2010 m. Lietuvos studentų čempionatas

Moderator: aleksej

2010 m. Lietuvos studentų čempionatas

Postby gintazas » Fri 2010 Jan 22, 18:58

Laba diena.

Nauji metai, naujas studentu sezonas ir vel tie patys reikalai. Siemet bus tretieji metai is eiles, kai po ilgos pertraukos vel turime Lietuvos studentu cempionata. Liko ne tiek daug laiko, todel noriu padelioti turima situacija, praeities patirti ir padaryti taip, kad siemet cempionatas butu pavykes. Is karto ispeju, kad prie visu prisitaikyti bus sunku ir atsiprasau tu, kuriu mintys, pasiulymai nebus igyvendinti. Taigi:

1. "64" ir "100"

Pernai cempionatas ivyko abejomis saskemis tik skirtingu laiku, siemet planuojama viena diena zaisti vienom, kitom kitom saskem. Man cia klausimas, ar tikrai mums reikia daryti cempionata abejom saskem, nes i "100" susirinko 6 dalyviai (jei neklystu). Pernai buvo siulymas irgi zaisti dvi dienas ish eiles, bet dalyviai skeptiskai ziurejo i tai, todel nukelem. Siemet manau reikia ta dalyka ishdiskutuoti su potencialiais dalyviais pries varzybas. Klausimai:

a. suzaidziam per viena savaitgali ar turime dvi dienas (sestadienius) skirtingu laiku.
b. Ar paliekam tureti "100" cempionata? mano pasiulymas, TAIP, nes pagrindine priezastis, kad vyksta Europos jaunimo iki 25 cempionatas.

2. Kas turi teise dalyvaut?

Cia didziulis klausimas, nes atgaivinus si cempionata ash nustaciau dalyviu amziu iki 23m - priezastis - tai kartu atranka i PC ir EC, todel, kad nebutu painiavos manau reikia palikti tai. Is kitos puses, neaisku kaip su "100" cempionatu, nes pernai jame galejo dalyvauti zaidejai iki 26 metu (siemet iki 25 imtinai), jei liktu tas pats, tai manau galima Lietuvoje taip pat daryti toki amziaus limita. Del "64" - Siulau palikti limita iki 23m. - gresme, ryskus dalyviu sumazejimas. Klausimas - Kokius amziaus limitus nustatyti?

3. Pravedimas

Kol uzdedam tokius limitus ir, mano nuomone, sis cempionatas yra vis dar atgimimo stadijoj, dalyviu skaicius nera didelis (10-16) siulau palikti galioti pernai metu laiko kontrole - 15-20 min partijai. Tai butu galima keisti, jei per savaitgali noretume suzaisti tik viena turnyra (64 arba 100)

4. Viesinimas

Mano nuomone nera didelio poreikio eikvoti savo laika pritraukiant, kaip ash vadinu, neprofesionaliu zaideju. 1. Tikimybe pritraukti daug - maza. 2. Pasunketu pravedimo reikalai. Todel lieku prie nuomones, kad pritrauksim visus zaidejus, kurie seniau zaide rimciau per pazintis, trenerius ir pan.

5. Pavadinimas

Papildoma mintis, kad atsizvelgiant i amziaus limitus, reiketu pakeisti pavadinima i "jaunimo iki.... cempionata". Studento statusas suspaudzia i remus ir pvz siemet del abieju priezasciu, amziaus (jei paliksim senus remus) ir studento statuso, prarandam zaidejus.

Labai prasau isreiksti mintis ne tik potencialiu dalyviu, bet ir federacijos zmoniu, siaip protingu lankytoju. :)
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby Nistelrooyus » Sat 2010 Jan 23, 2:22

Na pagaliau paaiskejo kazkas ir apie studentu varzybas :) jau maniau siemet isvis nieko nebevyks... Dar vieno klausimo gintazai nepalietei - o kodel siemet varzybos vel butent Vilniuj..? Pernai jau zaidem Vilniuj, gal griztam i Kauna siemet? :)

Na o mano atsakymai tokie :

1 a. Zaidziam per viena savaitgali (sestadieni -64, sekmadieni -100). Jei butu skirtingom datom 64 ir 100 manau gautusi didesne painiava, nes reiktu du kartus vazinet (neaisku ar visi sulose vienam turnyre dar galetu/noretu po kazkiek laiko vaziuot i kita). Be to vienos paros nakvyne manau finansiskai panasiai atsieitu kaip 2 kart moket uz keliones islaidas...
b. Zinoma paliekam (tik kaip jau siuliau, kad abi varzybos ivyktu kartu per 1 savaitgali)

2. 100 siulau daryt toki amziaus limita, koks taikomas ir EC, PC. O del 64 (jei nevyksta studentu EC ir PC) tada isvis jokio limito netaikyt ir visi kas turi studento pazymejima turetu teise zaist sitam cempionate :)

3 Man asmeniskai tinka ir tas tavo nurodytas laikas (15-20 min)

4 Na kas netingi tegul tik agituoja visus norincius, tik kad laikrodziu ir saskiu uztektu :)

5 Del sito tai nepritariu. Manau studentu varzybos ir turi likt studentu... O tu jaunimo cempionatu belekiek yra, jei jau labai reikia tai galima kurt papildoma kazkoki U-23 U-25 ar koki tik norit...


P.S. Dar vienas pliusas (cia kaip ir pasiulymas :D) daryt cempionata ne po 1 diena skirtingom datom, o per viena savaitgali tas, kad po pirmos varzybu dienos visi gali rinktis i kazkurio studento "baraka" ir ten prie studentu mylimo gerimo alaus aptart pirmos dienos rezultatus ir pasiruost antros dienos varzybom :D
Nistelrooyus
 
Posts: 84
Joined: Wed 2009 Jan 07, 1:33
Location: Mažeikiai

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby Baskep » Sat 2010 Jan 23, 10:39

aš tai tik už tai,kad 64 ir 100 būtų vieną savaitgalį,bet tai nereiškia,kad pvz 5dienį 64,6dienį 100.galima daryt,kaip nistelrojus sako.aš už tai netgi labiau būčiau nei už paprastą kasdieninį žaidimą,tik kažkodėl giliai širdy jaučiu,jog tai bus atmesta :) man jau atsibodo žiūrėt ir ginčytis kodėl vilniuj ar ne kaune daro šį čempionatą. nežinau,kaip yra su kaunu,nes kiek turbūt manau,jei be Packevičiaus,tai kitur nelabai būtų vietos kaune žaist.taip,kad jei ten vilniuj yra pilnos galimybės,kodėl tada ne.aišku,atitinkamai tada ir iš vilniaus daugiausia studentų turi būti :) partijos laikas manau,nėra labai svarbus kaip kurkas svarbesnis idėjos turėjimas jau prieš varžybas.asmeniškai man nepatinka,kai atvažiuoji pvz į varžybas ir tik tada pradeda aiškėt klausimai po kiek laiko,ar šnd lošiam ir 64 ir 100 ar išvis nelošiam.norėtųsi,jog jau atvažiavus į varžybas būtų aišku,kas bus ir kaip.nebent dėl laiko galima daryt nuo dalyvių skaičiaus ir pan.nes paskui būna taip,jog važiuoji,nes turėtų būt čempionatas 2 dienų,o jei 2 dienų,tai pakanakamai rimta,atvažiuoji,o paaiškėja,jog vienos dienos.ir tada galvoji,kad nereikėjo važiuot ir t.t. :) dėl amžiaus,tai 100 manau turi būt ,kad galėtų žaist eč ir pč. o dabar dėl 64. ar pvz žaidėjas užėmęs čia pirmą vietą gali važiuot rugsėjį į eupatoriją? ar tai nelabai bendro ką turinčios varžybos ? jei taip,tai ten iki 23 metų,tada ir čia turi būt iki 23metų. kitas niuansas.ar bus klasika ar skraidančios?
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby gintazas » Sat 2010 Jan 23, 12:19

Aciu uz pirmas mintis, idejas, pastebejimus.

- Del vietos, Edgaras gerai pastebejo, kad kol Packevicius buvo aktyvus, tai buvo galima mastyti apie Kauna, dabar, manau, salygos geriausios Vilniuj, be to ir dalyviu daugiau ish Vilniaus.
- Del pavadinimo, as pats tvirtos nuomones neturiu, nes kaip sakiau, kad uzdedant statusa "studentu cemp." prarandame zaidejus, pvz., Kulakauskaite.
- Del praejusiu metu nesusipratimu del dienu skaiciaus ir laiko kontroles, tai siemet to nebus (tikiuos), nes buvo nesusikalbejimas ir as neplanavau "100".
- Del amziaus, tai taip, nugaletojas iskovoja teise dalyvauti PC ir EC tik reikalas, kad kaip kitoje temoje A.D. rase - pinigu nebus, todel i tai nebutina orientuotis, o be to visada galima vaziuoti uz savo, lietuviai tikrai laukiami :)
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby super_mario_33 » Sat 2010 Jan 23, 14:09

Nistelrooyus gerai kalba
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby gintazas » Sun 2010 Jan 24, 17:31

Potencialus dalyviai:

Jasiulevicius Arn.
Dainauskas S.
Varpucinskas
Navikauskas
Janavicius
Buzinskaite
Truikis
Semiotas
Zirgulis M.
Sidla M.
Auzacalitaite
Japertaite
Steckevicius
Sebeika

Misevicius Arturas (pernai zaide)
Rubeikaite Raminta (pernai zaide)

neatitinkantys pilnai kriteriju:

Petraitis (per senas, jei darom iki 23)
Navickaite (per sena, jei darom iki 23)
Kulakauskaite (nestudijuoja)
Zirgulis T. (per senas, jei darom iki 23)

Jei kazka pamirsau, arba turim nauju zmoniu, atitinkanciu kriterijus, parasykit
Last edited by gintazas on Sun 2010 Jan 24, 18:24, edited 1 time in total.
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby Baskep » Sun 2010 Jan 24, 18:21

už mariaus dalyvavimą galima įtariu garantuot :) Žilvino neradau sąraše.Sebeika galėtų būti dar.bet dėl to labai labai abejoju.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby gintazas » Sun 2010 Jan 24, 18:25

Baskep wrote:už mariaus dalyvavimą galima įtariu garantuot :) Žilvino neradau sąraše.Sebeika galėtų būti dar.bet dėl to labai labai abejoju.


Atnaujinau. Del Sebeikos, neturiu jokiu jo kontaktu.
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby Baskep » Sun 2010 Jan 24, 18:40

pakalbėsiu aš su juo.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby arunas05 » Sun 2010 Jan 24, 18:49

kada vyks šios varžybos?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby aleksej » Sun 2010 Jan 24, 18:56

Arunai, yra toks tinklalapis - http://www.saske.lt :lol:, ten galima pamatyti Lietuvos saskiu kalendoriu.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1651
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby jankis » Mon 2010 Jan 25, 14:26

1. a. Aš už tai, kad sužaistume per vieną savaitgalį.
b. 100 čempionatas manau būtinas. Pagrindinis argumentas turbūt, kad tuo pačiu daryti atranką į U-25 čempionatą.

2. Dėl dalyvių aš manau, kad jei tai yra Lietuvos studentų čempionatas, tai jame gali dalyvauti visi studentai. Ir jie yra apdovanojami diplomais ir medaliais. Tačiau kadangi darytume ir tuo pačiu atranką į 100 U-25 čempionatą, galbūt galėtų dalyvaut ir ne studentai kurie patenka į šias ribas, tačiau jie nepretenduotų į studentų čempionato apdovanojimus, o dalyvautų tik atrankoje į pasaulinius čempionatus. Nes manau visgi Lietuvai turi atstovauti stipriausi šaškininkai, nebūtinai studentai.

3. Dėl laiko limito sutinku. Be to, dar jį galima bus ir koreguoti priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.

4. Aš pvz. asmeniškai galėčiau pritraukt ir neprofesionalių žaidėjų, bet jeigu nieks daugiau nekvies, tai manau jiems "patrankų mėsa" nebus malonu būti. Pamenu Bužinskis taip siūlė daryt atskirai profesionalų ir mėgėjų čempionatus, galima ir apie tai pagalvoti.

5. Pavadinimas manau galėtų likt studentų.
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby warnius » Mon 2010 Jan 25, 14:46

va as ir taip manau :) kaip Mantas. Ir netgi buciau labai pries pavadinimo pakeitima.
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby buldozzer » Mon 2010 Jan 25, 16:55

gintazas wrote: Navickaite (per sena, jei darom iki 23)


Matyt būsi pirmasis pasaulyje Rūtą sena pavadinęs :D
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 655
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: 2010 m. Lietuvos studentu cempionatas

Postby gintazas » Tue 2010 Jan 26, 19:09

Man kaip ir viskas jau aiskiau, beliko tik amziaus cenza nustatyti. Siulau, kad "100" dedam iki 25 (imtinai) - priezastis - EC. O del "64" net nzn...

a. laikomes tarptautiniu varzybu, kaip atrankos, remu, t.y. iki 23 (imtinai)
b. Suvienodinam su "100", t.y. iki 25 (imtinai), neatsvelgdami i tarptautines varzybas, nes finansines paramos tikimybe maza. Be to, net ir pernai tos varzybos nebuvo finansuotos LSF.

Laukiu argumentuotu nuomoniu.
Maybe tomorrow will be better
gintazas
 
Posts: 360
Joined: Sat 2007 Nov 17, 0:08
Location: Šiauliai

Next

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests