Klaidos LT2010 64

Moderator: aleksej

Re: Klaidos LT2010 64

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2010 Oct 29, 9:17

Ir rodant man tas "lygias" Norvaisui ,Arunas paklause,o kas jei pasikeistum? :)) Toks ir parodymas buvo.Cia buvo greiciau ne prasiskaiciavimas,o nedaskaiciavimas.Panasiu principu programos skaiciuoja,jos paskaichiuoja kazkoki tai skaiciu ejimu,po to ta padeti vertina.Matyt blogas is manes vertintojas :).
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Klaidos LT2010 64

Postby zoomz » Fri 2010 Oct 29, 12:06

Cia ne mano pacio mintis, bet kai atkreipe zmogus demesi, ziuriu akurat nera nei vienos partijos istraukos is sigio gyvenimo. Tai taip keistai pasirode 8)
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Klaidos LT2010 64

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2010 Oct 29, 14:09

zoomz wrote:Cia ne mano pacio mintis, bet kai atkreipe zmogus demesi, ziuriu akurat nera nei vienos partijos istraukos is sigio gyvenimo. Tai taip keistai pasirode 8)

Na as nesu is tu,kurie giriasi ar demonstruoja tik laimetas partijas.Jei graziai pralosiau irgi visad parodysiu.Tai sakai nera nei vienos partijos istraukos is mano gyvenimo? Net pasizhiurejau :) Suskaiciavau 5 ir dar viena dabar pridejau. Ir nelabai supratau,kas cia keisto,jei buciau ir tu penkiu savo padeciu neidejes?
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Klaidos LT2010 64

Postby aleksej » Fri 2010 Oct 29, 14:28

klausk-atsakysiu wrote: Na as nesu is tu,kurie giriasi ar demonstruoja tik laimetas partijas.

Demonstruoja ir giriasi - cia skirtingi dalykai. Jei kasnors demonstruoja savo laimeta partija, pastebejau, kad musu Lietuvos saskiu visuomene kazkodel tai traktuoja, kad zmogus giriasi. Labai keista interpretacija. O as manau, kad rodyti (su placiais komentarais Internete ar zurnale turiu omeny) reikia tik laimetas partijas. Jei esi pralaimejes, tai pakomentuoti ta partija tures malonuma tavo skriaudikas.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Klaidos LT2010 64

Postby zoomz » Fri 2010 Oct 29, 14:38

As irgi manau reikia rodyti, komentuoti laimetas. Bet jei darai apzvalga (siam skyrelyje kazkas panasaus ir buvo) tai reiktu manau nepabijot ir savo partiju epizodu, juolab jei esi prizininkas.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Klaidos LT2010 64

Postby aleksej » Fri 2010 Oct 29, 14:46

zoomz wrote:As irgi manau reikia rodyti, komentuoti laimetas. Bet jei darai apzvalga (siam skyrelyje kazkas panasaus ir buvo) tai reiktu manau nepabijot ir savo partiju epizodu, juolab jei esi prizininkas.

Cia be abejo (del apzvalgos). Bet jei rasai kokia rimta partijos analize zurnalui - tai aisku tik apie savo laimeta partija. Jo, dar 1-2 savo graziai pralaimetas partijas galima ideti (nors ir nebutina), jei rasai dar rimtesni reikala - knyga.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Klaidos LT2010 64

Postby zoomz » Fri 2010 Oct 29, 14:48

klausk-atsakysiu wrote:partija,kuria norejau idet ankschiau :)
Kybartas-Petraitis 2-0
Image
Cia galima buvo auka,apie kuria buvau rashes kai jie zaide.1....ab2 ir 2....cb4. Gintautas truputi uzdelse prarasdamas tempa 1....cb4 2.gf2 ir tada paaukojo 2....ab2 3.cc5 db4 4.hg3 ed6 5.ef4 ba3 6.de3 dc5 7.gh4 abe 8.ed2 bc1 9.fe5
Image
9....cb4? reikejo 9....fg5! 10.hf6 ( nieko neduoda ir kirtimas atgal ) 10....cb2 11.fg7 (ne pats geriausias ejimas,o po kitu ejimu tik pas juodas gali but sansai laimet ) 11.... de7
Image
dabar 12. gh8 ef6 ir ab4 x jei 12.ed6 ab4 13.cc7 bh8 14.db4 ed6 15.ce5 ha5 x 12.fg3 ef6! ir bent as nematau lygiuju.
Partijoje toliau buvo 10.eg7 bc5 11.db6 ac5 12.gh8 ba3 13.hd4 cb4 14.hg7 fh6 15.ab2 x
Image


Kaip tik uzmeciau aki, nematau laimejimo po: " 10....cb2 11.fg7 (ne pats geriausias ejimas,o po kitu ejimu tik pas juodas gali but sansai laimet ) 11.... de7" - kiek suprantu nesunkios lygios 12. ef6 x 13. x x 14. de5 x 15. dc3 =
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Klaidos LT2010 64

Postby zoomz » Fri 2010 Oct 29, 14:48

aleksej wrote:
zoomz wrote:As irgi manau reikia rodyti, komentuoti laimetas. Bet jei darai apzvalga (siam skyrelyje kazkas panasaus ir buvo) tai reiktu manau nepabijot ir savo partiju epizodu, juolab jei esi prizininkas.

Cia be abejo (del apzvalgos). Bet jei rasai kokia rimta partijos analize zurnalui - tai aisku tik apie savo laimeta partija. Jo, dar 1-2 savo graziai pralaimetas partijas galima ideti (nors ir nebutina), jei rasai dar rimtesni reikala - knyga.


100% sutinku
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Klaidos LT2010 64

Postby zoomz » Fri 2010 Oct 29, 15:01

Ir siaip tema vadinas Klaidos LT2010 64 - pasigedes sigito partiju fragmentu, padariau isvada arba jis nenori ju publikuot, arba nepadare klaidu. Elementaru :!:
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Klaidos LT2010 64

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2010 Oct 29, 15:32

zoomz wrote:Ir siaip tema vadinas Klaidos LT2010 64 - pasigedes sigito partiju fragmentu, padariau isvada arba jis nenori ju publikuot, arba nepadare klaidu. Elementaru :!:

Rashyk tiesiai,kad pasigedes mano klaidu.As pasizhiurejau,kiek fragmentu is pirmo ketvertuko su padarytom klaidom pakliuvo.
Domcev-Danilevicius 2 klaidos.Po to klaidu iki paskutines partijos nebebuvo.Be to padetis atrodo visaip laimeta. 2 klaidos
Papulovas-Norvaisas Laimetoj padety neatidziai ejo pasiimt laimejimo. 1 klaida
Mieldazys-Kybartas nepatiketa,kad galima taip paprastai laimet. 1 klaida
As nesuprantu jei is to ketverto klaidu buvo po viena kita,tai as ju sau turejau prisigalvoti,kad pas mane atrodytu daugiausia? O tai,kad su Papulovu padariau klaida as jau buvau rases kitoje temoje.Ir visos klaidos dazniausia ceitnotuose buna.
Ir jei nepatinka,kad nors ka idedu,tai galite tada skaityt ir ziuret Andriaus parodytus epizodus is Bulgarijos.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Klaidos LT2010 64

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2010 Oct 29, 15:52

zoomz wrote:Kaip tik uzmeciau aki, nematau laimejimo po: " 10....cb2 11.fg7 (ne pats geriausias ejimas,o po kitu ejimu tik pas juodas gali but sansai laimet ) 11.... de7" - kiek suprantu nesunkios lygios 12. ef6 x 13. x x 14. de5 x 15. dc3 =

Taip,as tu lygiu is kart pirmo karto nepastebejau,bet veliau jas pas save istaisiau ir tas pataisytas variantas yra ne pas viena. O as juk nepabaigiau tu epizodu,nes reakcija jau kazkikia tai lietuviska.Kaip ir dabar.As taip ir nesupratau,ka blogo as padariau? Neparodzhiau savo poros klaidu? Na tai pasiskaityt reikejo.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Klaidos LT2010 64

Postby zoomz » Fri 2010 Oct 29, 17:44

O kas tau sako, kad tu kazka blogo padarei? As tik parasiau savo (nors nelabai) pastebejima, o kad tu taip karstligiskai reaguoji ir visur matai kaip ant taves puola - tai tikrai ne mano problemos, reiketu gal taisyt savo paziuri. Siaip net nebuciau rases, bet buvo idomu, kokia bus reakcija. Reakcija buvo tokia kokia ir tikejaus, nieko naujo.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Klaidos LT2010 64

Postby zoomz » Fri 2010 Oct 29, 17:58

klausk-atsakysiu wrote:
zoomz wrote:Ir siaip tema vadinas Klaidos LT2010 64 - pasigedes sigito partiju fragmentu, padariau isvada arba jis nenori ju publikuot, arba nepadare klaidu. Elementaru :!:

Rashyk tiesiai,kad pasigedes mano klaidu.As pasizhiurejau,kiek fragmentu is pirmo ketvertuko su padarytom klaidom pakliuvo.
Domcev-Danilevicius 2 klaidos.Po to klaidu iki paskutines partijos nebebuvo.Be to padetis atrodo visaip laimeta. 2 klaidos
Papulovas-Norvaisas Laimetoj padety neatidziai ejo pasiimt laimejimo. 1 klaida
Mieldazys-Kybartas nepatiketa,kad galima taip paprastai laimet. 1 klaida
As nesuprantu jei is to ketverto klaidu buvo po viena kita,tai as ju sau turejau prisigalvoti,kad pas mane atrodytu daugiausia? O tai,kad su Papulovu padariau klaida as jau buvau rases kitoje temoje.Ir visos klaidos dazniausia ceitnotuose buna.
Ir jei nepatinka,kad nors ka idedu,tai galite tada skaityt ir ziuret Andriaus parodytus epizodus is Bulgarijos.


Tu labai megsti kitu partijas komentuot - tai tau ir palikau savo partijas is bulgarijos - jei jau cia taip kandziai pradedi.Yra zmones kuriems patinka komentuot ir tai yra gerai, bet atmink kad ne visiems. Kazkam patinka cepelinai o kitiems ne. kur cia problema? Tipo jei tu komentuoji - tai ir as privalau???!!!! Man tos tavo partijos jei atvirai net neidomios, bet matyt daugeliui idomios. Berods rasiau, kad si pastaba ne visai vieno zmogaus, o tu kaip visada nueini i asmeniskumus.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Re: Klaidos LT2010 64

Postby klausk-atsakysiu » Fri 2010 Oct 29, 18:43

Andriau,tu kaip ka tik pabudes rasai.Jei tai yra pastebejimas kito zmogaus,tai tegu jis ir pasako.Ir kalbekime nuo saves.Mes vieni apie kitus is treciu labai daug prisiklausome.Partijas as ne del saves komentuoju,man irgi buna gaila laiko tam.Ir jei yra tokiu,kuriems nepatinka komentuot partijas,tai taip pat yra ir tokiu,kuriems nepatinka,kaip komentuoja ju komentuotas partijas.Visas sias padetis praciupinejau varzybu metu ir pora dienu po ju.Praejus keletui dienu po cempionato fragmentai buvo patalpinti.O tavo pastebeta klaida buvo pastebeta ikeliant visas partijas internetan gal savaite po turnyro pabaigos.Manau permetei viska akimis,nes adresa kur viskas sudeta buvau beveik visiems daves. O jei norejai pasiziuret reakcija,tai vadinasi viska darei piktybishkai :). Tik taip matyt ir nesuprasiu,kas nepatiko tavo anonimui.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Klaidos LT2010 64

Postby zoomz » Fri 2010 Oct 29, 19:04

klausk-atsakysiu wrote:Andriau,tu kaip ka tik pabudes rasai.Jei tai yra pastebejimas kito zmogaus,tai tegu jis ir pasako.Ir kalbekime nuo saves.Mes vieni apie kitus is treciu labai daug prisiklausome.Partijas as ne del saves komentuoju,man irgi buna gaila laiko tam.Ir jei yra tokiu,kuriems nepatinka komentuot partijas,tai taip pat yra ir tokiu,kuriems nepatinka,kaip komentuoja ju komentuotas partijas.Visas sias padetis praciupinejau varzybu metu ir pora dienu po ju.Praejus keletui dienu po cempionato fragmentai buvo patalpinti.O tavo pastebeta klaida buvo pastebeta ikeliant visas partijas internetan gal savaite po turnyro pabaigos.Manau permetei viska akimis,nes adresa kur viskas sudeta buvau beveik visiems daves. O jei norejai pasiziuret reakcija,tai vadinasi viska darei piktybishkai :). Tik taip matyt ir nesuprasiu,kas nepatiko tavo anonimui.


Nesuprantu, zmogus pastebejo, as irgi tada pastebejau, kas cia blogo? As dabar ir kalbu nuo saves, tik sakau, kad ne pirmas pastebejau, bet pirmas parasiau. Va ir vel pasireiskia poziuris - piktybiskai,o kodel ne gerybiskai?? Idejau toki komentara, kad pasiteiraut kodel taip yra, bet sulaukiau velniai zino kiek nieko su tuo nesusijusios rasliavos. Tai va, is muses darai drambli. Matyt kaip ir rasei, kazka radai ir nenori dalintis - na ir tai suprantama, labai paprastas atsakymas, be jokiu isvedziojimu, man visiskai to pakanka.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

PreviousNext

Return to Šaškių praktikumas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests