Turnyras Baltarusijoje!

Moderator: aleksej

Postby arunas05 » Fri 2008 Apr 18, 1:33

galvoju, kad esmė piniguose tik profesionalams. mėgėjams dažniausiai - tai tik laisvalaikio praleidimo forma. startinis mokestis Postavų turnyre 10 litų. tai juk taip pat nėra daug.
paskutinį kartą buvau Baltarusijoje prieš 19 metų. tai paprasčiausiai gera proga atsidurti praeityje. deja, greičiausiai važiuosiu ne į Postavus, bet į žirgų lenktynes. Be to , kiek supratau, norinčių važiuoti tik Valužis ir Kybartas.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby aleksej » Fri 2008 Apr 18, 9:32

zoomz wrote: Aisku maloniau didesni prizai - bet dar maloniau uz didesnius prizus yra gera kompanija. Kaip rusai sako neimej sto rublej imej sto druzej - ir as su tuo sutinku.

Ir aš su tuo sutinku. Ir neretai važiuoju tik pasimatyti su gera kompanija, o ne dėl prizų, pinigų ir t.t. Galiu kaip pavyzdį ir į "Suduvą" ir į "Pamarį" atvažiuoti su "riešutiečiais". Nereikia iš manęs daryti kažkokio užbaigto ciniko, kuriam tik pinigai rūpi.

zoomz wrote: Man idomu jei nebutu olandijos (dar kad nebutu priekabiu prirashysiu ir rusija) kaip jus 100 ten dusautumet - taip pat kaip ir mes!!

O ką kalbėti, kas būtų, jei būtų. Ačiū Dievui, kad Olandija, Rusija ir Lenkija dar yra ir ten geri šimtalangininkai kartais gali užsidirbti. Ir aš labai norėčiau, kad ir "64" galėtų tai daryti. Tik šitą aš ir turėjau omeny, kai parašiau pirmame savo poste, kad 60 litų pirmas prizas turnyre, kuris pretenduoja skaitytis tarptautiniu - čia nerimtai. O jūs užpuolėte, kad ne piniguose laimė. Aišku, kad taip, bet kažkoks minimalus lygis turi būti.

zoomz wrote: O is tavo pastarojo pasisakymo esmes nesuprasi - ar tu myli saskes ar saskes uz atitinkamus pinigus (jei suma atitinka - myliu, jei ne - nemyliu).

Kažkokiu pavydu iš visų jūsų pasisakymų skverbia. Galiu tik dar kartą pakartoti - pirmiausia aš mylių šaškes, bet nematau prieštaravimų, kad už gerą žaidimą (kurį aš prilyginu gerai atliktam darbui, partija yra intelektualus produktas) mokėtų pinigus (klubas, turnyro organizatoriai, šalis ir t.t.).

zoomz wrote: Kazkaip ir pats verzeis i ta sikna, turiu omeny celiabinska - kazkaip man galai nesueina, kalbi viena darai kita :roll:

Čia jau man neaišku. Čeliabinskas - Europos čempionatas, tai jau kas kita. Jeigu niekas iš "neliečiamųjų" nepanorėjo važiuoti ginti šalies garbę, aš pasiūliau savo kuklią kandidaturą. Bet apie šitą nenoriu vėl prasidėti.

P.S. Nukrypom nuo temos, siūlau grįžti į turnyro Postavuose aptarimą :).
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby zoomz » Fri 2008 Apr 18, 11:42

zoomz wrote: O is tavo pastarojo pasisakymo esmes nesuprasi - ar tu myli saskes ar saskes uz atitinkamus pinigus (jei suma atitinka - myliu, jei ne - nemyliu).

Kažkokiu pavydu iš visų jūsų pasisakymų skverbia. Galiu tik dar kartą pakartoti - pirmiausia aš mylių šaškes, bet nematau prieštaravimų, kad už gerą žaidimą (kurį aš prilyginu gerai atliktam darbui, partija yra intelektualus produktas) mokėtų pinigus (klubas, turnyro organizatoriai, šalis ir t.t.).

Pavydeti tau? - tu gal juokauji. :lol:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby zoomz » Fri 2008 Apr 18, 11:46

Čia jau man neaišku. Čeliabinskas - Europos čempionatas, tai jau kas kita. Jeigu niekas iš "neliečiamųjų" nepanorėjo važiuoti ginti šalies garbę, aš pasiūliau savo kuklią kandidaturą. Bet apie šitą nenoriu vėl prasidėti

Kas kam neaisku - pats rasei kad rusiskos saskes siknoj, o tavo ziniai ten buvo rusisku cempas, nematau cia jokiu neaiskumu. Kaip saukei taip ir atsiliepe.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby aleksej » Fri 2008 Apr 18, 12:41

zoomz wrote:Kas kam neaisku - pats rasei kad rusiskos saskes siknoj, o tavo ziniai ten buvo rusisku cempas, nematau cia jokiu neaiskumu. Kaip saukei taip ir atsiliepe.

Jau kiek kartų daviau sau žodį neprasidėti čia. Matyt reikia eiti Sigio pėdomis, kažką čia rašyti sau brangiau, nesubrendusi publika čia dar :). Paskutinį postą parašysiu ir dingsiu iš čia, nėra prasmės kažką kalbėti, kaip visada ne diskusija, o barniai, perėjimas ant asmenų, argumentai "tu pats ryžas" lygio. Tik pabaigai dar kartą - tavo žiniai, Andriau, Čeliabinske buvo ne bet kas, o pirma eile Europos, o tik antra eile rusiškų šaškių čempionatas. O tai jau kas kitas, čia jau visos šiknos, pinigai ir t.t. nueina į antrą planą - ginama šalies garbė. Ir jeigu Lietuvos čempionai nepanorėjo (negalėjo) tuo daryti, aš pasiūliau savo kandidatūrą. Jūs manę suėdete - jeigu ne mes, tai niekas. Nu ir gerai, jūsų valia.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby zoomz » Fri 2008 Apr 18, 13:57

pats tu cia uzsivedi - as konstatuoju fakta: tu parasei kad rusiskos saskes siknoje, o pats buvai pasirenges varyt rusisku saskiu turnyra. Viskas akivaizdu. O kad cia pradingsi ar dar kazka, tai mazai ka gasdina. is to nelaimesi nei tu nei kiti. O tu kaip suprantu labai subrendes ir tiesiog tautos sviesulys, ar kaip cia? Pats uzvedei kalba - pats irgavai ko norejai (na gal nenorejai, bet pradejai pats), o paskui tepu slides. Taip kad visa tai prasidejo gerb. aleksejau nuo tavo posto. :?
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby buldozzer » Fri 2008 Apr 18, 18:39

čia aš su Aleksejum nesutinku ir jis tą puikiai žino:). Jis bando žiūrėti į šaškes kaip į profesionalų sportą. Tačiau taip nėra ir nemanau, kad bus. Yra pasaulyje gal 10 žmonių, kurie bando vaizduoti profesionalus, tačiau nemanau, kad yra nors kas nors, kuris jiems gali pavydėti gero gyvenimo.
Todėl sakyti, kad rusisiškos yra "kažkur" tikrai nekorektiška. Fianasine prasme visos šaškės yra ten pat, nes iš jų gyventi neįmanoma ir todėl jokio skirtumo ar už turnyrą gausi 100 ar 1000Lt jei vis tiek tai yra tik hobis. O jei dar paskaičiuoti kiek pastangų reikia įdėti norint tą 1000 gauti, tai tikrai lengviau juos uždirbti bet kur kitur:). Aš taip pat važiuoju į tą patį turnyrą Lenkijoje kaip ir Aleksejus, bet visiškai kitais tikslais. Aleksejus važiuoja uždirbti pinigų, o aš gerai praleisti laiką ir savo malonumui pažaisti šaškėmis.
Todėl kiekvienas gali pasirinkti kaip vertinti tą ar kitą situaciją ir tikrai nėra čia ko įsižeidinėti ir pyktis:
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby Vajus » Sat 2008 Apr 19, 12:30

Cituoju "buldozzer" :
Finansine prasme visos šaškės yra ten pat, nes iš jų gyventi neįmanoma ir todėl jokio skirtumo , ar už turnyrą gausi 100 ar 1000Lt . Vis tiek tai yra tik hobis. O jei dar paskaičiuoti, kiek pastangų reikia įdėti, norint tą 1000 gauti, tai tikrai lengviau juos uždirbti bet kur kitur.


T E I S I N G O S / A U KS I N Ė S / M I N T Y S ! Pilnai PRITARIU!

Vertėtų daugumai dažniau atsiminti šias tiesas. Nes tai daugumoje atvejų padėtų atsakyti į visokius daugelio keliamus nesąmoningus "kodėl"? ...
Turiu nuomonę , priešingą Domčevo iliuzijoms, ir pilnai pritariu Petrylai bei manau , kad tapti žaidėju-profesionalu ir tikėtis gerai materialiai gyventi, vien tik žaidžiant šaškėmis ,yra naivu... (jei rimtai, -tai, duok dieve , bent jau Lietuvoje, kaip nors iš to aplamai praegzistuoti ..)

Na o dabar ta proga atsakau Arūnui:

KLausinėji , kodėl Puočiauskas nelošia finaluose (turėdamas tam teisę), po to stebiesi ,kad varžybos vyksta Vilniuje ir vistiek jis nelošia..

Turint omeny Petrylos aukščiau pareikštas "AUKSINES MINTIS" , kaip galvojančiam žmogui Tau neturėtų kilti daugiau ypatingų papildomų klausimų , kodėl aš lošiu tik tada, kai esu laisvesnis (o tas dažniausiai būna būtent vasarą..)

Galiu ir smulkiau paaiškint:
Tik dalyvauti finale be minimalaus tam pasiruošimo, mano požiūriu ,yra "NESĄMONĖ" .. O lošt finaluose ir aukoti pagrindinį savo darbinį laiką gali tik arba gryni pensininkai , arba "užkietėję" viengungiai, arba studentai, arba tie, kurie jau yra pakankamai apsirūpinę ... (tipo a-la Karbauskiai ir į juos panašūs veikėjai.. ). Visais kitais atvejais tai yra lošimas į minusinę šeimos sąskaitą,-tiek laiko , tiek pinigų atžvilgiu. ...(nepaisant to, entuziastų netrūksta ir tai šaškių fanatikus turėtų džiuginti)

Apie save :
a) palikimo iš Amerikos (ar iš kur kitur) nesu gavęs.. :cry: :lol:
b) nesu dar pensininkas.. :lol: :!:
c) nesu viengungis
d) vaikai mano dar nėra savarankiški.. :cry: (aišku, gaila, bet ką darysi.. )

Įvertindamas šias aplinkybes, prioritetą suteikiu ne žaidimui finaluose ir, manau, darau teisingai..

P.S. Kiekvienas asmeniškai dėlioja savo prioritetus...Tiesą sakant, net ir grynai iš sportinės pusės nematau ypatingo stimulo: čempionu esu buvęs, su absoliučia dauguma vadinamų finalininkų susitinku per kitas varžybas... Ką aš ten lošdamas ypatingai atrasiu :?: :!: (kad prarasiu, tai aš jau išdėsčiau...)
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Postby Algimantas » Sat 2008 Apr 19, 13:02

Gal ir klystu, bet šaškininkais profesionalais aš laikau VISUS tuos, kurių pagrindinis pragyvenimo šaltinis - šaškės (kiti, kurie iš šaškių gauna šiek tiek reikšmingesnes įplaukas į savo asmeninį biudžetą - "šaškių antraeilininkai") . Tame tarpe ir trenerius. Taigi, vien Lietuvoje tokių - bent jau keturi (gal ir daugiau, tikslios padėties nežinau). Pasaulyje - tikrai GEROKAI daugiau negu 10.
Šaškininkai profesionalai (visų rūšių) neegzistuotų, jeigu nebūtų (ar nebebus) sąlygiškai kalbant, rinkos. Tai yra žmonių, vienaip ar kitaip besidominčių (pasyviai, vidutiniškai ar aktyviai) šaškėmis ar bent jas žinančių: žaidėjų, tėvų, kurie leidžia vaikus treniruotis, literatūros, informacijų apie šaškes skaitytojų ir pan. Kuo platesnė bus ši rinka, tuo didesnė TIKIMYBĖ, kad šaškėms (tame tarpe ir profesionalams) bus geriau. Tai, atrodo, ne visada tiesiogiai susiję, bet ilgesnėje perspektyvoje, mano nuomone, yra būtent taip (pvz. jeigu didesnis ratas žmonių, didesnė tikimybė, kad iš jų rato atsiras turtingesnių rėmėjų, fanatikų gerąja to žodžio prasme, propaguotojų ir pan.). Nemanau, kad šaškininkai profesionalai (turiu galvoje ne tik Lietuvą, bet šiek tiek ir ją) viską daro šia linkme.
Dėl šios diskusijos tai sutinku su gerb.Aleksej nuomone, kad "Abu požiūrio taškai turi teisę į egzistavimą."
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Previous

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 77 guests