autostopai/tranzavimai

Moderator: aleksej

autostopai/tranzavimai

Postby Baskep » Sat 2009 Jul 04, 22:23

pagaliau galiu prisest prie pc ir truputi isliet saves dalele i platuji interneta..Su Marium pradejom tranzuot sekmadieni is Kauno. pirmas toks kaip tikslas buvo siaip nuvaziuot autostopu prie Baltijos juros.siandien jau beveik savaite nuo tos dienos praejo,o manes dar namie nera.jei viskas bus gerai pirmadieni kauna pasieksiu.Autostopu pabuvojom(tai reiskia,jog ne pravaziavom,o pranarsem ir buvom bent trumpam apsistoje tame mieste ar gyvenvieteje) Palangoje,Klaipedoje,Siauliuose,Panevezyje,Kupisky,Virbaliskese,Vezionyse,Aukstadvary,Radvilisky,Kelmeje,Kryzkalnyje..lyg ir viskas.jei dar ko nepamirsau.daug ten visokiu visokiausiu ispudziu pasiliko po sios keliones,bet vienas is pagrindiniu,jog nelabai zmones stoja.buna prastabdai automagistralej 2-3 valandas,o niekas nesustoja..Butu toks kaip ir beveik prasymas,jog jei vaziuodami ten ar automagistraleje,ar autostradoje ar dar kur uzmatot ir pamatot tranzuotojus,tai stabtelkit,pajamkit juos,jei labai nebijot :) nes manau,jog butu pavyke aplankyt dar ir kokius Anykscius,Utena,Alytu ir tas apylinkes,jei zmones butu stoje dazniau,per toki pat laika kaip dabar.Idomu tai,jog tranzuojat gyvent tampa kur kas lengviau. ta prasme nekerta gyvenimas per finansus taip kaip pvz bunant namie.pvz as per ta visa tranzavima neisleidau ne 50lt :lol: ir nebuvo ne dienos,jog buciau buves alkanas :) turesiu nora ateityje pakartot tranzavima :) suprantu Zhygi,kuris bet kada kai tik turi sansa tranzuoja :)
siaip butu idomu kad kas dar yra tranzave ar kazkokias mintis turi apie tranzavima,pasirasytu cia,idomu isgirst :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby super_mario_33 » Sat 2009 Jul 04, 23:15

Noreciau ir as pasidalinti ispudziais :D Taigi,pradejes tranzuoti nuo Vilniaus, sukoriau 770 km ir dabar esu namie.Teko vaziuoti su 16 skirtingu automobiliu ir sutikti daug ivairiausiu zmoniu :) Labiausiai isimine pavezeti sutike Jehovos liudytojai, vyke is kongreso Kaune.Si kelione buvo puikus savarankisko gyvenimo isbandymas baigus mokykla.Ir,kaip ir Edgaras,nemaniau,kad su tiek mazai,galima tiek daug :lol: Vaikai,nebandykit to pakartoti...
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby zhygis » Sun 2009 Jul 05, 14:17

del tranzavimo autostradoi, -
tenai nelabai patogu masinom sustot (o ypac prie kryzkalnio kur lekia visi ant 100km/h
:)
geriausia yra tranzuot degalinese ir aikstelese poilsio (na cia tas ypac uzsieni populiaru)
lietuvoi geriausia tranzuot prie isvaziavimu is miesto (pvz silainiuose prie 9 forto jei varai link klp, arba prie kalnieciu jei varai y vln)
ten zmones kurie paprastai ima pakeleivius, juos tikisi rast, bei sustabdyti masina yra patogu)

ir dar apie tranzavima uzsieni:
nestabdykite masinu autostradoi:)
as ta bandziau daryt Vienoi, tai sustojo pareigunas ir pasiunte mane tranzuot y miesta:D

kazkada kai variau tranzu is palangos pirma kart, nezinojau kur stabdyt masinas tai stabdziau ten kur visi (kokiu 10zmoniu buvo)
gavau vieta kazkur per vidury tarp visu ir paeme butent mane:D
ka reiskia kai turi kortele su uzrasu KAUNAS (arba betkuri kita tikslo vieta)
:)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Baskep » Sun 2009 Jul 05, 17:27

zhygis wrote:del tranzavimo autostradoi, -
tenai nelabai patogu masinom sustot (o ypac prie kryzkalnio kur lekia visi ant 100km/h
:)
geriausia yra tranzuot degalinese ir aikstelese poilsio (na cia tas ypac uzsieni populiaru)
lietuvoi geriausia tranzuot prie isvaziavimu is miesto (pvz silainiuose prie 9 forto jei varai link klp, arba prie kalnieciu jei varai y vln)
ten zmones kurie paprastai ima pakeleivius, juos tikisi rast, bei sustabdyti masina yra patogu)

ir dar apie tranzavima uzsieni:
nestabdykite masinu autostradoi:)
as ta bandziau daryt Vienoi, tai sustojo pareigunas ir pasiunte mane tranzuot y miesta:D

kazkada kai variau tranzu is palangos pirma kart, nezinojau kur stabdyt masinas tai stabdziau ten kur visi (kokiu 10zmoniu buvo)
gavau vieta kazkur per vidury tarp visu ir paeme butent mane:D
ka reiskia kai turi kortele su uzrasu KAUNAS (arba betkuri kita tikslo vieta)
:)


dekui del visu patarimu,tik turiu viena toki kaip cilautinimo pointa-kaip pvz pasidaryt kortele,jei varysi is pradziu i viena miesta,paskui i kita ir t.t.? ar ten kur kokiam mieste susisaudyt ir paciam pasidaryt vaziuojant i kita? :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zhygis » Sun 2009 Jul 05, 19:57

pasiemi sasiuvini (arba daug a4 formato lapu)
markeri (gerai rasanty butinai, kad vairuotojai matytu tavo uzrasa)
kartono lapa storo (kad galetum normalei laikyt ir vejas neglamzytu)
ir kelias savarzeles baltus lapus su uzrasais prisegt prie kartoninio lapo:)
arba jei sasiuvinys storas galima paprasciausia atverst kita psl:)

dar klausei kaip is palangos pasiekt siaulius..
na jauciu kad vistik reikejo vaziuot per kretinga plunge ir telsius...
juk nevisad pasiseka susistabdyt masina greit;) ir jei pora val nestoja tai nereik supanikuot iskart:D

i is kns i siaulius yra sakyciau nesunku tikrai ..(as esu laukes ilgiau i palanga is kns, nei y latvija/siaulius)
per siaulius is kns varo tirkai nemazai furu y latvija ir stoja visai normaliai (jei su kortele esi)

tai tiek kolkas:)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Baskep » Mon 2009 Jul 06, 15:15

Dėkui Zhygi už info,viską įsidėmėjau ir manau,jog atsiminsiu :)

pagaliau jau pasiekiau namus.šiaip ne taip :) sukoriau 784km.na kažkur apie tiek :) savo tūkstantmečio odisėją baigiau iš Vilniaus dykai atvaręs traukiniu į Kauną :lol: apie tai visada svajojau 8) aišku prie to prisidėjo ir dainų šventė :) beje,kurioje vakar buvau :lol: ne tik aš,bet ir Marius ir Mantas :) kaip dykai,tai man visai patiko tas renginukas,o ypač neišdildomą įspūdį paliko meilės ištroškusios panelės įkalintos autobuse :lol:
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby jankis » Mon 2009 Jul 06, 22:32

Baskep wrote:Dėkui Zhygi už info,viską įsidėmėjau ir manau,jog atsiminsiu :)

pagaliau jau pasiekiau namus.šiaip ne taip :) sukoriau 784km.na kažkur apie tiek :) savo tūkstantmečio odisėją baigiau iš Vilniaus dykai atvaręs traukiniu į Kauną :lol: apie tai visada svajojau 8) aišku prie to prisidėjo ir dainų šventė :) beje,kurioje vakar buvau :lol: ne tik aš,bet ir Marius ir Mantas :) kaip dykai,tai man visai patiko tas renginukas,o ypač neišdildomą įspūdį paliko meilės ištroškusios panelės įkalintos autobuse :lol:


Tikrai, ir man paliko jos didelį įspūdį :D

Šiandien dar buvom baigiamajame koncerte Vingio parke, kur dainas ir giesmes traukė visi susirinkę chorai. Labai daug žmonių buvo, ir kartu su chorais dainavo kai kurias dainas. Tikrai viskas atrodė labai gražiai :) Dar džiugu, kad tiek šokių, tiek dainų programoje buvo ir šaškininkių :) Galbūt tai ir paskatino sudalyvauti kai kuriuose šios dainų šventės renginiuose :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby zhygis » Fri 2009 Jul 10, 21:19

kazkaip emiau uzsimaniau ir nutranzavau i palanga as;D
4 masinos, apie 600km, ir sugaisau tik viena diena;D
laukiau masinu nuo 15min iki 45max,
palangoi issimaudziau ir aplankiau botanikos soda;D
norejau rytoi tranzuot vel, bet biski darbo atsirado, teks atidet tranzavima y/is palangos kasdiena visa savaite:(
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Baskep » Sat 2009 Jul 11, 8:53

savo stichijoj tu :D ir kaip tau pavyksta taip greit susišaudyt mašinų,tai nežinau :D pamenu kai mes tranzavom,tai be valandos nieko nebūdavo..nors žinai,gal daug ką reiškia kur pvz 2 , o kur vienas tranzuoja, kur turi lentelę,o kur ne :) bet su tokiais tempais,tai gerai galima Europą išnaršyt :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby zhygis » Sat 2009 Aug 15, 0:51

Ryt, (sestadieni) isvykstu i prancuzija, kadangi kelione gavosi biski expromtu (pries 2h suzinojau kad vaziuoju), tai dar nezinau nei kiek laiko uztruksiu, nei kur tiksliai keliausiu... o dar ir prancuzu kalba man nepazystama:(
na tikiuosi viskas bus gerai, ir jus dar mane isvysite zaidzianti saskem:D
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby Baskep » Sat 2009 Aug 15, 12:51

sėkmės tau tada :) taip pat sėkmės ir garsinant Lietuvos vardą užusieny :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas


Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests