Dėl kalendoriaus

Moderatorius: aleksej

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė Baskep » Ket 2014 Rgs 04, 15:55

aleksej rašė:Forume būtinai reikia rašyti, kad kuo daugiau Lietuvos šaškininkų žinotų reikalų padėtį federacijoje, darytų išvadas, analizuotų tai. Gal tai padės jiems kažką perprasti ir pergalvoti, priimti kažkokius sprendimus per konferenciją. Žodžiu - kad žmonės turėtų informaciją.be abejonės. federacijos veikla turi būti kaip įmanoma skaidresnė ir visiem aiškesnė, o forumas be kitų funkcijų turėtų atlikti ir šaškių žaidėjų informavimą be kitų aspektų ir apie naujausius pakeitimus kalendoriaus. žmonės juk turi savus gyvenimus ir savus lūkesčius, to nevertėtų taip lengvai nustumti į šalį
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Pranešimai: 971
Užsiregistravo: Ket 2008 Kov 06, 9:26
Miestas: nebekaunas

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė edvard » Ket 2014 Rgs 04, 16:04

Viskas teisingai. Tik nereikia rasyti piktai.
Tai nekostruktivu.
edvard
 
Pranešimai: 3547
Užsiregistravo: Pen 2008 Geg 09, 9:59
Miestas: vilnius

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė edvard » Ket 2014 Rgs 04, 16:33

Dar. Nei Verdene nei Kulikausko klubas tokiomis datomis negali zaisti nes dalis zmoniu isvyko.
Zaisti tik 2 komandom- Jaunimo Ir Riesutas tai yra gal absurdas.
Ar ne?
Tai gal reikia I tai atkreipti demesi?
Todel data ir turetu buti pakeista.
O galima Riesuta iskarto paskelbti cempionu
Jaunimo klubas ne pries)
edvard
 
Pranešimai: 3547
Užsiregistravo: Pen 2008 Geg 09, 9:59
Miestas: vilnius

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė aleksej » Ket 2014 Rgs 04, 16:38

Čia detalės. Bet, dėja, faktai lieka faktais:

1. VK normaliai neegzistuoja. Išbraukit mane iš visų poizicijų jame jei mano nuomonės net neklausoma, o informacijos man neteikiama.
2. Kalendorius karpomas kaip tik kas panoro kur nors perkelti varžybas (išvažiavo atostogauti, ar dar kokius savo asmeninius reikalus tvarko). Tik man buvo atsisakyta, kai negalėjau žaisti 2014 "64" finale ir paprašiau prieš mėnesį iki čempionato pakeisti 3-4 dienom datas. Man buvo pasakyta, kad jeigu nors vieną žmogų pakeistos datos netenkins - keisti negalima. Vieną žmogų netenkino ir viskas liko kaip liko, tai gi nedalyvavau.
3. O kad aš irgi planuoju, tai nedaug rūpi - tada jau keisti ir net nepranešinėti apie tai galima. Nei asmeniškai, nei viešai (forume). O aš dėl pakeitimo ir neinformavimo patyriau moralinius ir materialinius nuostolius. Ir jau ne pirmą kartą. Kažkaip nenoriu daugiau dalyvauti Lietuvos čempionatuose, jei taip pasielgiama.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1685
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė edvard » Ket 2014 Rgs 04, 17:10

))))
O siaip nejokinga
Baigiu rasyma sia tema, nes bevitiska ka nors rasyti
edvard
 
Pranešimai: 3547
Užsiregistravo: Pen 2008 Geg 09, 9:59
Miestas: vilnius

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė aleksej » Ket 2014 Rgs 04, 17:15

Man irgi nejuokinga. Ir visai rimtai - po paskutinių įvykių aš nenoriu figuruoti VK sudėtyje ir dalyvauti Lietuvos čempionatuose ir turnyruose, organizuojamais LŠF. Ir irgi baigiu rašymą šia tema.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1685
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė klausk-atsakysiu » Ket 2014 Rgs 04, 20:03

Na siaip labai idomu . Aleksejus atsakingas uz 100 , taciau nieko nezino. As atsakingas uz reitingus, taciau man ne VK narys pasako , kad dabar jau kiti pereme skaiciavimus . Pasirodo as paskutinis apie tai suzinau . Kaip ir Aleksejus. Labai idomu, kad is 4 ( o ar tikrai butu tik 4? ) negali dvi ir jau turnyras perkeliamas likus keliom dienom niekam nepranesus . O jei sekanti kart tos , kur normaliai planavosi atsisakys? Vel kelsite? Arba kitom dienom negales susirint tos drausmingos komandos?
edvard rašė:Zinau tik LR klubinis -100 perkeltas I 13-14
Rugsejo.( kol kas tokia data)
Uzinteresuotu klubu vadovai zino.

Ka reiskia suinteresuotu klubu vadovai? Manau visus reik informuot , o ne tuos, kurie zaide paskutini kart. O gal ims ir isijungs kokia naujoke. Manau negalima neinformuoti kitu klubu, nors jie ir nedalyvauja . Tai viena, antra kokie klubai buvo informuoti. Jei informavo Riesuta, tai kodel Riesuto vadovas apie tai nepranese savo nariams? Na man labai daug kas nesueina .
klausk-atsakysiu
 
Pranešimai: 3936
Užsiregistravo: Pen 2009 Sau 02, 10:54

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė ricka-plun » Ket 2014 Rgs 04, 22:03

aleksej rašė:Forume būtinai reikia rašyti, kad kuo daugiau Lietuvos šaškininkų žinotų reikalų padėtį federacijoje, darytų išvadas, analizuotų tai. Gal tai padės jiems kažką perprasti ir pergalvoti, priimti kažkokius sprendimus per konferenciją. Žodžiu - kad žmonės turėtų informaciją.

Viskas yra teisinga,suprantama ir aisku kas yra rasoma,issakoma..Ir kitose temose apie VK ir jos sprendimus rasoma taspats...Beda viena tik ir paprasta,kad per konferencija bus tylima,o kai bus rinkimai niekas nenores niekuom buti..Ir vel turbut visi prasys,kad gerb.Roma Sidlauskiene vadovautu toliau,nes nera daugiau kam vadovauti..O mano galva turetu viskas buti kitaip..Reikia,kad kiekvienas klubas savyje isanalizuotu padeti,suformuotu ir jau konferencijoje turetu tvirta savo nuomone,siulymus,sprendimus..O dabar visi suvaziuoja,ir ziuri viens I kita,galvoja iseitis ten pat,konferencijos metu...
O forumas,tik gali padeti suformuluoti bedas,problemas,susiformuoti savo nuomone problemos sprendimui ir t.t....Visi gali pasisakyti viena,kita nuomone,isdiskutuoti,juk forumas..Kuo daugiau nuomoniu,siulymu ir t.t..,tai tuo geriau!
ricka-plun
 
Pranešimai: 1067
Užsiregistravo: Tre 2008 Sau 23, 20:06

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė arunas05 » Sek 2014 Rgs 07, 20:43

konferencijos metu yra tylima todel , kad niekas nepasiruoses, isskyrus keleta suinteresuotu UAB klestejimu asmenu. praejusioje konferencijoje buvo zmogus, kurs turi puikius organizacinius sugebejimus ir dideli nora populiarinti saskes, taciau jis net nebuvo renkamas, nes tikriausiai butu nepatogus UABui. galvoju, kad klubai turi GERAI paruosti namu darbus ir issirinkti realu , o ne psiaudo VK. dar galvoju , kad I naujaji VK neturetu buti renkami R.Sidlauskiene ir E.Buzinskis.
arunas05
 
Pranešimai: 2439
Užsiregistravo: Ket 2007 Lap 22, 20:55
Miestas: šiauliai

Re: Dėl kalendoriaus

Standartinė aleksej » Pir 2014 Rgs 08, 0:34

Turiu grįžti į šią temą. Man buvo paaiškinta kaip klostėsi įvykiai su "100" klubinio čempionato datomis ir kodėl viskas išėjo taip, kaip išėjo. Supratau, kad iš tikrųjų daug buvo visokių subjektyvių ir objektyvių faktorių, kurie suformavo tokią situaciją ir tokį sprendimą, bet kažkokio "sąmokslo" tikrai nebuvo :). Ir visumoje datų keitimas turėtų išeiti į pliusą turnyrui. Su interesu stebėsiu jį, tai gi rašykite forume :). Turiu pripažinti, kad šiek tiek emocingai sureagavau. Bet tai tik dėl informacijos neturėjimo. Tai gi to ir norisi palinkėti - kad geriau būtų organizuotas informavimas, tai nesudėtinga - juk dabar yra tiek informavimo priemonių ir būdų. Tada nebus nereikalingo karščiavimo :). Gens una sumus!
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1685
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Ankstesnis

Grįžti į LŠF VK veikla

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias