Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13-14

Moderator: aleksej

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby matas » Sun 2019 Dec 15, 13:37

kažkaip labai jau žemas ,. skurdus rašymas
matas
 
Posts: 283
Joined: Wed 2017 Jun 14, 14:36

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby ricka-plun » Sun 2019 Dec 15, 19:58

arunas05 wrote:UAB slapta prasivedė mačą.... Man tai kilo klausimas : kam LŠF organizuoja LR BRAZILIŠKŲ šaškių čempionatą, jeigu 2019 m. čempionui nepasiūloma žaisti?

Visai cia,kaip ir liuks gavosi!Juk Laimejo?Klausimas galetu buti tik,kokiu pagrindu buvo sudaryta si rinktine?Tikiuos,kad ne "is lubu"?Rinktine formavo kas?Pagal kokius kriterijus?Oi,ir svarbiausia,kad ne pamirsciau:Cia tik siaip,del idomumo,o ne del kritikos sie klausimeliai....
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby buldozzer » Sun 2019 Dec 15, 20:43

arunas05 wrote:UAB slapta prasivedė mačą.... Man tai kilo klausimas : kam LŠF organizuoja LR BRAZILIŠKŲ šaškių čempionatą, jeigu 2019 m. čempionui nepasiūloma žaisti?

Žiūrovo klausimas. O už kurį iš dalyvavusių mače tas Lietuvos čempionas jaučiasi stipresnis ir pretendavo pakeisti?
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby arunas05 » Sun 2019 Dec 15, 22:23

buldozzer wrote:
arunas05 wrote:UAB slapta prasivedė mačą.... Man tai kilo klausimas : kam LŠF organizuoja LR BRAZILIŠKŲ šaškių čempionatą, jeigu 2019 m. čempionui nepasiūloma žaisti?

Žiūrovo klausimas. O už kurį iš dalyvavusių mače tas Lietuvos čempionas jaučiasi stipresnis ir pretendavo pakeisti?

Matosi, kad šaškėse ir etikoje visiškai nesigaudai. Klausimas visiškai debiliškas ir net nematau reikalo leistis į beprasmius debatus. Esu 2019 m. čempionas ir LŠF VK PRIVALĖJO man siūlyti žaisti. Kad būtum ramesnis , tai 2018 m. komandinėse sužaidžiau su pasaulio exčempionu A.Norvaišu mačą lygiom. Na, ir ką?
Ir dar iš pasaulinės patirties: tu gali būti pasaulio čempionas ir rekordininkas, bet , jeigu JAV čempionate nedalyvavai ar neparodei rezultato , tu į rinktinę nepatenki, nes ten ne UAB , o demokratinė valstybė.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby arunas05 » Sun 2019 Dec 15, 23:17

Pasidarė įdomu , kas atstovavo Lenkiją? Net nustebau : 2019m. Lenkijos čempionate , kuris vyko lapkričio 23 d. rinktinės nariai užėmė 1, 6, 7, 10 vietas. Kuczevski išvis nežaidė.Jis buvo pirmas 2018m. čempionate. Kažkaip keista pasirodė, nes , kaip rašė Smaidrys, lenkai reikalavo stipriausios LT komandos. Pasirodo , kad lapkričio 21 d. lenkų tinklapyje buvo paskelbta komandos sudėtis. Viešumo ir demokratijos pavyzdys Lietuvos šaškių federacijai.
https://www.warcaby.pl/aktualnosci/litw ... 64-polach/
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby buldozzer » Sun 2019 Dec 15, 23:34

Aš neblogai moku skaityti nuostatus ir matau, kad niekas nieko neprivalėjo. Komandinėms varžyboms rinktinės formuojamos ne pagal vieno konkretaus čempionato rezultatus, o pagal rezultatų visumą. Tai jau numatyta prieš daug metų. Todėl ir natūralus klausimas kas iš žaidusiųjų už tave silpnesnis?
O skirtingose šalyse, skirtingose sporto šakose (ir toje pačioje JAV) yra labai įvairių kriterijų ir galima pririnkti pavyzdžių kiek nori ir už ir prieš ir ginčas būtų be galo.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby arunas05 » Sun 2019 Dec 15, 23:53

buldozzer wrote:Aš neblogai moku skaityti nuostatus ir matau, kad niekas nieko neprivalėjo. Komandinėms varžyboms rinktinės formuojamos ne pagal vieno konkretaus čempionato rezultatus, o pagal rezultatų visumą. Tai jau numatyta prieš daug metų. Todėl ir natūralus klausimas kas iš žaidusiųjų už tave silpnesnis?
O skirtingose šalyse, skirtingose sporto šakose (ir toje pačioje JAV) yra labai įvairių kriterijų ir galima pririnkti pavyzdžių kiek nori ir už ir prieš ir ginčas būtų be galo.

Galim pagal rezultatų visumą : 2018 m. užėmiau 3 vietą. 2019 - 1 vieta. Rezultatai stabilūs. Tavo klausimas visiškai neetiškas. Nėra braziliškų šaškių reitingų Lietuvoje, todėl negalim vertinti. Man užtenka, kad nesijaučiu silpnesnis BRAZILIŠKOMIS ŠAŠKĖMIS nei už vieną LR žaidėją, išskyrus didmeistrius. Čia buvo ne Pasaulio ar Europos čempionatas, todėl nuostatai visai nė prie ko.
Egidijau, va tavo rezultatai, tai tikrai aiškiai įvertinti ir man net nekyla klausimų , kas silpniau Lietuvoje žaidžia už tavo porą. Nesupyk, nes tau čia tik laisvalaikio praleidimo forma.
Šiaip tai BLOGAI JAUČIUOSI dėl mano garbės ir orumo EILINIO įžeidimo , nes esu LR čempionas ir man net nebuvo pasiūlytą žaisti DRAUGIŠKAME mače. Kaip man paaiškinti šią situaciją savo giminėms ir draugams ir bendradarbiams? GALVOJU, KAD LŠF VADOVYBĖ TURĖTŲ FEDERACIJOS TINKLAPYJE VIEŠAI ATSIPRAŠYTI UŽ SAVO VEIKSMUS MANO ATŽVILGIU.
Last edited by arunas05 on Sat 2019 Dec 21, 17:57, edited 1 time in total.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby buldozzer » Mon 2019 Dec 16, 0:07

Aš prieš tave nieko prieš neturiu, tik išsakiau nuomonę, kad nematau problemos tokiame komandos formavime. Tau atrodo kitaip. Manau liksim prie savo nuomonės.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby arunas05 » Mon 2019 Dec 16, 0:16

buldozzer wrote:Aš prieš tave nieko prieš neturiu, tik išsakiau nuomonę, kad nematau problemos tokiame komandos formavime. Tau atrodo kitaip. Manau liksim prie savo nuomonės.

Pagalvojau, kad tavo pasakymas ,, niekas niekam nieko neprivalo,, labai gerai apibūdina BIUDŽETINĮ UAB. Pažiūrėsim, kaip tokį komandos formavimą įvertins Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Ar sutaps jūsų nuomonės?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby buldozzer » Mon 2019 Dec 16, 0:47

Nori lažintis? :)
Savo laiku dalyvavau Lietuvos rinktinėje šaškių Europos ir Pasaulio čempionatuose, dalyvavau Lietuvos rinktinėje bridžo Europos čempionatuose, prisižiūrėjau ir prisiklausiau visokių komandų formavimo sistemų įvairiose šalyse - galėčiau detektyvinį romaną parašyti:). Nemanau, kad kas gali įžvelgti nusikaltimą šiuo atveju.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby edvard » Mon 2019 Dec 16, 8:27

https://www.warcaby.pl/kadra-narodowa/
Prašome pažiūrėti 2019 m Lenkijos rinktinė.
64 šaškės. I Vilnių atvyko būtent pirmas penketukas Lenkijos 64 šaškių vyrų rinktinės.(2019 spalis)

O apie čempionatą, kuri minėjo Arūnas, tai buvo RAPIDAS, kuris vyko 1 diena, lapkričio 23.
https://www.warcaby.pl/aktualnosci/mist ... -polowych/

Dar pridėsiu

Mūsų brazilišku šaškių čempionatai vyksta be burtų traukimo pagal lenteles. Kur daug, daug debiutu.
O klasikinių šaškių čempionatai vyksta būtent taip. Lenkų irgi. Lenkai norėjo būtent tokio macio, kur yra lenteles su debiutu traukimas.



Gaila, kad dėl svarbių prezaščiu negalėjo sužaisti Andrius Kybartas,nors planavo.
S. Smaidrys negalėjo sužaisti antrame mače.
Reikėjo pakeisti pajėgiausiais ir galejanciais staiga sužaisti vilniečiais( Golubajev ir Petrauskas)
Kitais metais planuojamas mačias revanšas.
Gal reikia nustatyti aiškius kriterijus, kad nebūtų diskusijų
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby matas » Mon 2019 Dec 16, 13:11

[quote="klausk-atsakysiu"]. Tiesa sakant kas cempionas brazilisku tikrai nezinau ir tas cempionatas stipriausiu nedomina.

gaunasi , nekorektiškas rašinys ,, sumenkinimas ir šaškių diskriminavimas [[ apie stipriausius - stato vežimą pirma arklio ]]
matas
 
Posts: 283
Joined: Wed 2017 Jun 14, 14:36

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby ricka-plun » Wed 2019 Dec 18, 18:59

Mane labiau visa tame domintu suzaistos partijos!Lygtai matosi,kad partijos buvo rasomos!Ar jos bus cia idetos,paviesintos??
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby Romualdas » Thu 2019 Dec 19, 10:48

Kaip Lietuvos šaškių federacijos prezidentas, savo bičiulių bendruomenei noriu palinkėti pačių gražiausių šv. Kalėdų. Lai gražiausių žiemos švenčių nuotaikos šildo jūsų širdis ir namus. O po palinkėjimo išsakysiu ir trumpą savo komentarą dėl kilusios diskusijos. Gerbiamas Arūnai, Lietuvos rinktinės sudėtį tvirtino federacijos vykdomasis komitetas. Tai nusprendė ne vienas ar kitas žmogus. Arūnai, apgailestauju, kad šįsyk nebuvote pakviestas į rinktinę. Kad tokių diskusijų ateityje nereikėtų, jūsų iškeltą klausimą apsvarstysime eiliniame komiteto posėdyje. Lietuvos šaškių federacijos prezidentas R. Paškauskas
Romualdas
 
Posts: 61
Joined: Thu 2009 Feb 19, 15:44
Location: Kaisiadorys

Re: Mačas Lietuva-Lenkija (braziliškos šaškės),Vilnius,12.13

Postby Roma » Thu 2019 Dec 19, 22:47

DSC_0075-1M.Niczyporok-D.Norkus.jpg
DSC_0075-1M.Niczyporok-D.Norkus.jpg (146.06 KiB) Viewed 16142 times
ricka-plun wrote:Mane labiau visa tame domintu suzaistos partijos!Lygtai matosi,kad partijos buvo rasomos!Ar jos bus cia idetos,paviesintos??
Roma
 
Posts: 1732
Joined: Mon 2009 Jan 19, 1:22
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests

cron