2010m. kalendorius

Moderator: aleksej

2010m. kalendorius

Postby buldozzer » Fri 2009 Nov 27, 16:45

Puslapyke patalpintas 2010m. kalendoriaus projektas. Skaitykit, gilinkitės, kritikuokit :D
User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: 2010m. kalendorius

Postby arunas05 » Fri 2009 Nov 27, 18:17

o kur tas puslapyke yra?
arunas05
 
Posts: 2420
Joined: Thu 2007 Nov 22, 20:55
Location: šiauliai

Re: 2010m. kalendorius

Postby buldozzer » Fri 2009 Nov 27, 18:50

User avatar
buldozzer
Administratorius
 
Posts: 654
Joined: Fri 2007 Nov 16, 10:43

Re: 2010m. kalendorius

Postby Algimantas » Fri 2009 Nov 27, 20:12

1. 2009-11 -05, atsiliepdamas į p.R.Šidlauskienės prašymą, aš jai išsiunčiau tokį dokumentą:
Labas, Roma,
Dekoju, kad neuzmirsti saskiu kompozitoriu.
LSKMS 2010 metu varzybu kalendoriaus projekta siunciu "prisegime".
LSKMS komandiniame Lietuvos cempionate - 64 Backonyse nedalyvaus (as irgi neatvyksiu).
Su nuosirdziais linkejimais,
Algimantas

Lietuvos šaškių kompozicijos mėgėjų sąjungos (LŠKMS)
2010 metų varžybų kalendoriaus projektas
1. IX. 18 – 19. LR šaškių kompozicijų sprendimo čempionatas. Suaugę. 100, 64. Vilnius. 20 dalyvių. Atsakingas R.Mackevičius, 861439022.
2. IV – XII. LR šaškių kompozicijų sudarymo čempionatas. Suaugę. 100. Vietose. 15 dalyvių. Atsakingas A.Kačiuška, 868799537.
3. IV – XII. Tarptautinis šaškių kompozicijų sudarymo konkursas „Lietuva – 2010“. Suaugę. 100. Vietose. 60 dalyvių (iš Lietuvos - 10). Atsakingas A.Kačiuška, 868799537.
LŠKMS prezidentas A.Kačiuška
2009 – 11 - 05

2. Dabar patalpintame LŠF 2010 metų kalendoriaus projekte aš matau...pasityčiojimą iš manęs ir LŠKMS (man gėda nuo kolegų iš LŠKSM). Iš mano siūlytų 3 priemonių įtraukta tik viena: neįtraukta II priemonė (LR šaškių kompozicijų sudarymo čemionatas), vietoje konkurso "Lietuva - 2010" įtrauktas...konkursas "Eksperimentas - 2009". Tiesa, ir įtrauktoje priemonėje "padaryta korekcija", vietoje 20 parašyta 15, vietoje 100,64 (būtent taip - pirmą dieną 100, antrą dieną - 64) parašyta 64, 100 - bet čia jau smulkmenos, viršininkai turi parodyti, kad jie protingesni...

3. Darau išvadą: pasiūliau per daug priemonių (3), LŠF kalendoriaus sudarytojams pernelyg sudėtinga :D ...
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1449
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: 2010m. kalendorius

Postby Aleksas » Fri 2009 Nov 27, 21:16

Algimantai nesinervok, Aleksejus matit per skubėjima klaidu pridarė, čia tik proektas, taigi viskas pataisoma, svarbiausia laiku informok Roma.
Aleksas
 
Posts: 485
Joined: Fri 2008 Feb 01, 1:09
Location: Jonava

Re: 2010m. kalendorius

Postby Nistelrooyus » Fri 2009 Nov 27, 22:16

Del studentu cempionato. Pernai jau zaidem Vilniuj. Galbut siemet galima Kaune zaist? Studentu ir Kaune netruksta...
Nistelrooyus
 
Posts: 84
Joined: Wed 2009 Jan 07, 1:33
Location: Mažeikiai

Re: 2010m. kalendorius

Postby Algimantas » Fri 2009 Nov 27, 22:25

Labai nesinervuoju, gal kiek specialiai užaštrinau :D .
Vis dėlto, kai iš 3 priemoniu įtraukiama 1 (ir tai su korekcijomis), kažkaip baimė pradeda imti :D :roll: :oops:. Jeigu visi būsime tokie neatidūs ir darysime tokias klaidas, tai ir mūsų darbovietėms ir tai mūsų Lietuvėlei "šakutės" (matote prie kokių "globalių" išvadų priėjau...) :mrgreen:.
Algimantas
 
Posts: 1449
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: 2010m. kalendorius

Postby aleksej » Sat 2009 Nov 28, 0:01

Jeigu tokie "karščiavimai" dėl kalendoriaus projekto bus, mes toli nenuvažiuosime. Mes ir taip labai demokratiškai dirbame, parodykite kokia dar federacija taip iš anksto ir viešai kalendoriaus projektą skelbtų. Reikia ramiai atkreipti dėmesį į tai kas pastebėta, be jokių "valdžia turi parodyti, kad ji protingesnė". Valdžia iš vis nenori turėti "tokios valdžios". Prašom, mano vieta visada laisva. Aišku, kad klaidos per neapsižiūrėjimą, nes pagrindinis dėmesis buvo kaip visas akivaizdines varžybas įdėti. Gerai, kad pastebėta, bus pataisytas kompozicijos kampelis.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: 2010m. kalendorius

Postby Baskep » Sat 2009 Nov 28, 0:27

mano akim studentam labai labai labai mažai varžybų.turiu omeny,skirtų būtent studentams.jaunimas auga ir su metais vis daugiau perspektyvaus jaunimo patampa studentais.galima būtų tai kaip nors išnaudot.reikia pamąstyt manau apie tai.aišku tai ne nuo manęs priklauso,aš neatsakingas ten.+jo,vilnius jau pabodo.galima būtų padaryt kokiam kitam mieste,nes jau 2 metai iš eilės tam pačiam mieste buvo.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: 2010m. kalendorius

Postby warnius » Sat 2009 Nov 28, 1:14

as uz Vilniu :D Kaune nezaisciau tikriausiai
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Re: 2010m. kalendorius

Postby Algimantas » Sat 2009 Nov 28, 1:29

Atsakau Aleksej:
1. Ačiū už pastabas ir patarimus, turėsiu omenyje. Jeigu parašiau PERNELYG aštriai, atsiprašau.
2. Į demokratijos sąvoką įeina ir teisė kritikuoti.
3. Blogai, kad pagrindinis dėmesys tik akivaizdinėms varžyboms. Toks pat dėmesys turėtų būti ir neakivaizdiniams šaškių kompozicijų SUDARYMO čempionatams, nes, atleiskit, kompozicijas SUDARINĖTI akivaizdiniuose Lietuvos čempionatuose mes nepradėsim. Galima pabandyti kaip eksperimentą/pramogą (teminį sudarymo konkursėlį per valandą)- esame pabandę Lietuvoje kasmetinių savo suvažiavimų metu (niekam nepatiko), taip pramogauja ir olandai savo kasmetinių REJUNI metu (butent - pramogauja).
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1449
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Re: 2010m. kalendorius

Postby jankis » Sat 2009 Nov 28, 4:12

warnius wrote:as uz Vilniu :D Kaune nezaisciau tikriausiai


Aš taip pat :D Ir, ko gero, dauguma dalyvių manau būtų iš Vilniaus.. O ir šiaip labai norėtųsi pagaliau sudalyvaut šaškių turnyre :D
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Re: 2010m. kalendorius

Postby Baskep » Sat 2009 Nov 28, 10:10

man tai keistas požiūris yra,kai pvz jei padarytume tas pačias varžybas Vilniuje,atvažiuotų žaidėjai delta ir gama,bet jei tas pačias varžybas padarytume Kaune,tie žaidėjai neatvažiuotų.kodėl? ne dėl to,jog negali,o dėl to,jog Vilnius labiau patinka. jei prieisim iki tokio išsikvailėjimo,tai nežinia kas čia gali būti.manau,jei jau labai nori varžybose sudalyvauti,tai nepatingėsi ir šiknos pajudint ~100km pirmyn + tiek pat atgal.p.s. įtariu,kad labai tingėsiu vykti į varžybas,kurios bus ne Kaune.tiesiog net ir 33km man yra per toli :twisted:
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: 2010m. kalendorius

Postby Baskep » Sat 2009 Nov 28, 10:13

Algimantas wrote:Atsakau Aleksej:
1. Ačiū už pastabas ir patarimus, turėsiu omenyje. Jeigu parašiau PERNELYG aštriai, atsiprašau.
2. Į demokratijos sąvoką įeina ir teisė kritikuoti.
3. Blogai, kad pagrindinis dėmesys tik akivaizdinėms varžyboms. Toks pat dėmesys turėtų būti ir neakivaizdiniams šaškių kompozicijų SUDARYMO čempionatams, nes, atleiskit, kompozicijas SUDARINĖTI akivaizdiniuose Lietuvos čempionatuose mes nepradėsim. Galima pabandyti kaip eksperimentą/pramogą (teminį sudarymo konkursėlį per valandą)- esame pabandę Lietuvoje kasmetinių savo suvažiavimų metu (niekam nepatiko), taip pramogauja ir olandai savo kasmetinių REJUNI metu (butent - pramogauja).
Algimantas Kačiuška




būtų įdomu bent pažiūrėt ir įsigilint į sudarymo čempionatą.turbūt tai kur kas sunkiau nei sprendimo ir visai kitokio tipo varžybos,bet vis tiek norėtųsi išbandyt.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: 2010m. kalendorius

Postby warnius » Sat 2009 Nov 28, 13:27

Baskep wrote:man tai keistas požiūris yra,kai pvz jei padarytume tas pačias varžybas Vilniuje,atvažiuotų žaidėjai delta ir gama,bet jei tas pačias varžybas padarytume Kaune,tie žaidėjai neatvažiuotų.kodėl? ne dėl to,jog negali,o dėl to,jog Vilnius labiau patinka. jei prieisim iki tokio išsikvailėjimo,tai nežinia kas čia gali būti.manau,jei jau labai nori varžybose sudalyvauti,tai nepatingėsi ir šiknos pajudint ~100km pirmyn + tiek pat atgal.p.s. įtariu,kad labai tingėsiu vykti į varžybas,kurios bus ne Kaune.tiesiog net ir 33km man yra per toli :twisted:

Na man uz poros stoteliu Vilniuj buna... :D nezinau ar busiu pavarges ta savaitgali, jei tureciau jegu atvaryciau ir i Kauna (neturiu as nieko pries varzybas Kaune, kai gyvenau vien Kaisiadoryse, tai visad stengdavaus nepraleist). O dabar kazkaip rimciau i moksla pradejau ziuret, norisi savaitgali pailset.
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Next

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests