Krepšinis

Moderator: aleksej

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 11:20

buldozzer
O kaip kitaip jaunimui kelia atlaisvinti šaškėse?


NA, DIRBTI DAUGIAU reikia :? bet gi norisi NA CHALIAVU... :? (na ir stimulu DABAR beveik NERA dirbti jaunimui....nebent mestro norma....KITUR NORS UZDIRBS....)
.....o ir talento ne pro šali .....bet cia tik Dievas gali padeti...na ir treneris kaz kiek...
Last edited by edvard on Thu 2009 Apr 09, 12:29, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 11:55

Локк-; "Люди найдут достаточно материала, чтобы занять свои руки и головы разнообразной, чрезвычайно приятной и приносящей удовлетворение работой, если не будут дерзко восставать против собственной телесной конституции и разбрасывать блага, которыми полны их руки, на том основании, что руки не настолько велики, чтобы схватить все. У нас не будет причины жаловаться на ограниченность сил нашего разума, если мы воспользуемся ими для того, что может принести нам пользу, ибо к этому они весьма способны... Нельзя простить ленивого и строптивого слугу, который не занимается своим делом при свете свечей, ссылаясь на то, что ему не дают солнечного света. Свеча, которая зажжена в нас, горит достаточно ярко для всех наших целей. Открытия, которые мы можем сделать при ее свете, должны удовлетворять нас. И мы тогда будем пользоваться своим разумом как надлежит, когда будем заниматься всеми предметами таким образом и в такой мере, которая соответствует нашим способностям".
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby ragvel » Thu 2009 Apr 09, 13:59

edvard wrote:buldozzer
O kaip kitaip jaunimui kelia atlaisvinti šaškėse?


NA, DIRBTI DAUGIAU reikia :? bet gi norisi NA CHALIAVU... :? (na ir stimulu DABAR beveik NERA dirbti jaunimui....nebent mestro norma....KITUR NORS UZDIRBS....)
.....o ir talento ne pro šali .....bet cia tik Dievas gali padeti...na ir treneris kaz kiek...


na jus gal daugiau susiduriate su tuo. kuom yra naudinga meistro norma jaunimui (is praktines puses)? nzn.. gal prideda balu stojant?.. gal dar kazkas?..
na praleidziam, kad darbas gauti meistro norma - pats procesas lavina smegeneles. na ir viesai :), tarp saskininku gali pasakyti, kad tu meistras.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Postby Algimantas » Thu 2009 Apr 09, 18:35

p.Edvard,
O kodėl Jūs vis virkaujat ir virkaujat?
Kai kitiems "teškiate", tada viskas normalu. O dėl savęs (nors aš rašiau aplamai) reikalaujate precizinio tikslumo, tuoj imate kalbėti apie kažkokias kompromitacijas ir t.t.
Algimantas Kačiuška
P.s.
"A lia Edvard Bužinskij":
Oi, aš čia tik juokauju. Mano mintys jums amžina paslaptis :D :D :D
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 19:48

Algimantas;O kodėl Jūs vis virkaujat ir virkaujat?

CIA TIPO RAUDU?O kaip man ne raudoti Algimantai kai Jus pridedat prie mano pavardes p. RAIDE...KITI PAGALVOS -PIDORAS :? (o niekas kad pilietis :( , o kad ponas tai tikrai ne....)Tiesiog RASYKIT paprastai :EDVARD(be p. raides) :?
O kaip gi neapsiraudosi po tokiu fraziu;Na tai šaškės lygiai tokiam pačiam mėšle - 20 kartų Lietuvos čempionas Bužinskij, jokio įdomumo.
ISEINA, KAD AS I MESLA VISKA IVARIAU.
Aciu.
Last edited by edvard on Thu 2009 Apr 09, 19:58, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby arunas05 » Thu 2009 Apr 09, 19:57

nusiraminkit , o tai pradedu galvoti , kad JUS PAVEIKĖ MĖNULIO PILNATIS.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Algimantas » Thu 2009 Apr 09, 20:00

Pone Edvard,
Jūsų cituojama frazė - ne mano.
Užtat žemiau cituojama frazė apie du stipriausius Lietuvos krepšinio klubus - Jūsų:
"Tegul skesta".
Ka daryti jiems ir krepšinio mėgėjams po tokių 20 - kart Lietuvos šaškių čempiono žodžių (nuosprendžio)?
Matyt, irgi tik pradėti raudoti :? :? :?
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 20:00

Arunai ,aš ramus, kaip bombonešio lakūnas...Viskas.O.K.
Mes čia is meiles šaškem taip šnekame-diskutojame.
Last edited by edvard on Thu 2009 Apr 09, 20:20, edited 1 time in total.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 20:08

Algimantai.mano pozicija paprasta;tie klubai tai LIETUVOS OLIGARCHU PRIEDANGA.Todel ne reikia tu milioneriu gelbeti tegul skesta.
Tai jau visai ne TIE klubai, kurie buvo ROMANTINIAIS LAIKAIS. :(
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Thu 2009 Apr 09, 20:24

Pone Edvard, mano nuomone, Jūsų žodžiuose dėl oligarchų priedangos (tiesa, vartočiau kiek kitokius žodžius.),matyt, yra dalis tiesos, sutinku.
Bet ar Jūs PRAKTIŠKAI įsivaizduojate situaciją:
ROMANTIŠKAS Lietuvos krepšinio klubas su kokiu 50000 EUR metiniu biudžetu ROMANTIŠKAI pasiekia ROMANTIŠKĄ pirmąją vietą Eurolygoje ar Europos Taurėje (ir, beje, kaip Jūs anksčiau kažkur pageidavote - kad komandoje būtų tik krešininkai išugdyti Lietuvoje. Pridėsiu - ROMANTIŠKOJE Lietuvoje...).
Algimantas Kačiuška
P.s. Gal Jūs galite nurodyti kokį kitą tokį romantišką pergalingą klubą iš kitos šalies? Krepšinio, futbolo ar pan.
Juk, vis dėlto, mes (ir Jūs) čia rašome ne memuarus apie romantinius laikus (tiksliau, apie romantinę jaunystę. Jaunystė - visada daugiau arba mažiau romantinė), bet kalbame apie dabartį.
Last edited by Algimantas on Thu 2009 Apr 09, 20:26, edited 1 time in total.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby arunas05 » Thu 2009 Apr 09, 20:25

galvoju , TSRS laikais krepšinis, kaip ir futbolas buvo nacionalinio pasididžiavimo ir pasipriešinimo sovietizacijai įrankis. Sportas buvo vienintelė vieta , kur atvirai ir nebaudžiamai buvo galima nugalėti bolševikus ir jų sukurtą sistemą. Dabar tai nebeaktualu.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby arunas05 » Thu 2009 Apr 09, 20:37

1986 m. rugsėjo 14 d. Kauno Žalgiris laimėjo tarpkontinentinę V.Džonso taurę. 1975m. Kijevo Dinamo laimėjo Europos Taurių taurę ir Supertaurę ir 1986m. vėl laimėjo Europos taurių taurę.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby Algimantas » Thu 2009 Apr 09, 21:23

Aš kalbu apie DABARTĮ.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 21:50

Jo ..dabartis....pinigai.....Europos sajunga-ir jos diktatas,amerikoniška tvarka visame pasaulije....krize ...oligarchu klubai..zmones kurie šeria tos oligarchus ligtai gelbedami MYLIMUS klubus...senai korumpuotas Lietuvos futbolas ,kur perkami macai(gal ir krepsinis del TO ne šventas...)...emigracija..žudines,savežudybes..narkomanija....ka dar prideti....?

Зачем нужна такая дорога, которая не ведёт к Храму?(ne zinau kaip isversti i lietuviu kalba šita fraze, kad skambetu su tokiu pačiu potekstu ,kaip ir rusu kalba :( nes požodziui-ne tas.... :( )
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Thu 2009 Apr 09, 22:41

Pone Edvard, bet gi TADA buvo komunistų diktatūra, daug apie juos pats rašėte rusiškame forume (taipogi, apie dabartinius - pagal Jus, tūnančius visur). Argi tada tie komunistai "вели к Храму"?
Atleiskite, man dažnai nesueina Jūsų teiginių, minčių galai. Gal vėliau pareikšite (kaip jau ne kartą buvo), kad čia tik pajuokavimai, o kas iš tiesų Jūsų galvoje mums nežinoti :?
Gal, išties, mums abiems tą "krepšinio" temą jau reikia ir baigti. O tai abu budrūs :shock: :shock: moderatoriai užsirūstins... :? :?
Algimantas Kačiuška
Last edited by Algimantas on Thu 2009 Apr 09, 22:42, edited 1 time in total.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

PreviousNext

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests