Europos jaunimo ir veteranų čempionatas "64" Eupatorijoje

Moderator: aleksej

Europos jaunimo ir veteranų čempionatas "64" Eupatorijoje

Postby gintazas » Tue 2009 Sep 08, 19:53

Sveiki,

Naujienos ish sauletojo Krymo. Blico rezultatai:

Petraitis 11 tsk ish 18 - 7 vieta (21 dalyvis). 1v - Belosheev 2 - Nan, 3 - Obelec

Musu veteranams irgi nepavyko parodyti rezultatu. Druzinin ir Grausliene baige varzybas minuse.

Siandien prasidejo pagrindines varzybos. Pirmam rate ash laimejau. Veteranu rezultatu nzn.
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Re: Europos jaunimo ir veteranu cempionatas. Eupatoria

Postby Baskep » Wed 2009 Sep 09, 9:43

gaila,kad nesukalbejom.maniau,jog siemet nevarysi.turejau noro kryme sudalyvaut,bet atbaide ta mintis,jog vienam reiktu trenktis,daug visokiu neaiskumu ir nezinomuju pas mane butu,jei vienas vykes buciau,todel numeciau ta minti i sali.o su tavim tai drasiai buciau tau komponija palaikes :shock: na dar liko man kita vasara,reiks tada ir vaziuot,kad ir vienam :) beje,idomu koks organizuotumas siose varzybose :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Europos jaunimo ir veteranų čempionatas "64" Eupatorijoje

Postby gintazas » Tue 2009 Sep 15, 21:04

Baigesi varzybos. Lietuviam medaliu nepavyko ishkovoti, nors ash buvau gana arti. Su 10 tsk padalinau 6-7 vieta (pagal koef 7-as). Pirma vieta Nan 12 tsk., 2-5 padalino ir po barazo pasiskirste taip: Smirnov, Obelec, Malafeevskyi, Pescherov

Placiau apie varzybas, kai grisiu i Lietuva.
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai


Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests