Pasaulio jaunimo čempionatas Varšuvoj

Moderator: aleksej

Pasaulio jaunimo čempionatas Varšuvoj

Postby Baskep » Tue 2009 Apr 28, 15:16

Norėjau paklaust gal kas tiksliai gali pasakyt,nes čia datos keitėsi ir vieta pasikeitė, dėl jaunimo čempionato,kuris bus waršuvoj-kada tiksliai jis bus ir kokios ten šaškės? braziliškos ar rusiškos? jei neklystu ir gerai pamenu tai ten jaunimo PČ skaitosi..
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby aleksej » Tue 2009 Apr 28, 15:24

Image

Условия проведения Чемпионата мира до 23 лет
16-24.05.2009 г.


Проживание в двухместных номерах. Стоимость питания и проживания составляет 100 злотых в сутки (по одному участнику от каждой страны обеспечиваются размещением и питанием за счёт оргкомитета). Оплата за восемь суток: 16 мая – ужин, 17 – 23 мая – завтрак, обед и ужин, 24 мая – завтрак и обед. Просьба к приезжающим раньше сообщить об этом для того, чтобы организовать питание.

Расписание:

17 мая 11.00 – чемпионат по быстрой игре (10 минут на партию)
18 мая – открытие, 1-й и 2-й тур чемпионата по классической игре
19 мая – 3-й тур
20 мая – 4-й и 5-й тур
21 мая – 6-й тур
22 мая – 7-й и 8-й тур
23 мая – 9-й тур
24 мая 9.00 - чемпионат по блицу (3 минуты на партию), закрытие (ориентировочно в 13.30), отъезд участников после 14.30.

Все турниры проводятся в один этап по швейцарской в 7 или 9 туров, или по круговой системе (в зависимости от количества участников).

С вопросами и предложениями просьба обращаться по телефонам и адресам:

Лешек Петлицки:
e-mail: leszekpetlicki@wp.pl; тел. (+48 23 236841661 дом.), (+48 602320496 моб.); Skype: leszekpetlicki
Last edited by aleksej on Tue 2009 Apr 28, 15:43, edited 1 time in total.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby Baskep » Tue 2009 Apr 28, 15:29

ačiū labai.dabar tik įdomu ar kas iš Lietuvos ten žada dalyvaut ar ne.Su Gintu kalbėjau,tai jis sakė nedalyvaus,o dėl kitų nežinau ir nežinau kaip sužinot..
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby jankis » Tue 2009 Apr 28, 19:08

Baskep wrote:ačiū labai.dabar tik įdomu ar kas iš Lietuvos ten žada dalyvaut ar ne.Su Gintu kalbėjau,tai jis sakė nedalyvaus,o dėl kitų nežinau ir nežinau kaip sužinot..


Jei kažko nemaišau, tai Vilius galvojo apie dalyvavimą šitose varžybose.. :roll: Nes čia kiek suprantu Pasaulio čempionatas iki 23m. Nebūtinai studentų.. Na, Vilius dabar Europos čempionate.. Kai grįš, patvirtins arba paneigs mano komentarą :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby gintazas » Tue 2009 Apr 28, 23:50

Yra tiesos, ash po "64" finalo truputi snekejau, bet jis taip ishdeste, kad labai jau dvejona, nes gausis labai jau daug praleistu pamoku.
Bet geriausiai i ta klausima atsakys pats Vilius
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby Vilius » Tue 2009 May 05, 18:33

Sitam tikrai nedalyvausiu visgi tikrai per daug laiko.Mintys labiau krypsta i mano amziaus PC ,kuris vyktu vasara :D
Vilius
 
Posts: 93
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:39

Postby Baskep » Wed 2009 May 06, 14:48

Vilius wrote:Sitam tikrai nedalyvausiu visgi tikrai per daug laiko.Mintys labiau krypsta i mano amziaus PC ,kuris vyktu vasara :D


dėkui už atsakymą. tuomet kaip supratau niekas čia nesiruošia dalyvaut :lol:
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Baskep » Thu 2009 May 07, 15:35

aš,Edgaras Navikauskas, ruošiuosi dalyvauti šiame čempionate.bet kad viskas būtų gerai,man reikia,jog LŠF nusiųstų paraišką apie mano dalyvavimą Pietlickiui. beje,gal kas galit duot kokių patarimų,nes Lenkijoj paskutinį kartą buvau prieš gerus 5 metus..susikalbėt,tikiuosi susikalbėsiu rusiškai ar angliškai .
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby aleksej » Thu 2009 May 07, 17:40

Baskep wrote:aš,Edgaras Navikauskas, ruošiuosi dalyvauti šiame čempionate. Bet kad viskas būtų gerai,man reikia,jog LŠF nusiųstų paraišką apie mano dalyvavimą Pietlickiui.

Kad viskas tikrai būtų gerai šią paraišką reikėjo nusiųsti iki balandžio 26d. (kaip parašyta turnyro nuostatuose). Prašom atsiųsti man gimimo datą ir paso seriją ir numerį (nors čia daugiau liečia vizai gauti, bet nepamaišys) į aleksej.domcev@post.skynet.lt.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby zhygis » Thu 2009 May 07, 18:36

Edgarui:

naktim nevaiksciok geriau vienas:D
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby SandraL » Thu 2009 May 07, 18:36

tikrai nepamaišys, o organizatoriai tik apsidžiaugs. Kalbėjau su L.Petlickiu, organizatoriai labai rimtai ruošiasi šioms varžyboms, tiek kultūriniu atžvilgiu , tiek kas liečia patį čempionatą (teisėjavimą, apgyvendinimą, maitinimą).
SandraL
 
Posts: 235
Joined: Sun 2007 Dec 09, 16:21
Location: Siauliai

Postby edvard » Thu 2009 May 07, 20:34

na paso serijos ir numerio aisku ne reikia....gali net su asmens tapatybes kortele vazioti..
o del L.Petlickio tai geriau jam ir paskambinti...nes emailo jis gali keleta dienu neskaityti,(is mano praktikos) :wink
Marki tai Varsuvos premestis,kai vazioji su autobusu is Lietuvos tai pravazioji Marki,bet nezinau ar ten sustuos autobusas....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby aleksej » Thu 2009 May 07, 22:12

edvard wrote:na paso serijos ir numerio aisku ne reikia....gali net su asmens tapatybes kortele vazioti...

Važiuoti gali nors su tramvajiniu bilietu, bet jei turnyro nuostatuose parašyta, kad paraiškoj turi būti nurodyta paso serija ir numeris (o taip parašyta) aš pageidauju tai žinoti.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby Baskep » Fri 2009 May 08, 0:41

edvard wrote:na paso serijos ir numerio aisku ne reikia....gali net su asmens tapatybes kortele vazioti..
o del L.Petlickio tai geriau jam ir paskambinti...nes emailo jis gali keleta dienu neskaityti,(is mano praktikos) :wink
Marki tai Varsuvos premestis,kai vazioji su autobusu is Lietuvos tai pravazioji Marki,bet nezinau ar ten sustuos autobusas....



skambinau jam.tiksliau Jūratė šiandien jam skambino ir pasakė,kad bus ten toks,kaip aš. dar dėl visa ko į emeilą parašiau jo,kad daugiau info numestų,nes tuose nuostatuose parašyta,kad Varšuvoj bus,o tikrai teko girdėt,kad netoli Varšuvos.gali būt kad ir Marki,nežinau,nesiginčiju.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Baskep » Fri 2009 May 08, 0:42

aleksej wrote:
Baskep wrote:aš,Edgaras Navikauskas, ruošiuosi dalyvauti šiame čempionate. Bet kad viskas būtų gerai,man reikia,jog LŠF nusiųstų paraišką apie mano dalyvavimą Pietlickiui.

Kad viskas tikrai būtų gerai šią paraišką reikėjo nusiųsti iki balandžio 26d. (kaip parašyta turnyro nuostatuose). Prašom atsiųsti man gimimo datą ir paso seriją ir numerį (nors čia daugiau liečia vizai gauti, bet nepamaišys) į aleksej.domcev@post.skynet.lt.


ok,tuoj pat ir parašau :wink:
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Next

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests