The Hague Open

Moderator: aleksej

Re: The Hague Open

Postby aleksej » Thu 2010 Jul 22, 11:47

buldozzer wrote: Iš kitos pusės aš nesutinku ir su Aleksejaus pasirinkta taktika, bet gal mes su juo nuomonėm pasidalinsim kada prie alaus bokalo, o ne čia plieksimės :)


Manau, kad ir tu ir as turim savo tiesa. Kai man rupejo didmeistrio vardas ir kiekvienas pustaskis buvo aukso vertas as zaidziau kuo paprasciau (gal kartais ir pasyviai, neprincipingai, bet "sava zaidima", tik kad nesedeti ant ju variantu). Manau, kad tu tokia taktika rekomenduotum, ar ne? Dabar mano koordinaciu sistema pasikeite - norisi geriau suprasti zaidimo principus. Neretai tas mokymas iseina ant savo kailio ir praradus koki taskeli. Bet tikuosi paskui grazinti su dividentais...

P.S. Pratesim diskusija prie alaus bokalo :)
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby arunas05 » Thu 2010 Jul 22, 18:42

kiek suprantu čia yra LŠF forumas. Jeigu didmeistriams atrodo , kad čia susirinkę vieni runkeliai , o jie yra dievo išrinktieji , tai tegul susikuria savo forumą ir ten svaigsta : tipo mačiau lygias , bet kam jos man ? Arba geriau žaisiu forsuotus silpnus debiutus , negu arsiu prie lentos pasyvesnėj pozicijoj (čia išvis nesuprantu koks skirtumas - ar taip ar taip blogai). Jeigu mes įkišime savo penkias kapeikas protingam , mastančiam žmogus , tai bus naudos , bet garbėtroškai ir savimylai gali ir nors dešimt kišti - nepadės.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: The Hague Open

Postby arunas05 » Thu 2010 Jul 22, 19:39

Egidijui - galvoju , kad turint gerą programą ir esant profesionalui , galima išsiaiškinti ,kodėl buvo padarytas vienas ar kitas ėjimas - svarbu turėti partijų bazę. Jeigu dažnai žaidi tarptautiniuose turnyruose , tai turėti dosje ant potencialių varžovų būtina. Na, o tokiam runkeliui ( šaškėse) , kaip aš , kuris tikriausiai niekados gyvenime nesusitiks su Baliakinu , tai tikrai nėra reikalo nuodugniai analizuoti jo partijų. Smalsumo vedinas , pasižiūrėjau partiją Švarcman - Domčev. Įkišiu penkias kapeikas ir pasijausiu , kad galiu paaiškinti didmeistriams ( cha cha briedas kažkoks), - Švarcman tikriausiai negalėjo patikėti , kad AD padarys su juo lygias ir padarė labai blogą ėjimą 63. 04 -09. Jeigu būtu neskraidęs padebesiais ( gal neturėjo laiko , nzn) , tai būtų ramiai paėjęs 63. 04-13 ir be didesnio vargo pasiekęs lygias.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: The Hague Open

Postby edvard » Thu 2010 Jul 22, 19:55

Na aš jau senai pastebejau,kad MUSU LIETUVOS VISUOMENEJE (tame tarpe ir saskiu )geriau pasigirti, kad tu KAZINO arba TOP sport laimejai,arba pavogei ka nors, arba dar kokia nekšybe padarei, tik ne duok DIEVE negirkis, kad padarei ka nors naudingo,gero......sues.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: The Hague Open

Postby aleksej » Thu 2010 Jul 22, 20:42

Durniu laivas :lol:
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby buldozzer » Thu 2010 Jul 22, 20:57

arunas05 wrote:Egidijui - galvoju , kad turint gerą programą ir esant profesionalui , galima išsiaiškinti ,kodėl buvo padarytas vienas ar kitas ėjimas - svarbu turėti partijų bazę. Jeigu dažnai žaidi tarptautiniuose turnyruose , tai turėti dosje ant potencialių varžovų būtina.


Tikrai taip, tik tokių pozicijų kaip žaidė Aleksejus yra daugybė. Ir visa tai pačiam perkrimsti sunkiai įsivaizduojama užduotis. Todėl ta SSSR čempionų karta iki šiol niekam pozicijų neužleidžia, nes: 1. jie visi labai talentingi. 2. jiems dirbo visa šalis.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: The Hague Open

Postby buldozzer » Thu 2010 Jul 22, 21:03

aleksej wrote:Manau, kad ir tu ir as turim savo tiesa. Kai man rupejo didmeistrio vardas ir kiekvienas pustaskis buvo aukso vertas as zaidziau kuo paprasciau (gal kartais ir pasyviai, neprincipingai, bet "sava zaidima", tik kad nesedeti ant ju variantu). Manau, kad tu tokia taktika rekomenduotum, ar ne? Dabar mano koordinaciu sistema pasikeite - norisi geriau suprasti zaidimo principus. Neretai tas mokymas iseina ant savo kailio ir praradus koki taskeli. Bet tikuosi paskui grazinti su dividentais...

P.S. Pratesim diskusija prie alaus bokalo :)


Ne visai taip. Greičiau aš vertinčiau tavo partijas su Gantvargu, Baliakinu taip: tave iškvietė į dvikovą šaudymo čempionas, tau reikia rinktis ginklą ir tu nutari pasirinkti pistoletą. Galima tokia pat principinga dvikova, bet gal pasieškoti kito ginklo? Palaikau tavo tikslus, bet metodai labai jau drastiški :).
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: The Hague Open

Postby edvard » Thu 2010 Jul 22, 22:53

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: The Hague Open

Postby jankis » Thu 2010 Jul 22, 23:00

Andriessenas kaip visada stiprus blice.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby zoomz » Fri 2010 Jul 23, 0:41

Nustebino agnes rezultatas, kiek pamenu tiek tevas, tiek ji (matyt genai) nebudavo stiprus blicuotojai
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: The Hague Open

Postby aleksej » Fri 2010 Jul 23, 9:50

Tas "Park blic" nerimto pobudzio, lauke, zaidziama ant bet ko - stalu, deziu, zemes ir t.t., priespaskutiniai turai patamseje, paskutinis - tamsoj :). Todel gali buti ir kuriozu, ir stebuklu, ir dramatisku momentu. Pavyzdziui, man partijoje su Liudvigu krito laikas. Bet krito ne taip sau, o labai idomiai. Zaidziama buvo 5 min + 3 sek, man ant laikrodzio buvo 7 sekundes, padariau ejima ir paspaudziau laikrodi. 100% duodu, kad buvo tos 7 sekundes, nes jau ka, bet savo laika, zaidziant blica, stebiu. Po kazkokiu 10 sekundziu varzovas taip ir nepadares ejimo, pasake: "pas tave laikas krito". Paziurejau i laikrodi - tikrai dega nuliai, nors mygtukas perspaustas ir laikrodis turejo eiti jo. Bet ejo matyt vistiek mano. Paskui pakeite tuos laikrodzius, bet nulis liko. Dar priespaskutiniame ture su Eggens kiaurai laimetame endspilyje (pas mane 2 damos), patamseje viena dama kazkokiu momentu stebuklingu budu tapo paprastaja :). Aiskintis ir tuolab bartis nesinorejo, sutikau lygiom. Bet cia absoliuciai nieko tokio, "ne ant karves".

P.S. Vakar buvo "Disco blic".
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby Algimantas » Fri 2010 Jul 23, 11:26

Bet kuriuo atveju Agnė Bučinskaitė su tokiu rezultatu tame blic turnyre neabejotinai šaunuolė!
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: The Hague Open

Postby jankis » Fri 2010 Jul 23, 12:09

aleksej wrote:Tas "Park blic" nerimto pobudzio, lauke, zaidziama ant bet ko - stalu, deziu, zemes ir t.t., priespaskutiniai turai patamseje, paskutinis - tamsoj :). Todel gali buti ir kuriozu, ir stebuklu, ir dramatisku momentu. Pavyzdziui, man partijoje su Liudvigu krito laikas. Bet krito ne taip sau, o labai idomiai. Zaidziama buvo 5 min + 3 sek, man ant laikrodzio buvo 7 sekundes, padariau ejima ir paspaudziau laikrodi. 100% duodu, kad buvo tos 7 sekundes, nes jau ka, bet savo laika, zaidziant blica, stebiu. Po kazkokiu 10 sekundziu varzovas taip ir nepadares ejimo, pasake: "pas tave laikas krito". Paziurejau i laikrodi - tikrai dega nuliai, nors mygtukas perspaustas ir laikrodis turejo eiti jo. Bet ejo matyt vistiek mano. Paskui pakeite tuos laikrodzius, bet nulis liko. Dar priespaskutiniame ture su Eggens kiaurai laimetame endspilyje (pas mane 2 damos), patamseje viena dama kazkokiu momentu stebuklingu budu tapo paprastaja :). Aiskintis ir tuolab bartis nesinorejo, sutikau lygiom. Bet cia absoliuciai nieko tokio, "ne ant karves".

P.S. Vakar buvo "Disco blic".


O "Disco blic" gal vyksta skambant muzikai? :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby edvard » Fri 2010 Jul 23, 12:42

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: The Hague Open

Postby aleksej » Fri 2010 Jul 23, 20:41

jankis wrote: O "Disco blic" gal vyksta skambant muzikai? :D

Ugu. Ten viskas leidziama. Nezaidziau siais metais, jau sveikata nebe ta :D.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 80 guests

cron