Pasaulio jaunimo čempionatas Varšuvoj

Moderator: aleksej

Postby jankis » Fri 2009 May 22, 15:34

Man patiko kai Belošejevas po partijos uždavinių davė paspręst varžovui :D Na o antram video, tai ir man pasirodė, kad ten valgymui skirti stalai :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2009 May 22, 16:16

na nuo valganciuju priejome prie valgyklos :)) .tai skirtingi dalykai. Siaip tai pavydet reikia ,o ne stebetis :) Erdvi sale ,pabaigus viena mikromaco partija ar abi gali pasiimt kavos ar arbatos su bandele ar dar kuo ir paeit i shalia esanchia sale uzvalgyt ir paanalizuot.Tik auksto lygio varzybose ta pamatyt galima. Na galima palygint su lietuvisku variantu,kai zaidziant tiek alkunemis,tiek ir nugaromis lietiesi su kaimynais ir visa rubine ant peciu :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby warnius » Fri 2009 May 22, 17:21

ech ir 6 ture nepasiseke.. o tiesa po kiek cia laiko partijos? 6 ture pora kombinaciju visai paprastu pakliuvo
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2009 May 22, 18:27

25 ejimu Edgaras galejo juodom 2x2 pasikeist ir nebutu problemu su lygiomis.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby Algimantas » Fri 2009 May 22, 18:28

warnius wrote:ech ir 6 ture nepasiseke.. o tiesa po kiek cia laiko partijos? 6 ture pora kombinaciju visai paprastu pakliuvo


Tai TIK vis "nepasiseka ir nepasiseka", ar, paprasčiausiai, meistriškumo lygis per žemas tokiam čempionatui?
Čia nieko asmeniško. Tik objektyvus savo jėgų įvertinimas, savianalizė ir t.t. ir pan., mano nuomone, yra svarbu (ypač jaunam sportininkui). Kažkokios nuolatinės kalbos (kad ir kitų asmenų) tik apie "nuolatinį nesisekimą" gal ir paguodžia, bet tik tiek...
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby warnius » Fri 2009 May 22, 18:34

Algimantas wrote:Tai TIK vis "nepasiseka ir nepasiseka", ar, paprasčiausiai, meistriškumo lygis per žemas tokiam čempionatui?
Čia nieko asmeniško. Tik objektyvus savo jėgų įvertinimas, savianalizė ir t.t. ir pan., mano nuomone, yra svarbu (ypač jaunam sportininkui). Kažkokios nuolatinės kalbos (kad ir kitų asmenų) tik apie "nuolatinį nesisekimą" gal ir paguodžia, bet tik tiek...


Edgaras gerai zaidzia :) ir dar + speju cia pirmos (ir netiketos) skraidanciu saskiu varzybos jam, tikejosi visai ko kito
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby edvard » Fri 2009 May 22, 21:38

Algimantas;Tai TIK vis "nepasiseka ir nepasiseka", ar, paprasčiausiai, meistriškumo lygis per žemas tokiam čempionatui?

:? Kaip butu gaila,bet Edgarai, tai tiesa....Tavo supratimas apie pozicija(paziurejau visas tavo partijos) dar ne aukstam ligi.... :( Yra kur tobuleti( nesvarbu kad ten skaidancios braziliskos,bet DARAI TOKIUS :shock: EJIMUS :( .....)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Baskep » Sat 2009 May 23, 13:08

klausk-atsakysiu wrote:25 ejimu Edgaras galejo juodom 2x2 pasikeist ir nebutu problemu su lygiomis.



jo.ir maciau pats ta,bet viskas susimete i kruva-laiko mazai,o ir taip maniau,kad ten lygios bus. ir aisku kas be ko,svarbiausia,jog zaist nemoku.tai ir vaziuoju mokytis zaist.kaip kitaip ismoksiu zaist? po 5minutes stumdydamas partijas? ar kur debiutai, o ne skraidancios? cia tokie pamastymai, o ne stumimai ant ko.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Baskep » Sat 2009 May 23, 13:14

warnius wrote:
Algimantas wrote:Tai TIK vis "nepasiseka ir nepasiseka", ar, paprasčiausiai, meistriškumo lygis per žemas tokiam čempionatui?
Čia nieko asmeniško. Tik objektyvus savo jėgų įvertinimas, savianalizė ir t.t. ir pan., mano nuomone, yra svarbu (ypač jaunam sportininkui). Kažkokios nuolatinės kalbos (kad ir kitų asmenų) tik apie "nuolatinį nesisekimą" gal ir paguodžia, bet tik tiek...


Edgaras gerai zaidzia :) ir dar + speju cia pirmos (ir netiketos) skraidanciu saskiu varzybos jam, tikejosi visai ko kito



ne,Edgaras nemoka zaist :) jo,pirmos brazilisku skraidancios,pirmos rimtesnes brazilisku varzybos,pirmos brazilisku uz Lietuvos sienu,bet visa tai nesvarbu.cia reikia supratimo apie pozicija+tolimo tolimo skaiciavimo. o Edgaras viso to neturi,nes jis nemoka zaist :) tik pamascius idomu kaip toks nemokantis zaist,patenka i LR brazilisku finala..pasiseke turbut :lol: cia vel gi vel tik mano pamastymai,o ne stumimai ant ko nors.jei kas jauciasi uzgautas,tai prasidejo interpretavimas ir asmeniskumu ieskojimas.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Baskep » Sat 2009 May 23, 13:18

edvard wrote:Algimantas;Tai TIK vis "nepasiseka ir nepasiseka", ar, paprasčiausiai, meistriškumo lygis per žemas tokiam čempionatui?

:? Kaip butu gaila,bet Edgarai, tai tiesa....Tavo supratimas apie pozicija(paziurejau visas tavo partijos) dar ne aukstam ligi.... :( Yra kur tobuleti( nesvarbu kad ten skaidancios braziliskos,bet DARAI TOKIUS :shock: EJIMUS :( .....)


dekui.sveika kritika visada geriau uz nepelnytus pagyrimus.pats visa tai puikiai suprantu.manau tai taip pat svarbu kaip ir bent karta nepralosus partijos pasaulio cempe :lol:
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby edvard » Sat 2009 May 23, 16:12

Baskep;tik pamascius idomu kaip toks nemokantis zaist,patenka i LR brazilisku finala..pasiseke turbut .

TESIOG LIETUVOJ ŽEMAS LYGIS.(na neapgaudinekim saves... :? ) Keleta LABAI geru zaideju,keleta geru...o paskui...... :(
O dauguma varzybu, kurios pas mus rutuliojasi per visus metus ir per visa Lietuva (64) NIEKO tobulejmui neduoda.TAI TIK PRAMOGA.


http://www.ms.uksstruga.pl/gallery/5._D ... _Barbecue_

foto. :)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby zoomz » Sat 2009 May 23, 19:06

Baskep wrote:
warnius wrote:
Algimantas wrote:Tai TIK vis "nepasiseka ir nepasiseka", ar, paprasčiausiai, meistriškumo lygis per žemas tokiam čempionatui?
Čia nieko asmeniško. Tik objektyvus savo jėgų įvertinimas, savianalizė ir t.t. ir pan., mano nuomone, yra svarbu (ypač jaunam sportininkui). Kažkokios nuolatinės kalbos (kad ir kitų asmenų) tik apie "nuolatinį nesisekimą" gal ir paguodžia, bet tik tiek...


Edgaras gerai zaidzia :) ir dar + speju cia pirmos (ir netiketos) skraidanciu saskiu varzybos jam, tikejosi visai ko kito



ne,Edgaras nemoka zaist :) jo,pirmos brazilisku skraidancios,pirmos rimtesnes brazilisku varzybos,pirmos brazilisku uz Lietuvos sienu,bet visa tai nesvarbu.cia reikia supratimo apie pozicija+tolimo tolimo skaiciavimo. o Edgaras viso to neturi,nes jis nemoka zaist :) tik pamascius idomu kaip toks nemokantis zaist,patenka i LR brazilisku finala..pasiseke turbut :lol: cia vel gi vel tik mano pamastymai,o ne stumimai ant ko nors.jei kas jauciasi uzgautas,tai prasidejo interpretavimas ir asmeniskumu ieskojimas.


Nzn man is tikro vienodai sviecia, bet is tavo posto matyti, kad jei kas ir liko uzgautas tai tu pats. O gal alaus per daug pasrebi, ar ten su vystytem per daug lakstai? visko neaprepsi :wink:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby edvard » Sun 2009 May 24, 20:46

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby arunas05 » Sun 2009 May 24, 22:51

edvard wrote:Baskep;tik pamascius idomu kaip toks nemokantis zaist,patenka i LR brazilisku finala..pasiseke turbut .

TESIOG LIETUVOJ ŽEMAS LYGIS.(na neapgaudinekim saves... :? ) Keleta LABAI geru zaideju,keleta geru...o paskui...... :(
O dauguma varzybu, kurios pas mus rutuliojasi per visus metus ir per visa Lietuva (64) NIEKO tobulejmui neduoda.TAI TIK PRAMOGA.


http://www.ms.uksstruga.pl/gallery/5._D ... _Barbecue_

foto. :)

geriausia foto 46
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby edvard » Mon 2009 May 25, 8:59

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests