2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Moderator: aleksej

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby trashmaster » Thu 2010 Feb 18, 16:43

ricka-plun wrote:
trashmaster wrote:Del totalizatoriaus, tai gal visi spejam rasydami visus taskus, t.y. 4:0, 3:1, 2:2, bus siek tiek idomiau :)
ricka-plun, Norkus irode jog tikrai nera autsaideris, pirmoj partijoj lengvai ir paprastai iveike Igari, o antra partija laimejo net ir turedamas kiek prastesne pozicija :)

Visgi klydai,Norkus ir liko autsaideris. :)

Visi klysta, nieko baisaus, gal kitais metais atsirevansuos :D
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby Zipaz » Thu 2010 Feb 18, 17:04

ricka-plun wrote:
trashmaster wrote:Del totalizatoriaus, tai gal visi spejam rasydami visus taskus, t.y. 4:0, 3:1, 2:2, bus siek tiek idomiau :)
ricka-plun, Norkus irode jog tikrai nera autsaideris, pirmoj partijoj lengvai ir paprastai iveike Igari, o antra partija laimejo net ir turedamas kiek prastesne pozicija :)

Visgi klydai,Norkus ir liko autsaideris. :)


Likau autsaideriu, tačiau pažiurėsim kas bus kitais metais :)
Zipaz
 
Posts: 82
Joined: Sat 2009 Dec 12, 17:55

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2010 Feb 18, 19:09

Sportinis pyktis? :)) Na dar prie to ir kantrybe reiktu patobulint :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby ricka-plun » Thu 2010 Feb 18, 23:19

Zipaz wrote:
ricka-plun wrote:
trashmaster wrote:Del totalizatoriaus, tai gal visi spejam rasydami visus taskus, t.y. 4:0, 3:1, 2:2, bus siek tiek idomiau :)
ricka-plun, Norkus irode jog tikrai nera autsaideris, pirmoj partijoj lengvai ir paprastai iveike Igari, o antra partija laimejo net ir turedamas kiek prastesne pozicija :)

Visgi klydai,Norkus ir liko autsaideris. :)


Likau autsaideriu, tačiau pažiurėsim kas bus kitais metais :)

Nieko nebus :) Jei bus tas pirmas ketvertas ir kitais metais,tai ir vel jie tik tarpusavyje kovos :)
ricka-plun
 
Posts: 1078
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby ricka-plun » Thu 2010 Feb 18, 23:30

aleksej wrote:Įdomiausia, kad aš tą auką mačiau... Ir visą laiką skaičiavau visokias aukas, (buvo dar ir kitos idėjos prieš 1-2 ėjimus). Bet po fg5 f:h4, gf4 bc5, d:b6 a:c5 aš gi lieku su šaške. Paskaičiuoti dar 1 (!) ėjimą cb2x nesugebėjau... Nervai.

Aš nežaidžiau ant lygiųjų šiame mače. Aš tiesiog žaidžiau, ėjau ant žaidimo. Tai yra mano kredo. Aš ir kituose mačuose net ir laimėjus pirmą partiją, nesausinau žaidimo ir neretai laimėdavau ir antrą. Nesakau, kad tai iš kažkokio maksimalizmo, tiesiog gaila prarasti šansą sužaisti partiją, išbandyti idėjas. Taip, šį kartą turėdamas viską savo rankose, aš nesugebėjau tuo pasinauduoti. Turnyras buvo tikrai "mano". Gaila, labai gaila. Bet gyvenimas tęsiasi.

Sveikinimai čempionui!

Gal ir keista mano cia nuomone bus,bet toks ispudis,kad noras pasitycioti is Andriaus buvo...Matyti tipo ta auka ir...Logika?Tipo nervai?Juokinga,jei tai matai...Kazkaip tokia tendensija gaunasi gyvenime,kad perlenk lazdos niekam nera valia...Garbetrosku ne tik,kad dauguma zmoniu nemegsta,bet taip jau gaunasi,kad ir pati sekme,ir pats gyvenimas to nemegsta....
ricka-plun
 
Posts: 1078
Joined: Wed 2008 Jan 23, 20:06

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby aleksej » Thu 2010 Feb 18, 23:50

Nieko nesupratau.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby bliamba » Fri 2010 Feb 19, 0:11

As supratau taip:kai tokia partijos svarba ir itampa,tai Aleksejus is toliau skaiciuodamas varianta mate auka,bet del itampos neskaiciavo iki galo ir nemate,kad po to bus cb2 ,o tada viskas..
na daznai gi buna,kad kas paskaiciuoja vienu ejimu toliau-ir laimi..
bliamba
 
Posts: 273
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:48

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby aleksej » Fri 2010 Feb 19, 7:40

2 žaidėjai įgyvendindavo savo planus, vienas statėse centre, kitas apsupinėjo pozicijoje su gambitiniais konturais. Bet kulminaciniu momentu vienas dėl įtampos nedaskaičiavo (metė skaičiavimą) 1 ėjimo. Čia ne pasiteisinimas at tyčiojimas iš priešinininko. Čia paaiškinimas. Taigi Algimantas manę ir visą situaciją suprato absoliučiai teisingai :).
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby bliamba » Fri 2010 Feb 19, 22:16

Forumas tokia vieta,kad visi nori kazkoki kriminala sukurti :)
bliamba
 
Posts: 273
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:48

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Thu 2010 Feb 25, 17:56

Uzejau i Riesuto tinklapi ir truputis minciu. Skraidanciu ner saskiu,yra taip vadinamos siuolaikines,kur burtu keliu istraukiama padetis kuria zaidzhiam.Lenteles atsirado kazkur 1983-1984 metais ir pastoviai tobulinamos.Ir kai lentelese atsirado saskiu perkelimai,priesininkai tu lenteliu sugalvojo ta skraidanciuju pavadinima.Tai ne vienintelis pavadinimas ju :)).Yra kur kas kandesniu :). Pirmas turnyras lietuvoj su burtu lentelem ( siuolaikinem saskem ) vyko ne Moletuose,o gal kokiam Panevezy ,Siauliuose ar dar kur.Tiksliai nepamenu,atrodo ,kad as ten nezaidzhiau.Bet tai buvo apie 1985 metus ir kokius 5 metus ( jei ne 10 ) tikrai viskas vyko Lietuvoj,kol kazkas nusprende,kad pakaks vargt,reik pailset ir zaist sena zaidima kuo paprasciau.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby shysha » Wed 2010 Mar 10, 21:25

Jau yra tęsinys apie 2010m LR 64 šaškių finalą- riešute.
shysha
 
Posts: 145
Joined: Tue 2007 Nov 20, 9:06

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby senelis » Wed 2010 Mar 10, 22:23

labai buvo smagu paskaityti vaido samprotavimus cempionato motyvais. Jau buvau uzsilaukes.Pasigendu tokiu loginiu ir argumentuotu komentatoriu. Kai daugelis pastoviai kliedi visokias nesamones, tai man buvo tikra atgaiva.
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sat 2010 Mar 13, 2:01

citata is riesuto tinklapio. Tiesa, atotrūkis taškais tarp minėto dvejetuko ir kito dvejetuko iš favoritų ketverto (Smaidrio ir Norvaišo) buvo nedidelis . Koks dar atotrukis,Vaidai? Vienintelis,kas buvo atitrukes pustaskiu,tai buvo Aleksejus.I pabaiga Aleksejus ejo pustaskiu priekyje ,nei mes trys.Veliau Arunas paliko dar pustaski ir jam norint kabintis prizines ar pirmos vietos buvo reikalinga pergale pries Alekseju.Ir jis tikrai perzaide savo varzova,gavo padeti,kurioje lyg siol neaisku ar buvo lygiosios pas Alekseju ar ne.Arunas pasirinko viena is planu,kuris irgi atrode labai geras,taciau Aleksejus apsigyne.Gal but cia ir buvo tas nuvarginimas,kad su sekanciu varzovu Andriumi ir praleido ta lemtinga auka.Ir neziurint i 4 vieta ,Arunas pademonstravo manau patikimiausia zaidima ( neskaitant keletos zioplu klaidu ) tiek pradzhiose,tiek ir realizuojant persvaras.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby Vajus » Sat 2010 Mar 13, 2:35

Tu turi savo nuomonę , o aš savo...
Ir labai dažnai ,vertinant žaidimą, jinai nesutampa su Tavo...Bet tai čia jokia bėda (nei Tau nei man..) :D

O kad Domčev gavo mažiausiai "dovanų" (nepelnytų taškų) iš Jūsų visos ketveriukės, tai aš tuo įsitikinęs...

Kažkaip neįtikinamai skamba tie tvirtinimai apie Arūno "super" lošimą šiame čempionate , kai , gaunant "dovanų" (nepelnytų taškų) bene daugiausia iš visų pretendentų , vis tiek "sugebama" likt už prizininkų... Tokiu atveju tie likę trys prizininkai -vos ne dievai... :D :D

P.S.
Tarp kitko ,pats gi ir komentavai čempionato metu, kad Arūnui "sekasi juodai "..(siūlau savo rašinius pasiskaityt...)
Vajus
 
Posts: 394
Joined: Mon 2007 Nov 26, 15:10

Re: 2010 m. vyrų paprastųjų šaškių čempionatas

Postby klausk-atsakysiu » Sat 2010 Mar 13, 9:40

Taip,buvo diena,kai Arunui tadien sekesi juodai :).Buvo ir man viena diena,kai man juodai pasiseke.Kam nesiseka,tas nieko nelaimi.Kas liecia nuomones nesutapimu tarp musu,tai tu teisus,tas ne tik saskes liecia :). Kas del dovanu,tai sutinku,kad Domcevas ju maziausia gavo is uzemusiu 5-12 vietas.Bet kai reikejo zaist tarp ketveriukes,jo zaidimas neatrode jau toks galingas.Cia gal itakos turejo ir tai,kad jam negalima buvo pralost ir kad du varzovai bandys laimet ta pacia diena.Bet jei jis pats sake,kad jam buvo svarbu zaidimas,ne tik rezultatas,tai vadinasi abi puses ejo i zaidima,o gaudavosi taip,kaip gavosi.O del Aruno zaidimo,tai kai as visas partijas perziurejau,man jo zaidimas ,kad ir buvo klaidu ten,bet pasirode tvirciausias.Aleksejus siaip gal butu buves vietoj jo,jei ne paskutines dvi partijos.Bet chia vel tik mano nuomone.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

PreviousNext

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests