Kuriozai prie šaškių lentos

Moderator: aleksej

Kuriozai prie šaškių lentos

Postby intas » Tue 2007 Nov 20, 13:47

Buvo Kauno rajono moksleivių šaškių turnyras, žaidzia tarpusavyje mokyklų komandos. Paskutiniame ture žaidziau pirmoje lentoje, partijoje susiklostė man truputi geresnė, bet gan sudetinga padetis. Tuo metu tai buvo lemiama partija, ji užtruko, ir kai visi baige savo partijas puolė žiuret lemiamo macho. Varžovas pasitaikė neblogas, laikas eina i pabaigą, niekaip nesugebu rasti laimėjimo, nervinuosi, tada kazkas man i ausį sako "yra kombinacija". Man pasirodė, kad labai garsiai pasakė. Perbalau ir laukiu, išsigandęs, bet niekas lyg ir nereguoja, atskleidžiu kombinaciją, laimiu partiją, mes keliaujam i apskrities atrankines varžybas.
User avatar
intas
Administratorius
 
Posts: 63
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:12
Location: Kaunas

Postby zoomz » Tue 2007 Nov 20, 15:05

O cia viena is sviezhesniu mano istoriju, kuri nutiko saarbriukene. Neatsimenu tiksliai koks buvo debiutas, tai pats sugalvosiu, bet svarbiausia pati esme. Zaidzia augusto ir testemirov. Traukia debiuta, jis tarkim toks: 1.cb4 hg5 2.bc3 gh4 3.ba5 fg5 4.gf4. nu ka brazilas paima ir ramiai kerta juoduju saske, juk partija visalaik pradeda baltieji. aisku tastemirovo priestaravimas netruko saves laukt. Bet brazilas visiskai su juo nesutinka, tada buvo pakviestas teisejas ir vargais negalais isaiskinta (brazilas kalba tik portugaliskai) kad dabar esjimas juodu. nzn ar tai paveike tastemirova, bet visiems kitiem buvo smagaus juoko.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby super_mario_33 » Mon 2007 Dec 24, 21:32

Pasaulio jaunimo cempionate struckovui geresnej pozicijoj isijautus i laimejimo paieskas (zaide su malafeevskiu) (buvo zaidziama fiserio sistema- valanda 20 min.+1min po kiekvieno ejimo) baigesi laikas! :D
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby gintazas » Mon 2007 Dec 24, 21:49

super_mario_33 wrote:Pasaulio jaunimo cempionate struckovui geresnej pozicijoj isijautus i laimejimo paieskas (zaide su malafeevskiu) (buvo zaidziama fiserio sistema- valanda 20 min.+1min po kiekvieno ejimo) baigesi laikas! :D


Tai mano laikais vienas prancuzas - dusart - su saske daugiau irgi snustelejo prie tokios laiko kontroles :lol:
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby shysha » Thu 2007 Dec 27, 23:21

V.Vlado tinklapyje yra nauja rubrika "Šaškių istorijos"
Apsilankykitečia.
shysha
 
Posts: 145
Joined: Tue 2007 Nov 20, 9:06

Postby shysha » Mon 2008 Jan 07, 17:37

Šaškių istorijos tęsiamos.
6.JO DIDENYBĖ FUKSAS
Apsilankykitečia.
shysha
 
Posts: 145
Joined: Tue 2007 Nov 20, 9:06

Postby super_mario_33 » Fri 2008 Jan 25, 0:46

Praejusi savaitgali buvo neblogas prikolas...Sedejau su draugais bare o netoliese dar viena chebra sedejo.mano vadybininkas pasiule jiems suzaist saskem is 1lt.na ka,tie sutiko,aisku laimejau,sumokejau vadybininkui alga :) .tada atejo dar viena chebra.tiems pasiulem is 5lt zaist (ten toks savim labai pasitikintis ciuvas buvo,tai sutiko),o viena merga sako: "jei laimesi nupirksi man sidro".nu as kazkaip nepagalvojes sakau: "gerai".veliau tik laimejes prisiminiau,kad sidras 5lt kainuoja :lol: likau it muse kandes :?
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby jankis » Fri 2008 Jan 25, 1:02

Čia šiaip neblogą biznį galima prasukt. :D Žaist šaškėm prieš girtus ir savim pasitikinčius "erelius" iš pinigų :lol:
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby gintazas » Fri 2008 Jan 25, 2:18

super_mario_33 wrote:Praejusi savaitgali buvo neblogas prikolas...Sedejau su draugais bare o netoliese dar viena chebra sedejo.mano vadybininkas pasiule jiems suzaist saskem is 1lt.na ka,tie sutiko,aisku laimejau,sumokejau vadybininkui alga :) .tada atejo dar viena chebra.tiems pasiulem is 5lt zaist (ten toks savim labai pasitikintis ciuvas buvo,tai sutiko),o viena merga sako: "jei laimesi nupirksi man sidro".nu as kazkaip nepagalvojes sakau: "gerai".veliau tik laimejes prisiminiau,kad sidras 5lt kainuoja :lol: likau it muse kandes :?


Kad tu irgi neprotauji, sidra tai gerai kad nupirkai, bet pana kazkuom tau irgi turejo atsilyginti, turbut apie ta nepamastei :D
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby super_mario_33 » Fri 2008 Jan 25, 16:11

gintazas wrote:Kad tu irgi neprotauji, sidra tai gerai kad nupirkai, bet pana kazkuom tau irgi turejo atsilyginti, turbut apie ta nepamastei :D


nepamasciau... :D
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33


Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests