Puslapis 12

"100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Pen 2015 Rgs 04, 14:28
jankis
Lenkijoje vyksta "Polish Open" - vienas iš pasaulio taurės etapų, kuriame dalyvauja ir Lietuvos atstovas Aleksej Domčev. Po 7 turų jis turi +3 ir žengia trečioje vietoje (dalinasi 2-4). Užtikrintai lyderiauja Artiomas Ivanovas iš Ukrainos.

Turnyro internetinis puslapis - http://polishopen.warcaby.pl/ Yra įdėtos partijos, galima stebėti partijas gyvai, nuotraukos, video :) https://www.youtube.com/watch?v=JIMlS9wlq6E

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Pen 2015 Rgs 04, 14:33
jankis
8 turas vyks šiandien, Domčevo varžovė Tansykužina. Beje, šiame turnyre moterys sudaro neblogą konkurenciją vyrams - Tansykužina turi +3, po +2 turi Fedorovič, Tkačenko, Motričko, Baltažy, Nogovicina ir Sadowska :)

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Pen 2015 Rgs 04, 21:14
jankis
8 ture lygiosios su Tansykužina. Paskutiniame ture varžovė Fedorovič :)

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Šeš 2015 Rgs 05, 14:30
jankis
Domčev laimėjo ir užėmė 2 vietą :)

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Ant 2015 Rgs 08, 11:42
jankis
Bendroje įskaitoje Domčev pakilo į 9 vietą, Puočiauskas tuo tarpu 61-as :) http://fmjd.org/wcup.html

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Ant 2015 Rgs 08, 12:33
aleksej
Nėra reikalo rimtai žiūrėti ir orientuotis į bendrą įskaitą. Ką ji atspindi? Nieko! Vieni žaidžia beveik visuose World Cup turnyruose [nes yra turtingi olandai, ar komandiruojami rusai ir ukrainiečiai, ar juos visur priima organizatoriai (kaip Valnerį) ir renka taškus kad ir paprasčiausiai sužaistų turnyrų kiekiu]. Kiti sužaidė tik viename-kitame turnyre savo malonumui. Treti turi galimybę (finansavimą) sužaisti kad ir dviejuose turnyruose, bet 3-jų žvaigždučių [kur visi iškovoti taškai (ir turnyriniai, ir galimi bonusiniai) trygubinami bendroj įskaitoj]. Tai yra Salou ir Bacoli turnyrai. Bet žmonės kurie kaip aš visur moka iš savo kišenės turi skaičiuoti savo pinigus ir ne viską gali sau leisti. Taip Bacoli turnyras man yra neįkandomas (ten bendros išlaidos artėja 750 eurų). Aišku, kad tokie kurie nesužais abiejuose 3-jų žvaigždučių turnyruose vargu ar bus bendros įskaitos pirmame dešimtuke.

P.S. Tas pats, tarp kitko, yra ir "64" Pasaulio taurėje. Cinmanas ir Skrabovas gauna finansavimą vietose (Kazanėje ir Jaroslavlyje) ir važinėja ir dalyvauja praktiškai visuose turnyruose. Na tai jie paprastai ir yra taurės nugalėtojai.

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Ant 2016 Kov 01, 13:46
jankis
Vasario 22-28 dienomis vyko "Cannes Open" tarptautinis turnyras, vienas iš pasaulio taurės etapų.

Jame puikiai pasirodė Romualda Šidlauskienė, kur surinko +2 ir užėmė 9 vietą (1 tarp moterų). Treneriui tuo tarpu turnyras nebuvo sėkmingas, vienas pralaimėjimas sutrukdė kovoti dėl aukščiausių vietų.

Turnyro lentelė - http://toernooibase.kndb.nl/opvraag/sta ... 5103&jr=16

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Sek 2017 Kov 05, 10:41
jankis
Kovo 2-12 dienomis Ufoje vyksta Pasaulio taurės finalas.

Daugiau informacijos - http://ufa17.fmjd.org/

Tiesioginės transliacijos - http://bashopen.org/liveoff.html

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Ket 2017 Kov 09, 11:47
jankis
Nauja žvaigždutė šaškių pasaulyje - 17-metė latvė Česnokova. Rimtoje partijoje nugalėjo savo trenerę Golubevą, taip pat tarptautinę didmeistrę Kamyšlejevą ir užtikrintai pirmauja turnyre. Jei nepralaimės per pirmą partiją kažkurio mačo, tai greičiausiai ir liks 1 vietoje. Tiesa, liko tituluotos varžovės - Tanzykužina, Nogovycina ir Sadovska. Bet pralaimėjimai 2:3 tenkintų :D

Vyrų turnyre Čižovas arba Valneris turėtų laimėti. Nebent Boomstra pateiks staigmeną :D

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Ket 2017 Kov 09, 21:56
edvard
Be žaibo...Po 6 ratų.... :roll:
Vyrai.
Čizov,Georgiev,Grondajk,Šajbakov,Bomstra po 7 tašk..(plius 1) Samb,Valneris,Amrillaev po 6 tašk.(50 proc.
Moteris.
Česnokova -10 tašk. :!: (plius 4),Idrisova,Sadovska,-po 8 (plius 2.) ,Kamyšleeva - 7 (plius-1) ,Nogovicyna -6 (50 proc )

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Pen 2017 Kov 10, 2:31
klausk-atsakysiu
Blicas ,ne blicas .Yra formatas ir visi pagal ji zaidzia. Kitas klausimas kur musu cesnakovos ,grondajkai,saibakovai. 70% vis tik ..

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Pen 2017 Kov 10, 6:46
edvard
Mūsų ........emigroja po mokyklos, arba turi rimtai galvoti apie mokslą ,darbą.....nes reikia galvoti , kaip pragyventi, uždirbti...
O Šaibakovui , Grondaikui ir net gi Česnokovai su pinigais nėra problėmos.
Stependijos, dideles premijos, apmokamos visos įšlaidos į varžybos ir tt...

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Pen 2017 Kov 10, 9:24
aleksej
klausk-atsakysiu rašė:Kitas klausimas kur musu cesnakovos ,grondajkai,saibakovai. 70% vis tik ..

Arti reikia! Kiek dirbo jauni Šaibakov, Gronendaik, Ivanov (dar neturėdami jokių stipendijų ir premijų). O mūsų mėgsta tik į varžybas važinėti nachaliavu ir ten išdykauti.

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Pen 2017 Kov 10, 9:43
edvard
Del ko "arti"? Del to ,kad išansto aiškų , kad nieko neuždirbsi?
Jaunimas mato pavyzdžius.RUSIJOE,BALTARUSIJOE,OLANDIJOE,UKRAINOJE, LATVIJOE. Ten visada budavo Pasaulio ir Europos čempionai.O kodel budavo?? Pinigai, daug trenerių, kitas požiuris į sportą ir t.t.

Re: "100" šaškių Pasaulio taurė

StandartinėParašytas: Pen 2017 Kov 10, 10:17
aleksej
Iš dalies taip. Bet ne tik galimybėje uždirbti po arimo reikalas. Kad kažkuo tapti reikia pirmiausiai mėgti šaškes. Kad ir aš. Aš ariau. Ir nieko neuždirbau ir neuždirbsiu nuo mūsų valstybės. Bet aš mėgstu šaškes. Man mokymas žaidimo paslapčių, laikas praleistas už lentos - tai malonumas, o ne prievarta. Ir nieko neturėdamas ir negaudamas (net atvirkščiai - važinėdamas į turnyrus už savo paskutinius pinigus), bet kruopščiai dirbdamas, aš padariau save pats, išaugau, tapau. O galėjau pastumti šaškes į šalį ir tik uždirbinėti pinigus. Ir visuomenės požiūriu būtent tai yra protinga ir teisinga. O mano galva, kad jei viską matuoti tik pinigine išraiška (kiek man tas užsiėmimas duos, jei man už tai nemokės tai neverta ir užsiminėti ir pan.) - nieko nebus. Reikia sveiko fanatizmo! Visą pasaulio evoliuciją darė žmonės, kurie turėjo beribį interesą kažkokiam užsiėmimui, negalėjo be to gyventi. Darė globalinius atradimus, bet neretai neturėjo už ką nupirkti duonos ir mirdavo skurdume. O "protingi" pirštu sukdavo prie smilkinio rodant į juos ir prekiavo, apgaudinėdavo žmones, uždirbdavo pinigus. Bet kokie vardai liko istorijoje? Tikrai ne tų turtingų pirklių, o tų skurdžių išradėjų. Žodžiu, kiekvienas pasirenka savo kelią. Daugumai yra tik vienas gyvenimo prioritetas - pinigai. Gal ir todėl ne vienas mūsų vaikas nemėgsta šaškių taip kaip reikia mėgti norint kažką pasiekti ir tai yra faktas. Boomstra, Gronendaik, Ivanov, Šaibakov, Česnokova - pirmiausiai nuo vaikystės mėgsta šaškes, negali be jų gyventi, tai yra jų dalis!