Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Moderator: aleksej

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby edvard » Sat 2010 Oct 02, 17:32

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby Algimantas » Sat 2010 Oct 02, 18:17

Deja, kol kas FMJD forume (World Draughts Forum), atrodo, dar nėra...
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby edvard » Sat 2010 Oct 02, 19:42

na gal Jaceko nera ....gal isvaziavies....Gal dar kokios prezaitis
As tai ten neregisrotas,padeti negaliu.
net mano pasto serveris visa diena nedirba...net laisko negaliu niekam parasyti......
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby arunas05 » Sat 2010 Oct 02, 20:10

šis atsitikimas tiktų temai : BULGAROJS AFERISTAI IŠKO LOCHŲ. Gaila, kad pasakojima apie Bulgariją prasideda nuo tokio neigiamo įvykio. RUGSĖJO 29 DIENĄ atvažiavau į Regatos viešbutį į turo pabaigą. Mane pasikviečia pasikalbėti Bogdan Janev ir sako: įvyko labai nemalonus reikalas - kažkas sumokėjo netikru 200 eurų banknotu. Jie peržiūrėjo kamerų vaizo įrašą ir pamatė , kad tai buvo Agnė. Jie nenori , kad atvažiuotų policija ir nuimtų Agnės pirštų anspaudus , uždėtų antrankius ir ją suimtų ir ( svarbiausia ) ji neišskris į Angliją. Todėl , jeigu aš duosiu jam 200 eurų , tai viskas bus tvarkoje. Buvau prisiskaitęs apie įvairias machinacijas su pinigų keitimu , bet , kad turnyro organizatorius dalyvautų aferoje prieš žaidėjus nesitikėjau. Iškart supratau, kad tai lochų paieška , nes pinigus dalyviai mokėjo RUGSĖJO 23 DIENĄ.Tai ko jie laukė iki 29 dienos? Nes sekančią dieną reikia išvažiuoti ir gal aš nenorėsiu aiškintis. Be to aš Agnei atvežiau eurus ir jie visi buvo po 50 eurų banknotais ir turėjau banko valiutos pirkimo čekį. Bogdan ir vėliau viešbučio savininkas , kuris beje taip ir nepasakė savo pavardė ir mes žinome tik jo automobilio numerį, spaudė, kad jie turi kameros vaizdo įrašą. Tačiau jie nieko neparodė ir tada aš pasakiau , kad aš pats važiuosiu į policiją ir tegul jie viską išsiaiškiną.Tada viešbučio savininkas pradėjo intensyviai skambinti telefonu. Po valandos jis pasakė , kad mes turėsime 16 valandą būti Burgase policijoje. Iškart tapo aišku , kad tai tikriausia afera ir važiuosime pas jo pažįstamus į policiją , nes Sunny Beache yra policija ir jis ten turėjo kreiptis. Išsigandome ne juokais. Per tą laiką spėjome išsiaiškinti, kad Bulgarijoje ( kaip ir LT) visos piniginės operacijos turi būti atliekamos jų nacinaline valiuta levais. Jeigu turistas neturi jų , jis privalo pasikeisti pinigus ir mokėti levais. Tai kaip Regatoje prasuksi afrerą , jeigu imsi levais , o ne eurais? Atvažiavome į Burgaso miesto policijos 5 nuovadą !!!!! Kodėl valiutos padirbimo atvejį ir dar su užsienio piliečiais nagrinės ne prokuratūra , o eilinė nuovada?Išsigandome ne juokais , kad gali visko atsitikti. Tai iškart griebiau pasus ir puoliau prie budinčio , kad užregistruotų mūsų atvykimą. Tada kilo nedidelis sąmyšis , nes pas juos nėra tokios tvarkos , bet savo mes jau pasiekėme - kol budintis išsiaiškno su atėjusiu viršininku, incidentą matė gal 10 darbuotojų ir žmonių.Agnei pasakiau , kad greičiau įsijungtų diktofoną telefone ir viską įrašinėtų, nes gali visko būti. Tą ji sėkmingai padarė ir viską įrašė ( visą apklausą). Įdomiausia tai , kad jie apklausė tik Agnę. Išėjęs į kiemą ,tardytojas kažkam paskambino ir pasakė - nepriznalas, ir vėl įėjo į pastatą. Jie net nepaprašė valiutos pirkimo kvito. Tik naudojo spaudimą , kad jie turi vaizdo įrašą , bet jį tik kažkas matė , bet ne tardytojas. Dar vienas niuansas - eurus tai aš atvežiau, bet jie manęs neapklausė, nors aš pats reikalavau , kad mane apklaustų. Nuotaika buvo suknista , bet visa laimė , kad likome neareštuoti. Grįžome į viešbutį , kur vyko blico pabaiga - žiūrime - ogi Agnė " žaidžia " blice , bet .... visas pralaimi - jai " teisėjas " BJ rašo nulius į lentelę. Jeigu nepavyko afera su 200 eurų , tai nors 10 eurų startinį pasiims. Nors vėliau grąžino.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby klausk-atsakysiu » Sat 2010 Oct 02, 20:46

Nemalonus nutikimas.Gerai,kad Agne ne viena buvo,o tai psichologiskai bet kas galetu paluzti. Dar klausimas Andriui, europos cemp. kokia valiuta piniginius prizus ismokejo? Ne 200 euru? Gal viena kupiura niekur netilpo ir bandyta buvo prastumti butent cia? O jei jie turetu koki nors irasa ar kazka panasaus,tai tikrai nebutu paleide ir nereiktu jokiu policiju,vietoje butumet susitare.Nes siais laikais as nesu garantuotas kokiais pinigais moku,padirbtu pinigu tikrai pakanka.Neseniai pet tv rode kaip sulaike su netikru 50 euru maisiukais :). Bet bulgarai vis dar galvoja,kad tik 200 galima padirbineti :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby zoomz » Sat 2010 Oct 02, 21:22

klausk-atsakysiu wrote:Nemalonus nutikimas.Gerai,kad Agne ne viena buvo,o tai psichologiskai bet kas galetu paluzti. Dar klausimas Andriui, europos cemp. kokia valiuta piniginius prizus ismokejo? Ne 200 euru? Gal viena kupiura niekur netilpo ir bandyta buvo prastumti butent cia? O jei jie turetu koki nors irasa ar kazka panasaus,tai tikrai nebutu paleide ir nereiktu jokiu policiju,vietoje butumet susitare.Nes siais laikais as nesu garantuotas kokiais pinigais moku,padirbtu pinigu tikrai pakanka.Neseniai pet tv rode kaip sulaike su netikru 50 euru maisiukais :). Bet bulgarai vis dar galvoja,kad tik 200 galima padirbineti :)



Kokiais ismokejo tiksliai negaliu pasakyt, vokelio negavau. Siaip tai buvo prizai surasyti eurais, tiketina, kad jai ir atidave.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby arunas05 » Sat 2010 Oct 02, 21:24

prieš Agnę mokėjo Rūta. Iš jos NEĖMĖ 100 EURŲ KUPIŪRŲ. Liepė mokėti mažesnio nominalo. Agnė mokėjo po jos -nebuvo jokių problemų, nes pas ją visi buvo po 50 eurų. Ai, dar tas Bodgan sakė , kad policija nuims pirštų antspaudus nuo tos eurų kupiūros ir sulygins su Agnės pirštų antspaudais. Tik niekas tų pirštų antspaudų neėmė , nes nėra nei tos kupiūros , nei tų įrašų. paprasčiausiai norėjo išdurti , bet ne ant tokių pataikė.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby arunas05 » Sat 2010 Oct 02, 21:29

čia kalba eina apie mokėjimą viešbučiui REGATA už gyvenimą ir maitinimą. Pinigus ėmė administratorė. Eurais ( privalėjo levais) ir ...ne visiems davė kvitus. Bulgarijoje pinigų neįtraukimas į apskaitą yra baudžiamas iki 10 000 levų bauda.EDC čia nė prie ko.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby Algimantas » Sat 2010 Oct 02, 22:14

Tikrai nemalonu, ypač kai tokie dalykai nutinka/gali nutikti svetimoje šalyje.
Šaunuoliai Arūnas ir Agnė, kad nepasimetėte. Net nėra ko komentuoti, galima tik žavėtis ištverme ir nepasimetimu. "Iš šono" sunku ir įsivaizduoti, kiek streso teko patirti. Sau tai įdėmiai viską perskaičiau (nes apie tokius dalykus daug nesu skaitęs), reikia "įsidėti į galvelę", kaip laikytis panašiose situacijose. Be to, pvz. kad turėti valiutos keitimo dokumentą ( aš jį irgi visada Lietuvoje pasiimdavau, bet niekada nesaugodavau. Kaip tik išskyrus Bulgariją, nes buvau skaitęs, kad ten jo gali pareikalauti, be to, kad bulgariškos valiutos bent teoriškai negalima išvežti į užsienį - irgi, beje, gerokai keista).
Gal tik reikėjo iš karto iš viešbučio administratorės, sumokėjus pinigus, prašyti sąskaitos ar kvito. Žmona "Imperial" viešbutyje mokėjo (aišku, levais) paskutinę dieną prieš išvykimą kitos dienos ankstų rytą, tai ji irgi nepaėmė sąskaitos (jai nereikia atsiskaitant) - aš jai patariau kuo greičiau grįžti į reception ir paimti sąskaitą (ką ji ir padarė, sąskaita tikrai buvo išrašyta, administratorė ją iškart paėmė ...jau iš šiukšlių dėžės). Moki pinigus, imi dokumentą .
Viskas aišku, tik neaišku:
1. B.Yanev vaidmuo. Jis čia buvo įsipainiojęs ar ne? Berlyne su juo trumpai kalbėjausi, paliko neblogą įspūdį (bet tai buvo kokių 5 minučių pokalbis).
2. Ar varžybų organizatoriai (jeigu B.Yanev neįsivėlęs), varžybų vyriaus.teisėja (ir EDC viena iš vadovių) realiai galėjo pagelbėti? Jeigu galėjo, kodėl nepagelbėjo?
3. Ar kas nors bent kiek atsiprašė?
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby fawkess » Sat 2010 Oct 02, 22:49

3. Neatsiprase. Mums isvykstant merginos issinese tases padeti i masina. Tada i lauka paskui jas isbego administratore, kuri pareikalavo kambario korteles. Merginos jai pasake, kad dar visu daiktu neissinese ir kad palauktu, tada apsiramino.
Whether you think you can or think you can't - you are probably right
fawkess
 
Posts: 35
Joined: Fri 2010 May 07, 11:09

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby arunas05 » Sat 2010 Oct 02, 23:33

šiaip tai nuotaika puiki , gerai pailsėjom ir nelabai kreipiam dėmesį į tokius smulkius aferistus. be jokių emocijų galiu tik konstatuoti , kad 1. blice buvo taikomi dvigubi standartai - blicas turėjo vykti pagal tvarkaraštį rugsėjo 30 dieną , bet dėl vieno dalyvio negalėjimo dalyvauti , nes jam lėktuvas 10.30 , blicas buvo perkeltas į rugsėjo 29 dieną. Agnės atveju blicą merginų turnyre buvo galima pradėti mums grįžus iš policijos arba rugsėjo 30 dieną , tačiau apie tai niekas net nesvarstė. Jeigu būtų taip atsitikę su bet kuria iš kitų merginų būčiau įkalbinęs kitas žaidėjas žaisti vėliau. Todėl mes su Agne NET NĖJOME Į VARŽYBŲ UŽDARYMĄ. Rugsėjo 30 dieną , kada mes krovėme daiktus į mašiną RD sėdėjo prie baseino su viešbučio REGATA savininku ir kalbėjosi , bet atsisveikinti neatėjo. O kalbėtis jiems tikrai yra apie ką , nes RD žino , kokių aš imsiuosi veiksmų .
Last edited by arunas05 on Sun 2010 Oct 03, 11:01, edited 2 times in total.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby fawkess » Sun 2010 Oct 03, 0:14

neberasyk, prasau, geriau eik miegoti jau kiek paru nemiegojes ir dar cia zvimbi!
Whether you think you can or think you can't - you are probably right
fawkess
 
Posts: 35
Joined: Fri 2010 May 07, 11:09

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby fawkess » Sun 2010 Oct 03, 2:25

Pavlickis atidare nauja tema, pridejo nuotrauku ir sudejo rezultatus. Laisko netalpino. Algimantai, o Jus ten nerasote? Man neleidzia is viso nieko rasyti.
Whether you think you can or think you can't - you are probably right
fawkess
 
Posts: 35
Joined: Fri 2010 May 07, 11:09

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby Algimantas » Sun 2010 Oct 03, 10:15

Man irgi pasirode keista, kad Mr.Jacek vakar ten atidarė atitinkamą temą, patalpino lenteles ir nuotraukas, o minėto teksto - ne (nors Edvard jam pasiuntė).
Jau ten patalpinau (retkarčiais ten kompozicijos temomis parašau, tad esu užsiregistravęs).
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 25 metų

Postby aleksej » Sun 2010 Oct 03, 11:55

to zoomz:

Visa tavo info, kai tu atsiuntei as is karto issiunciau. Vakar gavau atsakyma, paziurek savo e-maila.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 90 guests