Auksinė šaškė 2012

Moderator: aleksej


Re: Auksinė šaškė 2012

Postby edvard » Wed 2012 Jan 11, 11:56

Kaip matome iš lentelių dalyvavo ne tik Vilniaus,bet ir Kauno ir Marijampoles komandos.
Aiškų kiekvienas treneris važiuodamas į šitos varžybos turi savo tikslų.
Vieni nori užimti geras vietas,kiti apšaudyti vaikus ,kurie dar neturi tarptautinės praktikos.
Treti skatina vaikus už ka nors.Pav. už praeitus mietus.
Ketvirti padaro sau ir vaikams ekskursija ,su nebrangių baseinų(5,5-7 zl per val)
Penkti važiuoja, nes atsibosta sedeti name,su senų katinų ir naujų televizorių.
Žodžių fantazijų rybų nera.
Kadangi nakvynė su 3 kart matinimu 4 dienom kainavo ne taip jau ir brangai-220 zl,arba 170 litų arba 50 euro,tai nereikejo tiketis super geromis salygomis.
Bet buvo ne taip ir blogai,ypač mums vilniečiams ir 2 komandom iš Benderų(Moldova),nes turejom maža privatų viešbutuką ,o visi kiti gyveno mokykloj internatė. Tam pačiam viešbutukė ir buvo maitinimas VISIEMS turnyro dalyviams. Kas moka skaityti rusiškai tai tikriausiai atkreipe demesi ,kad buvo PERDAUG miesos. O žinote ,kad vaikai ,o ypač maži,o ypač mergaitės ryte beveik nieko nevalgo :( ...ka jau kalbeti apie miesa....Todel daug likdavo ant lekščių.Tiesa pietus visada buvo geras;su sriuba ir karštų patekalų.
Tiems kurie atvažiavo del baseino buvo visai neblogai.
Bus daugiau.......
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby edvard » Wed 2012 Jan 11, 22:17

Parašysiu Čia tai, ka nenorejau rašyti rusiškame saite. :roll:( man dar su lenkais gyventi reikes....... :roll: :wink: )
....nors čia labai maža auditorija(5 pikti lietuviai ,....10 tevelių ,....7 žiopliai-stebetojai...23 STT darbuotojai....) ,su shashki.com nėr ka lyginti... :evil: .... :(

Lešekas Petlicki geras bičias ,linksmas bachuras ir aisku neblogas organizatorius,bet jis ORGANIZATORIUS- DILETANTAS-IMPROVIZATORIUS. :cry:
O svarbiausia jam visada savo valdžiai pasirodyti,pasigirti.....Todel visos jo varžybos susideda iš 2 daliu;pagirūniška ir ta dalys kuria valdžios nemato.... :roll:
Nespejome mes 1 diena su vaikais atvažiuoti i Mlawa ,o tai buvo 20.40 ,kai prasidejo atidarymas.Ir čia mane lauke stagmena. :shock:
Lešekas be jokio komplekso sako; eik i scena ir vertejauk iš lenkų kalbos i rusų...Ne bartis gi man su jo, na ir pripratau prie tokių jo šposų...,nors pavargau po 12 valandų keliones,bet .....Čia visa valdžia sedi,šokių ansamblis toj pradės savo pasirodima, o aš turiu vertejauti ju kalbos,visiškai nepasiruošes... :(
O žinote, kaip lenkai kalba ??Oooo ...Tai tikras menas-daug pasako, bet nieko nepasako,nes 9 žodžiai iš 10 neneša jokios :!: informacijos,galima pasakyt tikras tuščiažodžiavimas ....Ir todel 10 jų lenkiškų žodžiu laisvai galima išversti vienu rusiskų.. :roll: (ne keiksmažodžių žinoma...)
Kita diena prasidejo žaidimas; aiškų, kad nieko neaiškų ;kas teisejauja neaiškų,laikrodžiu Lešekas nustatyti nemoka,blankai sukišti kažkur šone, kad daug kas pradejo pirma partija be užrašo(nors užrašymas buvo neprivalomas...) Ligtai vyr. teisejas P.P.Frejdenfeldas (Riga), kuris ir savo vaikus atveže,bet dažniausiai aš mačiau už kompo musų Vitą Labutį ,kurį irgi matit įšprevartavo, nes niekas nemoka dirbti su programom... :( (abejojų, kad jam ka nors užmokejo...)O diplomus turnyro pabaigoj privertė rašyti trenerį ir mamytė iš Charkovo....aiškų nemokamai.
Programoj buvo; balius. Vaikai laukė nors diskotekos ,bet nieko ne buvo .O suauge vietoj užprogramuoto baliaus sedejo baseino kavinei ,gere alų už savo pinigus....Baliavojom. :D
Na aiškų pašnekejom vieni su kitais ....O Jūrate ,kaip tikra ūndynė :wink: daug šneketi negalejo,nes ja traukė basejno vanduo :roll: .Neišgerus ir puse savo puslitrio alaus, ji nubego pliuškentis su vaikais.... :|

Kultūros namuose ,kur žaide vaikai buvo tik vienas dirbantis tualetas....ir tas neužsidaro. :( ..Neaiškų kaip, bet daugiau kaip 70 žmonių turejo jo naudotis PAVOJAUS atvejų.... :mrgreen:

Estafete(ŠAŠKIŲ) turejo buti salej,bet ten vietos užteko tik 6 porom ,o poru buvo 8,tada Lešeko galvoj susikure planas; padaryti kitoj salej,bet deja paskutinių momentu TEN užvire kažkoks tai vietinis futbolas.....Pagaliau atejo genialį ideja padaryti estafete lauke....
Ligtai ne taip ir šalta ,bet kai pabusi lauke 2,5-3 val tai ne piragai....Susirgti greit galima....Gerai ,kad žadetas lietus neprasidejo, o tik dangus pagasdino savo tamsumų.... Blogiausia buvo teisejams(treneriams aiškų) kurie sedejo prie kiekvienos lentos. Mane Lešekas vel išnaudoti norejo,bet aš ne durnas ...nusimuilinai šį karta....Nors kaip čia pasakius ;turejo gi buti mano nemokamas simultanas lauke (čia vel improvizacija Lešeko-itraukė į programa mano similtana...., manes net nepaklausius,AR NORIŲ AŠ TO.....)....Bet įsigandė lietaus Lešekas apie simultaną pamiršo........Fu...... :)
Per uždarima (apie kuri parašiau rusiškai,ir kuris buvo BEGOM....) buvo komandinės taures. O vaikai priprato gauti ir medalius...Nuliudo ,nes medalių nebuvo.....
O per uždarima man vel reikejo išeiti į scena.Ačių Dievui trumpam....
Bus daugiau...........
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby edvard » Thu 2012 Jan 12, 9:59

:idea: Viena mamyte iš Baltarusijos pasakojo ,kad kartais savo mašina važiuoja su vaikais per musų siena ir turi apie musų pasienečius negera nuomone.
Dažnai buna,kad tiesiog noredami išvilioti iš žmonių pinigus, laiko jos valandų valandas ,o mašinų to momentų beveik nera….Vieną kartą stovejo 5 valandos vaziuodama iš Lietuvos ,o viza turejo baigtis 12 nakties,tai tas velnias matydamas, kad yra mažų vaikų ,ramiai gere sau arbata ir atejo tik ligiai vidurnaktį, pasakydamas tai mamytei,kad jos viza baiges prieš 7 sekundes :shock: …..Ka jai reikejo daryti?? Na aišku ka….ta ji ir padare…..
Negalvojau ,kad iki šiol musų pasenį tokių yra….. :(

:idea: Treneris iš Moldovos pasakojo ,kad jis dirba dabar Sporto mokyklos direktorių ,dar turi valandų, kaip treneris , gauna nebloga apie 300 dolerų(750 litų) atlyginima.,o vidutinis ten atliginimas 200 dol .(500 litų) .Už buta moka su visais mokesciais ,su telefonais apie 20-25 dolerų. Pomidorai vietiniai skanus ten kainoja musu pinigais 50 centų,degtine 2,50 lito,gera degtine-5 litai na ir t.t.. Bet padetis ekonomine sunki ;daug žmoniu važiuoja į Rusija dirbti .
Benderai priklauso Pridnestrio respublikai , tai Moldovoj daliai ,kuria turi savo prezidentą (dabar išrinktas naujas ,vietoj buvusio ilgamečio ir visiems atsibodusio) ir kuria pakabinta labai neaiškioj politinei padeti.....Labai sunku jiems kažkur vazioti, nes siaubingai sunku sutvarkyti dokumentus ,vizas,tam reikia važiuoti į sostinė Moldovos.....o ten sako JUS NE MUSŲ...
….Idomu ir tai, (kaip jis pasakojo )kad visa Pridnestrovjes respublika valdo kažkokia politine –ekonomine grupuote ‘Cherif”…. TV,Mobilus rišis, Pagrindines pardotuves viskas ju rankose…… :shock:

Ligtai pas mus ne taip……ir pas mus keleta tų grupuočių ir viskas jų rankose….Va tik laisvė turim ,tiesa laisve begti kai bus visai blogai ,kur akis mato….Graudu . …
:roll: O Rytoj sausio 13 ….1991 m. buvo taip nesenai …....

:roll: Idomu man ar JUMS idomu mano niekus skaityti?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby senelis » Thu 2012 Jan 12, 10:23

aisku, labai idomu
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby aleksej » Thu 2012 Jan 12, 10:34

Jei atsakymas turi būti doras - asmeniškai man nelabai įdomu, dėl to, kad aš visą tai (ir šaškių reikalus ir šaškių personažus ir jų poelgius ir t.t.) žinau :).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby edvard » Thu 2012 Jan 12, 11:01

Aiškų......bet aš rašau paprastiems žmonems,ne didmeistriams..... :roll:
....ir dar priedo rašau ne tik :!: apie šaškes :roll:.......
Last edited by edvard on Thu 2012 Jan 12, 11:05, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby aleksej » Thu 2012 Jan 12, 11:05

Tiesiog aš irgi šioje valtyje senai. Čia kaip su anekdotu, jei jau žinai - neįdomu, koks jis bebūtų geras. Reikalas ne tame, didmeistris ar ne didmeistris, o šitoj virtuvėj sukaisi ar ne. Paprastiems žmonėms (o ypač Rusijos saite, nes Rusijos dauguma žmonių ir tokiose varžybose ir apskritai Lenkijoje nebuvo) šitos istorijos ir pastebėjimai turėtų būti įdomūs, nes jiems tai nauja. Manau - gerai, kad rašote. Ši "prekė" turi savo pirkėjų. Bet kažkas ją jau turi :D.

P.S. Dar rašoma bendrai apie gyvenimą. Bet ir čia kažkaip žinau tendencijas ir sroves, niekas nenustebino ar tapo naujiena :). Mes visi žinome Lenkiją ir Lenkijos lenkus (kokie jie beveik visi pasiputę, bet neretai tai muilo burbulas), o tuolab savę kaip nuluptus :). Aš pats dažnai vengiu rašyti, nes manę visada stabdo jausmas - tai gi greičiausiai visi žino... O gal ne visi? :)
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby senelis » Thu 2012 Jan 12, 12:39

o man labai patinka paskaityneti. jauciuosi kaip filma paziurejes. sisudaro geras vaizdas ir apie zaidima, ir apie organizacija , ir apie kitus dalykus
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby aleksej » Thu 2012 Jan 12, 12:52

Taip, Vladai. Todėl, kad retai išvažiuojat paskutiniu metu. O domėjimasis šaškių ir ne tik šaškių gyvenimu niekur neprapuolė :).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby super_mario_33 » Thu 2012 Jan 12, 14:26

O man patiko apie lenku organizavima ir Lietuvos pasieni paskaityt
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby jankis » Thu 2012 Jan 12, 15:38

Visada įdomu paskaityt apie šaškių čempionatų užkulisius :) Ir šiaip, jūsų ankstesni pasakojimai labai patikdavo - tokie saviti, su humoru :D Ir svarbiausia, kad ir lietuviškai parašot, nes shashki.com rusiškai dažniausiai tingiu skaityt :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby edvard » Fri 2012 Jan 13, 11:05

Nors man beveik tas pats kokia kalba skaityti ;rusų,lietuvių ar lenkų,bet kalbeti jau ne tas pats,o rašyti aiškų daug geriau rusiškai,nei lietuviškai, (patys matote :D ) nes baigiau rusų mokyklą ir tai laikais pas mus lietuviškai blogai mokino(o veliau po 1991 m. ir dabar puikiai :!: ) ,o name iki mokyklos kalbejom daugiausiai lenkiškai( dabar rašau lenkiškai tik elektroninių paštų Jacekui na ir 2-3 žmonėms,o viešai rašyti nedriščiau.... :roll: geda :oops: )
Žodžių tik rusiškai galiu išreikšt save geriausiai :roll: Todel TEN ir rašau daugiausiai.


Žiurejau šį kartą į visų vaikų komandų žaidimą (kaip ir visada).
Patiko Minsko jauną komandą ,ir aškų talentingas Semeniuk ,kuris sedejo 3 lentoj,o žaibė pirmoj .Kaluga šį karta nelabai patiko ;žino teorija -tai puikų,bet del jos kartais atprato mastyti.Bet :!: kalugečiai su ta teorija jau turi daugybe medalių.... Kalugos komandoj nebuvo Bursuko, kuris dabar Slonime fantastiškai sužaide Pasaulio čemionate-100 iki 13 metų -buvo pirmas :!: Apie jo ,Bursuko žaidima šimtalangiem galiu pasakyti tik tiek, kad pozičiškai jis žaidžia silnokai,bet geras taktikas ir kas svarbiausia :!: kiekviena partija žaidžia su DIDELIU NORŲ :!: ir AISTRA :!: ,ko dažniausia truksta musiškiams....... :( ir del ko mes atsilekam ,net nuo Kalugos, kur šaškes-100 neturetu buti stiprios..... Kitaip sakant turi buti SVEIKAS FANATIZMAS IR MEILE ŽAIDIMUI. :!:
Musų komanda palyginus su Kaluga, teorijos žino minimaliai-tai aškų beda ,kuria neleis jems(tiems kurie buvo dabar komandoj) užimti ne vienose Europos ar Pasaulio -64 čempionatuose jokių prizinių vietų. Benderai jau senai (rašiau del kokiu priežaščių) nežaidė "Auksines šaškės" varžybuose,bet ten su jais dirba labai stiprus šaškių -64 treneriai ,o pav. su geriausiais Norel,Miskova ....
Apie kitos komandos sunku pasakyti ka nors gero. Charkovas turejo mergina superžvaižde,o kiti silpni.BEVEIK visi Latviai, kaip visada ,paskutiniais 6 metais kai aš buvau -ne žuvis ne miesa ....Buvo kažkada stipri komanda Kuldigos,o dabar jau turi tik viena gera mergina. Dobele ,kur treneris ir veikejas P.P.Freidenfeldas .....(na tai atskyra kalba).....ten visiškas zero su vaikais :(
Lenkiškos komandos silpnos labai,labai iskyrus Minsko Mazoweckio ,kuris žaide tik žaibe...
Del Kauniečių ,Marijampolečių tegul rašo jų treneriai :)
Gaila, kad nebuvo šiauliečių ,kurie puikiai žaidė praeitais metais Taline....Bet tam yra pateisinimas....ir tikriausia ne vienas.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby aleksej » Fri 2012 Jan 13, 11:50

edvard wrote: Patiko Minsko jauną komandą, ir aškų talentingas Semeniuk


edvard wrote: turi buti sveikas fanatizmas ir meilė žaidimui :!:


Papildysiu šious du teisingus teiginius trečiu - ideale turi būti sveikas fanatizmas ir iš tėvų pusės. Kaip tik Semeniuko mama labai aktyvi moteris (ar ne jį pasakojo istoriją Lietuvos pasienyje? :)) ir labai palaiko savo sūnaus užsiėmimą šaškėmis. Matau ją praktiškai kiekvienose varžybose.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Auksinė šaškė 2012

Postby edvard » Fri 2012 Jan 13, 12:24

Istorija pasakojo ne ji. Buvo kita mamytė,daug simpatiškesnė :wink: ...
Semeniuk mama tikrai dažnai važioja su savo sūnų į varžybos (gal milionėrių vyrą turi?) Bet ji labai pergyvena ,nervinasi ....truputi negerai.
Turejo buti trenerių ANDREJ VALIUK (didmestris),bet paskutinų momentų atsirado pas ji svarbių darbų-vistik jis DIREKTORIUS :!: sporto mokyklos.
Va kur idealas;geras žaidejas,geras treneris,ir sporto mokyklos direktorius viename :!:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 74 guests