Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Moderator: aleksej

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby buldozzer » Fri 2011 May 13, 13:30

edvard wrote:Kadangi esu didelis Lietuvos patriotas, kaip ir dauguma Lietuvos gyventojų, tai kai bunu uzsenyje ieškau ko nors lietuviško... :? Va lietuvė intuityviai pajaučiau... :). O šiandiem užėjau į tokią parduotuvę kur visokus niekučius parduoda tame tarpe ir saldumynus ir žiūriu kažkas pažįstamo švečiasi lentynoj... Vau, dežutė VILNIAUS ASSORTI 187 gramai 1,99 euro... Ir čia mūsų mafija? :evil:


Imk daugiau - Lietuvoj brangiau kainuoja :)
Šiandien penktadienis 13, tai kam nepasiseks turės pasiteisinimą. Šiaip įdomu kai yra visų partijų kompiuterinė analizė iš karto. Atsisėdi prie kompo, tai pirmiausia, bent jau mane, nugali smalsumas ir peržiūriu kas kur paleido išlošimus ar šiaip ko nepastebėjo, o tik po to ramiai pertijas pasižiūriu :). Nors tas kompas ir nugrybauja kartais.
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby ragvel » Fri 2011 May 13, 17:37

na as nesuprantu, kodel Edvard neejo i damkes 40 ejimu .. 24-30 35x24 14-19. ten gi persvara.. ir baltiems vistiek sudetinga verztis i damkes i 5 langeli. vis su sansais. o dabar issikeite.. ir ten lygine visiskai.. kosmaras.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby edvard » Fri 2011 May 13, 19:00

Va, va košmaras ir yra :shock: abu du nieko nematiem ir svarbiausia ilgai žiurejau ,atrode niekas nepraena, o čia tau paprasta...na kaip su Valneriu :( tas pats...Jo ,vel be deserto :( tesiog buvau užsiciklines,kad nera smugio na tai reiškia reikia keistis ir ligios....
Fantastik. :D
Ka noreti,paskutine karta žaidžiau spali 2010 metu :( ir iš viso per 1,5 metu sužaidžiau apie 30 partiju iš kuriu 20 nebuvo rimti varžuovai :cry:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby Baskep » Fri 2011 May 13, 20:09

buldozzer wrote: Atsisėdi prie kompo, tai pirmiausia, bent jau mane, nugali smalsumas ir peržiūriu kas kur paleido išlošimus ar šiaip ko nepastebėjo, o tik po to ramiai pertijas pasižiūriu :). Nors tas kompas ir nugrybauja kartais.


siulyciau per daug sita programa nepasikliauti. ji nera tokia prasta kaip daugeliio megstama aurora ant 100, bet ir tuo paciu uz ja yra tikrai stipriau zaidzianciu. pateikiamas analyzes su ta programa vertinciau kaip tam tikra reklamini triuka. Cia i ta puse, kaip Naumik savo svetainej prigamines kruvas pavyzdziu, jog jo programa kokia stipri ir kiek klaidu daug randa, bet reziumej lyginant su kitomis programomis, jo programa gera,bet yra tikrai geresniu uz panasia kaina.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby ragvel » Fri 2011 May 13, 20:36

kaip sirgaliui net pikta :).. juk klaidos ziopliskos. ypac kai talpinat kombinacijas, idejas is blico partiju. aisku, turbut psichologiskai sunku dabar zaisti, gal nusipirkit gemotogena? :) ar deserto visgi.
Aleksej bent normaliai savo stiliuje.. vis atsimusineja, bet sekmingai, nera tokiu klaidu.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby edvard » Fri 2011 May 13, 21:43

Supranti drauguži ,mano tikslas iki turnyro galo gyvam likti,o Aleksejau gal kitas tikslas,nelabai žinau koks gal i desiatke išauti..... :?
Ner čia gematageno,yra tik Pergales Vilniaus assorti :( :(
O deserta uždirbti reikia :evil:
Sirgit už Alekseju,už mane nereikia,be tolko :evil:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby Vajus » Fri 2011 May 13, 22:44

Aš visą laiką sakiau ir sakysiu : amžius (kai Tau jau virš 55 ) savo daro.. Kai tenka lošti su lygiais sau pagal klasę varžovais ,tas jaučiasi ...
Priešingai (kad amžius nesvarbu..), manau, gali šnekėt tik tie, kurie neragavo aukščiausio lygio varžybų arba patys dar labai jauni...

Tokiam amžiuj (>55 metų) tam , kad žaisti pagal savo turimą klasę ,reikia pastoviai dalyvauti varžybose (ir su sau lygiais varžovais, o ne su dundukais, kurie pora laiptelių pagal žaidimo lygį žemiau stovi...).

Edikas ,atrodo, pagal amžių ant šios kritinės ribos ir yra... Taigi, šiuo atžvilgiu aš Ediką pilnai suprantu ir pateisinu: varžybinės praktikos su sau lygiais varžovais pas jį nebuvo (Lietuvoj nelabai tokių ir yra, tiesą sakant :D ), o amžius jau kritinis....

Aleksejus ir jaunesnis , ir pastoviai žaidžia.... Taigi, nors abiejų žaidimo klasė apylygė, bet , turint omeny išvardintus faktorius, Aleksejui , objektyviai vertinant , turėtų būti lengviau ...

Bet aš, būdamas "seniu", sergu daugiau už vyresnius... :D
Vajus
 
Posts: 393
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby ragvel » Sat 2011 May 14, 9:58

Alekseju palaikau, nes bendravardis ir is mano kartos, bet jo zaidimas (nepyk Aleksejau) nuobodus, nors gal su tokiu zaidimu ir prasimus i top10 (turi gi Aleksejus savo turnyro plana). o jusu zaidimas.. suteikia daug emociju, teigiamu ir neigiamu, visgi jau turejot dvi partijas kur galejot laimeti pries stiprius varzovus. nors net uz ta pralosima irgi galima pikti, nemanau, kad pradzioje buvo tikslas supti, atiduoti centra, juk speju tokiame amziuje perzaisti jauna priesininka daug sunkiau, bet tai yra Zaidimas ir idomus..
nors filmas "senukams nera cia vietos" ir pelne Oskara, bet nenoriu tiket, kad jums atejo laikas. Laikykites. :)
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby aleksej » Sat 2011 May 14, 13:16

Kiekvienas pasirenka pats turnyrinę taktiką. Negalima visas partijas sužaisti pilna jėga, kažkur reikia ir "pailsėti". Čia 19 :!: turų, apie tai nereikia pamiršti.

Nepastebėjau, kad aš visur atsimušinėjau. Atsimušinėjau tik partijose su Ndjofangu ir Boomstra. Afrikietis manę strategiškai peržaidė. Tai nieko kito neliko. O vakar aš kažkaip prastai jaučiausi, tai didelės kovos su jaunu olandu vengiau, nes buvau fiziškai nepasiruošęs. Man jau irgi ne 18... O su Baliakinu, Valneriu, šiandien su Gantvargu buvo žaidimas, principinės schemos. Aišku, Edvard žaidžia kitaip. Bet, kaip sakoma "nešaudykit į pianistą - jis groja kaip moka".

P.S. Į dešimtuką patekti nesvajoju, nors jis duoda neblogus šansus sudalyvauti gruodį Sport Accord Games Pekine.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby jankis » Sat 2011 May 14, 14:16

edvard wrote:Supranti drauguži ,mano tikslas iki turnyro galo gyvam likti,o Aleksejau gal kitas tikslas,nelabai žinau koks gal i desiatke išauti..... :?
Ner čia gematageno,yra tik Pergales Vilniaus assorti :( :(
O deserta uždirbti reikia :evil:
Sirgit už Alekseju,už mane nereikia,be tolko :evil:


Treneri, desertą ne po pergalės valgykit, o dabar, ir bus pergalė :D Smegenims gliukozės reikia :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby edvard » Sat 2011 May 14, 15:01

Šiandien ryte turejau gera pozicija,bet parinkau ne ta plana...ir viskas išsikeite... :(
O Mongolijos atstovas švenčia šiandien gimtadieni,ji prieš partija visi sveikino ir padejo ant kedes kažkokios tai spalvotos girliandos iš poperiaus. :roll: ....Per partija(nuejes i kampuka) jis vis dare budistinius pratimus .... ,ir gal perdaug susijaudines visiškai laimetoj pozicijoi praleido paprasta issikeitima. :shock: Ligios.
Žiopliu klubas (aš pirmininkas) priime ji i savo gretas...... :P
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby edvard » Sun 2011 May 15, 0:07

Šiandien buvo 2 ratai. Kaip aš nesistengiau, bet laimeti nepavyko.Nors ir su Meursu,atrode buvo gerai.....
Rytoj išeigine. Poryt 2 ratai,po to vel išeigine, nes zaidimas persikelia i kita miesta....Kažkokia tai nesamone su 2 ratai i diena ir išeiginemis....Ne žaidejams gerai padaryta, o organizatoriams ir velnias :evil: žino kam....
Ne megstu as tu išeiginiu...Nuo ju pavargsti dar daugiau.... :|
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby edvard » Sun 2011 May 15, 9:26

Vakar po kovu uždirbom teise pažiureti Eurovizija. Bliamba, čia akivaizdu matosi kas tavo draugai,o kam tu iki lamputes. Pasirodo Lenkija,Gruzija,Latvija, Serbija mus MILI :) Na apie musu emigrantus aš jau nekalbu (Anglija,Irlandija,Norvegija )....Dave taskus netgi Rusija, Chorvatija, Rumunija, Ispanija (po 1-2)... bet ESTIJA,BELARUS -po 0 points :shock: ...Na gal politikai pagaliau išvados padarys?? :evil: :twisted: Aš rimtai :cry: ...
O Musu Evelina sudainavo puikiai. :D . Draugu tik mažai turim....

Na nusileisim iš dangaus i žeme.Jums atrodo, kad čia susirinko padorus šaškininkai,profesoriai visokiu mokslu,daktarai šaškiu magijos? :idea: Ne velnio. :twisted: Po 2 dienu mes visi tapsim URKAIS :cry: .Kas nežino kas toks URKA, tai aiškinu; URKA -nusikaltelis -recidivistas sedintis ar kolkas nesedintis kaleime. :twisted: VA JUMS IR NAUJENA :( :shock:
Dar šiandien nakti apie 2,30 prie Hotelio atejo vietiniai chuliganai (5-6) Ne žinau kodel,(gal kokia vetine futbolo komanda pralaimejo :cry: Ar nusivile ,kad Azerbaidžanas Eurovizija laimejo... :P ) pradejo rekauti ir išverte šiukšliu deže...Dabar kalnas šiukšliu prie musu langu..... :cry:
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby buldozzer » Sun 2011 May 15, 11:25

Gal jūs visi ir URKAI, bet akivaizdu, kad šaškės labai turtingų žmonių sportas. Tokio ilgo pasaulio čempionato neturi nei viena sporto šaška - šaškės sumuša visus rekordus :). Teoriškai gali lygintis pagal trukmę nebent futbolas ir regbis (tik dėl savo specifikos, nes reikia žaidėjams išsilaižyti žaizdas ir neįmanoma kasdien žaisti), bet ir ten dauguma dalyvių išsiunčiami po velnių per pirmas 2 savaites. O visos kitos sporto šakos tiesiog negali sau to leisti. Negali leisti to nei organizatoriai, nes 3 savaites išlaikyti daug žmonių kainuoja krūvą pinigų (kuriuos galima būtų nukreipti nors ir prizinio fondo padidinimui), nei žaidėjai, nes jei tampa aišku po pirmos dalies turnyro, kad į nieką nepretenduoji ir neuždirbsi nei pinigų nei garbės, tai tolimesnis dalyvavimas turnyre tampa ir beprasmis ir nuostolingas. Tačiau šaškėse tai niekam nerūpi ir galima žaisti savo malonumui kiek širdis geidžia. Taip pat šaškininkas turi turėti didelį autoritetą šeimoje, nes jei eilinis pilietis pareikš, kad važiuoja 3 savaitėm su savo chebra šaškėm žaisti, o jūs sukitės kaip norit, tai bus be ilgų derybų išbrauktas iš šeimos sąrašų :).
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: Pasaulio vyrų čempionatas "100" 2011, Emmeloord&Urk, 7-28.05

Postby edvard » Sun 2011 May 15, 17:56

Pas mus šaškese(100 ir-64) Pasaulio čempionatas 1 karta per 2-4 metus. Paskutinis-100 vyru buvo 2007m.
Kitose sporto šakuose kita specifika.TEN yra visokios taures,visokie kiti SVARBUS ir pinigingi turnyrai. Ir jeigu VISA laika sudeti , tai kituose sporto šakose šeimos savo narius DAR mažiau mato..... :) :cry: :?
Yra tik SVARBUS skirtumas;kitos sporto šakos garantoja nebloga gyvenima ir gera uždarbi.
Ypač tiems, kas ŽAIDŽIA PASAULIO ČEMPIONATE............... :|

Pas mus aišku reikalingi kažkokie pokyčiai,bet mane gi Prezidentu kolkas neišrenka :cry: Padaryčiau TVARKA :evil:
Egi, gal tu nori EDC prezidentu(ar viceprezidentu) buti?? Palaikysim .Galesi savo rankomis na ir žinoma galva :lol: reikalingos reformos daryti :wink: :| o ne tik kritikuoti... :?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Tarptautiniai turnyrai

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests