Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Moderator: aleksej

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2010 Aug 13, 12:52

Vadinasi as nepotencialus buvau ,kad niekas neskambino :). Buvo ideja vazhiuot,bet labai jau brangi ta kelione,Kinija kur kas pigesnis variantas :).
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2010 Aug 13, 13:19

Reikia bantyt pramusinet i Lietuva tokius turnyrus :). Dalyviu skaichiumi tada tikrai lenktume rusija :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Fri 2010 Aug 13, 13:36

zoomz wrote: As vaziuoju, kiek zinau margarita irgi. Ricka kaip suprantu atsisake

Kaip važiuojat, Andriau?
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Fri 2010 Aug 13, 13:40

klausk-atsakysiu wrote:Vadinasi as nepotencialus buvau ,kad niekas neskambino :). Buvo ideja vazhiuot, bet labai jau brangi ta kelione, Kinija kur kas pigesnis variantas :).

Butent dėl tavo antro sakinio potencialiais aš laikiau tik čempionus ir milionerius. Visus kitus užrašiau į nepotencialius (dėja, ir savę). Ir kadangi milioneriai atsisakė, tai beliko tik čempionus užregistruoti.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby zoomz » Fri 2010 Aug 13, 14:15

aleksej wrote:
zoomz wrote: As vaziuoju, kiek zinau margarita irgi. Ricka kaip suprantu atsisake

Kaip važiuojat, Andriau?


Lektuvu, bilietu dar neturiu bet pirmadieni kazkur planuoju pirkt. Siaip nzn kaip ir kur jus ziurit, bet i bulgarija galima suskraidyt uz koki 150 evriku (i kinija bilietai kur kas brangesni) aisku keleta kartu teks persest ir skrist su pigiu skrydziu bendrovem (neprisidesi kruvos daiktu, nes teks papildomai moket). Kitokio varianto as nelabai matau
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby arunas05 » Fri 2010 Aug 13, 22:08

už 150 eurų į vieną pusę gal ir suskraidysi...
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby arunas05 » Fri 2010 Aug 13, 22:12

Kol skaičiuosiu mikro įsigyjimo ir eksploatacijos išlaidas , norėčiau , kad Domčev suskaičiuotų , kiek kainuos Navickaitės , Bužinskaitės , Janavičiaus ir Petraičio kelionė į Bulgariją ir atgal. Rašei , kad pigiai gali nuskraidinti ir parskraidinti...
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby ricka-plun » Fri 2010 Aug 13, 22:43

aleksej wrote:
klausk-atsakysiu wrote:Vadinasi as nepotencialus buvau ,kad niekas neskambino :). Buvo ideja vazhiuot, bet labai jau brangi ta kelione, Kinija kur kas pigesnis variantas :).

Butent dėl tavo antro sakinio potencialiais aš laikiau tik čempionus ir milionerius. Visus kitus užrašiau į nepotencialius (dėja, ir savę). Ir kadangi milioneriai atsisakė, tai beliko tik čempionus užregistruoti.

Idomu,kas cia tie milijonieriai?Gal ju paprasyti,kad saskem padetu finansiskai.. :)
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Fri 2010 Aug 13, 23:32

arunas05 wrote:Kol skaičiuosiu mikro įsigyjimo ir eksploatacijos išlaidas , norėčiau , kad Domčev suskaičiuotų , kiek kainuos Navickaitės , Bužinskaitės , Janavičiaus ir Petraičio kelionė į Bulgariją ir atgal. Rašei , kad pigiai gali nuskraidinti ir parskraidinti...

Kad Bučinskas neskaito, ką kiti rašo, arba skaito, bet išplešia tik atskirus gabalus iš viso konteksto - aš seniai pastebėjau. Galiu priminti į kokias šalis aš rašiau, kad kelionės labai pigios (santykinai aišku) - Baltarusija, Estija, Lenkija, Olandija. Tai yra tos, kur ir pravedami jaunimo "100" Europos čempionatai (iki 10, 13, 16, 19 metų). Iš 12 vykusių - 11 buvo šiose šalyse. Bulgarija - čia atskiras reikalas, aš maldauju, kad EDC nesugalvotų ten pravesti "100" Europos jaunimo čempionato (iki 10, 13, 16, 19 metų). Čia bus katastrofa - viena brangiausių iš visų Europos šalių kelionė tenai. Už nuvežimą minėtų asmenų į Bulgariją sakau tau "ačiū", bet tas čempionatas (jaunimo iki 25 metų) - absoliučiai pramoginis renginys, tam kad seni draugai susitiktų ir pasilinksmintų, o kasnors iš EDC ar FMJD kaip vyr. teisėjas pailsėtų nemokamai. Ir dar įnašų surinkti į EDC kasą. LŠF ir pinigų neskiria komandiravimui - neprioritetas. Jei kas važiuoja - sakom "ačiū", kad atstovauja Lietuvai.

P.S. Aš važiuodamas (skrisdamas) į Olandijos klubinį (į bet kokį šios šalies tašką), kol egzistuoja "Ryanair", telpu į sumą 80-90 eurų į abu galus. Ir čia jau "nuo durų iki durų". Suprantama, kad važiuojant su mašina (net ir 3-se) bus brangiau, rizikingiau, sudėtingiau ir t.t. Todėl Vaidas ar Valera jau irgi seniai atsisakė šios avantiuros - važiuoti į Olandiją su mašina.

P.P.S. Gal ateis kada nors į lietuvišką rinką "Wizzair", ar "Ryanair" pradės skrydžius į Bulgariją, tai tada ir šita šalis taps lengviau "įkandoma".
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby arunas05 » Sat 2010 Aug 14, 0:47

Domčevui - kad tu rašai tik apie save ir negalvoji apie kitus LT šaškininkus aš tai irgi seniai pastebėjau. Kadangi tu mane išvadinai klounu , o pats esi labai gudrus , tai ir surask dabar skrydį į Bulgariją tuo metu ir parašyk visiems forume skaitantiems ir važiuojantiems - kiek jiems kainuos bilietas pirmyn ir atgal. Aš jų dar nenuvežiau ( kadangi esu durnas, tai gal aš tos Bulgarijos net nerasiu ir nafik man ten rizikuoti važiuoti? ), taip , kad tavo ačiū kabutėse pasilaikyk sau.Tikiuosi sugebėsi ir neatsirašinėsi. Dar nepamiršk pridėti išlaidų nuvažiavimui ir parvažiavimui į oro uostą ir t.t. Pirmyn... Apie mikro registraciją , tech. apžiūras , kelių mokesčius , draudimus jau išsiaiškinau. Liko kuras , remontas ir vairuotojas. Nors , kai paaiškinau kolegai , kam man visa ta informacija, jo reakcija buvo : kam tau tos nesąmonės su .... Tikriausiai supratai su kuo.
Last edited by arunas05 on Sat 2010 Aug 14, 0:56, edited 1 time in total.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Sat 2010 Aug 14, 0:52

arunas05 wrote:Domčevui - kad tu rašai tik apie save ir negalvoji apie kitus LT šaškininkus aš tai irgi seniai pastebėjau. Kadangi tu mane išvadinai klaounu , o pats esi labai gudrus , tai ir surask dabar skrydį į Bulgariją tuo metu ir parašyk visiems forume skaitantiems ir važiuojantiems - kiek jiems kainuos bilietas pirmyn ir atgal. Tikiuosi sugebėsi ir neatsirašinėsi.

Kodėl aš tai turiu daryti, galima patikslinti? Visi važiuojantys jau suaugę, geriau už manę moka Internete ieškoti informacijos. Priedo pradėti ieškoti prieš mėnesį. Čia didelis optimizmas, pigių bilietų lėktuvu reikia prieš pusmetį pradėti gaudyti.

Man rodos, mes kalbam ant skirtingų kalbų. Juk aiškiai parašiau, kad LŠF tuo turnyru neužsiminėja (nefinansuoja, nekomandiruoja etc.), nes jis yra neprioritetinis. Jei kas važiuoja - sakom "ačių" už atstovavimą Lietuvai. Bet čia jau asmeninis reikalas važiuojančių, kaip jie sugalvos važiuoti - su lėktuvu, su samdoma mašina, autostopu ar t.t. Šį kartą tu padėjai - labai gerai. Bet jei niekas nevažiuotų, irgi nieko baisaus.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Sat 2010 Aug 14, 0:54

arunas05 wrote:Nors , kai paaiškinau kolegai , kam man visa ta informacija, jo reakcija buvo : kam tau tos nesąmonės su .... Tikriausiai supratai su kuo.

Nesupratau.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby arunas05 » Sat 2010 Aug 14, 0:59

Todėl , kad tu esi gudrus . tai patark jaunimui , kurie yra LŠF nariai, kaip jiems pigiausiai nuskristi į Bulgariją ir kiek tai kainuos. Autobusas irgi gali tikti.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Sat 2010 Aug 14, 1:00

arunas05 wrote: taip , kad tavo ačiū kabutėse pasilaikyk sau.

"Ačiū" dedama į kabutes todėl, kad tai citata. O ne tai kas tau atrodo - kad jei kabutėse, tai reiškia priešinga reikšmė. Aš padėkojau, tu pasiuntei. Labai gražu. Šiaip atsibodo man čia jau off-topinti.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby arunas05 » Sat 2010 Aug 14, 1:06

o ką tu čia cituoji? Šidlauskienę ar LŠF VK? Jeigu rašai nuo savęs , tai čia jokia citata ir kabučių nereikia. Čia pas Kačiuškienę į kursus būtų ok.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 62 guests