Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Moderator: aleksej

Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby zoomz » Sun 2010 Aug 08, 15:41

Sveiki,

Kaip zinom, kas domisi ne uz ilgo EC 64 cempas bulgarijoj, tai va man kilo mintis paorganizuot mikroautobusa (matyt vienas pigiausiu ir tikrai neblogiausiu variantu). Taigi noreciau suzinoti kiek butu norinciu (be jokiu gal ir turbut), tada bandyciau viska suorganizuot. Laukiu pasisakymu
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Sun 2010 Aug 08, 15:53

Mano sprendimas priklausytų nuo kelionės kainos. Kiek tai galėtų būti?
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby gintazas » Sun 2010 Aug 08, 22:05

Andriau, kokios detales, turiu omeny, kiek zmoniu tikiesi surinkti ir ish kur masina? Daug zmoniu butu sunku surinkti, optimaliausia 5. Mano skaiciavimais benzinui ar dizeliui iseitu apie 1700lt~
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby arunas05 » Mon 2010 Aug 09, 0:17

pasikartosiu : jeigu LŠF turėtų savo mikroautobusą... skaičiau EB komentarus apie paskutinį jaunimo 100 EČ , tai jie gyveno 13 km nuo žaidimo vietos. Praktiškai be savo transporto masinės problemos.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Mon 2010 Aug 09, 8:29

Arūnai, nepyk, bet užknisai jau su savo tuščiom kalbom dėl nuosavo autobuso. Jau sakė gi tau protingi žmonės, kad net su samdomu autobusu važiuoti į kokią Lenkiją (kur jaunių masinės varžybos vyksta dažniausiai ir kam ir galėtų būti skirtas pagrinde toks autobusas) 20 žmonių ir mažiau (o daugiau musiškių nevažiuoja) - nerentabilu. Tas pats ir su važiavimu į Estiją, Baltarusiją, net Olandiją (kai egzistuoja "Ryanair"). O tu jau nuosavą siulai turėti.

P.S. Olandai atvažiavo į Lenkiją su samdomu autobusu, bet:

1. Jų buvo apie 80 (tada jau aišku apsimoka taip važiuoti).
2. Jų federacija turi pinigų, tai į juos lygintis kvaila.
3. Į žaidimo vietą ir iš jos jie vistiek važiavo su organizatorių autobusais. Kas akivaizdu, nes kiekvienas galėjo išvažiuoti namo, kada jis baigė (autobusų buvo keleta skirtingais laikais), o su vienu savu autobusu visems 80 žmonių reikėtu laukti, kad ir paskutinio žaidžiančio olando. Jau nekalbant apie papildomas išlaidas kurui ir savo vairuotojo apmokėjimui.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby zoomz » Mon 2010 Aug 09, 13:44

Paskaiciavau viska - isvada neapsimoka, sorry. Reiks ieskoti kitu variantu
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby arunas05 » Thu 2010 Aug 12, 0:47

Aleksiejui : jeigu man sakė protingi žmonės , o aš esu durnas ir nieko nesuprantu ir nemoku skaičiuoti, tai daugiau neberašysiu. Geriausia išvis niekam nieko nerašyti , o palikti LŠF VK ramybėje - jie žino , kaip išleisti pinigus. Tik nežino , kaip jie uždirbami.Paprasta artmetika : Vilnius - Minsk Mazoweckij pirmyn atgal 1000 km. Išlaidos kurui - 350 litų. Net galimas variantas , kad nuvežė - grįžo ir dar kartą atvažiavo ir grįžo. Viso 700 litų. Norite pasakyti, kad ši kelionė buvo pigiau? Dar yra kita pusė - juk galima nuomoti ir federacija gautų pinigų arba paleisti maršrutu... Bet čia galima tik su Žukovskiu ar Žutautu kalbėti , nes jie uždirbinėja pinigus , o ne laukia , kol kas nors duos...
Last edited by arunas05 on Thu 2010 Aug 12, 3:45, edited 3 times in total.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby arunas05 » Thu 2010 Aug 12, 1:00

Lietuvoje yra 500 mokyklinių geltonų autobusų, kurie vasarą niekur nevažiuoja. Bandėte gauti už savikainą tokį mikrą? Juk į varžybas vežami vaikai. Laukėte , kol kažkas pasiūlys? Aš tai pagal forumą sprendžiu , kad visas užsienio išvykas ir LT 100 varžybas organizuoja vienas Bužinskis. O tai kur gen. sekretorius?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby arunas05 » Thu 2010 Aug 12, 3:44

Egidijui Petrylai - kadangi esu neprotingas ir nuolat tuščiai kalbu , prašau užblokuoti mane , kad negalėčiau rašyti komentarų.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Thu 2010 Aug 12, 8:39

to arunas 05: Lapkritį nauji rinkimai į LŠF VK - tapk gen. sekretoriumi (atsilaisvina vieta), kuris nieko nedaro ir pirmyn. Visas savo grandiozines idėjas realizuosi ir šaškėms Lietuvoje bus gerai. Bet žinom tavę kaip 5 pirštus, tu pastaruoju metu tik kalbi, perši utopijas, o po to kabinėjasi prie kitų. Galiu lažintis, kad ir su nauja vadovybe taip "bendradarbiausi", sedėdamas krūmuose.

P.S. Užblokuoti tavę ir aš galiu, bet kam? Su klounu linksmiau.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby ragvel » Thu 2010 Aug 12, 13:22

darbuotis reikia grynai is entuziazmo ir meiles saskem.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Thu 2010 Aug 12, 13:30

ragvel wrote:darbuotis reikia grynai is entuziazmo ir meiles saskem.

Ką visi mes mūsų federacijoje ir darėm 2 metus. Išlaikėm šaškes Lietuvos sporto šakų sąrašuose (sedėjome neretai su Roma naktimis, kad visus popierius į Departamentą laiku paruošti), nepraradom finansavimo iš jo. Buvo ir begalybė kitų "nematomų" darbų. Juose neretai Edvardas padėdavo. Niekas iš mūsų už tai negaudavo nei cento algos ar dar kokios materialinės kompensacijos. Bet matosi, kad yra didesnių entuziastų, kuriems su malonumu mes ir užleisim vairą. Bet jie, aišku, "kukliai" atsisakys. Generuoti idėjas forume paprasčiau.

P.S. Sorry už off-top.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby buldozzer » Thu 2010 Aug 12, 14:05

arunas05 wrote:Aleksiejui : jeigu man sakė protingi žmonės , o aš esu durnas ir nieko nesuprantu ir nemoku skaičiuoti, tai daugiau neberašysiu. Geriausia išvis niekam nieko nerašyti , o palikti LŠF VK ramybėje - jie žino , kaip išleisti pinigus. Tik nežino , kaip jie uždirbami.Paprasta artmetika : Vilnius - Minsk Mazoweckij pirmyn atgal 1000 km. Išlaidos kurui - 350 litų. Net galimas variantas , kad nuvežė - grįžo ir dar kartą atvažiavo ir grįžo. Viso 700 litų. Norite pasakyti, kad ši kelionė buvo pigiau? Dar yra kita pusė - juk galima nuomoti ir federacija gautų pinigų arba paleisti maršrutu... Bet čia galima tik su Žukovskiu ar Žutautu kalbėti , nes jie uždirbinėja pinigus , o ne laukia , kol kas nors duos...


Arūnai, aš kaip tik tave palaikau 100proc. ir nematau jokio reikalo blokuoti. Tavo matematiniais gabumais taip pat neabejoju. Todėl labai norėčiau pamatyti tavo mikroautobuso naudos pilną planą , kuriuo remdamasis teigi, kad LŠF tai bus labai naudinga. Į jį turėtų būti įtraukos visos mikroautobuso pirkimo finansavimo, draudimo, eksploatacinės, saugojimo, vairuotojo ir t.t. išlaidos. Jei jis bus nuomojamas tai kaip tai suderinti su LŠF įstatais, departamento reikalavimais, kadangi tai bus komercinė veikla, taip pat jo priežiūros, techninio aptarnavimo, licenzijavimo, buhalterijos, marketingo ir kitais dalykais. Ir tada paskaičiuoti kaip tai atsipirks ir duos finansinės naudos pvz. per artimiausius 5 metus mūsų vaikams ir visiems kitiems važinėjant į varžybas.
Iš anksto ačiū už indėlį į Lietuvos šaškių ateitį. Jei matysis, kad tai tikrai naudinga aš pirmas pasižadu pasirašyti, kad tai būtų įgyvendinta.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby aleksej » Fri 2010 Aug 13, 11:39

Kol Arūnas ruošia mikroautobusiuko pelno planą aš turiu labai svarbų klausimą - ką įtraukti į paraišką, nes šiandien paskutinė diena paduoti. Apskambinęs potencialius kandidatus supratau, kad važiuos tik čempionai Andrius Kybartas ir Margarita Kasputytė. Ar aš neteisus? Parašykite čia, ar į mano e-mailą.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Projektas EC bulgarija su mikroautobusu

Postby zoomz » Fri 2010 Aug 13, 12:20

aleksej wrote:Kol Arūnas ruošia mikroautobusiuko pelno planą aš turiu labai svarbų klausimą - ką įtraukti į paraišką, nes šiandien paskutinė diena paduoti. Apskambinęs potencialius kandidatus supratau, kad važiuos tik čempionai Andrius Kybartas ir Margarita Kasputytė. Ar aš neteisus? Parašykite čia, ar į mano e-mailą.

As vaziuoju, kiek zinau margarita irgi. Ricka kaip suprantu atsisake
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Next

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 93 guests