Balsuokime už jaunuosius šaškininkus

Moderator: aleksej

Balsuokime už jaunuosius šaškininkus

Postby Algimantas » Wed 2024 Apr 17, 17:00

100 sporto žvaigždžių
Lietuvos radijas ir televizija (LRT) ir Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) sporto mėgėjus kviečia dalyvauti kasmetiniuose Lietuvos jaunųjų sporto žvaigždžių šimtuko (#100SportoŽvaigždžių) rinkimuose.

Rinkimai organizuojami siekiant pagerbti geriausius 2023 metų jaunuosius sportininkus ir atkreipti dėmesį į lietuvių pasiekimus įvairiose sporto šakose. Balsavimas vyksta iki balandžio 21 d. (imtinai).
Kviečiu balsuoti už jaunuosius šaškininkus, kurie nominuoti šiuose apdovanojimuose:
Leonardas Gudynas
2023 m. Europos jaunių šimtalangių šaškių greitųjų čempionatas – 3-ia vieta. 2023 m. pasaulio jaunių šimtalangių šaškių greitųjų čempionatas – 2-a vieta.
Treneris Edvard Bužinskij.
Myja Plėštytė
2023 m. Europos jaunių šimtalangių šaškių greitųjų čempionatas – 3-ia vieta, 2023 m. pasaulio moterų šimtalangių šaškių čempionatas – 14-a vieta, Baltijos šalių jaunių šimtalangių šaškių čempionatas – 1-a vieta.
Treneris Edvard Bužinskij.
Balsuoti galima čia:
https://www.lrt.lt/projektai/100sportoz ... ooUxo72AQz
Ten žiūrėti: šaškės.
P.S.
Tik parašęs čia šią informaciją, pastebėjau, kad jau yra ir gerb. Sandros informacija LŠF Facebook paskyroje. Laiku ir vietoje. Matyt, būtų įdėjusi ir čia, jeigu užbėgau už akių, atsiprašau. Šiaip, dalinkimės ir savo socialiniuose tinkluose, kitų sporto šakų atstovai dalinasi.
Algimantas
 
Posts: 1464
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 52 guests