Šaškės on-line

Moderator: aleksej

Re: Šaškės on-line

Postby sokratas » Mon 2010 Jan 04, 18:02

www.ludoteka.com mokamas, daugiausia žaidžia ispanakalbiai.
sokratas
 
Posts: 98
Joined: Mon 2010 Jan 04, 16:15

Re: Šaškės on-line

Postby ragvel » Wed 2010 Jan 13, 15:38

vakar zaidziau gambleryje.. .sekesi neblogai, bet kas per burtai???.. zaidem blica 14 turu skraid., po kokio 6 turo priekyje zmogus buvo gal tasku lenke mane (jis pirmas), o as kitus lenkiau 2 (iki galo mazdaug buvo tokios proporcijos). bet as nesuzaidziau su lyderiu??.. pievos.. aisku man kaip ir gerai, surinkau rekordini man +9, jau galvojau paskutiniuose turuose gausiu ji (13-14), jau nusiunciau pasiulyma lygiom sutikti :D.. bet zaidziau su zaideju isvis is vidurio lenteles. krc. pievos ten burtai.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Šaškės on-line

Postby aleksej » Wed 2010 Feb 24, 11:58

http://shashki.com/PNphpBB2-viewtopic-t-1420.html

Всем привет!

Вот и подошло время показать миру новую игровую зону GAMBITER.
страница описания установки игровой зоны - если вы заходите первый раз
GAMBITER: шашки онлайн - это прямой вход в игровую зону.

Игра прямо в браузере (Internet Explorer 6.0+, Mozilla Firefox 2.0+, Opera 10.0+, Google Chrome и другие), необходим плагин Microsoft Silverlight (при заходе по первой ссылке выше написано, как его установить).

На сайте реализована возможность игры онлайн в шашки с жеребьевкой дебютов (в т.ч. летающие шашки), а также в поддавки с рандомной леталкой.

Если есть интерес, в игровой зоне можно читать лекции (есть возможность отмены хода).

Впервые появилась возможность онлайн сеансов! (открываете несколько новых столов, переключение происходит между вкладками).

ДИЗАЙН игровой зоны в процессе доделки.

Трафик клиент-сервер-клиент пока не сильно оптимизирован, поэтому лучше играть с добавлением времени 1-2 сек (часы Фишера).

Внимание! Логином в систему является ваш e-mail, указанный при регистрации.

Интерфейс игровой зоны доступен на 5 языках (рус, англ, нем, исп, франц), но в нерусских вариантах могут быть недочеты, т.к. сервер постоянно развивается, добавляются новые элементы... а переводы делаются как получится.

С уважением ко всем прочитавшим, Алексей - представитель администрации GAMBITER.RU.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Šaškės on-line

Postby ragvel » Wed 2010 Feb 24, 13:18

baisiai daug bag'u
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Re: Šaškės on-line

Postby aistis » Fri 2010 Feb 26, 1:05

edvardas-1974 wrote:...nezinau ar ilgai jie tvers, gambiter :?: mazai zaideju ten losia :|


dar tik testuojama ten viskas, dar nera visu zaidimu
aistis
 
Posts: 8
Joined: Sun 2009 May 24, 1:52
Location: Vilnius

Re: Šaškės on-line

Postby aistis » Sat 2010 Apr 10, 3:46

pirmame poste buvo kazkas parases kruvą nuorodu su online zaidimu puslapiais. kur pradingo?
aistis
 
Posts: 8
Joined: Sun 2009 May 24, 1:52
Location: Vilnius

Re: Šaškės on-line

Postby Baskep » Sat 2010 Apr 10, 11:46

aistis wrote:pirmame poste buvo kazkas parases kruvą nuorodu su online zaidimu puslapiais. kur pradingo?



tas akauntas gavo baną ir buvo ištrinti visi jo postai, todėl taip ir atsitiko.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: Šaškės on-line

Postby aistis » Wed 2010 Apr 14, 20:48

ačiū labai. situ man ir reikejo ::))
aistis
 
Posts: 8
Joined: Sun 2009 May 24, 1:52
Location: Vilnius

Re: Šaškės on-line

Postby jankis » Tue 2015 Mar 03, 16:44

Šimtalangių šaškių e-knygos - http://fmjd.org/promo/taow.php
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Previous

Return to Šaškių praktikumas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests