The Hague Open

Moderator: aleksej

Re: The Hague Open

Postby ragvel » Sat 2010 Jul 24, 6:52

mhm.. dar yra topless blic.. kiek is reklamos surinktu.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: The Hague Open

Postby aleksej » Sat 2010 Jul 24, 21:19

Tiems kam nepatikdavo mano pasirinkta su Baliakinu strategija ir apskritai mano "susizavejimas" juo, siulau pradziai paziureti jo partija is priespaskutinio turo su Liudvigu, kaip jis negailestingai baudzia uz bailuma, pasyvuma ir nepripincipinguma (uz tokia partija tik geda gali buti Liudvigui ir noretusi pamirsti ja kuo greiciau, o man apie mano partija nors bus ir ka prisiminti ir naudos), nu ir galutini turnyro rezultata. Siais metais Baliakino saskaitoje sekancios pergales - Olandijos klubinis cempionatas (lemiama maco partija laimejo), Olandijos asmeninis cempionatas, Salou, Praga, Haga. Ir bus daugiau :).

P.S. Nu ka, turnyra, aisku, nei i aktyva, nei i pasyva negaliu sau uzskaityti. Truputi geresni galejo buti burtai 6-8 turuose, kai gaudavau labai "ugniatsparus" Bronstringa, Aliara ir Nimbi (jie visi savo reitingo grupese gavo apdovanojimus, kas rodo ju nebloga pasirodyma ir lygi). Paziuresime kaip seksis Nijmegene, nors tradiciskai ten zaidziu blogiau. Siaip, aisku, nuo olandisku sveicarkiu zilu plauku daugeja :). Sunkus turnyrai. Visiems.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby fawkess » Sun 2010 Jul 25, 18:47

:shock: oho kiek prikomentavote...
blice man tikrai pasiseke- negavau kombu, nekrito laikas ir kelias persvaras pavyko realizuoti.
Disco blicas buvo tikrai ispudingas, zaide tamsoje grojant muzikai ir su sviecianciomis saskemis. Sekongo turejo pora tasku gauti vien uz judesius prie lentos. Kinai viska nufilmavo, tai gal i youtube ides. :)
O siaip turnyras paliko ispudi, gaila kad paskutinis. Nesu labai patenkinta, bet nezaidziant ir nesitreniruojant kazko parodyti ir nesitikejau, tik apmaudu del keliu partiju kurios turejo virsti taskais, bet cia jau mano problema.
Baljakinas tikrai ispudingai zaidzia, dar teko isgirsti, kad jis ir treniruojasi 40 valandu per savaite :!:
Ir Alekseju buvo malonu susitikti! Sekmes Nijmegene!
Whether you think you can or think you can't - you are probably right
fawkess
 
Posts: 35
Joined: Fri 2010 May 07, 11:09

Re: The Hague Open

Postby sokratas » Mon 2010 Jul 26, 17:43

Peržiūrėjau Aleksėjaus partiją su Baljakinu. Aš ne profas, bet iš pirmo žvilgsnio baltieji debiute nepadarė vieno blogo ėjimo (kuris nulemtų partijos eigą). Juodieji po mikroną ilgą laiką darė geresnius ėjimus. Gal nereikėjo leisti surišimo dešiniajame baltų flange? Nes nuo kokio 17-to ar 20-to ėjimo baltųjų pozicija "pasmirdo", aš būčiau anksčiau paprastinęs poziciją.
Kaip jau pastebėta, Aleksėjus maišo treniruočių ir turnyrinį režimus. Turnyre nereikia "svajingo žaidimo" ir kažkokių filosofinių ieškojimų. Turi dirbti rezultatui, pozicijai. Jei esi didmeistris, tai lygias turėtum iškapstyti. Mes kritikuojam ne neigiamą rezultatą, bet Aleksėjaus požiūrį, kad jam ten lygias daryti neįdomu o geriau sudėtingai palošti iki galo (ir pralošti).
aleksej wrote: Aš nežaidžiau ant lygiųjų šiame mače. Aš tiesiog žaidžiau, ėjau ant žaidimo. Tai yra mano kredo. Aš ir kituose mačuose net ir laimėjus pirmą partiją, nesausinau žaidimo ir neretai laimėdavau ir antrą. Nesakau, kad tai iš kažkokio maksimalizmo, tiesiog gaila prarasti šansą sužaisti partiją, išbandyti idėjas. Taip, šį kartą turėdamas viską savo rankose, aš nesugebėjau tuo pasinauduoti. Turnyras buvo tikrai "mano". Gaila, labai gaila. Bet gyvenimas tęsiasi.

Citata viršuje po 2010 LT rusiškų šaškių čempionato, kai antroj mačo partijoj užuot darius lygias su Kybartu ir užsigarantavus LT čempioną, prasidėjo žaidimas dėl įdomesnio žaidimo ir apmaudžiai pralošta (pasiekta tik 2 vieta, neįsiamžinta šaškių čempionų analuose).
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

Re: The Hague Open

Postby jankis » Mon 2010 Jul 26, 20:59

Sveikinu Aleksėjų su dviem pergalėmis iš eilės Nijmegen turnyre :) Dar į akis krenta gana neblogi kinų pasirodymai. Gerai nežinau ten kai kurių olandų lygio, bet stebina dažnos lygiosios, o kartais net pergalės prieš juos :D Ar kinų žaidimo lygis pakilęs gerokai? Nes dar prieš 1-2 metus jie lengvai pralošdavo visiems :D Čia turnyro puslapis - http://www.nijmegenopen.nl/open2010/
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby jankis » Mon 2010 Jul 26, 22:08

Pvz. kad ir šiandieninė Baliakino partija su Sixuan Shi :D Nepasakyčiau, kad vidury partijos Baliakinas turėjo geriau.. Tik vėliau kinui padarius pora klaidų Baliakinas sugebėjo laimėt :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby fawkess » Mon 2010 Jul 26, 23:33

Man irgi buvo smalsu del tu kinu. Pasirodo, juos treniruoja Cizovas ir Amrillaevas. Kiek isgirdau tai treniruojasi 8 valandas per diena. Tai keliasi 5 ryto - i treniruote, tada eina i mokykla, o tada vel treniruote. Nei angliskai, nei rusiskai jie nekalba, idomu butu treniruote pamatyti.
O del Sixuan Shi, zaidziau su juo blice, graziai sypsojosi. Paskutine diena ziurejau moteru iskaita ir paaiskejo, kad ten ne jis, o ji.. :)
Whether you think you can or think you can't - you are probably right
fawkess
 
Posts: 35
Joined: Fri 2010 May 07, 11:09

Re: The Hague Open

Postby jankis » Wed 2010 Jul 28, 15:29

Na kolkas Valneris eina 100 proc. :shock: Bet jau manau jį turėtų pristabdyt Baliakinas. Aleksėjus taip pat gerai stovi, žaidžia 6 ture su bendraklubiu Dolfing, pastarųjų dviejų metų šio turnyro laimėtoju :!: 6 vietoje kolkas pažįstamas iš studentų čempionato Lemmen, o 13 vietoje pažįstamas iš Lenkijos turnyrų Tjon a Ong :) Stebina Ndjofango kolkas užimama 56 vieta, du kartus net lipo iš minuso.. 4 ture praleido gana paprastą, bet gražią auką ir po jos sekančią kombą :) O pats trečiame ture laimėjo vieno ėjimo komba - būna ir taip :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby jankis » Wed 2010 Jul 28, 17:19

Taigi visi lyderiai sužaidė lygiom, tik Getmanskis įveikė silpnesnį priešininką. 7 ture su burtais pasisekė Dolfingui (10 tšk.), žais su kinu, kuris turi 8 tšk. Įdomu, kad nieks neturi 9 taškų, todėl įvyko toks keistas nuleidimas :D Taigi Dolfingas gali pavyti Valnerį. Tuo tarpu Aleksejus susitiks su Baliakinu :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby ricka-plun » Wed 2010 Jul 28, 23:39

jankis wrote:Taigi visi lyderiai sužaidė lygiom, tik Getmanskis įveikė silpnesnį priešininką. 7 ture su burtais pasisekė Dolfingui (10 tšk.), žais su kinu, kuris turi 8 tšk. Įdomu, kad nieks neturi 9 taškų, todėl įvyko toks keistas nuleidimas :D Taigi Dolfingas gali pavyti Valnerį. Tuo tarpu Aleksejus susitiks su Baliakinu :)

Nieko baisaus.Bus lygiosios.Juk sake,kiek lygiu daro ir is kiek :)
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: The Hague Open

Postby edvard » Thu 2010 Jul 29, 21:48

8 ratas Gerritsen,Thijs - Domchev,A. 2-0
labai gražus ir logiškas strateginis planas su taktiniais elementais -kuolo apsupimas .....
is pirmo žvilgsnio netgi sunku pasakyti, kur Aleksej suklydo......gal jau debiute?
http://www.nijmegenopen.nl/open2010/
Last edited by edvard on Fri 2010 Jul 30, 10:08, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: The Hague Open

Postby ragvel » Fri 2010 Jul 30, 5:30

ir dar burtai Aleksejui nepalankus su Ndjofang zaisti
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: The Hague Open

Postby sokratas » Sun 2010 Aug 01, 15:42

edvard wrote:8 ratas Gerritsen,Thijs - Domchev,A. 2-0
labai gražus ir logiškas strateginis planas su taktiniais elementais -kuolo apsupimas .....
is pirmo žvilgsnio netgi sunku pasakyti, kur Aleksej suklydo......gal jau debiute?

Įdomus paukštis tas Gerritsen, iš 10 partijų net 7 laimėjo, 3 pralošė. Pirmą vietą užėmęs Valneris tik 6 laimėjo...
Iš nuotraukos Gerritsen jaunuolis, reitingas 2100 (meistro), bet lošia efektingai kaip genijus. Manau apie jį dar išgirsime.
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

Re: The Hague Open

Postby jankis » Sun 2010 Aug 01, 23:34

sokratas wrote:
edvard wrote:8 ratas Gerritsen,Thijs - Domchev,A. 2-0
labai gražus ir logiškas strateginis planas su taktiniais elementais -kuolo apsupimas .....
is pirmo žvilgsnio netgi sunku pasakyti, kur Aleksej suklydo......gal jau debiute?

Įdomus paukštis tas Gerritsen, iš 10 partijų net 7 laimėjo, 3 pralošė. Pirmą vietą užėmęs Valneris tik 6 laimėjo...
Iš nuotraukos Gerritsen jaunuolis, reitingas 2100 (meistro), bet lošia efektingai kaip genijus. Manau apie jį dar išgirsime.


Gerritsen dar žaidė 2008 Ščecine U-19 grupėje. Nebuvo prie lyderių, sakykim stiprus vidutiniokas. Blice kai sužaidžiau su juo lygiom, labai susinervino, trenkė per stalą su kumščiu :D Šiame turnyre gal kiek sekėsi su burtais, ir partijoj su Aleksejum sakyčiau be sėkmės neapsiėjo. Nemanau, kad jis prilygsta tarkim Boomstrai ar Meursui lygiu.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: The Hague Open

Postby aleksej » Mon 2010 Aug 02, 12:28

jankis wrote: Gerritsen dar žaidė 2008 Ščecine U-19 grupėje. Nebuvo prie lyderių, sakykim stiprus vidutiniokas. Blice kai sužaidžiau su juo lygiom, labai susinervino, trenkė per stalą su kumščiu :D Šiame turnyre gal kiek sekėsi su burtais, ir partijoj su Aleksejum sakyčiau be sėkmės neapsiėjo. Nemanau, kad jis prilygsta tarkim Boomstrai ar Meursui lygiu.

Tokie Gerritsenai progresuoja bliamba greitai. Dar vakar buvo vidutinokas, o dabar ziuri - jau kartais aukstas lygis (ka bepridursi, laimejo pries mane labai graziai, efektingai, uztikrintai - partija galima i vadovelius talpinti). Visgi su jais visais (ne tik su tokiom viltim kaip Boomstra ir Meurs) olandu treneriai daug dirba. Galvoji kad zaidi su tokiu Gerritsenu, o is tikruju zaidi su "Baliakinu" (kad jis ten jau prirode jiems visokiausiu dalyku).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Previous

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests