Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Moderator: aleksej

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2011 Oct 23, 20:17

aleksej wrote:Andrius lygiom, Sigitas pralose. Jau trecia mikromaca :shock:. Kazkoks zavalas :evil:.

Pravalas :) Kazka reikejo daryt,lygios irgi nieko nedave,nes tada buciau gaves arba Andriu arba Goriunova,Grebionkina.Pralosus numeta i apacia,is kur vel galima pakilt.Reikejo laimet,bet debiuta sau nemalonu istraukiau.Pozicinis zaidimas su nedidele persvara bei stringancia h8.laika kazkur ismeciau pakliuvau i ceitnota ir ne visur atspedavau varzovo atsakymus .ir kazkaip leptelejau.Visai nesizaidzia.Cia kad ir pries silpniausius ir tai reik dirbt,dovaneliu ner.O dar reikejo namie kazkiek padirbt.Taip gavosi,kad neplanavau vaziuot ir visai namie saskiu nesu stumdes jau n laiko.Bet gal pirma partija viska sugadino,bent as taip mastau,nes po to jau nebesugebejau nei nuotaikos pasikelt nei prisiverst dirbt prie lentos ar atejus.Taktikos pradejau visai nebematyt :).Na bent blicas nesigavo tragishkas :).
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby aleksej » Sun 2011 Oct 23, 20:29

O kaip ekskursija?
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby edvard » Sun 2011 Oct 23, 20:37

Sigi,atsipalaidok...gal tada viskas bus gerai :!:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2011 Oct 23, 21:08

aleksej wrote:O kaip ekskursija?

Patys pasidarom ekskursijas :). O siaip tai ta diena,kai veziojo su autobusu,tai pakliuvo lietinga ir vejuota :) Daznai tik per langa viska matem.Nors keliese buvom nubege ir prie Auroros :). Ir pasirodo ta Aurora visai nesaude per revoliucija,Lenino arti visai nebuvo tuo metu irgi Peterburge.Visa tai esu girdejes,bet kai ta kalba vietinis gidas,tai tik uztvirtina,kad gal taip ir buvo :).Nemazai pasakojo,tiesa,dar buvome prie cizhiko pizhiko :) kuris prie fontankes kazka gere :))
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby Kauno_zinios » Sun 2011 Oct 23, 21:21

Sigitai, kokia tavo nuomonė, kurie žaidėjai yra stipriausi pasaulio čempionate?
Išvardink paeiliui.
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby Kauno_zinios » Sun 2011 Oct 23, 21:24

Ir dar. Kodėl, Sigitai, pasidavei Stručkovui po 12 ėjimo? Gal ceitnotas buvo?
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby aleksej » Sun 2011 Oct 23, 21:37

Kauno_zinios wrote:Sigitai, kokia tavo nuomonė, kurie žaidėjai yra stipriausi pasaulio čempionate?
Išvardink paeiliui.

Nors as ne Sigitas, bet savo vizija pateiksiu :). Stipru yra labai daug. Gal net siek tiek nekorektiska kazka isskirti. Pagal mane geriausi (pagal visa kompleksa saskiu issilavinimo) yra Beloseev, Daskov, Kolesov, Egorov.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2011 Oct 23, 21:38

Kauno_zinios wrote:Ir dar. Kodėl, Sigitai, pasidavei Stručkovui po 12 ėjimo? Gal ceitnotas buvo?

Na taip gavosi,kad viename is variantu as nepastebejau taktikos,ka varzovas ir isnaudojo.Pralaimi mano 4.... bc5. Nebeturejau ka daryt,todel ir pasidaviau :). O istorija sios partijos idomi :) Turu anksciau tokia partija zaide Daskovas su Grebionkinu.Kadangi gyvenu su Daskovu (Richardui linkejimai ),tai Olegas parode kaip zaide ta partija ir kur Grebionkinas padare klaidas. As netikejau,kad galiu istraukt toki pat debiuta,todel per daug nesigilinau i ta debiuta.Todel pats viska pradejau tyrinet.Ir man visai nepatiko tas Grebionkino padarytas 3....fg7 ,todel pradejau skaiciuot 3....fg5 ,kuris man atrode kur kas teisingesnis .Bet nebuvau dar apsisprendes kuri darysiu ar jau suzaista ar man labiau patinkanti.Ir tuo metu as isgirstu,kaip pas mane ateina sms :).Struckovas pakele akis i ta garsa,bet kaip veliau pasake,tai nesuprato,kad butent ta sms pas mane,pamane,kad pas kazka is toliau sedinciu. Na pamirsau atjungt garsa :) ir kad nepasigirstu dar is skambucio as nieko nelaukes pastumiau fg7 ir nubegau atjungt garsa :)
Last edited by klausk-atsakysiu on Sun 2011 Oct 23, 23:38, edited 1 time in total.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2011 Oct 23, 22:12

Kauno_zinios wrote:Sigitai, kokia tavo nuomonė, kurie žaidėjai yra stipriausi pasaulio čempionate?
Išvardink paeiliui.

Labai sunku ivertint.Pagal zinias pirmauja gal Belosejevas,Kondracenko.Dabar negaliu pasakyt kokiam lygyje Jegorovas,bet anksciau ir ji galima buvo ijungt.Daskovas kaip kovotojas stiptrus.Toks pats ir Kolesovas.Ir Georgijevas taip pat issikrauna,be to skaiciavimas pas ji gan stiprus.Cia labai nuo burtu priklauso jega siam turnyre :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby ricka-plun » Mon 2011 Oct 24, 0:11

klausk-atsakysiu wrote:
Kauno_zinios wrote:Ir dar. Kodėl, Sigitai, pasidavei Stručkovui po 12 ėjimo? Gal ceitnotas buvo?

Na taip gavosi,kad viename is variantu as nepastebejau taktikos,ka varzovas ir isnaudojo.Pralaimi mano 4.... bc5. Nebeturejau ka daryt,todel ir pasidaviau :). O istorija sios partijos idomi :) Turu anksciau tokia partija zaide Daskovas su Grebionkinu.Kadangi gyvenu su Daskovu (Richardui linkejimai ),tai Olegas parode kaip zaide ta partija ir kur Grebionkinas padare klaidas. As netikejau,kad galiu istraukt toki pat debiuta,todel per daug nesigilinau i ta debiuta.Todel pats viska pradejau tyrinet.Ir man visai nepatiko tas Grebionkino padarytas 3....fg7 ,todel pradejau skaiciuot 3....fg5 ,kuris man atrode kur kas teisingesnis .Bet nebuvau dar apsisprendes kuri darysiu ar jau suzaista ar man labiau patinkanti.Ir tuo metu as isgirstu,kaip pas mane ateina sms :).Struckovas pakele akis i ta garsa,bet kaip veliau pasake,tai nesuprato,kad butent ta sms pas mane,pamane,kad pas kazka is toliau sedinciu. Na pamirsau atjungt garsa :) ir kad nepasigirstu dar is skambucio as nieko nelaukes pastumiau fg7 ir nubegau atjungt garsa :)

Aciu uz linkejimus,perduok ir nuo manes Daskovui.Zodziu ir visiems kitiems,bijau net vardinti kam,nes dar ka praleisiu netycia :) :) Doskai tik butinai ir Struckovui,bei Grebionkinui..
ricka-plun
 
Posts: 1077
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2011 Oct 24, 8:37

Kauno_zinios wrote:Sigitai, kokia tavo nuomonė, kurie žaidėjai yra stipriausi pasaulio čempionate?
Išvardink paeiliui.

Siaip tai nustebino gan neblogas Kondracenkos zaidimas.Dirba gana nemazai jis su saskemis,fanatikas.Per greitasias nemazai zvaigzdziu apzaide,o ir pagrindiniame turnyre paleido laimejima pries Georgijeva. As su Trofimovu gan nesunkiai susitvarkiau per greitasias,todel gal laukiau kazkokiu netikslumu ir per rimtas.Bet gal pozicija skirtingai nuo greituju cia buvo gana klasikine,todel ir prisizaidziau.Per mazai mano kompiuteriukas ejimu apdoroja turint nedaug laiko :).Pasiruosimo si kart nebuvo jokio,galima sakyt,kad vos ne is darbo vaziavau i varzybas.Be to ir per mazai turim tokiu varzybu Lietuvoj,kad galetume kelt ar islaikyt kazkoki tai lygi.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2011 Oct 24, 13:21

Andrius antroj partijoj apzaide Goriunova,o mano varzovas uzmigo antroj partijoj.Jau kazkaip susitaikiau su lygiomis,o jis eme ir uzsnudo pakliuves i ceitnotine zona.Dar leptelejo paskutini ejima pralosianti,bet sansai pas ji tik su auka buvo.Po to bande toj padety parodyt lygiasias,bet vel jan nesiseke.Siaip tai ten atrode paprasta viskas,bet is tikro ne jam.Tai tiek naujienu :).I lyderiu grupe dar Struckovas isiverze lyg,nes pirma partija buvau mates,kaip laimejo pries Fiodorova.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby edvard » Mon 2011 Oct 24, 13:30

Geros naujenos. :)
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2011 Oct 24, 14:02

Vis tik Struckovas antroj pralaimejo.Bet i +2 isejo Germogenovas
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Pasaulio cempionatas 64, Sankt Peterburgas

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2011 Oct 24, 18:36

Andrius sugalvojo paprasciau lygias forsuot ir kazko nepastebejo pries Novikova.As laimejau pries Kitta.Ryt galimas dalykas man ka nors is virsuneliu nuleis
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 74 guests

cron