Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

jei turite kokių pastabų dėl forumo ar tinklalapio - prašom sakyti čia

Moderator: aleksej

Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalintas iš forumo?

Taip
9
75%
Deja,bet taip
3
25%
 
Total votes : 12

Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby super_mario_33 » Wed 2010 Mar 03, 18:37

Tegyvuoja demokratija! :D
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby Baltas » Wed 2010 Mar 03, 18:42

O kur variantas ne ? :D
User avatar
Baltas
 
Posts: 34
Joined: Sat 2008 Jun 21, 21:02
Location: Žemė

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby jankis » Wed 2010 Mar 03, 18:43

Primena Baltarusijos prezidento rinkimus :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby jankis » Wed 2010 Mar 03, 18:47

Baltas wrote:O kur variantas ne ? :D


Na galėtų tada būt klausimas "ar neprieštaraujat, kad būtų pašalintas?" Variantai:
1) taip, neprieštarauju
2) ne, neprieštarauju

:lol:
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby aleksej » Wed 2010 Mar 03, 19:15

Su jumoru pas jus viskas gerai, prajuokinot :). O man kita idėja kilo - gal ne šalinti, o ignoruoti? Pats su savimi kalbėti žmogus neilgai galės.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby tauras » Wed 2010 Mar 03, 22:30

Kol kas šalinti gal nereikėtų, tačiau perspėjimas būtu naudingas.
tauras
 
Posts: 66
Joined: Thu 2008 Jun 26, 11:06
Location: Jonava

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby Baskep » Thu 2010 Mar 04, 11:23

super_mario_33 wrote:Tegyvuoja demokratija! :D



Tavo šita apklausa/tyrimas turi vieną stiprų minusą mano akimis - galima balsuot tik kartą :lol: tikiuosi,jog ateityje tokių klaidų nepasitaikys ir kaip ten kažkas sakė, demokratija pasirodys,tik jau kitu skruostu :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby Mesijas » Thu 2010 Mar 04, 23:48

Balsavimas tai pasityčiojimas ..... ne pats balsavimas , bet tai kaip pasakyta , kad būtų pašalintas ir kitas variantas , deja taip , nemanau kad jie kuom skiriasi , jei jau reikėjo to daryti ,reikėjo pridėti nors dar porą variantų , NE ir jokiu būdu ne , o dabAr gaunasi , kaip tame anekdote , kad viršininkas visada teisus , ..... nemačiau niekur kirrur tokių cirkų , yra bendros taisykles ,ko negalima daryti , o kol kas tik norima pašalinti už kritiką negaliu spresti , teisinga ji ar ne , bet kiekvienas turi teisę pasakyti savo nuomonę , o gal ir dabar už tai kai kam norėtusi , kad ДВУХ МНЕНИИ БЫТЬ НЕ МОЖЕТ
Mesijas
 
Posts: 12
Joined: Fri 2010 Feb 05, 21:18

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby Mesijas » Thu 2010 Mar 04, 23:53

P.S. Pastebėjau , kad rezultatyvumas , labai jau menkas tik 5 už tai ir vienas , kad deja taip .... fiasko tiem kas tai sugalvojo..... jei nepatinka blokuokit kuriam tai laikui , ar ten aukštybėse visi tokie isižeidžiantys????
Mesijas
 
Posts: 12
Joined: Fri 2010 Feb 05, 21:18

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby aleksej » Fri 2010 Mar 05, 9:50

"Mesijas", suprantama, kad jus palaikote savą - klaipiediškį. Mes kovojame ne su kritika, o su spamu, kai rašomos nesamonės dėl visiško dalyko nežinojimo. Tarp kitko, kam jus šifruojates, jūs gi dar ir "kjust" :P
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby warnius » Fri 2010 Mar 05, 14:34

Pagal mane jis (E.Kripas) tiesiog protiskai atsilikes. Avatarai su pandom, ketvirtoko lygio gramatika, pastovus nusisnekejimas ir aplamai nesuvokimas apie ka eina kalba. Cia ne pykt reikia, o uzjaust tokius. Ir, zinoma, "isvalyt" foruma nuo tokiu, nes jis ramiai negali, pastoviai rasineja nesamones.
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby buldozzer » Fri 2010 Mar 05, 14:44

edvardas-1974 buvo pašalintas iš forumo už pakartotinį forumo dalyvio įžeidimą ir tautinės nesantaikos kurstymą.

Dar kartą noriu primygtinai paprašyti nesiaiškinti santykių čia, o rašyti man asmeniškai (arba asmeniškai tam, kuris jūsų manymu neteisus ir bandyti išsiaiškinti privačiai) ir bus imtasi priemonių.
Taip pat noriu pabrėžti, kad išsireiškimai tipo "lakstytojas po klubus", "nemoki žaisti", "nieko nedirbi" ar pan. nėra kažkas tokio, peržengiančio ribą, o greičiau LR Seimo leksikonas sušvelnintam variante. Tad mėgstančius greit užsiplieksti taip pat raginčiau būti truputį remesnius.
Bet kuriuo atveju galutinį sprendimą priima administratorius, todėl ir reiktų kreiptis į jį, o ne spręsti patiems. Jei kam atrodau per daug liberalus - laukiu naujų kandidatūrų.

Ačiū už dėmesį, gero savaitgalio.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby snoopy » Fri 2010 Mar 05, 15:38

warnius wrote:Pagal mane jis (E.Kripas) tiesiog protiskai atsilikes. Avatarai su pandom, ketvirtoko lygio gramatika, pastovus nusisnekejimas ir aplamai nesuvokimas apie ka eina kalba. Cia ne pykt reikia, o uzjaust tokius. Ir, zinoma, "isvalyt" foruma nuo tokiu, nes jis ramiai negali, pastoviai rasineja nesamones.

Pritariu 100 %
snoopy
 
Posts: 1
Joined: Wed 2007 Dec 12, 22:56

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby Baskep » Fri 2010 Mar 05, 15:46

buldozzer wrote:edvardas-1974 buvo pašalintas iš forumo už pakartotinį forumo dalyvio įžeidimą ir tautinės nesantaikos kurstymą.

Jei tas banas toks,kaip aną kartą buvo,tai banas yra ekvivalentus lygiam,gražiam 0. nežinau,kaip ten yra tiksliai,todėl nerašau ketogoriškai. Manau,jog norint,jog banas būtų efektyvus reikia blokuot ne akauntą,o patį aipy adresą :) taip bent jau mano akimis tas banas bent kažkiek bus efektyvesnis
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Ar pageidaujate, kad vartotojas "edvardas-1974" butų pašalin

Postby Baskep » Fri 2010 Mar 05, 15:49

aleksej wrote:""Mesijas", suprantama, kad jus palaikote savą - klaipiediškį. Mes kovojame ne su kritika, o su spamu, kai rašomos nesamonės dėl visiško dalyko nežinojimo. Tarp kitko, kam jus šifruojates, jūs gi dar ir "kjust" :P

tai viskas juk labai logiška :) jei žmogus žaidžia susirašinėjant su 2 akauntais,tai ir čia forume,jis už 2 akauntus :) įprotis toks jau dalykas,kad taip paprastai jo neatsikratysi .
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Next

Return to Pasiūlymai, pageidavimai, patarimai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron