Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Moderator: aleksej

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby edvard » Sun 2010 Oct 03, 12:17

Algimantas ;nors Edvard jam pasiuntė).

:!: Ne Algimantai, nesiunciau,o daviau Agnei emaila Jaceko( ziurekit tiema auksciau),o ji tikriausiai issinte.
Vakar visai nedirbo mano pasto serveris (rasiau),todel niekam nieko negalejau siusti.

:!: LAUKIU MANTO, o gal kitu pasakojimu (teigiamu) Apie kelione...
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby fawkess » Sun 2010 Oct 03, 18:10

As pasiunciau ir paprasiau, kad idetu, bet jei ideti negales, tada man parasytu, jis atrase, kad sukure nauja tema. Viskas gerai. Dekoju Algimantui.
Reklamos man nereikia, tiesiog norejau, kad suzinotu, kas atsitiko. Manau, kad visi jau ir suzinojo. Sis laiskas taip pat nukeliavo ir Wiersmos pasto dezute ir bus spausdinamas italu zurnale. Jie patys pasiprase, ar gali isspausdinti. Daugiau ta tema rasyti nebenoriu.
Whether you think you can or think you can't - you are probably right
fawkess
 
Posts: 35
Joined: Fri 2010 May 07, 11:09

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby edvard » Sun 2010 Oct 03, 18:27

Geriau parasykit(kas buvo) ka idomaus matet :D
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby senelis » Sun 2010 Oct 03, 18:51

Panasi istorija yra nutikusi man ir dviems kompanjonams pries daug metu Lenkijos mieste Bialystoke. Gelezinkelio stoty policininkai mus sulaike ir reikalavo susimoketi po 10000 zlotu, tai buvo apie 1 doleri, bet is kitos puses, penktadalis mano menesinio atlyginimo, uz neva pazeista istatyma. Mums atsisakius susimoketi, buvom nuvezti i KPZ ir grasinami supudimu kalejime, bet mes laikemes tvirtai ir jiems mus teko paprasciausiai paleisti. Grizome i gelezinkelio stoti, kaip nacionaliniai didvyriai, nes didele dalis jau buvo susimokejusi bauda. Bet tai visai nesurista su saskem. Tai paprasciausias post sovietinis sindromas.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby sokratas » Mon 2010 Oct 04, 8:53

Bjauri situacija Bulgarijoje. Man tai primena čigonų naudojamas aferas. Šaunu, kad išlipot sausi.
Bet ar tam turnyro direktoriui Janekui išvažiuodami į akis pasakėt, ką apie jį galvojat (jis kaip suprantu irgi dalyvavo aferoj) ?
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby fawkess » Mon 2010 Oct 04, 21:56

Whether you think you can or think you can't - you are probably right
fawkess
 
Posts: 35
Joined: Fri 2010 May 07, 11:09

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby edvard » Tue 2010 Oct 05, 11:34

jeigu norite tai i shashki.com dosiu nuoroda su nuotraukomis.
jeigu nenorite parasykit cia ,kad nenorit.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby fawkess » Tue 2010 Oct 05, 18:05

Nenorime.
Whether you think you can or think you can't - you are probably right
fawkess
 
Posts: 35
Joined: Fri 2010 May 07, 11:09

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby edvard » Tue 2010 Oct 05, 20:08

galejau ir neklausti.zinojau atsakyma :D ;NE!

http://shashki.com/PNphpBB2-viewtopic-t-1449.html
tiems kas skaito rusiškai
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby arunas05 » Tue 2010 Oct 05, 21:37

www.jeravi.bg aš gyvenau šitame viešbutyje : 10 eurų parai su pusryčiais. už vaizdą į jūrą teko primokėti po 2 eurus už dieną. viso 12 eurų dienai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby Algimantas » Tue 2010 Oct 05, 22:28

Nieko nepapildant ir nieko nepaneigiant, bet: reikia turėti omenyje, kad rugsėjo mėn. eigoje ten daugumoje viešbučių kainos kinta bene tris kartus (aišku, mažėjimo linkme) - pati sezono pabaiga. Taigi, EČ ir Studentų/jaunimo čempionato metu jos, ko gero, tame pačiame viešbutyje turėjo būti net skirtingos.
Šiaip, J.M. tekstukas Kandaurov forume gana įtikinantis. Kad trūktų/reiktų laukti maisto - be žodžių. Kad maitinantis savaitės laikotarpyje tame pačiame švediško stalo "taške" jis pabosta - čia jau nieko keisto.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby arunas05 » Sun 2010 Oct 24, 12:03

nemoku sukurti naujos temos ir gal ne visi skaito sashki tinklapį. šiuo metu vyksta pasaulio moterų čempionatas ir jam neprasidėjus, įvyko kuriozas. pagal kažkokius debiliškus nustatymus, dar neprasidėjus varžyboms, jau sukeliamas įtarumas ir žaidėjai apkaltinami nesąžiningumu. teisėjas PRIVERČIA pirmuose turuose tarpusavyje žaisti tos pačios šalies žaidėjus. taip buvo ir šiame moterų PČ. tipo pirmam ture PRIVALO tarpusavyje žaisti rusijos ir ukrainos atstovės , o Golubeva automatiškai su Hoekman. bet Golubeva griežtai pasipriešino tokiai nesąmonei ir atsisakė dalyvauti tokiuose burtuose. Golubeva savo pasiekė - burtai įvyko normaliai ir pirmam ture su Hoekman žaidė Tansykužina ir ...pralaimėjo Tansykužina. gera nuojauta. bet esmė ne tame - prieš EČ jaunimo pirmenybes aš priešinausi tokiai žaidėjus įžeidžiančiai praktikai , bet turnyro teisėja RD turėjo pagalbininką - kažkokį rusų treneį. be to aš ne Golubeva ir buvau priverstas nusileisti. o dabar vėl paaiškėjo , kad TAIKOMI DVIGUBI STANDARTAI - Golubeva pakeitė burtų tvarką prie tos pačios teisėjos - R.Danilevičienės. Gal vieną kartą bus informuota FMJD vadovybė apie bardaką veržybų organizavime? Beje, moterų PČ dalyvauja .... 6 žaidėjos. darosi panašu į LT čempionatus.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Previous

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 71 guests