Įdomu

Moderator: aleksej

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2009 Mar 26, 12:57

Baskep wrote:su tom nuotraukom tai galima per google.lt te šone dešinem viršuj prisiregistruoji,susikuri paskyrą ir toliau tuo užsiėmi.tai gana naujas dalykas,vis labiau populerėjantis visame pasaulyje.metai atgal mokėjau su juo gerai dirbt,dabar kažkaip nereikia,tai tikrai primiršau. arba dar galima per picasa (nuotraukų programa) yra netgi lietuviškas meniu joje ir ten galima pasirinkt įkelti į žiniatinklio albumus,tai galima tam tikras pasirinktas nuotraukas patalpinti interneto laikmenoje. picasa lengviau gal ir paprasčiau.

o cia ne tas pats,kas su gmail ?
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby Kauno_zinios » Thu 2009 Mar 26, 14:53

senelis wrote:Kas zino kur Internete galima padaryti savo foto albuma. Zinojau pamirsau.Turiu daug nuotrauku.Galeciau pademonstruoti.


Geras fotoalbumas:
http://www.fotki.com/Lithuania/lt/


Prisiregistruoti (nemokamai):
http://signup.fotki.com/

Jau esantiems vartotojams prisijungti:
http://login.fotki.com/
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Postby Baskep » Thu 2009 Mar 26, 16:19

klausk-atsakysiu wrote:
Baskep wrote:su tom nuotraukom tai galima per google.lt te šone dešinem viršuj prisiregistruoji,susikuri paskyrą ir toliau tuo užsiėmi.tai gana naujas dalykas,vis labiau populerėjantis visame pasaulyje.metai atgal mokėjau su juo gerai dirbt,dabar kažkaip nereikia,tai tikrai primiršau. arba dar galima per picasa (nuotraukų programa) yra netgi lietuviškas meniu joje ir ten galima pasirinkt įkelti į žiniatinklio albumus,tai galima tam tikras pasirinktas nuotraukas patalpinti interneto laikmenoje. picasa lengviau gal ir paprasčiau.

o cia ne tas pats,kas su gmail ?



pagal mane tai ne,bet,žinoma,galiu ir klysti.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby arunas05 » Thu 2009 Mar 26, 18:16

populiariausias yra facebook
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Postby senelis » Thu 2009 Mar 26, 20:03

Aciu visiems uz vertingus patarimus
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby senelis » Fri 2009 Mar 27, 13:31

Labai faina programa Picasa
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Postby Baskep » Fri 2009 Mar 27, 14:12

senelis wrote:Labai faina programa Picasa


belieka tik pasidžiaugt,jog patiko :) tik ten reik nepatingėt ir normaliai viską nusistatyt,nes pvz galima,jog kai įsijungi picasą sukeltų į ją automatiškai visas nuotraukas kurios yra kompiuteryje,arba tik nuotraukas iš tam tikrų foldžerių.turiu aš pisaca 3.atvirai tai net nežinau ar yra naujesnė versija.bet kokiu atveju ji daug geresnė už pirmą ir antrą jos versijas.pirmoje,jei neklystu meniu buvo tik anglų kalba ir nebuvo įmanoma tų nuotraukų patalpint internete.antroj versijoj jau atsirado ta galimybė ir dabar vis daugiau prideda funkcijų su nauja versija.man tai picasoj patinka tas,kad ten lengva naudotis ir kokybės nuotraukos nesugadinsi.pvz labai lengvai galima panaikint raudonas akis.turbūt galima ir per fotošopą,bet ten sudėtingiau viskas :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Postby warnius » Fri 2009 Mar 27, 18:09

Baskep wrote:
senelis wrote:Labai faina programa Picasa


belieka tik pasidžiaugt,jog patiko :) tik ten reik nepatingėt ir normaliai viską nusistatyt,nes pvz galima,jog kai įsijungi picasą sukeltų į ją automatiškai visas nuotraukas kurios yra kompiuteryje,arba tik nuotraukas iš tam tikrų foldžerių.turiu aš pisaca 3.atvirai tai net nežinau ar yra naujesnė versija.bet kokiu atveju ji daug geresnė už pirmą ir antrą jos versijas.pirmoje,jei neklystu meniu buvo tik anglų kalba ir nebuvo įmanoma tų nuotraukų patalpint internete.antroj versijoj jau atsirado ta galimybė ir dabar vis daugiau prideda funkcijų su nauja versija.man tai picasoj patinka tas,kad ten lengva naudotis ir kokybės nuotraukos nesugadinsi.pvz labai lengvai galima panaikint raudonas akis.turbūt galima ir per fotošopą,bet ten sudėtingiau viskas :)

picasa kiekvienam foto foldery sukuria savo failiuka hidden, tas man nepatinka. O siaip picasa lb patogi :)
p.s. fotoshopas tai visagalis :D
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby edvard » Sun 2009 Mar 29, 21:04

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby Algimantas » Tue 2009 Mar 31, 22:25

Pastaraisiais metais (ypač šiais) gana rimtokai (aišku, kaip sirgalius) pradėjau domėtis bobslėjumi ir šiek tiek skeletonu (tik šios dvi sporto šakos priklauso FIBT), nors ir labai stengiuosi riboti laiką, skiriamą šiam pomėgiui. Ieškau bendraminčių. Gal kokį Fanklubą steigti (latvių, pvz.), gal kitą žiemą organizuotai į kokį PT etapą pavažiuoti. Iki kitos žiemos laiko marios...
Kad čia nekartoti nuorodų, duodu vieną nuorodą į lietuvišką žiemos sporto šakų forumą, aš ten 3 puslapiuose esu "pametėjęs" nemažai nuorodų į tinklalapius, tekstus, videomedžiagą (atsidarys 1 puslapis, po to eiti į 2,3 puslapius) bobslėjaus ir skeletono tematika:
http://www.wintersports.lt/viewtopic.ph ... sc&start=0
Jeigu ką sudomins ta tematika, galite rašyti ir į "Asmeninius pranešimus" šiame šaškių forume arba į e.paštą (jį galite rasti pvz. LŠKMS tinklalapyje, prie VK).
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby buldozzer » Wed 2009 Apr 01, 8:01

Algimantas wrote:Pastaraisiais metais (ypač šiais) gana rimtokai (aišku, kaip sirgalius) pradėjau domėtis bobslėjumi ir šiek tiek skeletonu (tik šios dvi sporto šakos priklauso FIBT), nors ir labai stengiuosi riboti laiką, skiriamą šiam pomėgiui. Ieškau bendraminčių. Gal kokį Fanklubą steigti (latvių, pvz.), gal kitą žiemą organizuotai į kokį PT etapą pavažiuoti. Iki kitos žiemos laiko marios...
Kad čia nekartoti nuorodų, duodu vieną nuorodą į lietuvišką žiemos sporto šakų forumą, aš ten 3 puslapiuose esu "pametėjęs" nemažai nuorodų į tinklalapius, tekstus, videomedžiagą (atsidarys 1 puslapis, po to eiti į 2,3 puslapius) bobslėjaus ir skeletono tematika:
http://www.wintersports.lt/viewtopic.ph ... sc&start=0
Jeigu ką sudomins ta tematika, galite rašyti ir į "Asmeninius pranešimus" šiame šaškių forume arba į e.paštą (jį galite rasti pvz. LŠKMS tinklalapyje, prie VK).
Algimantas Kačiuška


Aš vis galvoju kada į Siguldą nuvažiuoti nusileisti trasa, bet niekaip neprisiruošiu :(
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Postby Algimantas » Fri 2009 Apr 03, 17:45

Egidijau, kitos žiemos pradžioje aš irgi planuoju išvyką į Siguldą tokiu tikslu. Mums nuo Šiaulių iki Siguldos net kiek arčiau negu nuo Šiaulių iki Vilniaus. Labai gailiuosi, kad praėjusią žiemą to nepadariau. Nusileidimo Siguldos trasoje (su instruktore/instruktoriumi) kaina vienam žmogui ten paskutiniu metu buvo lyg ir 7 latai (Vakarų Europos trasose - daugiau kaip 100 eurų).
Gaila, kad Siguldos trasoje neberengiami PT etapai. Artimiausi (ko gero, ir šventiškiausiai vykdomi) - Vokietijoje. Bet šiaip, Siguldos trasoje ir toliau vykdomos varžybos - atviri Latvijos čempionatai, iki šiol ten vykdavo ir...Rusijos čempionatai (dabar rusai Pamaskvėje, Paramonove, įsirengė atrodo neblogą trasą, bet ji dar neakredituota).
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1438
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby edvard » Wed 2009 Apr 08, 10:05

edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

Postby jankis » Wed 2009 Apr 08, 23:59

Algimantas wrote:Pastaraisiais metais (ypač šiais) gana rimtokai (aišku, kaip sirgalius) pradėjau domėtis bobslėjumi ir šiek tiek skeletonu (tik šios dvi sporto šakos priklauso FIBT), nors ir labai stengiuosi riboti laiką, skiriamą šiam pomėgiui. Ieškau bendraminčių. Gal kokį Fanklubą steigti (latvių, pvz.), gal kitą žiemą organizuotai į kokį PT etapą pavažiuoti. Iki kitos žiemos laiko marios...
Kad čia nekartoti nuorodų, duodu vieną nuorodą į lietuvišką žiemos sporto šakų forumą, aš ten 3 puslapiuose esu "pametėjęs" nemažai nuorodų į tinklalapius, tekstus, videomedžiagą (atsidarys 1 puslapis, po to eiti į 2,3 puslapius) bobslėjaus ir skeletono tematika:
http://www.wintersports.lt/viewtopic.ph ... sc&start=0
Jeigu ką sudomins ta tematika, galite rašyti ir į "Asmeninius pranešimus" šiame šaškių forume arba į e.paštą (jį galite rasti pvz. LŠKMS tinklalapyje, prie VK).
Algimantas Kačiuška


Aš taip pat pažiūriu įvairias žiemos sporto šakas per tv. Štai šiomis dienomis per eurosportą rodo kerlingo (curling), Lietuvoje vadinamo akmenslydžio pasaulio čempionatą :) Visai smagiai man šis sportas žiūrisi :D Kiek žinau, ir Lietuvoje šis sportas prieš kelis metus pradėtas kultyvuoti. Gal po kelių metų ir lietuviai pasirodys bent kokioje atrankoje į europos ar pasaulio čempionatą :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby edvard » Thu 2009 Apr 16, 22:52

http://www.lrytas.lt/-12398945861238986 ... %C4%97.htm

Z.Vaišvila aiškinasi, ar D.Grybauskaitė yra lietuvė
edvard
 
Posts: 3625
Joined: Fri 2008 May 09, 9:59
Location: vilnius

PreviousNext

Return to Ne į temą

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests

cron