Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Moderatorius: aleksej


Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Šeš 2011 Lap 05, 22:29

Į toernooibase irgi aš duodu.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Šeš 2011 Lap 05, 22:41

Kodas: Pasirinkti visus
4th EC students and 2nd EC youth-under26-boys - Round 4

Standings

Place Name                 Loc Id Loc  Club Score M-Buch. Buch.

  1   TOLCHYKAU, Andrey           2339 S    3         3.5   7.0
  2   LEMMEN, Jasper              2329 S    2.5       3.0   7.0
  3   TROFIMOV, Ivan              2261      2.5       3.0   6.5
  4   KOOPMANSCHAP, Mike          2212 S    2.5       2.5   6.0
  5   ANDREEV, Aysen              2130      2         2.5   6.0
  6   ANDRIESSEN, Frerik          2297 S    1.5       4.5   8.0
  7   ŠIDLA, Marius               2037 S    1.5       4.0   8.0
  8   USHAKOV, Glib               2126      1.5       3.0   6.5
  9   GERMOGENOV, Nikolay         2260 S    1.5       2.5   6.0
  10  SMEITINK, Niek              2126 S    1         3.5   7.0
  11  JANAVIČIUS, Mantas          1923 S    1         2.5   6.0
  12  GAYDUKOV, Andrey            2043      1         2.5   5.0
  13  PETRAITIS, Gintautas        2059      1         2.0   5.5
      KOLOBOV, Mikhaylo           2097 S    1         2.0   5.5
  15  SPLENDER, Vladislav         2108      1         2.0   4.5
      KOSOBUDZKI, Lukasz          2135      1         2.0   4.5
  17  CHRZĄSZCZ, Rafal            1937 S    1         2.0   4.0
  18  SANTAROSSA, Matteo          2000 S    0.5       2.0   5.0

Cross Table

No Name                 Feder Rtg  Loc  Title Club Total  1    2    3    4

1  TOLCHYKAU, Andrey    BY    1990 2339 im    S    3     14:1  5:1  7:1  2:
2  LEMMEN, Jasper       NL    1985 2329 fm    S    2.5    6:½ 10:1  9:1  1:
3  TROFIMOV, Ivan       RU    1985 2261 fm         2.5   13:1  7:½  6:1  4:
4  KOOPMANSCHAP, Mike   NL    1988 2212 fm    S    2.5   10:½ 11:1  8:1  3:
5  ANDREEV, Aysen       RU    1996 2130            2     18:1  1:0 12:1  6:
6  ANDRIESSEN, Frerik   NL    1991 2297 fm    S    1.5    2:½ 15:1  3:0  5:
7  ŠIDLA, Marius        LT    1991 2037       S    1.5   16:1  3:½  1:0  8:
8  USHAKOV, Glib        UA    1985 2126            1.5   17:1  9:½  4:0  7:
9  GERMOGENOV, Nikolay  RU    1990 2260 fm    S    1.5   12:1  8:½  2:0 11:
10 SMEITINK, Niek       NL    1990 2126       S    1      4:½  2:0 15:½ 16:
11 JANAVIČIUS, Mantas   LT    1989 1923       S    1     15:½  4:0 17:½  9:
12 GAYDUKOV, Andrey     RU    1985 2043            1      9:0 18:1  5:0 13:
13 PETRAITIS, Gintautas LT    1986 2059            1      3:0 17:½ 16:½ 12:
14 KOLOBOV, Mikhaylo    UA    1992 2097 fm    S    1      1:0 16:½ 18:½ 15:
15 SPLENDER, Vladislav  BY    1985 2108 fm         1     11:½  6:0 10:½ 14:
16 KOSOBUDZKI, Lukasz   PL    1989 2135            1      7:0 14:½ 13:½ 10:
17 CHRZĄSZCZ, Rafal     PL    1988 1937       S    1      8:0 13:½ 11:½ 18:
18 SANTAROSSA, Matteo   IT    1990 2000       S    .5     5:0 12:0 14:½ 17:

Results

No Name                     Total  Result   Name                    Total

 1 LEMMEN, Jasper (7)       [2.5]     :     TOLCHYKAU, Andrey (5)   [3] 
 2 TROFIMOV, Ivan (14)      [2.5]     :     KOOPMANSCHAP, Mike (10) [2.5]
 3 ANDRIESSEN, Frerik (8)   [1.5]     :     ANDREEV, Aysen (15)     [2] 
 4 ŠIDLA, Marius (1)        [1.5]     :     USHAKOV, Glib (18)      [1.5]
 5 GERMOGENOV, Nikolay (13) [1.5]     :     JANAVIČIUS, Mantas (2)  [1] 
 6 PETRAITIS, Gintautas (3) [1]       :     GAYDUKOV, Andrey (16)   [1] 
 7 KOLOBOV, Mikhaylo (17)   [1]       :     SPLENDER, Vladislav (4) [1] 
 8 SMEITINK, Niek (9)       [1]       :     KOSOBUDZKI, Lukasz (11) [1] 
 9 CHRZĄSZCZ, Rafal (12)    [1]       :     SANTAROSSA, Matteo (6)  [.5]
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Šeš 2011 Lap 05, 22:43

Kodas: Pasirinkti visus
4th EC students and 2nd EC youth-under26-girls - Round 4

Standings

Place Name                   Loc Id Loc  Club Score M-Buch. Buch.

  1   SHESTAKOVA, Nataliya          2229 S    3         3.0   6.5   
  2   SOBAKINA, Ayyyna              2234 S    2.5       3.0   6.5   
  3   KYCHKINA, Ayanika             2000      2         4.0   9.0   
  4   AMINOVA, Alia                 2099 S    2         2.5   6.0   
  5   VALEEVA, Juliya               2159 S    2         1.5   3.5   
  6   CHUPROVA, Sardaana            2000      1.5       4.0   7.5   
  7   VILČINSKA, Veronika           2095 S    1.5       2.0   5.5   
  8   GUBAREVA, Aliona              2000 S    1         4.0   7.5   
  9   FEDOROVICH, Darya             2222 S    1         3.5   7.0   
  10  NAVICKAITĖ, Rūta              2142 S    1         2.5   5.0   
  11  SOBIEGRAJ, Aneta Kinga        2021 S    0.5       3.5   6.5   

Cross Table

No Name                   Feder Rtg  Loc  Title Total  1    2    3    4

1  SHESTAKOVA, Nataliya   RU    1988 2229 im    3      7:1  9:1  3:1  2:
2  SOBAKINA, Ayyyna       RU    1994 2234 fm    2.5    4:½  6:1  8:1  1:
3  KYCHKINA, Ayanika      RU    1998 2000       2      0:1  5:1  1:0  4:
4  AMINOVA, Alia          RU    1992 2099 fm    2      2:½ 10:½  9:1  3:
5  VALEEVA, Juliya        RU    1991 2159 fm    2      8:1  3:0 11:1  6:
6  CHUPROVA, Sardaana     RU    1999 2000       1.5   10:½  2:0  0:1  5:
7  VILČINSKA, Veronika    LT    1992 2095       1.5    1:0 11:½ 10:1  9:
8  GUBAREVA, Aliona       UA    1991 2000       1      5:0  0:1  2:0 10:
9  FEDOROVICH, Darya      BY    1992 2222 im    1     11:1  1:0  4:0  7:
10 NAVICKAITĖ, Rūta       LT    1986 2142 fm    1      6:½  4:½  7:0  8:
11 SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    1990 2021       .5     9:0  7:½  5:0  0:

Results

No Name                       Total  Result   Name                     Total

 1 SOBAKINA, Ayyyna (11)      [2.5]     :     SHESTAKOVA, Nataliya (7) [3] 
 2 AMINOVA, Alia (6)          [2]       :     KYCHKINA, Ayanika (8)    [2] 
 3 VALEEVA, Juliya (5)        [2]       :     CHUPROVA, Sardaana (9)   [1.5]
 4 VILČINSKA, Veronika (1)    [1.5]     :     FEDOROVICH, Darya (3)    [1] 
 5 GUBAREVA, Aliona (10)      [1]       :     NAVICKAITĖ, Rūta (2)     [1] 
 6 SOBIEGRAJ, Aneta Kinga (4) [.5]      :     BYE             
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Sek 2011 Lap 06, 18:56

Kodas: Pasirinkti visus
The 4 European Students and 2 Youth-under 26 Draughts Championship, Vilnius 3-10 november 2011 - Round 5

Results

No Name                     Total  Result   Name                     Total

 1 TOLCHYKAU, Andrey (5)    [3.5]     :     TROFIMOV, Ivan (14)      [3.5]
 2 KOOPMANSCHAP, Mike (10)  [2.5]     :     LEMMEN, Jasper (7)       [3] 
 3 GERMOGENOV, Nikolay (13) [2.5]     :     ANDRIESSEN, Frerik (8)   [2.5]
 4 ANDREEV, Aysen (15)      [2]       :     ŠIDLA, Marius (1)        [2] 
 5 USHAKOV, Glib (18)       [2]       :     SMEITINK, Niek (9)       [2] 
 6 SPLENDER, Vladislav (4)  [1.5]     :     CHRZASZCZ, Rafal (12)    [1.5]
 7 GAYDUKOV, Andrey (16)    [1.5]     :     KOLOBOV, Mikhaylo (17)   [1.5]
 8 JANAVIČIUS, Mantas (2)   [1]       :     PETRAITIS, Gintautas (3) [1.5]
 9 KOSOBUDZKI, Lukasz (11)  [1]       :     SANTAROSSA, Matteo (6)   [1] 

Standings

Place Name                 Loc Id Loc  Club Score M-Buch. Buch.

  1   TOLCHYKAU, Andrey           2339 s    3.5       7.0  12.0
      TROFIMOV, Ivan              2261      3.5       7.0  12.0
  3   LEMMEN, Jasper              2329 s    3         7.5  13.0
  4   ANDRIESSEN, Frerik          2297 s    2.5       7.5  12.5
  5   KOOPMANSCHAP, Mike          2212 s    2.5       7.0  11.5
  6   GERMOGENOV, Nikolay         2260 s    2.5       6.0  10.0
  7   ŠIDLA, Marius               2037 s    2         7.5  12.0
  8   USHAKOV, Glib               2126      2         6.5  10.5
  9   ANDREEV, Aysen              2130      2         6.0  10.5
  10  SMEITINK, Niek              2126 s    2         6.0  10.0
  11  SPLENDER, Vladislav         2108      1.5       5.0   8.5
      GAYDUKOV, Andrey            2043      1.5       5.0   8.5
  13  PETRAITIS, Gintautas        2059      1.5       4.0   8.5
      KOLOBOV, Mikhaylo           2097 s    1.5       4.0   8.5
  15  CHRZASZCZ, Rafal            1937 s    1.5       4.0   7.0
  16  JANAVIČIUS, Mantas          1923 s    1         5.5   9.5
  17  KOSOBUDZKI, Lukasz          2135      1         5.0   8.0
  18  SANTAROSSA, Matteo          2000 s    1         4.5   7.5

Cross Table

No Name                 Feder Loc Id Loc  Title Club Total  1    2    3    4    5

1  TOLCHYKAU, Andrey    BY           2339 im    s    3.5   14:1  9:1  7:1  3:½  2:
2  TROFIMOV, Ivan       RU           2261 fm         3.5   13:1  7:½  4:1  5:1  1:
3  LEMMEN, Jasper       NL           2329 fm    s    3      4:½ 10:1  6:1  1:½  5:
4  ANDRIESSEN, Frerik   NL           2297 fm    s    2.5    3:½ 11:1  2:0  9:1  6:
5  KOOPMANSCHAP, Mike   NL           2212       s    2.5   10:½ 16:1  8:1  2:0  3:
6  GERMOGENOV, Nikolay  RU           2260 fm    s    2.5   12:1  8:½  3:0 16:1  4:
7  ŠIDLA, Marius        LT           2037       s    2     17:1  2:½  1:0  8:½  9:
8  USHAKOV, Glib        UA           2126            2     15:1  6:½  5:0  7:½ 10:
9  ANDREEV, Aysen       RU           2130            2     18:1  1:0 12:1  4:0  7:
10 SMEITINK, Niek       NL           2126       s    2      5:½  3:0 11:½ 17:1  8:
11 SPLENDER, Vladislav  BY           2108 fm         1.5   16:½  4:0 10:½ 14:½ 15:
12 GAYDUKOV, Andrey     RU           2043            1.5    6:0 18:1  9:0 13:½ 14:
13 PETRAITIS, Gintautas LT           2059            1.5    2:0 15:½ 17:½ 12:½ 16:
14 KOLOBOV, Mikhaylo    UA           2097 fm    s    1.5    1:0 17:½ 18:½ 11:½ 12:
15 CHRZASZCZ, Rafal     PL           1937       s    1.5    8:0 13:½ 16:½ 18:½ 11:
16 JANAVIČIUS, Mantas   LT           1923       s    1     11:½  5:0 15:½  6:0 13:
17 KOSOBUDZKI, Lukasz   PL           2135            1      7:0 14:½ 13:½ 10:0 18:
18 SANTAROSSA, Matteo   IT           2000       s    1      9:0 12:0 14:½ 15:½ 17:
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Sek 2011 Lap 06, 18:59

Kodas: Pasirinkti visus
The 4 European Students and 2 Youth-under 26 Draughts Championship, Vilnius 3-10 november 2011 - Round 5

Results

No Name                   Total  Result   Name                Total

 1 SHESTAKOVA, Nataliya   [3.5]     :     AMINOVA, Alia       [3] 
 2 VALEEVA, Juliya        [2.5]     :     SOBAKINA, Ayyyna    [3] 
 3 CHUPROVA, Sardaana     [2]       :     VILČINSKA, Veronika [2] 
 4 SOBIEGRAJ, Aneta Kinga [1.5]     :     KYCHKINA, Ayanika   [2] 
 5 FEDOROVIČ, Darya       [1.5]     :     GUBAREVA, Aliona    [1.5]
 6 NAVICKAITĖ, Rūta       [1.5]     :     BYE     
               
Standings

Place Name                   Feder Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch.

  1   SHESTAKOVA, Nataliya   RU    1988 2229 3.5       6.5  11.0   
 2-3   SOBAKINA, Ayyyna       RU    1994 2234 3         7.0  11.5   
      AMINOVA, Alia          RU    1992 2099 3         6.0  11.0   
  4   VALEEVA, Juliya        RU    1991 2159 2.5       4.0   8.0   
 5-7   KYCHKINA, Ayanika      RU    1998 2000 2         8.0  12.5   
      CHUPROVA, Sardaana     RU    1999 2000 2         7.0  11.5   
      VILČINSKA, Veronika    LT    1992 2095 2         4.5   9.0   
8-11  GUBAREVA, Aliona       UA    1991 2000 1.5       6.5  11.0   
      FEDOROVIČ, Darya       BY    1992 2222 1.5       6.0  10.5   
      NAVICKAITĖ, Rūta       LT    1986 2142 1.5       6.0  10.0   
      SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    1990 2021 1.5       6.0  10.0   

Cross Table

No Name                   Feder Loc  Title Club Total  1    2    3    4    5

1  SHESTAKOVA, Nataliya   RU    2229 im    s    3.5    7:W  9:W  5:W  2:D  3:
2  SOBAKINA, Ayyyna       RU    2234       s    3      3:D  6:W  8:W  1:D  4:
3  AMINOVA, Alia          RU    2099 fm    s    3      2:D 10:D  9:W  5:W  1:
4  VALEEVA, Juliya        RU    2159 fm    s    2.5    8:W  5:L 11:W  6:D  2:
5  KYCHKINA, Ayanika      RU    2000            2      0:W  4:W  1:L  3:L 11:
6  CHUPROVA, Sardaana     RU    2000            2     10:D  2:L  0:W  4:D  7:
7  VILČINSKA, Veronika    LT    2095       s    2      1:L 11:D 10:W  9:D  6:
8  GUBAREVA, Aliona       UA    2000       s    1.5    4:L  0:W  2:L 10:D  9:
9  FEDOROVIČ, Darya       BY    2222 im         1.5   11:W  1:L  3:L  7:D  8:
10 NAVICKAITĖ, Rūta       LT    2142 fm    s    1.5    6:D  3:D  7:L  8:D  0:
11 SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    2021       s    1.5    9:L  7:D  4:L  0:W  5:
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Pir 2011 Lap 07, 1:17

Kodas: Pasirinkti visus
The 4th European Students and 2nd Youth-under 26 Draughts Championship, Vilnius, 3-10 november 2011 - Round 6

Results

No Name                     Total  Result   Name                      Total

 1 TROFIMOV, Ivan (14)      [4]       :     LEMMEN, Jasper (7)        [4] 
 2 ANDRIESSEN, Frerik (8)   [3]       :     TOLCHYKAU, Andrey (5)     [4] 
 3 ANDREEV, Aysen (15)      [3]       :     GERMOGENOV, Nikolay (13)  [3] 
 4 KOOPMANSCHAP, Mike (10)  [2.5]     :     SPLENDZER, Uladzislau (4) [2.5]
 5 SMEITINK, Niek (9)       [2.5]     :     ŠIDLA, Marius (1)         [2] 
 6 PETRAITIS, Gintautas (3) [2]       :     USHAKOV, Glib (18)        [2.5]
 7 GAYDUKOV, Andrey (16)    [2]       :     KOSOBUDZKI, Lukasz (11)   [2] 
 8 KOLOBOV, Mikhaylo (17)   [2]       :     CHRZĄSZCZ, Rafal (12)     [1.5]
 9 SANTAROSSA, Matteo (6)   [1]       :     JANAVIČIUS, Mantas (2)    [1.5]

Standings

Place Name                  Feder Loc Id Loc  Club Score M-Buch. Buch.

  1   LEMMEN, Jasper        NL           2329 s    4        12.5  19.0
  2   TOLCHYKAU, Andrey     BY           2339 s    4        12.0  18.0
  3   TROFIMOV, Ivan        RU           2261      4        11.5  17.5
  4   ANDRIESSEN, Frerik    NL           2297 s    3        14.0  20.5
  5   GERMOGENOV, Nikolay   RU           2260 s    3        10.5  16.0
  6   ANDREEV, Aysen        RU           2130      3        10.0  15.0
  7   KOOPMANSCHAP, Mike    NL           2212 s    2.5      11.5  17.0
  8   SMEITINK, Niek        NL           2126 s    2.5       9.5  15.5
  9   USHAKOV, Glib         UA           2126      2.5       9.0  13.5
  10  SPLENDZER, Uladzislau BY           2108      2.5       8.5  13.0
  11  ŠIDLA, Marius         LT           2037 s    2        12.0  18.0
  12  GAYDUKOV, Andrey      RU           2043      2         9.0  13.0
  13  PETRAITIS, Gintautas  LT           2059      2         8.0  13.5
  14  KOLOBOV, Mikhaylo     UA           2097 s    2         8.0  13.0
  15  KOSOBUDZKI, Lukasz    PL           2135      2         8.0  11.5
  16  JANAVIČIUS, Mantas    LT           1923 s    1.5       8.5  12.5
  17  CHRZĄSZCZ, Rafal      PL           1937 s    1.5       8.0  11.5
  18  SANTAROSSA, Matteo    IT           2000 s    1         7.5  12.0

Cross Table

No Name                  Feder Rtg  Loc  Title Club Total  1    2    3    4    5    6

1  LEMMEN, Jasper        NL    1985 2329 fm    s    4      4:½  8:1  5:1  2:½  7:1  3:
2  TOLCHYKAU, Andrey     BY    1990 2339 im    s    4     14:1  6:1 11:1  1:½  3:½  4:
3  TROFIMOV, Ivan        RU    1985 2261 fm         4     13:1 11:½  4:1  7:1  2:½  1:
4  ANDRIESSEN, Frerik    NL    1991 2297 fm    s    3      1:½ 10:1  3:0  6:1  5:½  2:
5  GERMOGENOV, Nikolay   RU    1990 2260 fm    s    3     12:1  9:½  1:0 16:1  4:½  6:
6  ANDREEV, Aysen        RU    1996 2130            3     18:1  2:0 12:1  4:0 11:1  5:
7  KOOPMANSCHAP, Mike    NL    1988 2212       s    2.5    8:½ 16:1  9:1  3:0  1:0 10:
8  SMEITINK, Niek        NL    1990 2126       s    2.5    7:½  1:0 10:½ 15:1  9:½ 11:
9  USHAKOV, Glib         UA    1985 2126            2.5   17:1  5:½  7:0 11:½  8:½ 13:
10 SPLENDZER, Uladzislau BY    1985 2108 fm         2.5   16:½  4:0  8:½ 14:½ 17:1  7:
11 ŠIDLA, Marius         LT    1991 2037       s    2     15:1  3:½  2:0  9:½  6:0  8:
12 GAYDUKOV, Andrey      RU    1985 2043            2      5:0 18:1  6:0 13:½ 14:½ 15:
13 PETRAITIS, Gintautas  LT    1986 2059            2      3:0 17:½ 15:½ 12:½ 16:½  9:
14 KOLOBOV, Mikhaylo     UA    1992 2097 fm    s    2      2:0 15:½ 18:½ 10:½ 12:½ 17:
15 KOSOBUDZKI, Lukasz    PL    1989 2135            2     11:0 14:½ 13:½  8:0 18:1 12:
16 JANAVIČIUS, Mantas    LT    1989 1923       s    1.5   10:½  7:0 17:½  5:0 13:½ 18:
17 CHRZĄSZCZ, Rafal      PL    1988 1937       s    1.5    9:0 13:½ 16:½ 18:½ 10:0 14:
18 SANTAROSSA, Matteo    IT    1990 2000       s    1      6:0 12:0 14:½ 17:½ 15:0 16:
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Pir 2011 Lap 07, 1:19

Kodas: Pasirinkti visus
The 4th European Students and 2nd Youth-under 26 Draughts Championship, Vilnius, 3-10 november 2011 - Round 6

Results

No Name                 Total  Result   Name                   Total

 1 SHESTAKOVA, Nataliya [4]       :     VALEEVA, Juliya        [3] 
 2 AMINOVA, Alia        [3.5]     :     CHUPROVA, Sardaana     [3] 
 3 SOBAKINA, Ayyyna     [3.5]     :     FEDOROVICH, Darya      [2.5]
 4 NAVICKAITĖ Rūta      [2.5]     :     SOBIEGRAJ, Aneta Kinga [2.5]
 5 KYCHKINA, Ayanika    [2]       :     GUBAREVA, Aliona       [1.5]
 6 VILČINSKA, Veronika  [2]       :     BYE     
                   
Standings

Place Name                   Feder Rtg  Loc  Score M-Buch. Buch.

  1   SHESTAKOVA, Nataliya   RU    1988 2229 4        11.0  16.0
 2-3   SOBAKINA, Ayyyna       RU    1994 2234 3.5      11.5  16.5
      AMINOVA, Alia          RU    1992 2099 3.5      10.5  16.0
 4-5   CHUPROVA, Sardaana     RU    1999 2000 3        11.5  17.0
      VALEEVA, Juliya        RU    1991 2159 3         9.5  14.5
 6-8   FEDOROVICH, Darya      BY    1992 2222 2.5      11.0  16.0
      NAVICKAITĖ, Rūta       LT    1986 2142 2.5       9.5  14.0
      SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    1990 2021 2.5       9.5  14.0
9-10  KYCHKINA, Ayanika      RU    1998 2000 2        11.5  16.5
      VILČINSKA, Veronika    LT    1992 2095 2        10.0  16.0
 11    GUBAREVA, Aliona       UA    1991 2000 1.5      10.5  15.5

Cross Table

No Name                   Feder Rtg  Loc  Title Club Total  1    2    3    4    5    6

1  SHESTAKOVA, Nataliya   RU    1988 2229 im    s    4     10:1  6:1  9:1  2:½  3:½  5:
2  SOBAKINA, Ayyyna       RU    1994 2234       s    3.5    3:½  4:1 11:1  1:½  5:½  6:
3  AMINOVA, Alia          RU    1992 2099 fm    s    3.5    2:½  7:½  6:1  9:1  1:½  4:
4  CHUPROVA, Sardaana     RU    1999 2000            3      7:½  2:0  0:1  5:½ 10:1  3:
5  VALEEVA, Juliya        RU    1991 2159 fm    s    3     11:1  9:0  8:1  4:½  2:½  1:
6  FEDOROVICH, Darya      BY    1992 2222 im    s    2.5    8:1  1:0  3:0 10:½ 11:1  2:
7  NAVICKAITĖ, Rūta       LT    1986 2142 fm    s    2.5    4:½  3:½ 10:0 11:½  0:1  8:
8  SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    1990 2021       s    2.5    6:0 10:½  5:0  0:1  9:1  7:
9  KYCHKINA, Ayanika      RU    1998 2000            2      0:1  5:1  1:0  3:0  8:0 11:
10 VILČINSKA, Veronika    LT    1992 2095       s    2      1:0  8:½  7:1  6:½  4:0  0:
11 GUBAREVA, Aliona       UA    1991 2000       s    1.5    5:0  0:1  2:0  7:½  6:0  9:
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Ant 2011 Lap 08, 2:06

Kodas: Pasirinkti visus
The 4th European Students and 2nd Youth-under 26 Draughts Championship (boys), Vilnius, 3-10 november 2011 - Round 7

Results

No Name                  Total  Result   Name                 Total

 1 GERMOGENOV, Nikolay   [4]       :     TROFIMOV, Ivan       [4.5]
 2 TOLCHYKAU, Andrey     [4.5]     :     KOOPMANSCHAP, Mike   [3.5]
 3 LEMMEN, Jasper        [4.5]     :     ANDREEV, Aysen       [3] 
 4 KOSOBUDZKI, Lukasz    [3]       :     ANDRIESSEN, Frerik   [3.5]
 5 USHAKOV, Glib         [3]       :     KOLOBOV, Mikhaylo    [3] 
 6 JANAVIČIUS, Mantas    [2]       :     SMEITINK, Niek       [3] 
 7 SPLENDZER, Uladzislau [2.5]     :     PETRAITIS, Gintautas [2.5]
 8 ŠIDLA, Marius         [2.5]     :     SANTAROSSA, Matteo   [1.5]
 9 CHRZĄSZCZ, Rafal      [1.5]     :     GAYDUKOV, Andrey     [2] 

Standings

Place Name                  Feder Rtg  Loc  Title Club Score M-Buch. Buch.

 1-3   LEMMEN, Jasper        NL    1985 2329 fm    s    4.5      18.5  26.0
      TROFIMOV, Ivan        RU    1985 2261 fm         4.5      18.0  25.0
      TOLCHYKAU, Andrey     BY    1990 2339 im    s    4.5      17.5  24.5
  4   GERMOGENOV, Nikolay   RU    1990 2260 fm    s    4        16.0  22.5
 5-6   ANDRIESSEN, Frerik    NL    1991 2297 fm    s    3.5      19.0  26.0
      KOOPMANSCHAP, Mike    NL    1988 2212       s    3.5      17.5  24.0
7-11  ANDREEV, Aysen        RU    1996 2130            3        16.5  22.5
      SMEITINK, Niek        NL    1990 2126       s    3        14.5  21.0
      USHAKOV, Glib         UA    1985 2126            3        14.5  20.0
      KOSOBUDZKI, Lukasz    PL    1989 2135            3        13.0  18.0
      KOLOBOV, Mikhaylo     UA    1992 2097       s    3        12.0  18.0
12-14 ŠIDLA, Marius         LT    1991 2037       s    2.5      16.5  22.5
      SPLENDZER, Uladzislau BY    1985 2108 fm         2.5      14.0  19.0
      PETRAITIS, Gintautas  LT    1986 2059            2.5      12.5  18.5
15-16 JANAVIČIUS, Mantas    LT    1989 1923       s    2        13.0  18.5
      GAYDUKOV, Andrey      RU    1985 2043            2        13.0  18.5
17-18 SANTAROSSA, Matteo    IT    1990 2000       s    1.5      12.5  17.0
      CHRZĄSZCZ, Rafal      PL    1988 1937       s    1.5      12.0  16.5

Cross Table

No Name                  Feder Rtg  Loc  Title Club Total  1    2    3    4    5    6    7

1  LEMMEN, Jasper        NL    1985 2329 fm    s    4.5    5:½  8:1  4:1  3:½  6:1  2:½  7:
2  TROFIMOV, Ivan        RU    1985 2261 fm         4.5   14:1 12:½  5:1  6:1  3:½  1:½  4:
3  TOLCHYKAU, Andrey     BY    1990 2339 im    s    4.5   11:1  7:1 12:1  1:½  2:½  5:½  6:
4  GERMOGENOV, Nikolay   RU    1990 2260 fm    s    4     16:1  9:½  1:0 15:1  5:½  7:1  2:
5  ANDRIESSEN, Frerik    NL    1991 2297 fm    s    3.5    1:½ 13:1  2:0  7:1  4:½  3:½ 10:
6  KOOPMANSCHAP, Mike    NL    1988 2212       s    3.5    8:½ 15:1  9:1  2:0  1:0 13:1  3:
7  ANDREEV, Aysen        RU    1996 2130            3     17:1  3:0 16:1  5:0 12:1  4:0  1:
8  SMEITINK, Niek        NL    1990 2126       s    3      6:½  1:0 13:½ 10:1  9:½ 12:½ 15:
9  USHAKOV, Glib         UA    1985 2126            3     18:1  4:½  6:0 12:½  8:½ 14:½ 11:
10 KOSOBUDZKI, Lukasz    PL    1989 2135            3     12:0 11:½ 14:½  8:0 17:1 16:1  5:
11 KOLOBOV, Mikhaylo     UA    1992 2097       s    3      3:0 10:½ 17:½ 13:½ 16:½ 18:1  9:
12 ŠIDLA, Marius         LT    1991 2037       s    2.5   10:1  2:½  3:0  9:½  7:0  8:½ 17:
13 SPLENDZER, Uladzislau BY    1985 2108 fm         2.5   15:½  5:0  8:½ 11:½ 18:1  6:0 14:
14 PETRAITIS, Gintautas  LT    1986 2059            2.5    2:0 18:½ 10:½ 16:½ 15:½  9:½ 13:
15 JANAVIČIUS, Mantas    LT    1989 1923       s    2     13:½  6:0 18:½  4:0 14:½ 17:½  8:
16 GAYDUKOV, Andrey      RU    1985 2043            2      4:0 17:1  7:0 14:½ 11:½ 10:0 18:
17 SANTAROSSA, Matteo    IT    1990 2000       s    1.5    7:0 16:0 11:½ 18:½ 10:0 15:½ 12:
18 CHRZĄSZCZ, Rafal      PL    1988 1937       s    1.5    9:0 14:½ 15:½ 17:½ 13:0 11:0 16:
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Ant 2011 Lap 08, 2:08

Kodas: Pasirinkti visus
The 4th European Students and 2nd Youth-under 26 Draughts Championship (girls), Vilnius, 3-10 november 2011 - Round 7

Results

No Name                   Total  Result   Name                 Total

 1 VALEEVA, Juliya        [3.5]     :     AMINOVA, Alia        [4.5]
 2 SOBIEGRAJ, Aneta Kinga [3]       :     SHESTAKOVA, Nataliya [4.5]
 3 SOBAKINA, Ayyyna       [4]       :     NAVICKAITĖ Rūta     [3] 
 4 CHUPROVA, Sardaana     [3]       :     KYCHKINA, Ayanika    [3] 
 5 GUBAREVA, Aliona       [1.5]     :     VILČINSKA, Veronika  [3] 
 6 FEDOROVICH, Darya       [3]       :     BYE   
                   
Standings

Place Name                   Feder Rtg  Loc  Club Score M-Buch. Buch.

 1-2   SHESTAKOVA, Nataliya   RU    1988 2229 s    4.5      15.5  22.5
      AMINOVA, Alia          RU    1992 2099 s    4.5      15.5  22.5
  3   SOBAKINA, Ayyyna       RU    1994 2234 s    4        16.0  21.5
  4   VALEEVA, Juliya        RU    1991 2159 s    3.5      16.0  21.5
5-10  FEDOROVICH, Darya      BY    1992 2222 s    3        17.0  22.5
      KYCHKINA, Ayanika      RU    1998 2000      3        16.5  22.0
      CHUPROVA, Sardaana     RU    1999 2000      3        16.0  23.0
      SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    1990 2021 s    3        15.0  22.0
      NAVICKAITĖ, Rūta       LT    1986 2142 s    3        15.0  20.5
      VILČINSKA, Veronika    LT    1992 2095 s    3        14.0  19.5
  11  GUBAREVA, Aliona       UA    1991 2000 s    1.5      15.0  21.5

Cross Table

No Name                   Feder Rtg  Loc  Title Club Total  1    2    3    4    5    6    7

1  SHESTAKOVA, Nataliya   RU    1988 2229 im    s    4.5   10:1  5:1  6:1  3:½  2:½  4:½  8:
2  AMINOVA, Alia          RU    1992 2099 fm    s    4.5    3:½  9:½  5:1  6:1  1:½  7:1  4:
3  SOBAKINA, Ayyyna       RU    1994 2234       s    4      2:½  7:1 11:1  1:½  4:½  5:½  9:
4  VALEEVA, Juliya        RU    1991 2159 fm    s    3.5   11:1  6:0  8:1  7:½  3:½  1:½  2:
5  FEDOROVICH, Darya      BY    1992 2222 im    s    3      8:1  1:0  2:0 10:½ 11:1  3:½  0:
6  KYCHKINA, Ayanika      RU    1998 2000            3      0:1  4:1  1:0  2:0  8:0 11:1  7:
7  CHUPROVA, Sardaana     RU    1999 2000            3      9:½  3:0  0:1  4:½ 10:1  2:0  6:
8  SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    1990 2021       s    3      5:0 10:½  4:0  0:1  6:1  9:½  1:
9  NAVICKAITĖ, Rūta       LT    1986 2142 fm    s    3      7:½  2:½ 10:0 11:½  0:1  8:½  3:
10 VILČINSKA, Veronika    LT    1992 2095       s    3      1:0  8:½  9:1  5:½  7:0  0:1 11:
11 GUBAREVA, Aliona       UA    1991 2000       s    1.5    4:0  0:1  3:0  9:½  5:0  6:0 10:
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Ant 2011 Lap 08, 23:52

Finaliniai rezultatai - vaikinai.

Kodas: Pasirinkti visus
The 4th European Students and 2nd Youth-under 26 Draughts Championship, boys,                                    Vilnius, 3-10 november 2011 - Round 7

Results

No Name                  Total  Result   Name                 Total

 1 GERMOGENOV, Nikolay   [4]      ½:½    TROFIMOV, Ivan       [4.5]
 2 TOLCHYKAU, Andrey     [4.5]    ½:½    KOOPMANSCHAP, Mike   [3.5]
 3 LEMMEN, Jasper        [4.5]    1:0    ANDREEV, Aysen       [3] 
 4 KOSOBUDZKI, Lukasz    [3]      0:1    ANDRIESSEN, Frerik   [3.5]
 5 USHAKOV, Glib         [3]      ½:½    KOLOBOV, Mikhaylo    [3] 
 6 JANAVIČIUS, Mantas    [2]      ½:½    SMEITINK, Niek       [3] 
 7 SPLENDZER, Uladzislau [2.5]    ½:½    PETRAITIS, Gintautas [2.5]
 8 ŠIDLA, Marius         [2.5]    ½:½    SANTAROSSA, Matteo   [1.5]
 9 CHRZĄSZCZ, Rafal      [1.5]    1:0    GAYDUKOV, Andrey     [2] 

Standings

Place Name                  Feder Rtg  Loc  Title Club Score M-Buch. Buch.

  1   LEMMEN, Jasper        NL    1985 2329 fm    s    5.5      21.5  29.5
 2-3   TROFIMOV, Ivan        RU    1985 2261 fm         5        21.0  29.5
      TOLCHYKAU, Andrey     BY    1990 2339 im    s    5        20.0  28.5
 4-5   ANDRIESSEN, Frerik    NL    1991 2297 fm    s    4.5      20.5  29.0
      GERMOGENOV, Nikolay   RU    1990 2260 fm    s    4.5      18.5  26.0
  6   KOOPMANSCHAP, Mike    NL    1988 2212       s    4        20.0  28.0
 7-9   USHAKOV, Glib         UA    1985 2126            3.5      17.0  24.0
      SMEITINK, Niek        NL    1990 2126       s    3.5      16.5  24.5
      KOLOBOV, Mikhaylo     UA    1992 2097       s    3.5      14.0  21.0
10-14 ANDREEV, Aysen        RU    1996 2130            3        19.0  26.5
      ŠIDLA, Marius         LT    1991 2037       s    3        18.0  25.0
      SPLENDZER, Uladzislau BY    1985 2108 fm         3        16.5  23.5
      KOSOBUDZKI, Lukasz    PL    1989 2135            3        15.0  21.5
      PETRAITIS, Gintautas  LT    1986 2059            3        14.5  21.5
15-16 JANAVIČIUS, Mantas    LT    1989 1923       s    2.5      16.0  22.5
      CHRZĄSZCZ, Rafal      PL    1988 1937       s    2.5      14.0  19.5
17-18 GAYDUKOV, Andrey      RU    1985 2043            2        15.0  21.5
      SANTAROSSA, Matteo    IT    1990 2000       s    2        14.0  19.5

Cross Table

No Name                  Feder Rtg  Loc  Title Club Total  1    2    3    4    5    6    7 

1  LEMMEN, Jasper        NL    1985 2329 fm    s    5.5    4:½  8:1  5:1  3:½  6:1  2:½ 10:1
2  TROFIMOV, Ivan        RU    1985 2261 fm         5     14:1 11:½  4:1  6:1  3:½  1:½  5:½
3  TOLCHYKAU, Andrey     BY    1990 2339 im    s    5      9:1 10:1 11:1  1:½  2:½  4:½  6:½
4  ANDRIESSEN, Frerik    NL    1991 2297 fm    s    4.5    1:½ 12:1  2:0 10:1  5:½  3:½ 13:1
5  GERMOGENOV, Nikolay   RU    1990 2260 fm    s    4.5   17:1  7:½  1:0 15:1  4:½ 10:1  2:½
6  KOOPMANSCHAP, Mike    NL    1988 2212       s    4      8:½ 15:1  7:1  2:0  1:0 12:1  3:½
7  USHAKOV, Glib         UA    1985 2126            3.5   16:1  5:½  6:0 11:½  8:½ 14:½  9:½
8  SMEITINK, Niek        NL    1990 2126       s    3.5    6:½  1:0 12:½ 13:1  7:½ 11:½ 15:½
9  KOLOBOV, Mikhaylo     UA    1992 2097       s    3.5    3:0 13:½ 18:½ 12:½ 17:½ 16:1  7:½
10 ANDREEV, Aysen        RU    1996 2130            3     18:1  3:0 17:1  4:0 11:1  5:0  1:0
11 ŠIDLA, Marius         LT    1991 2037       s    3     13:1  2:½  3:0  7:½ 10:0  8:½ 18:½
12 SPLENDZER, Uladzislau BY    1985 2108 fm         3     15:½  4:0  8:½  9:½ 16:1  6:0 14:½
13 KOSOBUDZKI, Lukasz    PL    1989 2135            3     11:0  9:½ 14:½  8:0 18:1 17:1  4:0
14 PETRAITIS, Gintautas  LT    1986 2059            3      2:0 16:½ 13:½ 17:½ 15:½  7:½ 12:½
15 JANAVIČIUS, Mantas    LT    1989 1923       s    2.5   12:½  6:0 16:½  5:0 14:½ 18:½  8:½
16 CHRZĄSZCZ, Rafal      PL    1988 1937       s    2.5    7:0 14:½ 15:½ 18:½ 12:0  9:0 17:1
17 GAYDUKOV, Andrey      RU    1985 2043            2      5:0 18:1 10:0 14:½  9:½ 13:0 16:0
18 SANTAROSSA, Matteo    IT    1990 2000       s    2     10:0 17:0  9:½ 16:½ 13:0 15:½ 11:½
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Ant 2011 Lap 08, 23:54

Finaliniai rezultatai - merginos.

Kodas: Pasirinkti visus
The 4th European Students and 2nd Youth-under 26 Draughts Championship, girls,                                    Vilnius, 3-10 november 2011 - Round 7

Results

No Name                   Total  Result   Name                 Total

 1 VALEEVA, Juliya        [3.5]    1:0    AMINOVA, Alia        [4.5]
 2 SOBIEGRAJ, Aneta Kinga [3]      0:1    SHESTAKOVA, Nataliya [4.5]
 3 SOBAKINA, Ayyyna       [4]      ½:½    NAVICKAITĖ, Rūta     [3] 
 4 CHUPROVA, Sardaana     [3]      ½:½    KYCHKINA, Ayanika    [3] 
 5 GUBAREVA, Aliona       [1.5]    0:1    VILČINSKA, Veronika  [3] 
 6 FEDOROVIČ, Darya       [3]      1:0    BYE         
             
Standings

Place Name                   Feder Rtg  Loc  Club Score M-Buch. Buch.

  1   SHESTAKOVA, Nataliya   RU    1988 2229 s    5.5      19.0  26.0
 2-4   AMINOVA, Alia          RU    1992 2099 s    4.5      18.5  27.0
      SOBAKINA, Ayyyna       RU    1994 2234 s    4.5      18.5  25.0
      VALEEVA, Juliya        RU    1991 2159 s    4.5      17.5  24.0
 5-6   FEDOROVIČ, Darya       BY    1992 2222 s    4        18.5  25.0
      VILČINSKA, Veronika    LT    1992 2095 s    4        15.5  22.0
 7-9   CHUPROVA, Sardaana     RU    1999 2000      3.5      19.0  26.5
      KYCHKINA, Ayanika      RU    1998 2000      3.5      18.0  24.5
      NAVICKAITĖ, Rūta       LT    1986 2142 s    3.5      17.0  22.5
 10    SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    1990 2021 s    3        18.0  26.5
 11    GUBAREVA, Aliona       UA    1991 2000 s    1.5      18.0  25.5

Cross Table

No Name                   Feder Rtg  Loc  Title Club Total  1    2    3    4    5    6    7 

1  SHESTAKOVA, Nataliya   RU    1988 2229 im    s    5.5    6:1  5:1  8:1  3:½  2:½  4:½ 10:1
2  AMINOVA, Alia          RU    1992 2099 fm    s    4.5    3:½  9:½  5:1  8:1  1:½  7:1  4:0
3  SOBAKINA, Ayyyna       RU    1994 2234       s    4.5    2:½  7:1 11:1  1:½  4:½  5:½  9:½
4  VALEEVA, Juliya        RU    1991 2159 fm    s    4.5   11:1  8:0 10:1  7:½  3:½  1:½  2:1
5  FEDOROVIČ, Darya       BY    1992 2222 im    s    4     10:1  1:0  2:0  6:½ 11:1  3:½  0:1
6  VILČINSKA, Veronika    LT    1992 2095       s    4      1:0 10:½  9:1  5:½  7:0  0:1 11:1
7  CHUPROVA, Sardaana     RU    1999 2000            3.5    9:½  3:0  0:1  4:½  6:1  2:0  8:½
8  KYCHKINA, Ayanika      RU    1998 2000            3.5    0:1  4:1  1:0  2:0 10:0 11:1  7:½
9  NAVICKAITĖ, Rūta       LT    1986 2142 fm    s    3.5    7:½  2:½  6:0 11:½  0:1 10:½  3:½
10 SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    1990 2021       s    3      5:0  6:½  4:0  0:1  8:1  9:½  1:0
11 GUBAREVA, Aliona       UA    1991 2000       s    1.5    4:0  0:1  3:0  9:½  5:0  8:0  6:0
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Ket 2011 Lap 10, 1:40

Blico rezultatai - vaikinai.

Kodas: Pasirinkti visus
The 4th European Students and 2nd Youth-under 26
Draughts Championship (blic, boys),       
Vilnius, 3-10 November 2011

Standings

Place Name                  Fed  Year Rtg  Title Gr  Score    M-Buch. Buch.

  1   TOLCHIKAU, Andrey     BY    1990 2339 im    s    8        37.5  48.5
  2   TROFIMOV, Ivan        RU    1985 2261 fm         7        36.5  48.5
  3   GERMOGENOV, Nikolay   RU    1990 2260 fm    s    6.5      37.5  47.0
  4   LEMMEN, Jasper        NL    1985 2329 fm    s    6        37.5  49.5
 5-6   ANDRIESSEN, Frerik    NL    1991 2297 fm    s    5.5      37.5  49.5
      KOOPMANSCHAP, Mike    NL    1988 2212       s    5.5      32.0  40.0
  7   ANDREEV, Aysen        RU    1996 2130            5        38.5  49.0
8-12  KOSOBUDZKI, Lukasz    PL    1989 2135            4.5      32.5  42.0
      KOLOBOV, Mikhaylo     UA    1992 2097 fm    s    4.5      32.0  40.0
      VENGELIS, Lukas       LT    1992 1960       s    4.5      29.5  35.5
      SPLENDZER, Uladzislau BY    1985 2108 fm         4.5      29.0  36.0
      PETRAITIS, Gintautas  LT    1986 2059            4.5      26.5  33.5
13-14 USHAKOV, Glib         UA    1985 2126            4        34.0  42.5
      SMEITINK, Niek        NL    1990 2126       s    4        27.5  35.5
 15    JANAVIČIUS, Mantas    LT    1989 1923       s    3        25.5  31.0
 16    CHRZĄSZCZ, Rafal      PL    1988 1937       s    2.5      27.5  33.0
 17    GAYDUKOV, Andrey      RU    1985 2043            1.5      27.0  33.5
 18    BYE,                                             0        27.5  34.5

Cross Table

No Name                  Feder Year Rtg  Title Gr  Tot   1    2    3    4    5    6    7    8    9 

1  TOLCHIKAU, Andrey     BY    1990 2339 im    s    8     14:1  3:½  8:1  6:1  2:1  4:½  5:1  7:1  9:1
2  TROFIMOV, Ivan        RU    1985 2261 fm         7     12:1  7:1 13:1  5:1  1:0  3:½  8:1  4:½ 11:1
3  GERMOGENOV, Nikolay   RU    1990 2260 fm    s    6.5   17:1  1:½  4:½ 13:1  5:1  2:½  6:1  9:½  7:½
4  LEMMEN, Jasper        NL    1985 2329 fm    s    6     11:1  6:0  3:½ 10:1  7:½  1:½ 13:1  2:½ 12:1
5  ANDRIESSEN, Frerik    NL    1991 2297 fm    s    5.5    9:1  8:1  6:1  2:0  3:0  7:½  1:0 13:1 10:1
6  KOOPMANSCHAP, Mike    NL    1988 2212       s    5.5   18:1  4:1  5:0  1:0 14:1  8:½  3:0 15:1 16:1
7  ANDREEV, Aysen        RU    1996 2130            5     16:1  2:0 12:1  9:½  4:½  5:½ 10:1  1:0  3:½
8  KOSOBUDZKI, Lukasz    PL    1989 2135            4.5   10:1  5:0  1:0 17:1 11:1  6:½  2:0 16:½ 15:½
9  KOLOBOV, Mikhaylo     UA    1992 2097 fm    s    4.5    5:0 16:1 10:½  7:½ 13:0 14:1 18:1  3:½  1:0
10 VENGELIS, Lukas       LT    1992 1960       s    4.5    8:0 11:1  9:½  4:0 18:1 13:1  7:0 17:1  5:0
11 SPLENDZER, Uladzislau BY    1985 2108 fm         4.5    4:0 10:0 18:1 16:1  8:0 12:½ 15:1 14:1  2:0
12 PETRAITIS, Gintautas  LT    1986 2059            4.5    2:0 15:1  7:0 14:0 17:1 11:½ 16:1 18:1  4:0
13 USHAKOV, Glib         UA    1985 2126            4     15:1 14:1  2:0  3:0  9:1 10:0  4:0  5:0 17:1
14 SMEITINK, Niek        NL    1990 2126       s    4      1:0 13:0 15:1 12:1  6:0  9:0 17:1 11:0 18:1
15 JANAVIČIUS, Mantas    LT    1989 1923       s    3     13:0 12:0 14:0 18:1 16:1 17:½ 11:0  6:0  8:½
16 CHRZĄSZCZ, Rafal      PL    1988 1937       s    2.5    7:0  9:0 17:1 11:0 15:0 18:1 12:0  8:½  6:0
17 GAYDUKOV, Andrey      RU    1985 2043            1.5    3:0 18:1 16:0  8:0 12:0 15:½ 14:0 10:0 13:0
18 BYE,                                             0      6:0 17:0 11:0 15:0 10:0 16:0  9:0 12:0 14:0

                                                Main arbiter  Aleksej Domchev
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė aleksej » Ket 2011 Lap 10, 1:45

Kodas: Pasirinkti visus
The 4th European Students and 2nd Youth-under 26                                   Draughts Championship (blic, girls),                                                                                                         Vilnius, 3-10 November 2011

Standing

Place Name                   Feder Year Rtg  Title Gr   Score Wins

  1   SOBAKINA, Ayyyna       RU    1994 2234 fm    s    11.5     9
 2-3   FEDOROVICH, Darya      BY    1992 2222 im    s    10       8
      SHESTAKOVA, Natalya    RU    1988 2229 im    s    10       8
  4   AMINOVA, Alia          RU    1992 2099 fm    s    9.5      7
  5   VILČINSKA, Veronika    LT    1992 2095       s    8.5      6
  6   KYCHKINA, Ayanika      RU    1998 2000            7.5      3
  7   VALEEVA, Julya         RU    1991 2159 fm    s    6.5      4
 8-9   KASPUTYTĖ, Milda       LT    1991 1930       s    5.5      2
      CHUPROVA, Sardaana     RU    1999 2000            5.5      2
10-11 GUBAREVA, Aliona       UA    1991 2000       s    4.5      1
      SOBIEGRAJ, Aneta Kinga PL    1990 2021       s    4.5      1
 12    NAVICKAITĖ, Rūta       LT    1986 2142 fm    s    4        1
 13    KASPUTYTĖ, Margarita   LT    1991 1991       s    3.5      0



                                               Main arbiter  Aleksej Domchev

Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
Vartotojo avataras
aleksej
Moderatorius
 
Pranešimai: 1696
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 12:46
Miestas: Vilnius

Re: Europos studentų ir jaunimo čempionatas "100" iki 26 metu.

Standartinė jankis » Ket 2011 Lap 10, 15:17

http://sportas.delfi.lt/national/vilniu ... d=51602893
http://www.lrytas.lt/-13208697801318708 ... ninkai.htm

Jau pataisyti straipsniai (bent jau vietos) :D Beje, gal kas žino kokia televizija rodė ar rodys reportažą apie turnyrą?
Vartotojo avataras
jankis
 
Pranešimai: 2363
Užsiregistravo: Pen 2007 Lap 16, 15:33
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Tarptautiniai turnyrai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias