V Šiaulių miesto žaidynių šaškių varžybos gegužės 16 d.

Moderator: aleksej

Re: V Šiaulių miesto žaidynių šaškių varžybos gegužės 16 d.

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2010 May 17, 21:26

Pagooglinau ir stai koki turnyra Siauliu panoseje radau. http://www.labuciai.radviliskis.lm.lt/s ... saskes.htm
Ne kiekvienas Siauliu turnyras tiek zmoniu surenka. Ir prizu visiems pakanka. Tikra svente Labuciuose :) . O norejau pasizhiuret ka galima apie Antana Damasa rast.Jis lyg Radvilishkio rajone,Sidabrave turetu gyventi.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4035
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: V Šiaulių miesto žaidynių šaškių varžybos gegužės 16 d.

Postby arunas05 » Tue 2010 May 18, 20:37

Sigitai, labai ačiū. Neesu padaręs lygiųjų su Damašu... Paskutiniam ture reikėjo man padaryti su juo lygiasias ir čepionu būtų tapęs J.Bačiulis , o aš nepadariau... o sekančiais metais pravedžiau Bačiuliui kombą ir vėl jam pamaišiau būti pirmam... prisiminimai.
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: V Šiaulių miesto žaidynių šaškių varžybos gegužės 16 d.

Postby klausk-atsakysiu » Tue 2010 May 18, 22:36

arunas05 wrote:Sigitai, labai ačiū. Neesu padaręs lygiųjų su Damašu... Paskutiniam ture reikėjo man padaryti su juo lygiasias ir čepionu būtų tapęs J.Bačiulis , o aš nepadariau... o sekančiais metais pravedžiau Bačiuliui kombą ir vėl jam pamaišiau būti pirmam... prisiminimai.

Prisiminimu ir pas mane panasiu yra :). Vienas mano pirmuju respublikos jauniu cempionatu.Man gal 12 ( tai gali buti ir metais ar dviem veliau,ta tiksliai Arunas galetu pasakyt. ).Norvaisiui irgi tiek pat.Paskutiniai metai Kupciunui,Kestui Vitkauskui.Paskutinis turas i pabaiga,lieka kelios nebaigtos partijos,viena is kuriu ir mano su Kupciunu.Pergales atveju Aleksas ivykdo kms.Padetis lentoje man zinoma,todel nesileidzhiu i jokius gundymus :)).Mano partija susidomeje stebi trys vienodai tasku surinke lyderiai.Mano lygiuju atveju pirmas tampa Kestas Vitkauskas,pralaimejimo Arunas Norvaisas.Nerasdamas kaip testi zaidima del pergales Kupciunas duoda kirsti,vienu atveju tai paprastas pasikeitimas,kitu as lieku su saske ,bet su skyleta padetimi.Nuo tos itampos pradeda vaidentis kombinacija ir per daug nepagalvojes pasirenku pirma varianta.Pasikeitimu Aleksas igyja dideli pranasuma ir laimi.K.Vitkauskas netampa cempionu ir po truputi atitolsta nuo saskiu,Kupciunas tampa kms,o A.Norvaishui tai tampa tramplynu i visas sekancias jo pergales. As pasidalinu paskutine vieta su Dainiumi Monsciu. Bet ta situacija,kai as tapau vietu paskirstytoju mane paveike ir as pradejau rimchiau dirbt prie lentos.Prasidejo ceitnotai,kuriais lig siol sergu :).Ir jau sunku prisimint kada esu buves paskutiniu :).
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4035
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: V Šiaulių miesto žaidynių šaškių varžybos gegužės 16 d.

Postby super_mario_33 » Wed 2010 May 19, 10:22

Geras cia :shock:
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests