Zalgiriada 2010

Moderator: aleksej

Zalgiriada 2010

Postby zhygis » Sun 2010 Jan 24, 18:56

Komandiniam turnyre miestu tarpe vietos pasiskirste taip:
1. vilnius (Puociauskas, Zutautas, Sidlauskiene)
2. siauliai (Dinius, ir dar tu kuriu pavardziu nepamenu:D)
3. kaunas (as, Paulavicius ir Jakstoniene)

Rajonu tarpe tarpe nugalejo trakai, antri berods buvo anyksciai treti - elektrenai

Asmenines varzybas laimejo V. Puociauskas
2. A. Kupciunas
3. Z. Sokolovas

veliau idesiu biski partiju, fotkiu ir komentaru apie turnyra:)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Re: Zalgiriada 2010

Postby aleksej » Sun 2010 Jan 24, 19:02

Zodziu, visi nuostatai pazeidziami, jei gali zaisti Puociauskas ir Zutautas, kuriu reitingai virsija 2200? :shock: Ar jie kaip veteranai skaitosi ir tada galima?
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1651
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Zalgiriada 2010

Postby zhygis » Sun 2010 Jan 24, 19:25

50+ gali zaist 2200 ir didesnis reitingas:)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Re: Zalgiriada 2010

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Jan 24, 19:31

aleksej wrote:Zodziu, visi nuostatai pazeidziami, jei gali zaisti Puociauskas ir Zutautas, kuriu reitingai virsija 2200? :shock: Ar jie kaip veteranai skaitosi ir tada galima?

Veteranai gali :)Gal tik ne visi zinojo :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Zalgiriada 2010

Postby senelis » Sun 2010 Jan 24, 19:35

Dziaugiuosi uz siaulieciu 2 vieta
Sveikinu kirus prizininkus. Kazkas forume buvo uzsinimes kad vetreranai gali dalyvauti be apribojimu
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: Zalgiriada 2010

Postby aleksej » Sun 2010 Jan 24, 19:45

Aciu, tada viskas aisku. Nors man tas leidimas abejotinas (as cia ne apie Vaida ir Virgi kalbu, o apskritai). Nu koks 50-metis saskese veteranas :shock:. Gali zaisti ir dar fora jauniems duoti. Ka sio turnyro rezultatai ir dar karta patvirtino. Jei jau apribojama, tai apribojama.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1651
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Zalgiriada 2010

Postby zhygis » Sun 2010 Jan 24, 20:18

atvaziave i turnyra ir pamate vilniaus komandos sudeti, jau iskart supratom kad galesim realiai kovot tik del 2 vietos...
pirmam rate kaiptik ir gavom vilniu,
as greitai pralosiau Vaidui, Olegas neatsilaike prie Virgi, taigi kauno komandos garbe liko apgint nuo sauso nulio liko apgint Jakstonienei.....
J.Jakstoniene - R. Sidlauskiene
Image
juodi suzaide fg7? ir pasiule lygias, su kuo balti ir sutiko.
o bereikalo:
ef4 ga1 hg5 ab4 (nieko kito nelieka, y ah8 seka: ab4 - fh2 - - x) - ir prasivedus saske c5 i damas, bei islaukus reikiama tempa balti laimi.
kitam ture gavom zaist su Siauliais, Jakstoniene ir Paulavicius baige lygiom (nors abu ir turejo didelius pranasumus)
man teko zaist su Dinium, ir iskovot komandai svarbu taska 4;2
tada zaidem su Mariampole, ir laaabai susimovem....
kazkaip nusprendziau atsisest prie 2 lentos, ir gavau Klima, suzaidem lygini debiuta ir as uzsimaniau paastrint padeti..... ir pralosiau.....taciau pamates kad Jakstoniene islose, o pas Olega stovi komba Labuciui, nusiraminau..... ir be reikalo.. Olegas kombos nepamate ir partija bei maca baigem lygiom...
paskutiniam ture zaidem su paneveziu,siauliai - su vilnium
vilniui reikejo bent lygiu kad jie uzsitikrintu pirma vieta - todel jie su siauliais net nezaide....kas ir leme kad siauliai surinke daugiau "mazuju tasku" uzeme antra vieta......
aisku po turnyro iskart buvau as siektiek piktas (na toks sportinis pyktis, kuris po mazdaug 30min baigesi) kad Vilnius nezaide su siauliais ir kaunui, nors ir laimejusiam tarpusavio susitikima, teko 3 vieta,
bet jei buciau vilniaus vietoi manau pasielgciau taippat....

galbut ateity geriausia butu kad komandos surinkusios vienodai tasku lostu papildoma maca tarpusavy...


Asmenines:
turnyra pradejau tragiskai - jau pirmam ture gavau pralosta padeti, ir prasileidau kombe (nes nebuvo kur detis)
aisku Jankunas lose greitai, ir stengese valgyt mano saskes viena po kitos...ir per kazkoki fuksa man pavyko pralinksminti auditorija bei istempti lygias:) dar Vaidas uzsimine kad jei kasnors pradzioj turnyro dalina dovanas (na Jankunas lygiasias) tai turnyras pasiseks... ir jis neklydo:)
antram ture aplosiau Bacianska:
Image
hg5 - ed4 - - cb4 - cb6 - - x
tada suzaidziau lygiom su Sidlauskiene ir Lazauninku, ir apie prizines vietas net svajot nesvajojau.......
bet atejo ir mano laikas rinkt taskus.....
kazkokiam kosiake apskaiciavau Pasakinska,teorijos atradimai nepadejo Blazeviciui, sugalvojas grazia auka (deja nevykusia) pralaimejo man partija,
Tada suzaidziau lygiom su Puociausku, bei priespaskutiniam ture gavau Kupciuna, dauguma zaideju sedinciu aukstai jau neberizikavo ir greit baige lygiom, pasiule man lygias ir Kupciunas, buvau biski naglas ir nesutikau - aplosiau:) (pamasciau kad ner skirtumo pralost ir but 10 ar lygiom ir vistiek but zemai del mazo kofo)
po sitos partijos mano kofas uzaugo, ir jau man uzteko lygiuju paskutiniam ture kad greiciausiai buciau trejetuke.......
man paskutiniam ture teko Sugajevas, Puociauskui - Lazauninkas, Kupciunui - Pasakinskas,
gerai ivertines supratau kad Puociauskas ir Kupciunas turi daugiau sansu iveikt savo varzovus nei as, ir sutikau su Anatolijaus siulomom lygiom (dar Zutautas ir Blazevicius teoriskai galejo patekt i trejetuka, bet paskutiniam ture partija baige lygiom)
taigi vargais negalais likau trecias:)
Namo vaziavom su kauno zveju komanda, kurie visi buvo siektiek "apsile" (na siektiek manau irgi reiktu zodi imt i kabutes)
vairuot pasiule man (na as kadangi negeriantis....) seip netaip ismokau vairuot ta transporteri, isvaziavom is elektrenu, ir maniau uz valandos busiu namie ir skaniai sau valgysiu...
o pasirodo nuotykiai tik prasidejo.....
mums bevaziuojant man pasake kad reikes uzvezt viena veikeja i sodus.... na as sutikau....
tai blaskemes kokia valanda laiko tais misko keliais, ir niekaip negalejom rast kur vezt ta zmogu (kokius penkis kart man teko apsisukinet, as netgi keiktis ismokau:D) kai as jau norejau juos visus siust toli toli, ir vaziuot i kauna o ne i sodus, mano kompanija pagaliau paskambino tiem sodam, ir issiaiskino kur tiksliai reikejo vaziuot:)
taigi po 1-2h papildomu klaidziojimu pasiekem kauna:) (na ten apie tai kai jie vos nesusimuse, ir as visa kelia juos tildziau kad man netrukdytu vairuot jau nebepasakosiu:D ir apie tai kaip is Lazauninko islosiau 2litus zaisdamas kirstuka:D)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Re: Zalgiriada 2010

Postby zhygis » Sun 2010 Jan 24, 20:20

aleksej wrote:Aciu, tada viskas aisku. Nors man tas leidimas abejotinas (as cia ne apie Vaida ir Virgi kalbu, o apskritai). Nu koks 50-metis saskese veteranas :shock:. Gali zaisti ir dar fora jauniems duoti. Ka sio turnyro rezultatai ir dar karta patvirtino. Jei jau apribojama, tai apribojama.


as manau vienintelis ribojimas turi but 2200+
o visos kitos isimtys bei apribojimai nereikalingi:)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Re: Zalgiriada 2010

Postby aleksej » Sun 2010 Jan 24, 20:23

zhygis wrote:
aleksej wrote:Aciu, tada viskas aisku. Nors man tas leidimas abejotinas (as cia ne apie Vaida ir Virgi kalbu, o apskritai). Nu koks 50-metis saskese veteranas :shock:. Gali zaisti ir dar fora jauniems duoti. Ka sio turnyro rezultatai ir dar karta patvirtino. Jei jau apribojama, tai apribojama.

as manau vienintelis ribojimas turi but 2200+
o visos kitos isimtys bei apribojimai nereikalingi:)

Butent :!:
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1651
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Zalgiriada 2010

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Jan 24, 20:26

zhygis wrote:vilniui reikejo bent lygiu kad jie uzsitikrintu pirma vieta - todel jie su siauliais net nezaide....kas ir leme kad siauliai surinke daugiau "mazuju tasku" uzeme antra vieta......

Bailiai vilnieciai :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Zalgiriada 2010

Postby senelis » Sun 2010 Jan 24, 20:27

Visada smagu paskaityti Zygirdo nuyotykius...
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: Zalgiriada 2010

Postby aleksej » Sun 2010 Jan 24, 20:34

klausk-atsakysiu wrote:
zhygis wrote:vilniui reikejo bent lygiu kad jie uzsitikrintu pirma vieta - todel jie su siauliais net nezaide....kas ir leme kad siauliai surinke daugiau "mazuju tasku" uzeme antra vieta......

Bailiai vilnieciai :)

Jauciasi Vaido ranka. Jam niekada nereikia persvaros 2 taskais, jei uztenka 1 :). Yra matematikoj toks terminas - butina ir pakankama :P.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1651
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: Zalgiriada 2010

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2010 Jan 24, 20:43

Na bet atvazhiuot su tokia komanda ir dalyvaut vietu paskirstyme :? O jei butu ne Kaunas nukentejes,o antra Vilniaus komanda? Tada nebutu jokiu lygiuju :) Reik ivest kaip ir kitur reikalaujama ejimu skaiciu,tada gal baigsis tie fokusai :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: Zalgiriada 2010

Postby zhygis » Sun 2010 Jan 24, 21:40

biski su fotkem iskilo techniniu nesklandumu:)

jei kas norit parasykit privacia zinute ar y zemiau nurodyta emaila,- galesiu atsiust:)
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Re: Zalgiriada 2010

Postby Vajus » Mon 2010 Jan 25, 18:00

Trumpai apie varžybas RIEŠUTO puslapy:
http://www.riesutas.org/rivile_lt/defau ... m_post2761

P.S.
(Skyrely "Nuotraukos" įdėtos kelios Ž.Sokolovo darytos nuotraukos. Dėkoju jam už tai, kad atsiuntė .)
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Next

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests