2017m.VK Darbas su klubais

Moderator: aleksej

2017m.VK Darbas su klubais

Postby stregina » Tue 2016 Dec 13, 12:21

Labas rytas,gerbiami kolegos,gerbiami šaškininkai,
Pirmiausia noriu pranešti viešai apie naujo klubo sukūrimą,kurie dalyvavo LŠF komandinėse varžybose žino apie tai,susirinkime viceprezidentė paskelbė apie naujo klubo atidarymą Telšiuose.
Naujas Telšių klubas įkurtas 2016 11 28 pavadinimas''šaškių magija'',priešaky Andrius Kybartas,3 meistrai,vienas iš jų Aleksejus Papulovas,4 kandidatai,visi likusieji silpnas I atskiris,viso 13 narių.
Kuriama klubo''šaškių magija''svetainė.
Apžvelgdama norėčiau teigti kad kitais metais ''riešutėliui''bus sunku atsilaikyti prieš ''šaškių magija'',aišku ir kitiems stipriems klubams,komandoms,nes mūsų komanda suformuota gana pajėgi ir mes nežadam apsiriboti vien Lietuva.
Dabar noriu pranešti kad Andrių Kybartą išrinko į VK ''64'' komisijos pirmininku,turėsit klausimų kreipkitės į jį.
Mane, Regina Steponavičiene, išrinko į VK narius darbu su klubais.
Todėl oficialiai pranešu kad pradedu darbą'',nes laikas pinigai'' ,o mes būtent jo neturime.
Susirinkime paklausė ką būtent dirbs VK narė paskirta su klubais,aš atsakiau kad veiklos aš tikrai rasiu,pirmiausias mano darbas padėti įsigyti įnventorių.
Norėčiau trumpai išdėstyti savo veiklos planus su klubais.
1.Kaip jau minėjau padėsiu įsigyti inventorių.
Paaiškinimas;padėsiu įsigyti inventorių,bet ir Jums užduosiu namų darbų,nesėdėsit sudėję rankų,bet Jūsų vaidmuo bus labai nesunkus,tuos reikalus aptarsim telefonu su kiekvienu asmeniškai.
Pirmiausia reikėtų parašyti man kaip VK darbu su klubais pareiškimą ir prašyme nurodyti kiek ir ko reikėtų.
Pirmenybė teikiama organizuojantiems LŠF čempionatus.
Paskubėti būtina,prašymus pateikti iki 2017m.sausio 1d.,nepateikę prašymų iki šios datos galimybės gauti šiais metais inventoriaus labai mažos,darbas su rėmėjais sausio mėn.
2.Norinčius treniruoti vaikus,gauti etatą taip pat gali kreiptis į mane,bet turit aiškiai žinoti ko norit,ar tikrai treniruosit vaikus jei Jums bus suteiktas etatas.
3.Pagalba kuriant klubą.
Pagalvokit labai legva ir pigu sukurti klubą internetu(jug mes gyvenam mokslo ir pažangos amžiuje).
Kuriant per notarus kaina apie 200 EUR,per internetą prisijungussu elektroniniu parašu kaina viso pav.16 EUR už klubo pavadinimą ir 26 už pilnai sutvarkytus ir pateiktus duomenis ESI.
Reikiant pagalbos viską galiu padėti.
4.Būtina rašyti projektus savivaldybei finansavimui gauti.
Galiu Jums padėti ir čia,reikalui esant apmokinti kaip naudotis kompiuteriu,elektroniniais parašais.
Pristačiau savo veiklos planą su klubais,jei kas turit kokių pasiųlymų ar pastabų rašykit ar skambinkit.Linkiu maloniai bendradarbiauti.
VK narė darbu su klubais Regina Steponavičienė
Telef.860293212 Elektr.adresas;streginaok@gmail.com
stregina
 
Posts: 109
Joined: Sat 2014 May 17, 20:03

Return to LŠF VK veikla

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 56 guests

cron