Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Moderator: aleksej

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby aleksej » Tue 2010 Aug 10, 15:33

Darė jau 3 taškus už pergalę. Atsisakė.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby ragvel » Tue 2010 Aug 10, 16:33

o tai kokios problemos buvo (akivaizdu, kad buvo).? ir kada cia "dare" ir kur?
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby aleksej » Tue 2010 Aug 10, 16:56

Na pavyzdžiui Olandijos čempionatas 2002 metų buvo vykdomas su 3 taškais už pergalę. http://toernooibase.kndb.nl/ galima lentelę rasti, pažiūrėti. Kodėl atsisakė, negaliu pasakyti.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby edvard » Tue 2010 Aug 10, 17:58

Labai paprasta ;
3 zmones vieno ligio susitaria ;viena partija laimi , o kita pralaimi ir visi tris turi po 3 taskus...
o jeigu butu visos ligios visi turetu po 2 taskus.
Matematika. :)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby sokratas » Tue 2010 Aug 10, 18:32

Aleksej, rašei kad turi savo tinklalapį. Kodėl tau neįsidėjus tinklalapio adreso prie "vartotojo parašo" (apačioje, kur kiti ragina balsuoti už Karbauskį)?
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby aleksej » Tue 2010 Aug 10, 18:40

sokratas wrote:Aleksej, rašei kad turi savo tinklalapį. Kodėl tau neįsidėjus tinklalapio adreso prie "vartotojo parašo" (apačioje, kur kiti ragina balsuoti už Karbauskį)?

Aš maniau, kad stilizuoto gaubliuko (nuoroda į tinklalapį) apačioje mano profilio, kuris yra kiekvieno posto dešinėje užtenka :). Galima, aišku, ir prie parašo pridėti.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby ragvel » Tue 2010 Aug 10, 18:59

edvard wrote:Labai paprasta ;
3 zmones vieno ligio susitaria ;viena partija laimi , o kita pralaimi ir visi tris turi po 3 taskus...
o jeigu butu visos ligios visi turetu po 2 taskus.
Matematika. :)

ta suprantu, bet idomu sveicarkeje kaip tai atrodytu? manau, sunku butu ir suplanuoti. ir aplamai, keisciau ta sistema - sveicarke, i ka nors kita, kur ir tokie bajeriai negaletu buti.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby i.vidas » Tue 2010 Aug 10, 21:06

Zlungant rusiskam saski zurnalui man teko kalbeti su redakcijos darbuotoju OERS.Jis pasake, kad apsimoka tik tada, kai galima parduoti ne maziau 20 tukstanciu egzemplioriu.
i.vidas
 
Posts: 198
Joined: Thu 2008 Jul 10, 20:59

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby Algimantas » Thu 2010 Aug 19, 0:10

To nojus:
Dėl "Šaškių kaleidoskopas" mano "koncepciją" galite pasiskaityti šiame Forume:
viewtopic.php?f=10&t=132&start=45
Paskutinis postas tame puslapyje (2009 - 03 - 11).
Po to dar buvo išleistas vienas numeris (2009 m. ruduo, Nr.17). Situacija tokia pati.
Aš vedu kiekvieno numerio parduotų, apkeistų, padovanotų egz. statistiką (pavardėmis). Nr.17 parduota/apkeista 28 egzemplioriai, padovanota nemokamai (tame skaičiuje ir originalių ten spausdintų kompozicijų ar straipsnių autoriams, daugiausia - išsiunčiant į užsienį. Aišku, mano sąskaita) - 129 egzemplioriai. Galima paklaida 1 - 2 egz. - tik ką suskaičiavau greitokai.
Laukiu tolimesnių nurodymų. Tik galiu pastebėti, kad šio leidinėlio tikslas niekada nebuvo ir nėra šaškių propaganda "masių tarpe". Ir būtinai perskaitykite mano komentarą nuorodoje, kurią daviau.
Pagarbiai,
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby Baskep » Fri 2010 Aug 20, 13:40

ne itin radau tinkamą temą,tai paklausiu čia. swiss master 5 nebūtų geresnė programa varžybas pravest už dabar naudojamą?
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2010 Aug 20, 14:33

Na as irgi tada paklausiu :). Kazkuo stringa ta dabar naudojama programa? Ir kuo musu naudojama senute programa nusileidzia swiss master 5 ? Kazkokiu privalumu as joje nemaciau,gal mazai paziurejau.Na kaina jei teisingai supratau ne 100 lt kiekvienam teisejui.O naudojanciu galetu buti iki 15 pas mus.Vieni minusai.Kitas dalykas programa,kuria naudoja Rima.Va ten manau galima uz ja kazka moketi.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby Baskep » Fri 2010 Aug 20, 15:31

nežinau kaip ten su kaina,bet ta programa pas mane kompe mėtosi :) tai čia vienas. o du,jei gerai supratau,tai ten galima ir pakankamai lengvai reitingus apskaičiuot.nežinau aš dėl tų reitingų skaičiavimo kaip ten yra tiksliai ir kiek tame atrodo yra tiesos,bet jei gerai supratau,tai atrodo turi bent truputį tiesos.neperšu ir nepropaguoju aš būtent šios programos.bet mano akimis dabar naudojama programa turi minusų.varžybose pasitaiko ne taip jau retai,jog pvz žaidėjas a turintis +3 ir imantis antrą vietą gauna žaidėją b,turintį -2 ir imantį nuo galo 3 vietą,nors ramiai galima būtų suskirstyti kitaip,jog nebūtų tokio didelio kontrasto.atvirai kalbant,man sena programa pasitikėjimo nekelia.taip,turbūt tai mano problemos,o ne jos.galbūt.o galbūt ir ne :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby buldozzer » Fri 2010 Aug 20, 15:49

Baskep wrote: bet mano akimis dabar naudojama programa turi minusų.varžybose pasitaiko ne taip jau retai,jog pvz žaidėjas a turintis +3 ir imantis antrą vietą gauna žaidėją b,turintį -2 ir imantį nuo galo 3 vietą,nors ramiai galima būtų suskirstyti kitaip,jog nebūtų tokio didelio kontrasto.atvirai kalbant,man sena programa pasitikėjimo nekelia.taip,turbūt tai mano problemos,o ne jos.galbūt.o galbūt ir ne :)


Jei iš tikro taip buvo, tai geriausia paimti tą failą, nusiųsti gamintojams ir paklausti kodėl tokia nesąmonė gavosi. Iš jų turėtum gauti atsakymą su paaiškinimais ir tada būtų aišku ar tai programos kaltė ar vartotojo ir kaip to išvengti ateity.
P.S. o jei bijai, kad pareikalaus licencijos numerio ar pan. gali prisistatyti kaip nukentėjęs turnyro dalyvis :).
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2010 Aug 20, 15:55

Na pas mane irgi kompe ji metosi :).Bet demo versija.Ir as joje ne vieno pliuso nepastebejau.Dar viena bet kokios naujos programos minusas tame,kad vel reik apsimokyti ja naudotis,nes viska perprasti varzybu metu yra gana brangu :).Tiek reitingu skaiciavime,tiek ir varzovu parinkime programos turetu but panasios,o Rimos naudojama be viso to dar turi daug kitokiu privalumu. Man ta swiss master 5 pasirode gana pilka. Tai tik mano nuomone.Tikra jos verte gali pasakyt tik tie,kas ja naudojasi ir gali palygint su kitomis.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Šaškių finansavimo modeliai, populiarinimas

Postby sokratas » Thu 2010 Sep 16, 9:59

Šachmatininkas Nr.1 pasaulyje Magnusas dalyvavo šachmatų populiarinimo renginyje "Vienas prieš visą pasaulį". Partija buvo transliuojama internetu, Magnusas žaidė baltais, o juodų ėjimus sprendė internautai balsų dauguma (juodų ėjimus siūlė 3 didmeistriai, o galutinai rinko internautai balsuodami per 1 min). Laimėjo Magnusas.
Daugiau informacijos
Video
Last edited by sokratas on Fri 2010 Sep 17, 10:38, edited 1 time in total.
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

PreviousNext

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests