European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Moderator: aleksej

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby arunas05 » Fri 2012 Oct 26, 18:36

man sukėlė įtarimą Edvardo smailikas prie fotografijų nuorodos. iš 121 nuotraukos 21 iš turnyro , kurių daugumą reikia žiūrėti su lūpa, ir 100 apie Suzdalę.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby arunas05 » Fri 2012 Oct 26, 18:48

jeigu žaidimas neina, tai gal rytų moterys ne tokios emancipuotos ir žiūrės į vakarų vyrus? gal Andrius ir Aleksiejus nori (galimybių tikrai jie turi) sustiprinti Lietuvos šaškinikų pasaulį , parsiveždami į Tėvynę porą didmeistrių? turime tokį pavyzdį kaimyninėje Latvijoje.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby aleksej » Fri 2012 Oct 26, 19:00

Man ir toliau nesiseka su debiutais. Zaisdamas su vidutiniokais gaunu labai paprastus. Stai 4 ture su Pancenkovu gavau toki: 1.c3b4 d6e5 2.d2c3 f6g5. Na kaip cia laimeti, jei priesininkas tik apie lygias galvoja ir keicia saskes. Turbut reikejo zaisti 3.bc5 b:d4 4.e:c5 ir t.t. su miglota perspektyva gauti kazkokias komplikacijas. O 5 ture su Ambarcumovu irgi kazkoki tustu debiuta gavau: 1.g3d4 c7c5. Bet jau pradejau rizikuoti. 1 partijoje uz juodus pasirinkau gana pavojinga kuolo apsupimo plana, kur maskvietis vienu momentu suzaide netiksliai ir apsupimas praejo. Forsuotai gavosi endspilis kur as turejau uz varzovo damke net 4 saskes, bet jos stovejo labai kvailai ir ceitnote islosimo as neradau. Gal jis ir buvo. Bet tas mano apsupimo planas suveike man gera darba. Naivus priesininkas pradejo kartoti ji 2 mikromaco partijoje. Bet as dar 1 mikromaco partijoje maciau uz baltus sustiprinima, ka as ir atlikau lentoje. Nors tiksliai zaidziant viskas susivesdavo prie vienos lygines klasikines mitelspilio pozicijos, bet priesininkas pasimete, papuole i ceitnota ir ten galutinai suklydo. Andriui irgi su debiutais nesiseka, bet kitaip - jis gauna sudetingus, su perekosais, kur labai daug zinantys Daskov ir Kondracenko ji aplose uz gera spalva 1 partijose ir apsigyne uz bloga spalva antrose partijose.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby edvard » Fri 2012 Oct 26, 19:45

Va todel man "letalkes" ir nepatinka;daug priklauso ne NUO TAVES, o nuo debiuto kuri ištraukej. Tai primena ne šaškes, o kortos kurias gavai ... pav. pokerije....
Keistas žaidimas. :(
NE ARGUMENTAS IR TAI, KAD KITOJ PARTIJOJ BUS debiutas už kita spalva.....Patys suprantat, kodel ne argumentas...
Tik ne reikia ji mane už šitus žodžius "užvažioti"... :D Tai jau buvo prieš ...kažkiek laiko. :P
savo nuomone aš nepakeičiau. ......Kaip ir KITI :D
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby aleksej » Fri 2012 Oct 26, 20:04

Jo, kiti irgi nepakeite nuomones :). Problema tame, kad 64-klasikoj tau is kart nepasiseke, is kart gavai paprasta lygine pozicija. O letalkese tau gali pasisekti. Sekmes-nesekmes faktorius kaip tik gerai, pagyvina zaidima, priartina sportui. Pavyzdziui slidese daznai buna - kas startavo pirmi bego kai buvo geras kietas sniegas, o kas startavo veliau - susilo, sniegas pradejo tirpti. Pirmiems pasiseke, antriems ne. Arba futbole viena komanda visa pirma kelini zaide pries saule. Irgi nepasiseke.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby edvard » Fri 2012 Oct 26, 20:11

vistiek 100 geresnis žaidimas. :roll: Ten nuo taves daug :!: priklauso. :D
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby senelis » Fri 2012 Oct 26, 20:17

visi pavyzdziai anti sportiski. Pries varzybas visiems salygos turi buti lygios
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby edvard » Fri 2012 Oct 26, 20:23

http://shashki.com/PNphpBB2-viewtopic-t-2086.html
žiuriu ta partija (Andriaus.) Nu gi absurdas. 12 eimu ir ; gitler kaput..... :(
O kur mitelšpilis? o kur endšpilis? Ne spejo sest ir jau galima gert alų...Kas čia per debiutai parinkti?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby senelis » Fri 2012 Oct 26, 20:27

aisku absurdas visiskas
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2012 Oct 26, 20:42

Nevarykit ant siuolaikiniu saskiu :) Cia kaip tik dar yra zaidimo.Klasika gaut tai taip pat ,kaip ir siuolaikinese visiskai tuscia debiuta. O ko truksta,kad visokie Kondracenkos,Daskovai,Belosejevai nebijo,o mes bijom tu debiutu.Manau viena-praktikos,per mazai tokiu turnyru. Mes patenkinti ,kai su silpnesniu varzovu gauname ne lygia padeti,o su persvara uz viena puse.Pamenu paskutine pasaulio cempionate 2011 partija Daskovas su Trofimovu issitrauke visai lygu debiuta.Priejes pasakiau,kad truputi nepasiseke,i ka Daskovas atsake,kaip tik pasiseke,dabar is dvieju partiju turesiu sansa viena laimet,o ne is vienos.Mums dar kazkaip reik nugalet ta shlifu baime,kai mes isitikine,kad varzovas zino daugiau uz tave.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby aleksej » Fri 2012 Oct 26, 20:55

100 geras zaidimas, bet norisi ir 64 zaisti. Zaidimas gi puikus. Ir visas jo grozybes letalkos tik ir padeda parodyti. Juk klasikoj daug ko paprasciausiai nesigaus, nes tai tik dalis viso zaidimo, o cia gali fantastines pozicijos, idejos, planai, ejimai praeiti. Kondracenko-Kybarto partija tai tik patvirtina. Man ji atvirksciai patinka. Juk Kondracenko gavo mitelspili, tai yra apsigine :). Tarp kitko ir 100 buna, kad zmones neiseina is debiuto.

Kad ne nukrypti nuo temos i debatus, geriau paspreskit Boiko pozicija, pasigrozekit zaidimu. Pabaigoje briliantinis Sosino etiudas. Cia apskritai grosai megsta rodyti stebuklingas pozicijas ir idejas, kad net zado netenki.

Image
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby senelis » Fri 2012 Oct 26, 20:59

Sitos saskes yra idomios keliems zmonems Lietuvoje kurie galvoja , kad iprastiniame zaidime jau viska moka ir desimciai zmoniu kurie iprastiniame zaidime nieko nemoka.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby edvard » Fri 2012 Oct 26, 21:14

čia kai pabaiga dvi baltos damkes g1,h2 o juoda į b2 ir šakes? :)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2012 Oct 26, 21:14

Tie,kam idomios siuolaikines niekad nesako,kad jiems klasika neidomi ar kazka panasaus.Tai judejimas i prieki.Labai panasus pavyzdziai gyvenimiski,kai atsiranda kompiuteriai, mobilus telefonai,o zmones ju bijo ir toliau naudojasi popieriaus lapais ar laidiniais telefonais. Ar kam idomu,kai susitinka du varzovai,vienas i kita ziuredami ir apsimesdami,kad kazka galvoja sustumdo varianta net is 12 !!! ejimu ir sutinka lygiom.Kam tos saskes tada is vis reikalingos? Kad imituoti zaidima? Taip,pas mus pakankamai mazai demesio zaidimui skiriama,todel ir mes nepakankamai gerai zaidziam.Bet tobulet visi mes turim kur,jei tik noras yra.Va nuo sito reik pradet,o ne nuo to,kad siuolaikines issigimusios.Atsakykit i si klausima :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: European Men and Women Championships in draughts-64,Suzdal

Postby edvard » Fri 2012 Oct 26, 21:17

O kai pirmame eime sutinka lygiom (šiolaikines) geriau? :roll:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests