Tradicinis turnyras Lenkijoje

Moderator: aleksej

Tradicinis turnyras Lenkijoje

Postby super_mario_33 » Tue 2010 Jul 20, 16:15

Nepamenu ar buvo čia tokia tema, bet vistiek- geros žinios turi teisę kartotis :D Tradicinį turnyrą Lenkijoje beveik tradiciškai laimėjo Edvardas Bužinskis! Sveikinu! Turnyro puslapis čia. Ir lentelė.
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Re: Tradicinis turnyras Lenkijoje

Postby aleksej » Wed 2010 Jul 21, 10:37

Prisidedu prie sveikinimu. Bet sudetis turnyro... Apgailetina. Turbut silpniausia per visa jo istorija. Tiesiog jokios konkurencijos, jokios intrigos. Anksciau nors kokie antro eselono baltarusai ar olandai Edvardui krauja gadino. Siais metais tiesiog lengvas prasivaiksciojimas.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Tradicinis turnyras Lenkijoje

Postby edvard » Wed 2010 Jul 21, 11:16

uztai 400 euru :)uz ta pasivaiksciojima .... , o jus ten Haagoj kapokit vienas kitam galvas :evil: ir kazin ar tiek uzdirbsit.(iskirus 1-3 vieta)... :D
nors skile ten (Biezun) didele :shock: ;ner kur detis..... :( ....zaidziu tik del prizo.. :?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Tradicinis turnyras Lenkijoje

Postby aleksej » Wed 2010 Jul 21, 11:29

As pilnai sutinku, kad 1 prizas Bezune visai neblogas, priedo, kad tie pinigai faktiskai guli ant zemes, tik pakelk. O Hagoj tik savus isleisi. Bet man asmeniskai neidomu zaisti tokiame turnyre Lenkijoje. Del daugelio priezasciu. Todel niekada ir nezaidziau. Galu gale - ne piniguose laime :). O Hagoj uztat pas mus labai smagu. Ir savo lygiui pakelti naudinga butent cia zaisti. Lenkijoj tik degraduoti galima...
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Tradicinis turnyras Lenkijoje

Postby edvard » Wed 2010 Jul 21, 12:01

Jau. :( :mrgreen:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Tradicinis turnyras Lenkijoje

Postby ragvel » Thu 2010 Jul 22, 6:20

rode zinute per panorama apie Edvardo laimejima.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Tradicinis turnyras Lenkijoje

Postby jankis » Thu 2010 Jul 22, 15:18

super_mario_33 wrote:Nepamenu ar buvo čia tokia tema, bet vistiek- geros žinios turi teisę kartotis :D Tradicinį turnyrą Lenkijoje beveik tradiciškai laimėjo Edvardas Bužinskis! Sveikinu! Turnyro puslapis čia. Ir lentelė.


Buvo tema “Turnyras Lenkijoje”, kuriame buvo rašoma apie įvairius turnyrus šioje šalyje, bet nepamaišys ir dar viena, skirta būtent šiam turnyrui "Ziemi Zawkrzeńskiej" :D Taigi jau antrą kartą vykau į šį turnyrą. Šiais metais varžybos vyko Biezun miestelyje, kuriame gyvena vos 1800 gyventojų. Tiesa, šis miestas užaugino žinomą disko metiką Piotrą Malachowskį.
Važiavome aštuoniese iš Lietuvos, o po dviejų dienų dar prisijungė išleistuvių valsą atšokę Vilius ir Žygimantas :D Kadangi turnyro sudėtis nebuvo labai stipri, ypač antroje lentelės pusėje, tai jie greit išlipo iš minuso. Tuo tarpu mes Luku vargome sėdėdami su +1 arba +2 :D Buvo įdomus atvejis pirmame ture: prasidėjo varžybos, visi jau žaidžia, o mano varžovo nėra. Na, taip ir neatsirado :D Užskaitė man pergalę, nuėjau pamiegot. Tada iš miegų mane pažadina Petlickis ir sako eit žaist su kažkuo :D Aš sakau jam, kad jau sužaidžiau :D Na bet vistiek teko eiti į žaidimo salę. Paaiškėjo, kad vietoj nebuvusios žaidėjos, dalyvaus kažkoks vietinis berniukas. Po neilgų diskusijų žaisti sutikau, taigi laimėjau du kart per vieną turą :D
Kaip žinia, vieną dieną buvo išvyka į Griunvaldą. Ten taip pat buvo pusiau kuriozinė situacija, nes ilgai žaidžiau partiją, tai teko iš žaidimo salės įsėsti vos ne į benuvažiuojantį autobusą :D Keletas žmonių dar žaidė ir ilgiau, tik nežinau ar jie būtų važiavę ten. Tiksliai nežinau kaip buvo ankstesniais metais, bet šiais, 600 metų Žalgirio mūšiui, buvo nerealiai daug žmonių. Net sunku pasakyt kiek, bet skaičiuot reiktų turbūt šimtais tūkstančių :D Likus keliems kilometrams prasidėjo kamščiai, laukai nukloti mašinomis, kai kurie žmonės pėsčiom jau ėjo paskutinius kilometrus :D Girdėjau, kad kai kurie žmonės taip ir nepasiekė Griunvaldo. Mums su autobusu dar neblogai pavyko nusigaut, matyt vairuotojas žinojo teisingiausią kelią :D O šiaip ta šventė didelio įspūdžio nepadarė. Labai daug žmonių, svilinantis karštis, sunkiai ką ten ir pamatysi. Pabuvę šiek tiek prie mūšio lauko, nusprendėme eiti atsigaivinti :D Ten šalia buvo įrengta keletas lauko kavinių-barų. Užtaikėm ant gero, kur galima atsigaivint alumi ir vyksta įvairūs konkursai, pvz. Stalo futbolas ar rankų lenkimas. Pastarajame dalyvavo ir Lietuvos delegacija ir laimėjome alaus bokalą :D
Kitą dieną turnyras tesėsi toliau. Treneris jau buvo praktiškai užsitikrinęs pirmą vietą. Tuo tarpu man pakovoti dėl aukštesnės vietos sutrukdė pralaimėjimas 6 ture Sadowskai, o Luko varžovai lenkai vis pabėgdavo iš vos ne praloštų pozicijų. Taigi surinkome +1, Vilius +2. Taigi ir mes su Luku kitais metais atvyksime į 4 turą :D Netikėtai gerai pasirodė ir Mantas „Spraitas“ Sprainaitis, kuris surinko 9 taškus, o jo metais jaunesnis draugas Paulius Valtas su 8 tšk. užėmė pirmą vietą tarp u-10 žaidėjų.
Miestelis nors ir labai nedidelis, bet lauko aikštelė ten yra tokia, kokią net Vilniuj būtų sunku rasti. Taip pat ir toje mokykloje laisvalaikiu žaidėme krepšinį, tinklinį, stalo tenisą :D Aišku, labiausiai įsiminė krepšinio varžybos. Iš pradžių siūlėme lenkams žaisti 4 prieš 6, tačiau jie nesutiko :D Taigi prie manęs, Luko, Viliaus ir Žygimanto prisijungė Magdalena :) Tuo tarpu kitoje komandoje žaidė keturi lenkų vaikinai ir Natalia. Kuri kaip vėliau paaiškėjo buvo geriausia jų komandos metikė :D
Be abejo, šis turnyras stipriam žaidėjui yra naudingas tik pinigine prasme, ir iš didmeistrio pozicijos žiūrint gal ir nėra su kuo žaist, tačiau jaunimui ir toks turnyras manau yra naudingas ir yra ką žaist bent su 30-40 žaidėjų :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius


Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests