Egzaminai.. :)

Moderator: aleksej

Egzaminai.. :)

Postby jankis » Thu 2008 Jan 31, 21:11

Pirmo semestro pabaigos proga nusprendžiau sukurti temą apie artėjančius egzaminus. :) Esu dvyliktokas ir jau ant nosies egzaminai. Norėčiau, kad šioje temoje pasidalintumėt įspūdžiais apie save, kai laikėt egzaminus,ar bijojot ir t.t. :) Taip pat kokius egzus laikėt, kur įstojot.. Šiaip įdomu, kur šaškininkai mokosi ar mokėsi. :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby super_mario_33 » Thu 2008 Jan 31, 21:23

Galiu patart tik kad egzamino diena is ryto gerai nusikakotum :D tada viskas eis kaip sviestu patepta :lol:
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby ragvel » Fri 2008 Feb 01, 10:18

12 kl. egzai buvo lengviausi. sunkiausia buvo lietuviu, bet ir tai dave geranoriskai nusirasyti.
matematika nebuvo sunki, bet buvo keista laikyti ja vienam A lygyje nes kiti B, tad man nieks nepasakonejo.
istorija buvo papirktas egzas, nors as to nezinojau, suzinojau tik kai atejau i egza, tai nebuvo sunku.
informatika nebuvo sudetinga, tik buvo nemalonu, kad tendencingai vienai gimnazijai padejo, o kitus smauge.
rusu klb.egz. buvo siaip.. for fun.

istojau i buhlaterija, paskui informatika ir baigiau ekonomika.
dabar gal aisku sunkiau laikyti egzus, bet kai statistika skelbia (neseniai per zinias rode), kad 50 proc. nusiraso Lietuvoje, tai viskas iveikiama. :)
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby tropicana_fun » Fri 2008 Feb 01, 21:14

Mano nuomone, pries egzaminus reiketu tureti tiksla ir jo siekti. Bent jau as dvyliktoje klaseje tikrai labai daug mokiausi (dabar galvoju, kad gal net truputi per daug:) ).
Jau bebaiginejant 11 klase turejau tiksla ir konkreciai zinojau kokia specialybe ir kur noreciau mokytis. Man svarbiausi buvo 2 egzaminai - matematika ir anglu, todel jiems daugiausiai ir ruosiausi. Anglu egzaminui labiausiai padejo tai, kad visus metus skaiciau knygas angliskai bei ziurejau BBC, Exploreri bei ivairius filmus originalo kalba. Is esmes tai ir padejo, nes is knygu intuityviai pradedi jausti sakiniu struktura, naudojama gramatika ir pramoksti nauju, reciau naudojamu zodziu. Televizijos laidu ziurejimas padejo pajusti taisyklinga oficialia kalba, o filmai - neoficialuji slang'a :)
Matematika visus metus sprendziau kaip isprotejusi:) Truputi persistengiau, nes egzaminas man pasirode per lengvas ir elementariausius uzdavinius pradejau spresti nemokykliniais metodais (galvojau, kad negali buti, jog tiek tasku duoda uz toki paprasta uzdavini :) ), galu gale aisku nieko doro neisejo:) Nuosirdziai manau, kad mokejau daug daugiau negu gavau.
Istorijos egzaminas man nebuvo labai svarbus, todel jam tesiruosiau savaite pries egzamina. Skaiciau konspektus tuo paciu metu nagrinedama atlasus. Man pasirode, kad labai efektyvu, kai, perskaicius apie koki nors musi, miesta ar zygi, ji susirandi zemelpyje:) Duoda bendra supratima, o ne ivykiu sekos "iskalima".
Lietuviu kalbai nesiruosiau piktybiskai, nes labai kariavom su mokytoju, be to sis rezultatas man irgi nebuvo reikalingas. Ironiska, bet butent is lietuviu egzamino ir gavau daugiausiai:))
Manyciau, kad reiketu tureti tiksla ir "susidelioti" prioritetus. Man egzaminai sunkus tikrai nepasirode:)
tropicana_fun
 
Posts: 3
Joined: Tue 2007 Nov 20, 23:31

Postby super_mario_33 » Sat 2008 Feb 09, 14:39

Pamirsau vakar pasveikint,tai sveikinu siandien tave,Mantai,(ir kitus dvyliktokus) su simtadieniu :D
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby jankis » Sat 2008 Feb 09, 15:05

Dėkui :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby jankis » Fri 2008 Feb 15, 11:32

Aš taip pat jau 11-oje klasėj, o gal net 10-oje turėjau tikslą ir jo siekiu. Tik man būtent anglų ir matematikos egzaminai yra nesvarbūs. Mano mokslų kryptis turbūt kitokia nei Simonos :) Ok, einu mokytis :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby jankis » Wed 2008 Jul 02, 18:53

Na štai, baigėsi egzaminų sesija :) Ji praėjo visai neblogai :D Norėjau padėkoti visiems už patarimus, ypač Mariui :D Truputį prisibijojau lietuvių kalbos egzamino, nes nuo šių metų jis yra "naujoviškas": atsisakyta gramatinės dalies. Dabar jame yra teksto suvokimas ir rašomas samprotaujamasis rašinys arba teksto interpretacija. Gramatiką išmanau neblogai, tačiau nesu labai kūrybingas todėl maniau, kad gausiu neypatingai daug. Tačiau gavau 96 procentus :) Truputį nuvylė biologija, nes maniau, kad ją išlaikysiu geriausiai. Gavau 89 procentus. O chemijos egzaminas pasirodė netikėtai lengvas. Tiesa, gal padariau klaidą, kad iš egzamino išėjau likus 45 min iki pabaigos. Gal dar būčiau aptikęs klaidų :) Gavau 91 procentą. Visumoj išlaikiau gana gerai, bet galėjau ir geriau, jei būčiau daugiau mokęsis :) Linkiu sėkmės būsimiems dvyliktokams šaškininkams :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby super_mario_33 » Tue 2009 May 19, 18:53

Na stai, ryt ir man pirmas is pasirinktu egzas-lietuviu (warniui irgi turbut,nebent jis kokia daile ar muzika laike :) ) keista,bet tikslo jokio neturiu pries egzus,streso irgi nera :( cia normalu? :D ir dar-ka geriau valgyt is rytoa?
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby warnius » Tue 2009 May 19, 19:00

super_mario_33 wrote:Na stai, ryt ir man pirmas is pasirinktu egzas-lietuviu (warniui irgi turbut,nebent jis kokia daile ar muzika laike :) ) keista,bet tikslo jokio neturiu pries egzus,streso irgi nera :( cia normalu? :D ir dar-ka geriau valgyt is rytoa?

as tau panasus i menininka? :D siaip protas dirba kai skrandis tuscias, tik va, kad lietuviu egzui proto nereik, reik ziniu. Beje streso ar kazko pan ir man nera :) tai tikriausiai normalu.
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby zoomz » Tue 2009 May 19, 23:05

sekmes vyrukai :!:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby super_mario_33 » Wed 2009 Jun 10, 20:11

Siandien man baigesi pagaliau 12-os klases egzai.rytoj turetu pasibaigt ir pagrindine sesija.Is keturiu mano laikytu valstybiniu-lietuviu,matematikos,anglu ir istorijos,sunkiausias pasirode butent pastarasis.I klausimus,kuriu atsakymu nezinojau,prirasiau,kad viena ar kita valstybe uzpuole turkai,todel taip ir ivyko :D daugiausiai vilciu dedu i matematika-lyginant su praejusiais metais sis egzaminas nebuvo is sunkiuju.Beje,istorijos egzamine man ne itin patiko vienas klausimas:

56.Remdamiesi šiandieniniais tautinės sudėties Lietuvoje, Latvijoje ir
Estijoje duomenimis, pakomentuokite šaltinio E teiginį: „Partizanai
negalėjo apsaugoti nuo kolonizacijos“.

Šaltinis E (Iš Liudo Truskos straipsnio „1944–1953 metai: ką davė Lietuvai partizaninis
karas?“)
Deja, ginkluota pokario rezistencija – ne tik didvyriškos kovos su priešu, pasiaukojimas
Lietuvai, bet ir asmeninių sąskaitų suvedinėjimas
, įtariamų civilių gyventojų, net vaikų,
žudymas. [...] Vien didvyriai partizanai (nors tokių netrūko) ir niekšai stribai, išdavikai,
prisitaikėliai – sovietmečio schema, tik išvirkščia
. [...] Nepaisant didžiulių aukų, tada nė per
milimetrą nepriartėjome prie nepriklausomybės. [...] Partizanai negalėjo apsaugoti nuo
kolonizacijos.

Man pasirode siek tiek galbut neetiska,kad didelis kitatauciu tankis kai kuriuose regionuose kad ir netiesiogiai,vadinamas kolonizacija.Anksciau gal ir taip,bet ar normalu tai sieti su dabartim? :? suprantu,gal ta kolonizacija ir ne tokia tiesiogine prasme,kaip as isivaizduoju,bet kaip pvz.jaustis kokiam rusui,rasanciam egza? p.s.kaip warniui sekes?
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby warnius » Wed 2009 Jun 10, 22:26

istorijos nelaikiau, bet matke pvz buvo ziauriai lengva (blogai tiem, kas gerai moka, nes grieztai vertins ir 100-tuko ribos siauros bus, gerai tiem kas nelabai ja velka, nes manau tokio lengvo egzamino neislaikyt butu tikrai klaiku), anglu sako labai sunkus buvo, as asmeniskai apsimiegojes puse listening'o praklausiau :D bet siaip gan normaliai parasiau laiska ir rasini. Lietuviu egzaminas nesamone - vienas rasinys (interpretacija) ir vienas teksto suvokimas... Anksciau ir raides irasyt reikdavo, ir kablelius sudet.. Dabar neisivaizduoju kiek gausiu, daug kas nuo vertintojo priklausys, cia panasiai kaip dailusis ciuozimas gavos, kaip uzeis, taip ivertins (IMHO), informatika nebuvo sudetinga, tik paskutine uzduotis kiek per sunki kaip uz tiek tasku (25 lyg), padariau nesunkiai, bet po to pastebejau, kad klaida iveliau pradzioj ir kol sugalvojau kaip ja istaisyt neperrasant programos, baigesi laikas :D na bet tiek to, nelabai kas ir padare ta uzdavini. Na ir fizika, esme, kad matau, jog tikrai labai lengvas egzaminas, bet kazkaip sunkiai ejos prisimint kai kuriuos dalykus, sunku prognozuot, bet manau turetu buti visai normaliai :)
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby Kauno_zinios » Wed 2009 Jun 10, 22:34

O rytoj geografijos egzamino nelaikysi?
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby warnius » Wed 2009 Jun 10, 22:46

Kauno_zinios wrote:O rytoj geografijos egzamino nelaikysi?

as ne :) nezinojau, kad galima 6 imt :D buciau laikes :D nes nezinau ka studijuot, tai po to issirinksiu :)
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Next

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests

cron