Krepšinis

Moderator: aleksej

Postby arunas05 » Thu 2009 Apr 09, 22:41

Edvardai , bažnyčia naudoji tiesiogiai ar iš patarlės žodžių neišmesi? Katalikų bažnyčios vadovaujami inkvizicijos teismai NUŽUDĖ 6,5 MILIJONŲ žmonių. Paskutinis inkvizicijos teismas VYKO 1821 metais. Prieš keletą dienų Italijoje įvyko žemės drebėjimai su žmonių aukomis , o Popiežius užsiėmęs Velykomis.Kas jam tie žemės kirminai...
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Thu 2009 Apr 09, 22:42

moderatoriai per jauni blokuoti jūsų disputą
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 22:44

Algimantai,Arunai,prie ko cia baznycia...? :?: prie ko cia komunistai?....,sakiau gi, kad požodziui neimanoma išversti :(
Esme tokia,kad KAM VISKAS(tas praejtas kelias) kai atejom prie TOKIO apgailetinio REZULTATO?(dabartis) :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby arunas05 » Thu 2009 Apr 09, 23:03

edvard wrote:Algimantai,Arunai,prie ko cia baznycia...? :?: prie ko cia komunistai?....,sakiau gi, kad pozodziui neimanoma isversti :(
Esme tokia,kad KAM VISKAS(tas kelias) kai atejom prie TOKIO apgailetinio REZULTATO?(dabartis)

supratau. geriausia buvo prieš 20 metų pasamdyti prezidentą , ministrus , seimo pirmininką iš kitų šalių - kaip kokį ispaną , kuris treniruoja LT futbolo rinktinę. Jeigu tai galima sporte , tai gal ir valstybei tikrai būtų buvę geriau. O jeigu rimčiau , tai pagrindinė problema - moralės trūkumas ar išvis nebuvimas pas LT elitą. 50 metų TSRS klestėjo apgalė, vagystės, dvigubi standartai ir t.t. tai gali būti jau net genuose. Dar jeigu prisiminsim, kad LT švogerių kraštas. Nenoriu čia atvirai rašinėti apie savo " atradimus ". Jais nieko nenustebinsi. Vienintelė galimybė buvo nueiti normaliu keliu - jeigu būtų nepolitizuotos teisėsaugos struktūros ir jos laisvai galėtų dirbti savo darbą. Tiesiog primytyvus pavyzdys : Prunskienę teismai išteisina dėl bendradarbiavimo su KGB , o pagrindinis įrodantis dokumentas guli archyve, kuris randamas reikiamu momentu...
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Algimantas » Thu 2009 Apr 09, 23:48

Pone Edvard, o aš nieko nesupratau :( :( :(
Gerb.Arūnui gerai, jis supratingas. O man, matyt, neduota Jus suprasti :( :( :(
Ne Jūs, Edvard, ne taip senai rusiškame tinklalapyje rašėte apie komunistus (šiuo momentu Jums šlovingoje praeityje). Taipogi, ir dabartyje. Surasti, pacituoti?
O man nei jie VISI ir VISADA tokie buvo baisūs, nei ta praeitis tokia šlovinga ir romantiška (daugiau - priešingai).
Aišku, "neišverčiamus" :?: :?: :?: dalykus suprasti dar sunkiau :( :( :(
Su Arūnu iš dalies sutikčiau. Bet ar Lietuvoje iš esmės padėtis skiriasi nuo kitų šalių (aišku, proporcingai buvusiam ekonominiam potencialui ir kitiems faktoriams)? Jokiu būdu nepateisinu nei buvusių, nei dabartinės valdžios klaidų. Bet idealių ar bent panašių į idealias šalis ypač aplink (ir "artimiausiame žiede" nematau). Man juokinga, kai ir dabar pavyzdžiu kai kas pateikia Estiją, kurios pvz. tarptautinis skolinimosi reitingas (vienas iš svarbiausių rodiklių) šiuo metu yra absoliučiai toks pat kaip ir Lietuvos.
Mums reikėjo pasikviesti ispanus, ispanams, dabar labai keikiantiems savo valdžią - britus, britams - australus ir t.t.? :D :D :D
Teoriškai galime samprotauti daug, bet kas iš to...
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Fri 2009 Apr 10, 10:16

Algimantai.nesuprantat ka noriu pasakyti?reiskia as blogai paaiškinau.

Del komunistu;deja, man ju idejos ir je patys ne sukelia geru emociju(cia as labai, labai minkštai išsireiškiau. :( )
tai didele tema.Kai pradesim ja nagrineti,aišku susipiksim.Rusiškame forume Jus pats(kai as palečiau komunistu tema,pasaket, kad buvot komunistas.Parasiau, kad buvusiu komunistu ne buna,kaip ir Kgbistu... :? Man visiškai iki tada ne buvo žinomas tas faktas Jusu biografijos...Kam reikejo tai viešinti?Vardan komunizmo ideju gynimo? ...Ne, galvoju tiesiog kazkodel pajautet save ižejstu.... :( Romantizota praejtis? :?

Praeitis kaip Jus pats rašet kiekvienam zmogui svarbi ir dazniausiai romantizojama,bet tai daroma ne del to prie kokios valdzios mes gyvenama; ar komunistu,ar fasistu,marksistu, ar kapitalistu-tiesiog jaunyste :) , geri, o ir blogi prisiminimai, gyvenimas be dideliu pinigu,tikra draugyste,tikra meile,tikros emocijos...nesuteptos, kaip dabar pinigais,isskaiciavimu....LABAI,LABAI DIDELIU :!: :!: EGOIZMU...

TIKREJI KOMUNISTAI KITAIP GYVENO TADA...na aisku gi, kad geriau gyveno, kaip paprasti zmones,nes turejo šiokiu tokiu privilegiju... :? Kas didesniu,kas mazesniu... :)
.....Bet as rašau apie paprastus zmones,kaip aš,kurie ne norejo daryti karjeros per stojima i partija.Tokiu buvo daug, daug daugiau.... :?

Algimantai ,geriau paskaitykit ta fraze;
KAM VISKAS(tas praejtas kelias) kai atejom prie TOKIO apgailetinio REZULTATO?(dabartis)

Tai pasakyta ne tik apie LIETUVA,tai pasakyta apie VISA pasauli...negi tai sunku suprasti :( . :?: :?: :?:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby zoomz » Fri 2009 Apr 10, 12:01

arunas05 wrote:Edvardai , bažnyčia naudoji tiesiogiai ar iš patarlės žodžių neišmesi? Katalikų bažnyčios vadovaujami inkvizicijos teismai NUŽUDĖ 6,5 MILIJONŲ žmonių. Paskutinis inkvizicijos teismas VYKO 1821 metais. Prieš keletą dienų Italijoje įvyko žemės drebėjimai su žmonių aukomis , o Popiežius užsiėmęs Velykomis.Kas jam tie žemės kirminai...


Nesamone ta baznycia yra, shutve aferiugu ir tiek. Kurie sukure didziausia zmonijos istorijoj apgaule.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby Algimantas » Fri 2009 Apr 10, 17:46

Pone Edvard,
Man su Jumis ginčytis ar Jumis patikėti yra labai sunku (tai daugiau liečia ne šaškių temas). Jūs jau ne kartą, jeigu kas, rašote, kad tik pajuokavote ar tai, kas iš tikrųjų yra Jūsų galvoje žinote tik Jūs pats. O aš rašau vaikiškai atvirai.
Niekada neslėpiau ir net nemanau, kodėl turėčiau slėpti, kad 1987 - 1989 metais (2 metus) priklausiau TSKP (Lietuvoje tuo metu buvo apie 200 tūkstančių TSKP narių), tuo labiau, kad ir dabar esu kairuoliškų pažiūrų (komunistinių pažiūrų nebuvau nei tada, nei dabar). Kiekvienas bent kiek aktyvesnis ar norintis būti aktyvesnis kad ir ūkinėje sferoje (mano atvejis) žmogus turėjo priklausyti tai partijai.
Tarybiniai metai, be aiškių sentimentų jaunystei, kai kurių niuansų (kurių gal išties trūksta dabar) man, visų pirma, asocijuojasi su tokiomis frazėmis kaip "okupacija", "geležinė uždanga", "visur diegiama slaviško kolektyvizmo dvasia" (ji niekada nebuvo artima lietuvio dūšiai), "tušti prekystaliai", "krašto rusifikavimas" ir pan. (jeigu apkaltinsite mane nacionalizmu, tai...pasiūlysiu į ausį :D Dėl tam tikrų gyveninmiškų - šeimyninių aplinkybių 1978 - 1982 metais gyvenau ir dirbau Šalčininkų rajone, daug bendravau su paprastais žmonėmis, kaip švietimo skyriaus metodininkas - psichologas daug kartų buvau visose atokiausiose to rajono mokyklose, asmeniškai bendravau su tūkstančiais mokinių ir jų tėvų. Ir tada sakiau, ir dabar visiems sakiau, kad mano nuomonė apie ten gyvenančius VIETINIUS lenkus, baltarusius/tuteišius - jie dažniauisiai save taip vadindavo yra kuo puikiausia, su visais bendradarbiais ir tenykščiais pažįstamasi puikiai sutariau. Nacionalizmo nekenčiu - tiek lietuviško, tiek rusiško, tiek kitokio. Bet, beje, "bekiaušių kosmopolitų", nedrįstančių pasakyti savo tautybės ar net niekinančių savo tautą, nemėgstu lygiai taip pat).
Na, ir kodėl Jums jau taip apgailėtinai atrodo tas pasaulis (ypač, kiek suprantu, Lietuva) dabar, skirtingai negu praeityje? Pasauliniai karai, maras, ištisos virtinės šalių okupacijos? Ar tik todėl, kad nėra Rojaus žemėje? Bet tai jau "amžinas klausimas".
Algimantas Kačiuška
P.s.Deja, ir su kitu pašnekovu negaliu visiškai sutikti. Taip, sutinku, kad dabartinė Bažnyčia (kaip institucija) yra pati sau prisidariusi tiek objektyvių, tiek subjektyvių problemų. Nekalbu jau apie religinį fanatizma - tiek katalikišką, tiek kitokį. Tai baisu ir man visiškai nesuprantama. Bet katalikų Bažnyčios (ir kitų tikėjimų bažnyčių) vaidmuo, mano nuomone, civilizacijų, kultūrų, menų istorijoje - didžiulis.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Fri 2009 Apr 10, 19:41

Algimantai vistik dazniausiai galima atskirti,kai zmogus jokauja,o kai ne.
kada yra jokas pro asaras,sarkazmas iš nevilties, o kada tik pasišaipimas.. :( . ir tičinis erzinimas....
Nezinau...bet man atrodo kad aš dazniausiai atskiriu...
del kitu,nezinau.... :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby zoomz » Fri 2009 Apr 10, 23:14

As turiu savo tvirta nuomone, del manes lai buna ta baznycia, jei ji zmogu daro bent kiek GERESNI, as visom penkiom uz. Bet as jau nuo mazens nemegau baznycios ir visu tu nesamoniu su ja susijusiu, paskui dar paziurejau ir filma (zeitgeist), kuris tik patvirtino, kad as ne vienas taip galvoju. Beje rekuomenduociau visiems, kas megsta i viska pazvelgt kitu kampu. O kiek po pasauli sklinda faktu, kad tai pedo**** irshtva? Peteikia tik aukso raidem, o vidus ishpuves belekaip
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby jankis » Thu 2009 Apr 16, 21:30

Vėl atgijo kalbos apie Žalgirio kritinę padėtį...

http://www.delfi.lt/news/sport/eurobask ... d=21708804
http://www.delfi.lt/news/sport/eurobask ... d=21717359

Kažkaip nebuvau girdėjęs, kad Vyriausybė dar skolinga Žalgiriui 1,9 mln. už 1999m. laimėtą Eurolygą :shock: Keista, kad tik dabar tai prisiminta. Tokiu metu, kai valstybės padėtis yra nestabili kažkaip būtų kvaila kišt pinigus į Žalgirį. Aišku klubą reik kažkaip išsaugot.. Būtų tada tikrai neįdomus LKL'as, panašiai kaip dabar LMKL'as :D Bet kad komandai nepavyks išlaikyt pagrindinių žaidėjų - Mačiulio, Jankūno, Kalniečio - tai beveik neabejoju.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby warnius » Thu 2009 Apr 16, 21:58

jankis wrote:Vėl atgijo kalbos apie Žalgirio kritinę padėtį...

http://www.delfi.lt/news/sport/eurobask ... d=21708804
http://www.delfi.lt/news/sport/eurobask ... d=21717359

Kažkaip nebuvau girdėjęs, kad Vyriausybė dar skolinga Žalgiriui 1,9 mln. už 1999m. laimėtą Eurolygą :shock: Keista, kad tik dabar tai prisiminta. Tokiu metu, kai valstybės padėtis yra nestabili kažkaip būtų kvaila kišt pinigus į Žalgirį. Aišku klubą reik kažkaip išsaugot.. Būtų tada tikrai neįdomus LKL'as, panašiai kaip dabar LMKL'as :D Bet kad komandai nepavyks išlaikyt pagrindinių žaidėjų - Mačiulio, Jankūno, Kalniečio - tai beveik neabejoju.

kažkaip jau atsibodo tokios kalbos :) kaip tik per zinias minejo, jog 20 mln skola turi Zalgiris ir panasu, kad bankrutuos. Saskese butu galima daug ka nuveikt uz 2 mln... :) o Zalgirio tikrai neisgelbetu
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby edvard » Thu 2009 Apr 16, 22:14

Kapeika,
2009 04 16 22:07Bet ziuriu durnumas uzkreciamas. Is gowno jau plinta po visa Lietuva ir aisku intelektu nepasizymincioje istaigoje. Rubliniai indeliai neatkurti, negrazinti nusavinti pinigai nuo dirbusiu pensininku, atimti pinigai is teiseju, mazinami pervedimai i pensijinius fondus, o durniukui vel su savo zalnegriu lenda. Kodel Lietuva ir as, labai nemegstantis tos komandos, turiu jiems moketi???? Gal iskeliam klausima, kodel Rytui uz parvezta taure nesumoketi kokie 5 mln??? Na bet jau zali su tuo ubagavimu uzkniso juodai. Greiciau jums paskutinioji ateitu, visiems nasta nukristu.
http://www.delfi.lt/news/sport/eurobask ... 7359&com=1
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby jankis » Sat 2009 Apr 25, 20:51

Nu ką Aleksai... :lol: Lietuvos Rytas iškovojo jau 4 titulą šį sezoną, o Žalgiris lieka su 0 :D Taigi tie "eiliniai Ryto padarymai" nieko nelemia.. :) :P
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby trashmaster » Sat 2009 Apr 25, 20:52

Aleksas wrote:nors L. Rytas ir laimėjo taurė, bet ,,Žalgiris" ir vel padarė ,, L.Ryta",matit ne veltui tik Euro taurės nugalėtojai patenka į Eurolyga. čia kaip aukščiausioji ir I lygos, komandų klasė skiriasi.

beje kaip cia nutiko, kad skirtingos klases komanda siandien laimejo jau 4 is 5 imanomu trofeju? :P :D
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests

cron