Cannes Open 2017

Moderator: aleksej

Re: Cannes Open 2017

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2017 Feb 26, 0:12

9 ratas galejo Alekseju i nugaletojus isvest, butu gaves arba Motricko arba Berkota. Bet ir dalybos pirmos vietos yra gerai :) . Blice turetu Svarcmanas issaut arba koks is Afrikos :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Cannes Open 2017

Postby aleksej » Sun 2017 Feb 26, 0:36

Aš irgi manau, kad žaibe iššaus kas nors iš Afrikos. Kas iš to, kad čempionatas Europos :lol:.

Man gerai, aš nežaidžiu, esu žiurovas.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Cannes Open 2017

Postby jankis » Sun 2017 Feb 26, 0:59

klausk-atsakysiu wrote:9 ratas galejo Alekseju i nugaletojus isvest, butu gaves arba Motricko arba Berkota. Bet ir dalybos pirmos vietos yra gerai :) . Blice turetu Svarcmanas issaut arba koks is Afrikos :)


Na 9 turo dar reikėjo ir Puočiauskui, kad 50 proc. surinktų :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Cannes Open 2017

Postby arunas05 » Sun 2017 Feb 26, 9:53

aleksej wrote:Man gerai, aš nežaidžiu, esu žiurovas.

Kodėl?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: Cannes Open 2017

Postby aleksej » Sun 2017 Feb 26, 10:44

arunas05 wrote:
aleksej wrote:Man gerai, aš nežaidžiu, esu žiurovas.

Kodėl?

LŠF nesuinteresuota mano dalyvavimu EČ žaibo. Aš buvau jai siulęs, kad kadangi NIEKAS iš Lietuvos žaidėjų į šį čempionatą nevažiuoja, o aš busiu Kanuose kadangi žaisiu pagrindiniame turnyre - tai galėčiau žaisti EČ žaibo. Sutikčiau visą kelionę apmokėti pats, o prašau padengti tik kitas smulkias EČ žaibo čempionato išlaidas - įnašą, 2 naktys pragyvenimo ir maitinimą 2 dienom. Tai sumoj tik 100 eurų. Atsakė, kad jeigu busi geras, gal apmokėsim įnaša (40 eurų). Argumentacija - aš nedalyvavau Lietuvos žaibo čempionate (neaiškinsiu, kad 2017 m. Lietuvos žaibo čempionato datos man buvo neprieinamos ir kiek kartų ankstesniais metais tapdamas Lietuvos žaibo čempionu nebuvau komandiruojamas į EČ, nes atseit brangu). Aš atsisakiau dalyvauti tokiom LŠF sąlygom. Jeigu LŠF nereikia, kad stipriausias Lietuvos šimtalangininkas atstovautų šaliai, ką aš galiu padaryti. Teks neatstovauti šaliai ir ateity, jei nepasikeis LŠF požiūris. Bet aš, Ačiū Dievui, galiu būti nepriklausomas nuo LŠF sprendimų. Už savo pinigus žaisti tarptautiniuose turnyruose (ir žaisti gerai) aš galiu be LŠF palaiminimo.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Cannes Open 2017

Postby jankis » Sun 2017 Feb 26, 13:21

Europos blico čempionatas jau senokai vyksta, o kur rasti rezultatus tai didelė mįslė...
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Cannes Open 2017

Postby jankis » Sun 2017 Feb 26, 13:25

EDC puslapyje yra tik turnyro nuostatai. O ieškant pagal galimus žaidėjus "tournament base" puslapyje irgi kol kas nieko nėra..
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Cannes Open 2017

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2017 Feb 26, 15:34

aleksej wrote:LŠF nesuinteresuota mano dalyvavimu EČ žaibo. Aš buvau jai siulęs, kad kadangi NIEKAS iš Lietuvos žaidėjų į šį čempionatą nevažiuoja, o aš busiu Kanuose kadangi žaisiu pagrindiniame turnyre - tai galėčiau žaisti EČ žaibo. Sutikčiau visą kelionę apmokėti pats, o prašau padengti tik kitas smulkias EČ žaibo čempionato išlaidas - įnašą, 2 naktys pragyvenimo ir maitinimą 2 dienom. Tai sumoj tik 100 eurų. Atsakė, kad jeigu busi geras, gal apmokėsim įnaša (40 eurų). Argumentacija - aš nedalyvavau Lietuvos žaibo čempionate (neaiškinsiu, kad 2017 m. Lietuvos žaibo čempionato datos man buvo neprieinamos ir kiek kartų ankstesniais metais tapdamas Lietuvos žaibo čempionu nebuvau komandiruojamas į EČ, nes atseit brangu). Aš atsisakiau dalyvauti tokiom LŠF sąlygom. Jeigu LŠF nereikia, kad stipriausias Lietuvos šimtalangininkas atstovautų šaliai, ką aš galiu padaryti. Teks neatstovauti šaliai ir ateity, jei nepasikeis LŠF požiūris. Bet aš, Ačiū Dievui, galiu būti nepriklausomas nuo LŠF sprendimų. Už savo pinigus žaisti tarptautiniuose turnyruose (ir žaisti gerai) aš galiu be LŠF palaiminimo.

Ner gera pas mus situacija suaugusiuju saskese. As taip manau.Jei 70% pasiima vaikai , tai kam is viso reikalingos tos suaugusiu saskes? Ir vaikai atzaide neuzsiliks jose . Aleksejaus vietoj as sutikciau sudalyvaut uz mazesne kaina :)). Pakaktu starto mokescio ir vienos nakvynes :) . Juk dienpinigiu niekas nemoka tokiose varzybose . Dalyvavimas , kai tikimasi is taves geros vietos, tikrai kainuoja sveikatos . Dabar Aleksejus laimejo , saskiu federacijos pralaimejo, nebuvo vienos salies ir nebuvo tikimybes musu federacijai prisideti pliusiuko uz gera vieta.Uztat ramiai Aleksejus pasivaiksciojo ir pagane akis :) . Lankstumo truksta is abieju pusiu :) . Dar vienas niuansas. Na laimi Petras Lietuvos cempionata . Bet tas laikas jam yra netinkamas , kur jis turi galimybe sudalyvaut. O kitur jam jau ner jokiu privilegiju . Sachmatuose lyg issirenka patys turnyrus , kurie nugali , jei neklystu .
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Cannes Open 2017

Postby aleksej » Sun 2017 Feb 26, 22:30

klausk-atsakysiu wrote: Aleksejaus vietoj as sutikciau sudalyvaut uz mazesne kaina :)). Pakaktu starto mokescio ir vienos nakvynes :)

Sigi, nieko ypatingo ar išskirtinio aš neprašiau. Atvirkščiai - viskas buvo labai kukliai. Sudalyvauti nors ir vienos dienos varžybose užsienyje reikia 2 nakvynių. Maitintis irgi reikia per varžybas, kad gerai žaisti. Kanuose viskas labai brangu, tai prašomi 20 eurų 2 dienom maistui - čia minimumas apsipirkimams supermarkete, o ne valgymui kavinėse.

Bet bet kokių atveju, 100 eurų - ne ta suma apie kurią iš vis verta kalbėti. Dagyvenom... LŠF nenubednėtų, jai paprasčiausiai nereikėjo Lietuvos atstovo šiame čempionate. Jo ir nebuvo. 70% lėšų skiriama vaikams... Kaip teisingai sakai - kam tada iš viso reikalingos Lietuvoj suagusiųjų šaškės?
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Cannes Open 2017

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2017 Feb 26, 23:59

Tai kas gi laimejo zaiba? :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Cannes Open 2017

Postby jankis » Mon 2017 Feb 27, 10:41

Kol kas tik iš facebook sužinojau, kad moterų prizininkės:
1. Šestakova
2. Motricko
3. Cuprova

Neįtikėtina...
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Cannes Open 2017

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2017 Feb 27, 11:49

Kas neitiketino? Kad jakutes gerai blicuoja? Pas vyrus nugalejo Svarcmanas , irgi vakar pamaciau , bet lenteles ir kitu vietu ner dar
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Cannes Open 2017

Postby jankis » Mon 2017 Feb 27, 17:10

klausk-atsakysiu wrote:Kas neitiketino? Kad jakutes gerai blicuoja? Pas vyrus nugalejo Svarcmanas , irgi vakar pamaciau , bet lenteles ir kitu vietu ner dar


Neįtikėtina, kad rezultatų nėra...
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Cannes Open 2017

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2017 Feb 27, 19:01

Ko noret is simtalangiu :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Cannes Open 2017

Postby jankis » Mon 2017 Feb 27, 23:04

klausk-atsakysiu wrote:Ko noret is simtalangiu :)


Tiksliau iš EDC puslapio :) Rugsėjį Vilniuje vyks Europos komandinis čempionatas, reikia kad nepasikartotų tokie dalykai.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 68 guests