skraidanciu saskiu ypatumai

Moderator: aleksej

Re: skraidanciu saskiu ipatumai

Postby Baskep » Tue 2009 Oct 13, 10:26

nu tai tu variantu,jei neklystu yra virs 300 ir yra paciu ivairiausiu pradedant nuo tokiu kaip ab4 bc5 ba5 cb4 struktura baigiant iki tokiu debiutu,kur pirmi ejimai juodu. kolkas nelabai matau kuo cia stebetis.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: skraidanciu saskiu ypatumai

Postby Baskep » Wed 2009 Oct 14, 16:16

as ne tik kad nesupratau,bet vis dar ir nesuprantu-jei sneka eina apie 1 ir 2,tai kam tada reikia dar rasyt ir apie 3? ir dar-ir kas gi neaisku tam pirmam ir antram? kazkoks pakankamai man keistas tas debiutas d2e3 f6g5
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: skraidanciu saskiu ypatumai

Postby klausk-atsakysiu » Wed 2009 Oct 14, 16:58

as tai nieko nesupratau is to,kas buvo rashoma.nera tokio ejimo kaip d2-e3.Nesupratau nei apie ka rasoma ,nei ka noreta pasakyt.Na gal per mazai isigilinau.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54


Return to Šaškių praktikumas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron