Pasaulio jaunimo (19,16,13,10) č-tas 64 S-Peterburg 20-29.08

Moderator: aleksej

Re: Pasaulio jaunimo (19,16,13,10) č-tas 64 S-Peterburg 20-29.08

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Aug 29, 21:11

Nieko nezinau apie Aslana,bet pas azerbaidzhaniecius visas pagrindas budavo 64.Nebloga mokykla buvo ten Gabrielianas,Mursalovas,Simonianas,Bachtiozinas,Nurulajevas,Zlobinskis ir kiti.Is 100 tik Alijevas kazkiek isimine.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio jaunimo (19,16,13,10) č-tas 64 S-Peterburg 20-29.08

Postby Vilius » Mon 2010 Aug 30, 19:09

Galbut praleidau akimis, bet vienas laimejimas nepaminetas. Vaikinu komanda(Sveikauskis,Norkus,Plaksij ir as ) uzeme antra vieta tarp visu saliu praleisdama i prieki tik Rusija ! Apie asmeniniu rezultatus galiu pasakyt, kad esu gan nusivyles.Abiejuose turnyruose (blice ir greitosiose) pralosiau dviem tiems patiem varzovam, Voinovui ir Kosolapovui. Taigi santykis pries juos vietoj turejusio but +1 gavosi -4. Blice pralosus siems zaidejamas bei sugebejus leist lenkui atsilost turnyras tapo visiskai sugadintas ir tiesiog teliko laimeti pries varzovus kuriuos man dave is galo. Pagrindinis turnyras prasidejo ne ka geriau, pirmoj partijoje paleidau ne vienas lygias su Voinovu. Toliau kitam ture teko balatarusis kuris bent mano akimis poziciskai zaidzia baisiai.Sugebejau pirmoje partijoje pralosti, mano laimei atsilosiau (abu laimejo baltomis ef4 :D ).Treciam ture gavau varzova su kuriuo suzaisti lygiom butu visiskai geda taigi kazkaip ta maca laimejau.Sekancioj partijoj su Kosolapovu vel kankino problemos ceitnote,kai suskaiciaves lygini varianta, pasirenku kita ir sugebu gaut... Veliau viskas tesesi gan sekmingai man ir manau, kad is likusiu turu pasiemiau ka galejau. Kas del Aslano kaip rusisku zaidejo tai kiek as zaidziu su juo 64 turnyruose jis pagrindiniam turnyre pralosineja labai retai. Vienas is nustebinusiu dalyku, kad buvo zaidziam ne su elektroniniais, o mechaniniais laikrodziais. Bent blice tai buvo gana keista. Gyvenimo salygas palyginus su kitais rusisku cempionatais laikyciau visiskai normaliom. Tik, kad gal maistas ne per geriausias bent man buvo.
Vilius
 
Posts: 93
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:39

Re: Pasaulio jaunimo (19,16,13,10) č-tas 64 S-Peterburg 20-29.08

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2010 Aug 30, 21:21

Vilius wrote:Galbut praleidau akimis, bet vienas laimejimas nepaminetas. Vaikinu komanda(Sveikauskis,Norkus,Plaksij ir as ) uzeme antra vieta tarp visu saliu praleisdama i prieki tik Rusija ! Apie asmeniniu rezultatus galiu pasakyt, kad esu gan nusivyles.Abiejuose turnyruose (blice ir greitosiose) pralosiau dviem tiems patiem varzovam, Voinovui ir Kosolapovui.

Gal ir nepaminejau.Nors lyg stengiausi :) O kad zaidei greitosiose kazkaip nepastebejau,gal praleidau
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio jaunimo (19,16,13,10) č-tas 64 S-Peterburg 20-29.08

Postby Vilius » Tue 2010 Aug 31, 7:15

Oi, vakar nuvarges po keliones rasiau tai sulydau, greitosiose nezaidziau, turejau omeny pagrindini turnyra :oops:
Vilius
 
Posts: 93
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:39

Previous

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests