Antrosios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

Moderator: aleksej

Antrosios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

Postby Baskep » Sat 2009 Sep 12, 19:56

šiandien viename iš nedaugelio mūsų šalies kurorte (Birštone) buvo suorganizuotos antrosios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės.finalinis etapas.dalyviai varžėsi įvairiose srityse šaškėse,šachmatuose,futbole,krepšinyje,stalo tenise,žolės tinklinyje(!) ir kt. kas be ko įdomiausia man buvo šaškių sritis. jei gerai pamenu dalyvavo 10 komandų savo apskričių nugalėtojų.Neatvyko tik Telšiai.Pirmą vietą užėmė Anykščiai su Veršuliu,Veršulyte ir Dailyde (naujas veidas man) priešakyje.Jie iš visų partijų (9 berods) nepralaimėjonė vieno mačo.Nors tai ir tam tikras kontrastas turint omeny gana banguojantį pradžioje jų žaidimą.Bet kad ir kaip bebūtų,mano akimis jie pelnytai nugalėjo.antrą vietą užėmė Alytus su Baranausku ir Telšinsku bei moterimi,kurios pavardės nepamenu.na o trečia vieta gavo pasidžiaugt Kėdainiečiai,kurie prieš varžybas galvojo kaip tik nelikt paskutiniems.komandos dalyviai Mickevičius,Piliukaitis ir žinoma Jazdauskaitė.įdomu tai,jog Piliukaitis ant pečių turi 83 berods metus ir 42 (!) metus blaivus.įdomu buvo su juo pakalbėti,nes papasakojo ir apie a.a. J.Kulikauską ir apie Vozbutą,Sinkevičių ir žinoma apie Šausą.nors žmogus jau ir metuose,bet teorijos paskaitų gavau netgi aš :lol: aišku grįžęs namo viską gražiai užsirašiau ir radęs laisvesnę akimirką bei noro panagrinėsiu. organizuotumas visų varžybų patiko.per pertrauką visiem norintiems davė valgyt sočios košės.galėjai valgyt kiek norėjai.kai kurias padėtis bei partijas jei turėsiu laiko išanalizuosiu ir įdėsiu į ŠI kitą numerį,o po kiek tai laiko čia turėtų būti ir visa detali lentelė.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: antrosios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

Postby aleksej » Sat 2009 Sep 12, 20:13

Ačiū už pasakojimą.

P.S. Dailydė - naujas senas veidas. Jis mano metų (1978), kažkada seniai-seniai buvo mano konkurentas Lietuvos jaunučių čempionatuose.
Plunksnos išbandymas - mano personalinis šaškių tinklalapis http://shashki.ucoz.ru/.
User avatar
aleksej
Moderatorius
 
Posts: 1649
Joined: Fri 2007 Nov 16, 12:46
Location: Vilnius

Re: antrosios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

Postby Baskep » Sat 2009 Sep 12, 20:58

nėra už ką.gi nesunku pasidalinti įspūdžiais. aišku,dabar žinosiu. matės iš žaidimo,kad supranta žaidimą,turi supratimą,tokius labiau teorinius variantus stumia kaip kuolą už juodus,atvirkštinį kuolą už baltus ir ne tik kad stumia,bet ir jaučia padėtį,tik kai buvau ankščiau niekad jo nematęs,tai įdomu buvo,nes žmogaus neturėjusio nieko bendro su tokiais žaidimais,greitai neišmokinsi žaidimo esmės,bet dabar jau patapo aišku.
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas

Re: antrosios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

Postby Airine_45 » Mon 2009 Sep 14, 9:21

Gerai, kad Zenonas neskaito šio puslapio, kitaip įsižeistų- jam tik 77 meteliai :) ...
Airine_45
 
Posts: 1
Joined: Mon 2009 Sep 14, 9:19

Re: antrosios Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės

Postby Baskep » Tue 2009 Sep 15, 17:29

Airine_45 wrote:Gerai, kad Zenonas neskaito šio puslapio, kitaip įsižeistų- jam tik 77 meteliai :) ...



dabar jau atsiminsiu tiksliai,jog 77 be visokių gal :)
Aš niekad nepaliksiu savo šalies,nes tik čia skurdo riba 1,5 karto didesnė už oficialų minimalų atlyginimą;tik čia 2 lietuviai tarpusavyje kalbasi rusiškai;tik čia alus pigesnis už duoną,tik čia,norint gauti stipendiją universitete,vidurkis turi būt 10,00
Baskep
 
Posts: 951
Joined: Thu 2008 Mar 06, 9:26
Location: nebekaunas


Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests