Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Moderator: aleksej

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby aleksej » Thu 2012 Dec 27, 10:37

edvard wrote: O Arturas gavo pilos uz silpna charakteri, kad pakluso neteisingam teisejo reikalavimui testi partija. O reikejo nežaisti, kol ne išaišins konflikta iki galo ir su rusakalbiu teiseju.

Parašyta buvo taip (Wed Dec 26, 2012 10:52 am) - "Arturas gavo aišku pilos del elementarių taisyklių nežinojimo (nukirto šaškę)". Dabar versija pasikeitė.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby edvard » Thu 2012 Dec 27, 10:40

Versija nesikeičia ,o papildoma,dar ir gavo pilos, kad blanką su rezultatų pasyraše.
3 klaidos.
Pamoka :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby aleksej » Thu 2012 Dec 27, 10:43

edvard wrote:O Kur parasyta apie blanku apiforminima? Ir kad nuo to priklauso rezultatas?

Taip, nuo to priklauso rezultatas ta prasme, kad iki tol kol neapiforminti blankai su parašais rezultatas galutinai neužfiksuotas. Ir gali būti dar derybos, protestai ir t.t. Ir net rezultato pakeitimas. Po pasirašyto blanko su rezultatu jau joks protestas nepraeis, rezultatas užfiksuotas ir su juo sutiko abi pusės, ką patvirtino parašais.

edvard wrote:Kodel aš turiu buti kaip visi? Aš skaitau kad aš teisus,o visi klysta.

Nereikia būti kaip visi. Ir kad vienas teisus, o visi klysta būna. Tik nereikia kitus žmones kurie kitos nuomonės vadinti visokiais žodžiais ir kabinti jiems visokius jarlykus. Ir viskas bus gerai.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby aleksej » Thu 2012 Dec 27, 10:44

edvard wrote:Dar ir gavo pilos, kad blanką su rezultatų pasyraše. 3 klaidos. Pamoka :(

Nu tai va, jūs pats pripažinote, kad nuo blanko pasirašymo priklauso rezultatas. Pasirašei - patvirtinta.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby edvard » Thu 2012 Dec 27, 10:53

Na aiškų protestas buvo ne tam parasytas ,kad pakeisti rezultatą. O TAM ,KAD ATKREIPTI DEMESI Į NETEISINGA TEISEJO SPREDNIMĄ, kuris PRIVERTĖ ŽAISTI tuč tojau NIEKO IKI GALO NEIŠAIŠKINES. :!:
Isivaizdokite ka gali išaiškinti 3 žmones kurie vienas kita gerai nesupranta . :(
Mako turejo pakvesti Aniska,kuris sedejo scenoj 5 metrai nuo žaideju. To nepadare. Vakare, kai svarsteme protestą irgi ne buvo gero vertejo....o lenkų žaidejas dar ir melavo :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby aleksej » Thu 2012 Dec 27, 11:09

Va čia aš su viskuo sutinku. Ir mano manymu Mako neteisingai priiminėdavo sprendimą (skubuotai, vienašališkai ir t.t.) apie ką rašiau. Aš jo vietoje maksimaliai išklausyčiau abi puses, bet kaip supratau situaciją irgi turėčiau liepti tęsti partiją. Nors ten nebuvus gali nežinoti kažkokio esmino momento, kuris kažką keičia. Šiaip aišku nedėkingas arbitro darbas, nes vistiek būsi kaltas. Vienintielis, kad kai kurie Vakarų Europos teisėjai (prancūzai, olandai, belgai) jaučia savę pusiaudievais ir sprendimus priima "iš peties". Manau, kad net jei ir galutinis teisėjo sprendimas būtų toks pats nedėkingas Lietuvos pusei, bet priimtas ne taip beapeliaciškai - tai nebūtų taip skausminga.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby edvard » Thu 2012 Dec 27, 11:18

teisingai.
Bet su Mako,kaip teisejų susiduriau daugiau kaip 10 kart. Visada jis daro visokios klaidos. Ši kartą lenteles dantimis iškrapsteme(nors reikejo padaryti apie 4x12 lentelių) ir tai jos be šalių pavadinimų.... :(
Jis gerai kompetentingas kitoj srytį ,bet šaškių tesejavime,deja ne... :( .(nors ir turi aukščiausią teisejo kategorija.... :| )
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby ricka-plun » Thu 2012 Dec 27, 11:48

Kam reikia lygiuju su didmeistriais Lietuvos finale,galima tada lengvai padaryti.Pvz.:Zaizdamas su didmeistriu pasisiulai jam padaryti kavos.Sakai:Gal kavos?Bet tyliai,kad kiti negirdetu,kad netrukdyti kitiems..Jis atsako tyliai Taip!Apsimeti,kad neisgirdai..Paklausi jau garsiau,bet jau kitaip.Tai kaip?Si klausima jau isgirsta visi!Atsakymas nuskamba Taip! Atsistoji,sumaisai saskes ir sakai aciu!Didmeistris pasiunta!Ka cia padarei!O tu sau ramiausiai sakai,juk pasiuliau lygias,o tu pasakei Taip ir visi ta girdejo! :lol: :lol: :lol: Game over! :lol:
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby ragvel » Thu 2012 Dec 27, 11:56

:D
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2012 Dec 27, 14:03

Jus jau trecia diena apie viena ir ta pati kalbate :))) Jums nenusibodo? :) Edvardas niekad neprisipazins neteisus,negi nezinot,na dar vieno kozyrio jis neisnaudojo :) Tuoj pasakys,kad as pajuokavau,o jus ka,juoku nesuprantat? :)))) Ir ko puolate Mako, kas gali zinot,gal jis savo darba n kartu uz visus cia mus sudejus geriau zino.Gal jis priejo prie partijos,pamate,kad laikas eina lenko ir viskas jam tapo iskart aisku. Jan nereikalingi jokie paaiskinimai jokiom kalbom.Profesionaliai padare sprendima per kelias sekundes.Jei taip buvo,tai tikrai saunus teisejas.O kad kazkokias lenteles nespejo laiku isdalint,tai jau cia ne jo beda,tuo turetu kiti zmones rupintis. Neteiskime zmoniu,kol jie nenuteisti. Ir pas Kandaurova Moisejevas dar kart pasake,kad padarytas ejimas reishkia lygiuju atmetima.Edvardai,kas dar neaishku? Tu per piktai puoli tuos,kieno nuomone su tavaja nesutinka. Pakartosiu dar karta ka as manau.Po Arturo ejimo tik lenkas galejo reikalaut lygiuju pas teiseja,nes jis turejo pasirinkima ar testi zaidima ar sutikt.Nes Arturas pasake lygios,bet kitu savo veiksmu pasake nesutinku. Laikas eina lenko,jis ir renkasi sprendima.Arturas negali daryt jokiu veiksmu :),jo laikas neina :). Cia juk saskes,zaidejai zaidzia paeiliui ,kai juos ijungia ju priesininkai :) Viskas juk labai paprasta :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio jaunimo ir jaunių č-tai-100. Hijken-15-22-12

Postby edvard » Thu 2012 Dec 27, 16:11

Sigi, visiems viskas aškų,visi lieka prie savo nuomones.Kaip deja ,ir aš.
O tau dar mažai adrealino??
Tu esi geras žaidejas :D (64 ir 100).... Bet tavo nuomone apie tejsejavimą (gerą,blogą,kompetentingą....), kur tu esi NULIS :( ir ypač tavo nuomone apie Mako, kaip tejseja ir jo kompetencija ,kur tu dvigubas absoliutus nulis :( :( man visai neidomi. :cry:

P.S. Tu ten (Hejkene )gal buvai ekstrasensinių pavydalų, kad žinai,ka kas spaude,kieno ejmas,ka dare tesejas ,lenkas ir t.t... :shock:
Na su ekstrasensais sunku man ginčitis :cry: :cry: :cry:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Previous

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 87 guests