į šoną:
Ne federacija , o pats klubas finansuoja savo dalyvavimo bet kokiame turnyre išlaidas... Visose normaliose sporto šakose taip yra ...
Negi Kauno „Žalgiriui“, dalyvaujant Eurolygos ar kitame turnyre, Lietuvos krepšinio federacija skiria ar privalo skirti lėšas ... Tas pats ir futbole ir t.t.

Mūsų klubas „Riešutas“ dukart dalyvavo Europos „64“ klubiniame čempionate ir kartą „100“ . . Mums net į galvą neatėjo prašyti LŠF paramos ar leidimo dalyvauti–.. .

Būtų juokinga, jei pav., „Lietuvos rytas“, norėdamas sudalyvauti kažkokiame krepšinio klubų turnyre, reikalautų iš krepšinio federacijos pinigų. Tam jie ir klubai, kad patys išsilaiko, patys susiranda sponsorių...
2 punktas . Jaunime buvo 3 Lietuvos atstovai, kuriuos nuvežė Sabaliausko tėvas.
5 punktas. Pinske 100 jaunime žaidė 32 Lietuvos atstovai
.

Komentaras:

Na vežė Sabaliausko tėvas.. Na tai kas? Ką norima tuo pasakyti? Kad vežti turėjo Šidlauskienė ? Ar reikėjo nusamdyti visą autobusą (reisinio TIESIOGINIO nėra ) 3 vaikų vežimui? Manyčiau, teisingai elgėsi Sabaliauskas ,- aš tėvų vietoj vien saugumo sumetimais. irgi nelabai atiduočiau kažkam svetimam vežti savo vaiką 2000 km pirmyn ir 2000 km atgal ...

Kita mintis, kurią norima išreikšti minėtais 2 punktais, iš pirmo žvilgsnio atrodo lyg ir prasmingesnė. Norima užakcentuoti , kad „64“ čempionate (Kraneve) tebuvo 3 atstovai , o „100“ čempionate Pinske žaidė net 32 atstovai.
Pats faktas, matomai, teisingas ,-net nesigilinau, ar iš tikro taip. Tegu būna taip.

Na ir kas iš to? Ką norima šituo faktu įrodyti?

Nesigilinant į visas kitas peripetijas, iš kurių kai ką paminėjo Janavičius (daug kas iš „64“ žaidėjų atsisakė; pajėgių žaidėjų, galinčių iškovoti aukštas vietas, daugiau buvo būtent „100-ėse ir pan.) mane, kaip kritiką , įtikintų , kad federacija iš principo pasielgė teisingai ,viena paprasta aplinkybė.

Kokia? Atsakau.
Kranevas yra Bulgarijoje (~2000 km) , Pinskas- Baltarusijoje (~200 km). Nuvažiuoti į abi puses į Pinską kainuoja, vertinant grubiai tik pagal atstumą , yra maždaug 10 kartų pigiau nei į Kranevą . Be to, ir maitinimas Bulgarijoje yra brangesnis . Mes su Kybartu, kai skridome į Bulgariją maždaug tuo pačiu metų laiku (važiavom būtent į Kranevą), už lėktuvo bilietus, nors ir gavome, atseit popigiai, mokėjome daugiau nei po 700 litų.
Kur racionaliau, taupant lėšas, vežti didelį skaičių vaikų : ar į tolimąją Bulgariją ar į artimąją Baltarusiją ? Atsakymas bent jau man yra aiškus. Ir net jei labai norėčiau kritikuoti federaciją , net jei ir būtų dar kažkokie kitokie niuansai, vien dėl šio aplinkybės aš įvykdyto federacijos sprendimo (turiu omeny dalyvaujančiųjų vaikų skaičių abiejuose čempionatuose) kritikuoti nebeišdrįsčiau ... .Bet Bučinskui tai nė motais... Svarbu „pavaryt“...

Paironizuosiu (skaičiukus galima kaitaliot, bet esmė liks ta pati..) :

Kaip Bučinskas įsivaizduoja 32-iejų (na juk reikia , jo nuomone, vienodinti dalyvių skaičių „64“ su „100-ėse “-cha cha....) asmenų nuvežimą į Bulgariją? Kad ima Šidlauskienė juos visus į savo mašiną ir veža 2 paras ? Ai ..tiesa, netilps pas Šidlauskienę visi vaikai... Tada gal atsiras 8 tėvai , kurie veža visus vaikus savo automobiliais ? Irgi nelabai realu... Tada gal bandom juos skraidint...? Cha cha.... Nuskraidint 32 atstovus kainuotų ~6500 eurų , o kur dar maitinimo išlaidos 32 asmenims Bulgarijos kurortiniame miestely .. Taigi bandymas „suvienodinti“ „64“ ir „100“ pagal dalyvaujančiųjų skaičių baigtųsi tuo, kad vienom varžybom „ištaškytum“ kone 2/3 metinio federacijos biudžeto ... ... .

3 punktas. A.Norvaišas žaidė už Sankt Peterburgą.

Komentaras :

Kame problemos ? Kam pateikinėti šitą faktą, kalbant apie federacijos darbo įvertinimą?
Federacijos darbo vertinimas yra visai nesusijęs su šituo faktu. Jei tai būtų buvęs šalių čempionatas,
tai , matomai, galima būtų daryti federacijai priekaištą, kad nesuformavo komandos.
O dalyvauti tokiame, velniai žino kokiu pagrindu formuojamų komandų, čempionate Lietuvos rinktinei būtų, kaip minėjau, tiesiog nesolidu...

Atskiri žaidėjai gali daryti kaip jie nori.. Na norėjo Norvaišas, tai ir žaidė. Čia jo teisė. Tai ką turėjo daryti federacija? –Neleisti?
Tai buvo čempionatas ne Lietuvoj.. Prie ko čia Lietuvos federacija? Juk ne jinai organizavo šias varžybas...

Kad kažkoks žaidėjas žaidžia kitur už kitą klubą turi rūpėti ne federacijai , o klubui, kuriam šis žaidėjas priklauso (šiuo atveju „Verdenei“) . Ir tik klubas gali reikšti (arba ne) kažkokias pretenzijas tam žaidėjui. Pas mus Lietuvoje klubų komandinėse, pavyzdžiui, už Šilutės komandą irgi žaidžia užsieniečiai ..

A .. a.... užmiršau ... . Bučinskas klubinėse nedalyvauja.. Nu tai atleistina-vargšelis nelabai susigaudo , kas kur ir kaip – „pasiklydo erdvėje...“ :D , kaip sako Regina .

Tai gal Bučinskas siūlo (juk turi asmuo fantaziją... :D ) , kad federacija neleistų Norvaišui žaisti už kitą klubą kitur...? Ne, jis to nesiūlo ... ...- Bet tai kokio velnio, kokiu tikslu tada jis aplamai mini šitą faktą , norėdamas kritikuoti federacijos darbą....?

4 punktas : Armanavičiui nebuvo pasiūlyta važiuoti į 64 veteranų PČ.

Komentaras :

Minėdamas Armanavičių, Bučinskas ,aišku , turi omenyje ir save, įsijausdamas į nuskriaustojo vaidmenį. Bet tai nelabai ir svarbu, nes apie veteranus aš jau rašiau gan išsamiai anksčiau ir tą punktą išnagrinėjau.. .. Visko nebekartosiu, tik priminsiu dar kartą pagrindinę mintį :
jokia federacija jokioje šalyje veteranų neagituoja, nesiūlo žaisti ir nedengia dalyvavimo išlaidų veteranų čempionatuose. Patys žaidėjai domisi, kada vyksta turnyrai, patys perka bilietus, patys padengia savo dalyvavimo išlaidas ir praneša savo federacijai, kad nori žaisti.


6 punktas . Europos komandinėse 100 Taline yra užsiregistravusios 2 Lietuvos komandos. Jos kaip tik dabar ten ir žaidžia.

Komentaras:

Tai labai gerai kad žaidžia... Ir kad abi (tiek vyrų, tiek moterų) žaidžia. Europos šalių čempionate.. Priešingai Bučinsko teiginiui, tai kaip tik parodo teigiamą federacijos darbo pusę...

Su ironija:
Jei žaistų tik 1 komanda arba išvis nežaistų tai tada būtų geriau ,- ar ne , Bučinskai... ? Cha cha....

Taip ir vėl nelabai supratau, kam jis mini šitą faktą ..Turbūt, spėju, tam , kad sulygint „64“ ir „100“.

„64“-iuose Europos komandinio šalių čempionato nėra, tai tada pagal Bučinsko logiką ir čia („100“-ėse) nėra ko dalyvauti... (priešingu atveju kam minėti šitą faktą, pateikiant tai kaip federacijos darbo kritiką).

Arklio logika, ką čia ir bepridursi...

7 punktas Būsimam EČ 100 Izmire yra užsiregistravę 2 Lietuvos atstovai .

Komentaras:

Čia Bučinskas su džiaugsmu mus nori informuoti: nu va, žiūrėkit, ar aš neteisus: čia užsiregistravo žaisti abu mano priešai – E.Bužinskij ir R.Šidlauskienė. O kur kiti...?

Taip tai taip... Bet pagal priimtas rašytas ir nerašytas taisykles atstovauti Lietuvą tokiose varžybose pirmenybę turi čempionai. Gal Bučinskas „užmiršo“ , kas yra 2016m. Lietuvos vyrų ir moterų čempionai „100“ šaškėse ?.
Primenu: E.Bužinskij ir R.Šidlauskienė. Patinka kam nors ar ne, bet tą teisę atstovauti Lietuvą
šie du asmenys įgyjo ne dėl „blato“ ar užimamų pareigų , bet pagal sportinį principą...

Su ironija:
Samprotaujant pagal Bučinską (priešingu atveju kam pateikinėt šitą faktą , kritikuojant ) : asmuo, užimantis kažkokias pareigas LŠF , nebeturi teisės atstovauti Lietuvą. :D

Na ir vėl arklio logika... Taip samprotaujant, į tą LŠF iš stipresnių žaidėjų išvis nenorės niekas eit...(juk net tapęs čempionu, neturėsi jokių teisių... )

O gal to ir siekia Bučinskas ? ,- -tada ir beliks jam, Bučinskui, užimt prezidento kėdę...- :D Tiesa, žmonės renka ir išrenka net ir į žymiai atsakingesnius postus niekuo nepasižyminčius asmenis , o Bučinskas bent jau šaškėmis žaist moka... taigi šansų vaikinukas turi... :D

Pabaigai:
Taisytinų dalykų federacijos darbe, aišku, yra (o kada jų nebus ?) , bet šį kartą šneka eina ne apie tai, o apie „didįjį“ kritiką ir jo svaičiojimus....

Pusiau juokais, pusiau rimtai:
O gal federacijai vertėtų padaryti tai, ką šitas veikėjas grasina padaryti kitiems:-t.y. paduoti į teismą už šmeižtą...
Paskutinį kartą redagavo Vajus Tre 2016 Spa 12, 23:23. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vajus
 
Pranešimai: 398
Užsiregistravo: Pir 2007 Lap 26, 15:10

Re: LŠF 2015

Standartinė ricka-plun » Tre 2016 Spa 12, 19:04

Vajus rašė:Taisytinų dalykų federacijos darbe, aišku, yra (o kada jų nebus ?)...[/b]

Man tai sis sakinys is viso teksto atrodo reiksmingiausias!Lauksiu,gal isdrys si savo sakini Vaidas issamiai,papunkciui{kaip jau esam priprate} isdestyti!Kur ir ka reikia taisyti,kas negerai?
ricka-plun
 
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: Tre 2008 Sau 23, 20:06

Re: LŠF 2015

Standartinė arunas05 » Ket 2016 Spa 13, 1:27

Roma rašė:Arūnas daug rašo apie mūsų projektą,kuriam KKSD išskiria pinigus,bet rašo tik dalį teisybės.aš jau aiškinau per praeitą konferenciją,bet trumpai paaiškinsiu dar kartą.Mūsų finansavimas vadinas [url]DIDELIO SPORTINIO MEISTRIŠKUMO PLĖTOTĖ[/url]Būtent tam skiriami pinigai-todėl ir pinigai skirstomi pagrindinėms Lietuvos varžyboms-čempionatams ir Europos ir Pasaulio čempionatams.Jokie pinigai niekams negali būti skiriami ar dalinami. Taigi,Arūnai,neapgaudinėk žmonių ir nevaidink Kalėdinio senio- iš valstybės išskirtų pinigų tu niekad negalėsi pinigų paskirti nei klubams,nei mėgiamiems asmenims.Jei nori vadovauti federacijai,tai bent jau iš pradžių susipažink su pagrindiniais principais ir reikalavimais,su kalendoriais ir neerzink žmonių.Dabar tu užsiimi tik destrukcija ir šmeiži tuos žmones,kurie daugiausia dirba ir stengiasi dėl šaškių ateities.Galiu netgi tave apkaltinti,kad dėl tavo nesąmonių gal ir komandiniame čempionate mes negalėjom ramiai žaisti.Didelis prašymas-bent per EČ palik mus ramybėje ir leisk savo nervus gadinti tik partijos metu,o neskaitant tavo melagingus komentarus.
Aleksejus labai tiksliai pakomentavo kaip suplanuojami dalyviai į svarbiausius tarptautinius renginius.Jei mes įtraukiam renginį į kalendorių,tai parašom ir kiek maždaug dalyvių gali dalyvauti iš Lietuvos,bet tai nereiškia,kad mes juos finansuojam.Kai mes skirstėm 2015 m. biudžetą,Arūnas puikiai matė kaip skirstomi pinigai ir netgi turi išklotinę.Jis puikiai žino,kad jokiems pasaulio taurės etapams ar tarptautiniams turnyrams-Salou,Kanai ir pan. pinigai nebūna skiriami.Labai norėčiau,kad šaškininkai netikėtų Bučinsko rinkimine propaganda-niekad niekas iš Lietuvos šaškininkų nėra važiavęs už federacijos pinigus į jokius tarptautinius turnyrus.Aš nesiruošiu jums prisiekinėt ant LR konstitucijos kaip Aleksejus,bet specialiai paprašysiu revizorių patikrinti visus minėtus turnyrus,kad įtikinti visus,kad Bučinskas juodina geriausius Lietuvos sportininkus.Mes visi neblogai žaidžiam ir patys galim nuvažiavę užsidirbti prizus ir pasidengti savo išlaidas.Pvz, Kanuose aš gavu net tris prizus (340 eurų)ir pilnai padengiau visas savo turnyro išlaidas.
Taigi,už šmeižtą Arūnai,aš tave galiu paduot į teismą,o ne tu Bužinskį.Mano kantrybė irgi ne begalinė-jei tu nesiliausi mane šmeižęs,tai aš pasinaudosiu tavo pasiūlymu ir oficialiai paduosiu tave į teismą.

1. Štai kaip iš tikrųjų vadinasi LŠF finansavimo projektas : atidaryti nuorodą http://kksd.lt/index.php?2408079677 ir žiūrėti 2016 m. Lietuvos sporto šakų federacijų sporto šakų plėtros projektų , kuriems įgyvendinti skirtos fondo lėšos, sąrašas . O ten 2 puslapis pirma eilutė.
Neklaidinkite Lietuvos šaškininkų.
2. Aš nerašiau , kad yra BLOGAI , kad 100 dalyvauja komandinėse ir asmeniniuose Europos čempionatuose. Tai tik informacija , norint palyginti 100 ir 64 turnyrus.
3. Cituoju viceprezidentę : ,,...niekad niekas iš Lietuvos šaškininkų nėra važiavęs už federacijos pinigus į jokius tarptautinius turnyrus...,, Tai juk 100 Pasaulio taurėje kalendoriuje ir finansavime numatyti 2 šaškininkai ir , kaip suprantu , tam YRA SKIRIAMOS lėšos , o jūs nefinansuojate. Tai jūs apgaudinėjate KKSD? Čia tik klausimas , o ne teiginys.
4. Puočiauskui - Langinas yra IDF prezidentas , o ne Rusijos šaškių federacijos.
5. Čia jums kopija susipažinimui iš bylos dėl šmeižto. Galiu ir daugiau pakonsultuoti :D
„A. D. veiksmuose nėra nusikaltimų sudėties. Jis sąžiningai klydo dėl
skleidžiamos informacijos tikrumo ir perdavė ją ne kaip savo
nuomonę, nurodė šaltinį. Ir, kaip nuosprendyje nurodė apylinkės
teismas, Lietuvos Respublikos Visuomenės Informavimo įstatymo 54
str. 1 d. 3) p. nurodyta, kad viešosios informacijos rengėjui ir 9 ar)
skleidėjui netaikoma redakcinė atsakomybė ir jie neatsako už tikrovės
neatitinkančios informacijos paskelbimą, jeigu jie nurodė informacijos
šaltinį ir ji buvo anksčiau paskelbta per kitas visuomenės informavimo
priemonės, jeigu ši informacija nebuvo paneigta per ją paskelbusias
visuomenės informavimo priemones“ (Vilniaus apygardos teismo 2011 m.
gruodžio 21 d. nutartis baudžiamojoje byloje Nr. 1A-1203-2011
6.Citata : ,,... specialiai paprašysiu revizorių patikrinti visus minėtus turnyrus...,, . Aš tai norėčiau irgi dalyvauti patikrinime. Ir ne vien tik minėtų turnyrų , bet visų lėšų panaudojimo. Galėsiu? Beje, revizijos komisija anksčiau buvo 3 žmonės , o dabar 1.
arunas05
 
Pranešimai: 2447
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

Re: LŠF 2015

Standartinė ricka-plun » Ket 2016 Spa 13, 9:57

arunas05 rašė:6.Citata : ,,... specialiai paprašysiu revizorių patikrinti visus minėtus turnyrus...Aš tai norėčiau irgi dalyvauti patikrinime. Ir ne vien tik minėtų turnyrų , bet visų lėšų panaudojimo. Galėsiu? Beje, revizijos komisija anksčiau buvo 3 žmonės , o dabar 1.

O kiek zmoniu revizijoje turi buti pagal istatus?Beje,kur galima paziureti istatus?Saske.lt neveikia..Anksciau tai ten budavo...
ricka-plun
 
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: Tre 2008 Sau 23, 20:06

Re: LŠF 2015

Standartinė arunas05 » Ket 2016 Spa 13, 15:18

Citata iš Puočiausko rašinio :
Imkim , pavyzdžiui, paskutinę diskusiją .
Kaip galima apibūdinti žmogų, kuriam 2 asmenys (dar prieš Šidlauskienė atsakymą) argumentuotai aiškina, kad čempionatas Kraneve nebuvo šalių čempionatas, kaip jis teigia, bet jis vistiek tvirtina savo... Maža to, savo versijai patvirtinti pats siunčia šio turnyro lenteles visų forumiečių peržiūrai, tokiu būdu "mušdamas įvartį į savo vartus", nes lentelėse akivaizdžiai matyti, kas tai per „jovalinis“ čempionatas.

Kas čia: bukumas ar ...?

Lentelėse organizatorius ( IDF ) nurodo , kad tai PASAULIO ČEMPIONATAS. Čia ne aš teigiu , bet duodu nuorodą , kur taip parašyta. Ponas Puočiauskai, žodis bukumas yra įžeidžiantis. Siūlau atsiimti jį atgal.

http://www2.lat.lt/ta/66150:ver24:str155

čia dar pasiskaitymui byla: http://liteko.teismai.lt/viesasprendimu ... 9244e34b69 , kurioje komentatorius PAVADINO ieškovės vyrą šunimi ir gavo Marijampolės apylinkės teisme 1950 litų baudą .Plius 2000 moralinę žalą ir plius 1000 teismo išlaidas. Bandė skųstis , bet buvo paliktas galioti apylinkės teismo sprendimas ir dar plius gavo sumokėti 855 litų teismo išlaidų.... Ai, dar plius teistumas....
TAIP , KAD SU KOMENTARAIS JUOKAI MENKI.
arunas05
 
Pranešimai: 2447
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

AnkstesnisKitas

Grįžti į LŠF VK veikla

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių