Page 1 of 1

Seminaras teisėjams

PostPosted: Sat 2022 Jan 01, 20:14
by SandraL
Sausio 9 dieną 18.00, LŠF organizuoja šaškių teisėjų mokymus- seminarą zoom platformoje. Norint išlaikyti aukštą federacijos rengiamų varžybų kokybę, tokie mokymai yra būtinybė.

Seminaro temos:
1. Teisėjavimo programos Draughts Arbiter Pro aiškinimas.
2. Klausimai, susiję su teisėjavimo programa.
3. Situacijų, dažniausiai pasitaikančių teisėjaujant, aptarimas.
4. Etika teisėjaujant, supažindinimas, aptarimas.

Norit dalyvauti seminare, reikia:
1. Turėti į kompiuterį įdiegtą Draughts Arbiter Pro programą. Atsisiųsti ją galima iš FMJD tinklapio https://www.fmjd.org/forms/da/ .
2. Atsisiųsti zoom programą https://zoom.us/ ir susivesti duomenis dėl prisijungimo.

Patarimas. Apie teisėjavimo programą peržiūrėti informaciją ir iki seminaro pasianalizuoti: https://www.fmjd.org/downloads/DA/64_mikromatch.pdf.

Šis seminaras skirtas LŠF nariams, jis yra nemokamas, t. y. gali dalyvauti visi norintys. Visiems LŠF registruotiems klubams el. paštu iki sausio 5 d. bus išsiųsta nuoroda į seminarą. Kas norės dalyvauti ir gauti nuorodą tiesiogiai, gali parašyti bet kuriuo el. paštu esančiu žemiau ir paprašyti, kad atsiųstume.

Seminarą organizuoja LŠF. Seminarą ves FMJD tarptautines kategorijas turintys teisėjai Vitas Labutis ir Sandra Laurutienė.
Kontaktai: Vitas Labutis vitasmeister@gmail.com , tel. 8-612-15395, Sandra Laurutienė s.laurutiene@gmail.com, tel. 8-687-07275.