Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Moderator: aleksej

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby edvard » Wed 2012 Dec 26, 23:16

Nieko nebandau itikinti,nes neimanoma itikinti žmones ,kurie kaip kas tik išmano intrepretoja paprasto kodekso fraze....Beviltiška.
Nu ir kas kad jusu daugiau? Dauguma nieko nereiškia.
Pas Moiseeva beveik tas pats atvejis(priešininkas pasiule ligios ,Moiseevas sutiko,nustume ŠAŠKE taip lig padare ejima ir jo priešininkas nubego pas teiseja ....),bet ir tai jusu neitikino......kad tai kaip minium nesportiška..........
Su ŠV.KALEDOM :)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby aleksej » Wed 2012 Dec 26, 23:48

Man patinka diskusija :D. Edvard aprašo situaciją ir klausia - "Интересно, а как бы вы будучи судьёй среагировали?" (cituoju iš rusiško forumo). Kai kas išsakė savo nuomones. Reakcija - "nebukite dievais viską žinančiais", "neįmanoma itikinti žmones, kurie kaip kas tik išmano intrepretuoja paprasto kodekso frazę", "не выдумывайте свои интерпретации" ir t.t. Tai kam klausti, jei norimą išgirsti tik su savo sutampantį atsakymą? Tada reikėjo aprašyti situaciją, parašyti, kad aš manau ir matau viską taip, ir aš teisus, ką jūs besakytųm! :)
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby edvard » Wed 2012 Dec 26, 23:59

Na todel TEN ir parašiau TOKIA fraže, nes ten tikiosiu, kad atsiras KOMPETENTINGŲ žmonių ,kurie parašys kaip ir kas(nors perskaitys daugiau žmonių ir jems bus ateiti naudinga....,gal kas PRIVAČIAI parašys....) Va Moiseevas idomiai paraše.
ČIA gi aš nematau tokiu kompitentingų visai. :( Nors megstančių ginčitis yra...... :) .
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby aleksej » Thu 2012 Dec 27, 0:02

Supratau kam Edvard klausė kitų nuomonės. Kad nesutikusius su savim pavadinti nekompetetingais :lol:.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2012 Dec 27, 0:05

Na kaip grazu :) Cia visi Edvardo zodziais nekompetetingi,teisejas Mako nemoksa,lenku jaunuolis akiplesha :)). Kaip greit viska nuteisiame nieko neissiaishkine. O gal kaip tik viskas atvirksciai? Gal ir lenku jaunuolis geriau taisykles zino nei Edvardas,gal Mako labai profesionaliai ivertino situacija ir netempe gumos? Apie nekompetetingus forumiecius patylesiu :). O ka norejo pasakyt Moisejevas matyt ir nesupratai :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby edvard » Thu 2012 Dec 27, 0:09

TIESIOG ČIA tokiu (kompetentingų) aš nematau. :( deja.......

P.S. Rašau ten,čia....kažka rašau....Gal kam idomu gal kam ne,gal kam naudinga,gal kam ne......Vien už tai turite man buti dekingi. :D
O tai dažniausiai taip;važiojam ten šian ir nieko idomaus ar naudingo neparašome......
Geriau jau kaip aš;na ir kas kad jums nepatinka ka rašau? Gal kam nors ir patinka.... :)

Sigi neskaityk, kad tik tu vienas visoj visatoj supratai ka paraše Moiseevas;Galejo jis pakelt triukšma,bet surado lygios ir todel su to idiotu neprasidejo.Bet jeigu lygiu butu nerades? Ar tyletu? Aišku ne. :evil:
Last edited by edvard on Thu 2012 Dec 27, 0:22, edited 2 times in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby senelis » Thu 2012 Dec 27, 0:21

Paziurejau foruma saski.com ir kilo tokia mintis.
Jei yra laikoma kad atliktu ejimu yra laikomas saskes perkelimas i kita laukeli ir laikrodžio perspaudimas. Tai kas tada yra saskes perkelimas bet kai laikrodis yra neperspaudžiamas (pamirso). Ejimas dar nepadarytas? Tai jei ejimas dar nepadarytas, tai jei varzovas daro atsakomaji ejima tai gaunasi, kad jis daro du ejimus is eiles.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2012 Dec 27, 0:23

Kad rasai tai gerai.Bet ismok suprasti,kad ir visi klistame ir ne visi esame dievai,kurie viska zinome. Issakei situacija,tai palaukime saskiu teisininku atsakymo :). As savo nuomone issakiau,kaip ir daugelis cia parasiusiu.Mes uz tai,kad vienai pusei pasiulius lygias,kitai sutikus negali buti jokio zaidimo tesimo,kitaip derybos baigtos :). Sutikes lygiom zaidejas paduoda ranka,jei to nenori gali pradet pildyt blankus.Nieko naujo nei cia ,nei pas Kandaurova nebus parasyta.Nebent kaip buvo atreguota i protesta.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby Aleksas » Thu 2012 Dec 27, 6:53

sutikus lygiom, paspaudžiama ranka ir sustabdomas laikrodis, nes nesustabdžius laikrodį, o laikui pasibaigus, jei nepaspaustos rankos, varžovui nesutikus ne juoks teisėjas ne fiksos lygiųjų ir jis bus teisus, kiek tu su juo paskui nebe siginčitum , o šaškės pastumimas traktuojamas kaip lygiųjų atmetimas ir partija žaidžiama toliau
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby ragvel » Thu 2012 Dec 27, 7:49

inercija, jaudulys, subjektyvu tai.. gali buti, kad kokia sekunde Artur pagalvojo, kad yra kazkokie sansai ir nukirto, ir nesvarbu, ka jis pries tai mane (o tokiu atveju praktikoje juk buna). Niekaip neirodysi, kad tai buvo padaryta netycia. Ir esant lenko vietoje dauguma, manau, testu zaidima.

kurjoziniu situaciju gi buna.. pasiulo lygiasias, priesininui belieka Teisingai nukirsti saskes ir laimet, bet jis pamato tik lygini kirtima ir sutinka lygiom.

o cia tu konfliktiniu situciaju isvengt labai sunku, zaidejas beveik pralaimetoje pozicijoje (arba su stipresniu priesininku lygioje pozicijoje) pasiulo "lygiasios?" ir net neisgyrdes priesininko atsakymo stabdo laikrodi... bandyk irodyt kas ka pasake. Tad faktiskai bet koks sanderis patvirtinamas parasu arba ranku paspaudimu, kai kuriuose salyse ir to uztenka (vestuvese merginos "Taip"irgi tvirtinamas parasu :) ). Rapide, blice aisku sunku tai padaryt, bet ten jau teisejai turi buti salia, o ir blice buna kitokiu atveju: neleistini ejimai, saskiu nuemimai ir t.t.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby aleksej » Thu 2012 Dec 27, 9:25

Matau nekompetetingų tiek mūsų, tiek rusiškame forume vis daugėja :D (manau suprantat apie ką aš :)).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby ragvel » Thu 2012 Dec 27, 10:07

manau, Edvard, pats viska pradzioje suprato kaip ir visi (pripazinimas Arturo klaida ir pan.). tik tiek, kad paskui taisyklese atrado punkta, kuris neapibreztai nusako tokia teorine lygiuju sutikimo atveji, bet praktiskai vien vadovautis siuo punktu nelabai realu ir nieks nesivadovautu. Ir akivaizdu, kad rasant peticija, paaiskinima ir t.t. , ir remtis vien tik siuo punktu , yra mazai tiketina, kad koki nors teiseja itikinti butu laabai sunku. cia tik varzovas gali padet.

is tu kurjuozu.. kaip senelis minejo. Teoriskai pilnas ejimas - paejai su saske, paspaudei laikrodi. Bet jei netycia paletei ta saske, tu privalai daryti ejima. Vienzo.. is tokiu aibes atveju, saskes baisiai sudetingas techniskas zaidimas :).
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby edvard » Thu 2012 Dec 27, 10:27

Всемирная федерация шашек ФМЖД
секция-64
Официальные правила игры и соревнований по шашкам 64
7.2. Ничейное окончание партии.
Партия считается закончившейся вничью;
Если один из игроков предлагает ничью,а другой принимает.

Pagal mane ir čia viskas aiškų.


Kaip galiu skaityti, kad čia musų saite yra nors vienas kompetentingas žmogus jeigu visi rašo tarkim apie butina rankų paspadimą??? :shock:
Tai pageidautinas ,o ne butinas ritualas ir visiškai nesuryštas su partijos rezultatų. :idea:
O ir žalingas tarp kitko, nes taip sukeliamos visokios epidemijos. :evil:

O Arturas gavo pilos uz silpna charakteri,kad pakluso neteisingam teisejo reikalavimui testi partija.O reikejo nežaisti, kol ne išaišins konflikta iki galo ir su rusakalbiu teiseju.
Last edited by edvard on Thu 2012 Dec 27, 10:32, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby aleksej » Thu 2012 Dec 27, 10:31

edvard wrote: Kaip galiu skaityti, kad čia musų saite yra nors vienas kompetentingas žmogus jeigu visi rašo tarkim apie butina rankų paspadimą??? :shock:
Tai pageidautinas ,o ne butinas ritualas ir visiškai nesuryštas su partijos rezultatų. :idea:
O ir žalingas tarp kitko, nes taip sukeliamos visokios epidemijos. :evil:

Edvard, jūs neatidžiai skaitote. Mano posto nuo Wed Dec 26, 2012 6:39 pm ištrauka: "Žaidimo pabaigą reiškia žodinis sutikimas lygiom, rankų paspaudimas (pageidautina nors nebūtina), ir tinkamas blankų apiforminimas. Mano manymu tik po šitų veiksmų priešininkai sutiko lygiom (punktas 7.3.1)". Visi kvailiai, tik jūs baltas. Ir taip visada. Negražu.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby edvard » Thu 2012 Dec 27, 10:36

O Kur parasyta apie blanku apiforminima? Ir kad nuo to priklauso rezultatas?


Kodel aš turiu buti kaip visi? Aš skaitau kad aš teisus,o visi klysta.
Last edited by edvard on Thu 2012 Dec 27, 10:38, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 67 guests