Krepšinis

Moderator: aleksej

Postby jankis » Wed 2009 Apr 08, 21:06

Aleksas wrote:nors L. Rytas ir laimėjo taurė, bet ,,Žalgiris" ir vel padarė ,, L.Ryta",matit ne veltui tik Euro taurės nugalėtojai patenka į Eurolyga. čia kaip aukščiausioji ir I lygos, komandų klasė skiriasi.


Ką ši pergalė lėmė?
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby trashmaster » Wed 2009 Apr 08, 21:09

Aleksas wrote:nors L. Rytas ir laimėjo taurė, bet ,,Žalgiris" ir vel padarė ,, L.Ryta",matit ne veltui tik Euro taurės nugalėtojai patenka į Eurolyga. čia kaip aukščiausioji ir I lygos, komandų klasė skiriasi.

Juokingas komentaras :D
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

Postby Aleksas » Wed 2009 Apr 08, 22:24

o ar Vilnius nors karta bandė kada nors padieti ,,Žalgiriui" kai jis pergyveno sunkius laikus, tiktai visada pradėda kalbas kam Lietuvai 2 komandos, užteks ir 1, ,,L. Ryto", ,,Statybos". tas būvo Sovietiniais laikais ir dabar tas tesiasi, taigi čia principu dvykova.
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Postby edvard » Wed 2009 Apr 08, 22:28

pagal mane nereikia ne vienos TOKIOS klubines komandos ,kuri tik is visur siurbia pinigus kaip uodas.Tegul skesta - nauda bus tikram nebrangiam sportui.
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Wed 2009 Apr 08, 22:48

p.Edvard,
Aišku, nei Lenkijoje, nei Rusijoje, nei Baltarusijoje, nei Didžiojoje Britanijoje, nei JAV, nei...etc. nėra mėgstamiausių sporto šakų, nėra pasididžiavimo NACIONALINĖMIS PERGALĖMIS. Visur pinigai tiek iš biudžeto, tiek iš sponsorių/mecenatų skirstomi maždaug tolygiai visom sporto šakom, aišku, visur ypatingas dėmesys skiriamas šaškėm. Čia tik tie lietuviai/litvinai/litovcai išsigalvoja visokius pasitikimus oro uoste ir kitas nesąmones :( :( :(
Algimantas Kačiuška
P.s. Jeigu įdomu: labai menkai tesidomiu krepšiniu, pvz.net nežiūrėjau paskutiniųjų dviejų "cituojamųjų" rungtynių. Bet puikiai suprantu tuos, kurie sugeba džiaugtis ir didžiuotis.
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby jankis » Wed 2009 Apr 08, 23:52

Taip ir neatsakė į mano klausimą Aleksas... :P O šiaip tai net neabejojau, kad Žalgiris šiandien laimės. Visgi taip greit neišsipagiriojo Lietuvos Ryto žaidėjai... :lol: Be to, dar kasdien priėmimai Vyriausybėje ir pas prezidentą. Dar priedo nežaidė Marijonas ir jo brolis :D Taigi prieš rungtynes dar sakiau, kad gerokai nustebsiu jei laimės Rytas. Netikėtumo neįvyko. Mačiulis beje kvailai pasielgė rungtynių pabaigoje. Turi LKL rekordą (8/8 tritaškiai) ir meta nesąmonę likus 1 min iki pabaigos. Nu nebūtų Mačiulis... :lol: O per finalus žiūrėsim kaip bus :) Aišku būtų neblogai Rytui pabaigt sezoną su 5 titulais :D

Beje, įspūdinga chelsea pergalė prieš liverpool 3:1 anfield stadione :) Pirmą kart pralošė liverpulis namuose šiam sezone. Barcelonos triuškinimai kažkaip jau nestebina.. :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 8:30

Algimantai,o prie kuo cia tautybe?? :?: Daug ir ne lietuviu megsta musu klubini krepsini.Man tai nuobodu ir neidomu( tos varzybos).Cia tas pats kai 1000 kart skaityti taisykles apie elgesi vešame tualete....1000 kart zaidzia Zalgiris ir L.Rytas ,kam tai gali buti idomu?? :?: pasyrodo gali.... :( Man ne .

Sirgti uz Zalgiri(krepsinis ir futbolas) buvo idomu, kai FAKTIŠKAI TAI BUVO LIETUVOS rinktines (SSSR laikais) :?

Kai zaidzia DABAR LIETUVOS rinktine(ar ne rinktine,o pavieniai sportininkai ATSTOVAUJANTIS LIETUVA :!: :!: ) ,nesvarbu tai krepsinis ar kita sporto šaka-IDOMU,nes YRA UZ KA SIRGTI.

P.S Algimantai,Jus kaip ir Sigitas( ir ne Jus vieni... :? )SAVO SAMPROTAVIMUS IR MINTIS norite PARODYTI LIGTAI MANO.IR SPECIALIAI :!: AR nespecialiai :( mane kopromitojate jau ne pirma karta pries kitus.Negerai.RASYKIT SAVO MINTIS ,bet ne mano.NES mano mintis JUMS AMZINA PASLAPTIS. :?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby buldozzer » Thu 2009 Apr 09, 9:21

edvard wrote:Man tai nuobodu ir neidomu( tos varzybos).Cia tas pats kai 1000 kart skaityti taisykles apie elgesi vešame tualete....1000 kart zaidzia Zalgiris ir L.Rytas ,kam tai gali buti idomu?? :?: pasyrodo gali.... :( Man ne .


Na tai šaškės lygiai tokiam pačiam mėšle - 20 kartų Lietuvos čmpionas Bužinskij, jokio įdomumo :D :D :D
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 9:30

taip 20 kart(Sigitas irgi ne daug maziau visuose saskese sudejus),BET ZAIDEJAI BUVO IVAIRUS,nuo 1972 metu kai tik zaiziau pirma karta LR pusfinali..oj daug zaideju buvo,keiciasi zmones....
todel ne tas PATS.. IR NE SASKES(kaip zaidimas) pateko i mesla....o LIETUVA ...
JO KA CIA IR PRIDURSI...TIPO BUZINSKIJ vel kaltas, kad cempionu buvo....Na nusaukit :?
Pirma mane,paskui Sigita,o ir Aleksej jau geras kandidatas :?
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby aleksej » Thu 2009 Apr 09, 9:51

edvard wrote: O ir Aleksej jau geras kandidatas :?

20 kartų geras "erzinimo" faktorius. Palaipsniui kopiame prie tos viršūnės. Triečdalis kelio jau praeitas :).
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Postby zoomz » Thu 2009 Apr 09, 10:58

edvard wrote:taip 20 kart(Sigitas irgi ne daug maziau visuose saskese sudejus),BET ZAIDEJAI BUVO IVAIRUS,nuo 1972 metu kai tik zaiziau pirma karta LR pusfinali..oj daug zaideju buvo,keiciasi zmones....
todel ne tas PATS.. IR NE SASKES(kaip zaidimas) pateko i mesla....o LIETUVA ...
JO KA CIA IR PRIDURSI...TIPO BUZINSKIJ vel kaltas, kad cempionu buvo....Na nusaukit :?
Pirma mane,paskui Sigita,o ir Aleksej jau geras kandidatas :?


Zalgyrije ir LR komandose taip pat keiciasi zmones, keiciasi treneriai. Bet argi aklai uzsispirusiam zmogui ka irodysi? Kad dvieju tokiu pat rungtyniu nebuna. Kaip kazkada yra pasakes ricka, man idomiausia kai prie lentos susitinka Kybartas ir Sajenko. Jei kazka supranti krepsinyje, tai visada lauksi Lietuvoj shiu dvieju grandu kovos. O jei nenusimanai, tai kam idomi tokio zmogaus nuomone. Jau uzsakiau pora killeriu.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 11:00

uzsakyk ir sau nes esi ne 1 karta cempionas....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby zoomz » Thu 2009 Apr 09, 11:03

edvard wrote:uzsakyk ir sau nes esi ne 1 karta cempionas....


Liuks darom cempionu genocida.
zoomz
 
Posts: 907
Joined: Fri 2007 Nov 16, 18:14

Postby edvard » Thu 2009 Apr 09, 11:11

O ka daryti? :? matai zmones skundziasi, kad atsybodom...Jaunimui :) kelia uztverem....
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby buldozzer » Thu 2009 Apr 09, 11:13

edvard wrote:O ka daryti? :? matai zmones skundziasi, kad atsybodom...Jaunimui :) kelia uztverem....


O kaip kitaip jaunimui kelia atlaisvinti šaškėse? Futbole paprasčiau - dėjai per kojas iš viso durnumo ir į pensiją veteranas, o šaškėse tik galvą nusukti telieka :D
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

PreviousNext

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests