Pasaulio jaunimo čempionatas Varšuvoj

Moderator: aleksej

Postby aleksej » Fri 2009 May 08, 9:24

Paraiška išsiųsta.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby Baskep » Fri 2009 May 08, 9:35

aleksej wrote:Paraiška išsiųsta.



Labai ačiū!
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby edvard » Fri 2009 May 08, 11:45

Tarp kitko LABAI SVARBUS TURNIRAS.DUODA TASKU FEDERACIJAI.
NE STUDENTU. :? JAUNIMO ... :!: . :!: :!: Praejtais metais ten puikiai suzaide Gintautas.Gaila ,kad dabar jis negali vazioti ...Ir Gaila, kad Ruta,ar Simona nevazioja
IR DAR.MUMS REIKIA kitais metai IRGI SAVO TURNYRA JAUNIMO PRAVESTI(studentu atskirai)..Nes taip gaunasi kad nestudentai skriaudziami. :cry:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Baskep » Fri 2009 May 08, 13:28

žinau,kad svarbus. ir ne tik federacijai,bet ir man. tik nežinau kaip ten viskas pavyks. su nuvažiavimu jau dabar bėdų matau. marki autobusas nestoja.na gal kaip nors per stebuklą ten vairuotojas sustos,bet abejoju. ir varšuvoj būnu viduyr nakties .kažkas 2-3h nakties. ir ką man veikt tokiu laiku ten išlipus? pėdint iki marki,kurio pavadinimą aš tik vakar sužinojau? :roll:
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby edvard » Fri 2009 May 08, 13:57

na geriau reikia vazioti tokiu autobusu kuris atvazioja ryte pav.Kaunas 23.10 -varsava 6.o5 kaina 105 lt, kai ten- atgal perki tai 189lt...o ten reikia paklausti kaip nuvazioti i Marki.gal autobusu,o gal traukiniu.
(studentams pigiau tikriausiai biletas i Varsava)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby buldozzer » Fri 2009 May 08, 13:59

Baskep wrote:žinau,kad svarbus. ir ne tik federacijai,bet ir man. tik nežinau kaip ten viskas pavyks. su nuvažiavimu jau dabar bėdų matau. marki autobusas nestoja.na gal kaip nors per stebuklą ten vairuotojas sustos,bet abejoju. ir varšuvoj būnu viduyr nakties .kažkas 2-3h nakties. ir ką man veikt tokiu laiku ten išlipus? pėdint iki marki,kurio pavadinimą aš tik vakar sužinojau? :roll:


žiūrint kokiu keliu autobusas į Varšuvą važiuoja, jei Bialystoko, tai vairuotojas turėtų būti totalus avinas, kad nesustotų važiuodamas miesto viduriu. Tačiau jei važiuoja kitu keliu, tai tada prapuolei. Bet Marki yra šalia Varšuvos ir turi važinėti miesto autobusai iki jų, o žinant lenkų pomėgius keltis anksčiausiai, tai nuvažiavęs į centrinę stotį turėtum greit kokio ir miesto autobuso sulaukti.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby buldozzer » Fri 2009 May 08, 14:04

http://mapa.szukacz.pl/ gali atsispausdinti ir Marki žemėlapį susiradęs kur tau reikia, kad neklaidžiotum
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby edvard » Fri 2009 May 08, 14:04

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Baskep » Fri 2009 May 08, 14:18

edvard wrote:na geriau reikia vazioti tokiu autobusu kuris atvazioja ryte pav.Kaunas 23.10 -varsava 6.o5 kaina 105 lt, kai ten- atgal perki tai 189lt...o ten reikia paklausti kaip nuvazioti i Marki.gal autobusu,o gal traukiniu.
(studentams pigiau tikriausiai biletas i Varsava)



šitu ir bus geriausiau manau važiuot.turbūt ir geriausia būtų nusipirk iškart ir atgal bilietą.tik va neaišku dėl laiko.. nes blice dalyvaut kaip ir nesiruošiu ir jei pvz man viskas baigiasi po 7 turų ,tai anksčiau parvažiuot galėčiau,nei kad iki uždarymo oficialaus ten būt. į varšuva 10 procentų studentams pigiau.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Baskep » Fri 2009 May 08, 14:18

dėkui už žemėlapių nuorodas.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Baskep » Sat 2009 May 09, 12:34

norėjau paklausti. nuostatuose perskaičiau,jog visi dalyviai privalo turėti medicininę pažymą varžybų laikotarpiui. čia to iš tikro reikės ar tik taip oficialiai skelbiama?
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby gintazas » Tue 2009 May 12, 10:53

Edgarai, cia special for you pasiulymas, jei dar neturi bilietu - EUROLINES LUX EXPRESS didžiųjų nuolaidų naktys Vilnius-Varšuva 10 Lt Tiktai šiąnakt, tai pasidomek kaip ten :wink:
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Postby Baskep » Tue 2009 May 12, 12:16

gintazas wrote:Edgarai, cia special for you pasiulymas, jei dar neturi bilietu - EUROLINES LUX EXPRESS didžiųjų nuolaidų naktys Vilnius-Varšuva 10 Lt Tiktai šiąnakt, tai pasidomek kaip ten :wink:



čia tai man patiko :)))))) dėkui už info. būtinai pasidomėsiu.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby Baskep » Tue 2009 May 12, 17:01

buldozzer wrote:
Baskep wrote:žinau,kad svarbus. ir ne tik federacijai,bet ir man. tik nežinau kaip ten viskas pavyks. su nuvažiavimu jau dabar bėdų matau. marki autobusas nestoja.na gal kaip nors per stebuklą ten vairuotojas sustos,bet abejoju. ir varšuvoj būnu viduyr nakties .kažkas 2-3h nakties. ir ką man veikt tokiu laiku ten išlipus? pėdint iki marki,kurio pavadinimą aš tik vakar sužinojau? :roll:


žiūrint kokiu keliu autobusas į Varšuvą važiuoja, jei Bialystoko, tai vairuotojas turėtų būti totalus avinas, kad nesustotų važiuodamas miesto viduriu. Tačiau jei važiuoja kitu keliu, tai tada prapuolei. Bet Marki yra šalia Varšuvos ir turi važinėti miesto autobusai iki jų, o žinant lenkų pomėgius keltis anksčiausiai, tai nuvažiavęs į centrinę stotį turėtum greit kokio ir miesto autobuso sulaukti.



va ir laukia išbandymas mūsų vairuotojų :lol: važiuosiu Bialystoko keliu 8)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby arunas05 » Tue 2009 May 12, 17:23

Žygirdas į Lenkiją važinėja tranzu. Pasikonsultuok
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests