Puslapis 11

Tallinn 2009

StandartinėParašytas: Pir 2009 Bir 29, 15:11
aleksej
Tallinn. Estijos sostinėje birželio 28 - liepos 6 dienomis vyksta tradicinis šimtalangių šaškių didmeistrių turnyras. Šiais metais varžybose ratų sistema žaidžia 12 šaškininkų iš 6 šalių. Tarp dalyvių yra ir 2 Lietuvos tarptautiniai didmeistriai - Edvard Bužinskij ir Aleksej Domčev. Kaip jiems sekasi galite stebėti turnyro tinklalapyje.

StandartinėParašytas: Pir 2009 Bir 29, 16:12
jankis
Jau 2 turai sužaisti. Gaila, kad Bužinskiui nepavyko įveikti bent vieno estuko :D Domčevas kolkas gerai eina - lygios su vienu favoritų Valneriu ir įveiktas vienas iš minėtų estų :D Dar įdomu kaip seksis Selli - vienam iš lietuvių varžovų ateinančiam jaunimo EČ :)

StandartinėParašytas: Tre 2009 Lie 01, 0:04
jankis
Kolkas turnyre nemažai kombinacijų :D Selli pirmam ture pravedė Uutmai, bet šiek tiek pritrūko iki laimėjimo. Tas pats Selli antram ture gavo kombą nuo Gantvargo. Tik gal jis šaškių nepaskaičiavo? :D Kam iškart pasiduot.. Šaškių po lygiai, na aišku Gantvargas paims šaškę ir turės viena daugiau. Gal didmeistrio autoritetas pribloškė :D Ir mūsiškis Aleksėjus pravedė smūgį Ristui ir pasiekė pirmąją pergalę :wink: Jau yra ir 3 turo partijos - http://www.kabeliit.ee/index.php/Tallinn_2009_-_3._voor

StandartinėParašytas: Tre 2009 Lie 01, 0:28
jankis
Nu va, ir 3 ture pasirodo neapseita be kombinacijų :) Selli vėl praleido Leesmanui, o Valneris smūgiu baigė partiją prieš Ristą. Dar beje, įdomi buvo susidarius padėtis 2 turo Varik-Valneris partijoj, bet vėliau buvo iškeista viskas ir partija baigėsi lygiosiomis :D Bužinskij-Gantvarg partija dar patiko.

StandartinėParašytas: Ket 2009 Lie 02, 23:43
arunas05
spėju, kad 1 bus Gantvarg

StandartinėParašytas: Ket 2009 Lie 02, 23:58
jankis
Estai pagaliau atnaujino rezultatus.. :? Nes visą dieną nebuvo, o vėlai vakare iškart du turus pavarė :D Ir jau ne pirmas kartas taip :)

Džiugu, kad Domčevas iškovojo antrą pergalę ir dabar su +2 yra lyderių grupėje. Bužinskis taip pat iškvojo pergalę prieš vieną iš estų, kurie kaip kažkada rašė, totaliai keičia šaškes :D

Jo, gali būt, kad Gantvargas bus 1. Manau jam liko silpniausi varžovai iš visų lyderių. O ir be to, jau tris pergales jis turi. Dar laukiu partijos Bužinskij-Domčev :D Seniai jau gana žaidė jie tarpusavy :)

StandartinėParašytas: Pen 2009 Lie 03, 8:12
ragvel
na Gantvarg juk 1 pralaimejima turi.

kaip ne keista, man atrodo daugiau sansu turi Leesman.., jam liko tik Gantvarg, pries ji jei lygiom, tai liko jam 3 estai dar, aisku grosai gali pasistengti, ir laimeti pries stipresni...

na ir daug sansu turi Aleksej, dvi pergales gali gauti, ir reikia 2 lygiuju su grosais, ir daug sansu 1 vieta.

StandartinėParašytas: Pen 2009 Lie 03, 15:05
jankis
ragvel rašė:na Gantvarg juk 1 pralaimejima turi.

kaip ne keista, man atrodo daugiau sansu turi Leesman.., jam liko tik Gantvarg, pries ji jei lygiom, tai liko jam 3 estai dar, aisku grosai gali pasistengti, ir laimeti pries stipresni...

na ir daug sansu turi Aleksej, dvi pergales gali gauti, ir reikia 2 lygiuju su grosais, ir daug sansu 1 vieta.


Kad turi 1 pralaimėjimą, tai turnyro lentelėje yra privalumas, nes daugiau pergalių turi :D Juk jeigu vienodai taškų surenka žaidėjai, tai aukščiau tas, kuris turi daugiau pralaimėjimų (arba automatiškai daugiau pergalių :D) O kad tokį turnyrą laimės estas aš labai abejoju... :roll: O mūsiškiai dar galėtų iškovot 1-2 pergales.. :)

StandartinėParašytas: Pen 2009 Lie 03, 15:39
ragvel
kada tokie turnyrai bus on-line.. kaip pasaulio cempai

StandartinėParašytas: Šeš 2009 Lie 04, 1:05
jankis
Tuo tarpu Minske vyksta atviras turnyras. Po 7 turų užtikrinta lyderė yra Volga Fedorovič su +5 :D Ją vejasi Nogovitsina, Kyčkinas ir Kovalevskij (ne iš Lietuvos :D) su +3.

StandartinėParašytas: Šeš 2009 Lie 04, 15:42
jankis
Na va, Domčevas iškovojo trečiąją pergalę :) Ir dabar su +3 dalinasi pirmą vietą su Leesmanu. Bužinskis deja neįveikė Variko. Jam dar liko Valneris ir Domčevas. O Domčevui liko jau minėtas Varikas :)

StandartinėParašytas: Pir 2009 Lie 06, 10:24
Aleksas
tai gal estai pergalę švenčia kad taip ylgai nėra rezultatų?