Mažeikių rajoninės 2010

Moderator: aleksej

Mažeikių rajoninės 2010

Postby ragvel » Sun 2010 May 02, 7:22

Image

Uploaded with ImageShack.us

Siemet vel nutare zaisti Algis, ir pries turnyro pradzia tikrai nebuvo aiskus kas uzims pirma vieta, o isimaisyti galejo Mazeikiu raj. sachmatu cempionas Paskevecius ir Vytautas Rakstys. Visada eidamas zaist blica ar raj.pirmenybese zinau, kad bus sunku zaisti, nes realiai nesunkiai gali laimeti nebent pries Sukuri, o pries kitus reikia rimtai galvoti, ypac kaip man, kuris negaudo ant kazkokiu teoriniu variantu. Bet ir si karta kai kur sekme, kai kur spaudimas varzovo ir vel man pavyko trecia karta is eiles laimeti varzybas. Paskutiniame ture sutikau lygiom su Urbonu , nes ji nieko nebeleme, maciau kaip zaide/suzaide Barauskis su Petru Rakscium (gan idomios partijos, antroje Algis juodomis astrino zaidima nuo pradzios 1.gf4 ba5 2.cb4 x 3. db4 de5 4.x ce5) lygiom. Ir dar man pavyko laimeti pries Petra Raksti pries tai, buvo revansas uz pralaimejima praeitame cempionate.

Man siurprizas buvo Paskevicio vieta, nes blice ir siaip praeitame cempionate jis daug geriau pasirodydavo, Vytautas Rakstys nepasipriesino lyderiams.
ragvel
 
Posts: 1127
Joined: Fri 2007 Nov 16, 14:10
Location: Mazeikiai

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 49 guests