Kauno pilies gynėjui Vaidotui atminti- šaškių turnyras Kaune

Moderator: aleksej

Postby super_mario_33 » Sat 2009 May 23, 21:13

Lukui nebudingas pasirodymas :( ir puikus Zygimanto rezultatas sveikinimai butent jam :D
User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby zhygis » Sat 2009 May 23, 21:35

Ir as ten buvau saskes kilnojau ir mineralini geriau:)


Norejau pasveikinti Zygi ir Valda su medaliais:)
ir padekot visiem dalyviam kad nepatingejot atvykt ir sudalyvaut (o ypac is kitu miestu)

mane maloniai nustebino Zygis (na as cia apie Lipkeviciu, ne apie save aisku:D) kuris pralose tik man, ir laimejo pries daug stipriu varzovu (Luka, Sargeli, Jurkyna ir kt) butu kontrole laiko didesne tai su tiek tasku KM butu ivykdes tikrai:)

apie savo zaidima..
na nebuvo jis kazkuo ypatingas..
2 ar3 ture gavau nuli nuo slizeviciaus (kombe is litvinoviciaus gavau:D)
maniau mano sansam y 1 vieta jau viskas...
bet energingai suzaidziau kelias partijas poto ir vel sansu atsirado:)
pravedziau kombinacija Lukui, Laimejau kazkaip netycia pries sargeli
(jis pats nesuprato kaip saske prarado:D)
eilini kart sekme manes neaplenke, liudnoi padety laimejau pries Manta, bet semenkovui padaviau 1 nukirtau 2:D
Pagarba treneriams, reitingu skaiciuotojams, turnyru organizatoriams ir visiems kitiems populiarinantiems saskes:)

jei turite klausimu: email: saskes@list.ru
zhygis
 
Posts: 470
Joined: Thu 2008 Apr 17, 15:58
Location: Great Britain

Postby warnius » Sat 2009 May 23, 22:03

tave irgi reik pasveikint :) pagaliau aukso i namus atnesei :D congrats. Man biski nenusiseke, pora apmaudziu klaidu ir 4 :evil: :D
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby jankis » Sat 2009 May 23, 22:38

Na va, tai pasirodo tie du vilniečiai kurie atvažiuoja buvo aš ir Lukas :D Iš anksto čia žaist neplanavau, bet po sėkmingos mokslų savaitės nusprendžiau sužaist :)

Šiaip džiugu, kad Kaune vėl organizuojami turnyrai. Visada randama kokia proga - kaip pvz. šį kartą kunigaikščiui Vaidotui atminti :) Netgi kai mama klausė koks turnyras ir pasakiau, tai nepatikėjo :D Pats žaidžiau po gana ilgos pertraukos ir sekėsi pradžioje visai neblogai. Įpusėjus turnyrui buvau trejetuke, tačiau atrodo per paskutines šešias partijas pralošiau keturis kartus, iš jų du kart labai kvailai.

Pirmą kartą teko žaisti šiose patalpose. Visai jauki žaidimo salė. Ir džiugu, kad nereikėjo rūpintis maistu - Jurkyno mama vaišino sumuštiniais, kepta duona, blynais ir t.t. :D

Prizinis fondas vėl buvo įspūdingas, be to buvo ir kitų prizų. Pvz. nuolaida į atrakcionus :D Ką gi, lauksim dviejų dienų turnyro vasarą :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby warnius » Sat 2009 May 23, 22:53

ir dar turnyro skraidanciom saskem :roll: o uz maista ir gerimus didelis aciu :)
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby trashmaster » Sat 2009 May 23, 23:00

organizacine prasme turnyras geras, bet zaidybine tai @#%66 ... :D Treciam ture per daug uzrizikavau ir pralosiau pries jurkyna ir gavau galiam sakyt psichologini smugi, ir siaip kazkaip nesiseke galvot, del to labai vaikiskai pralosiau keleta partiju o daugelyje laimetu pridariau lygiu :D Gal prie to prisidejo ir tai kad jau senokai nemaciau rusisku saskiu lentos :D O siaip sveikinimai visiems prizininkams, zaide lb gerai, ypac Zygiui (Lipkeviciui :) ). Jiem vel atiteko tokie prizai kaip praeita turnhra kaune, o as su mantu gavau 1 lt nuolaidu kupona kauno Vytauto parko atrakcionams
trashmaster
 
Posts: 293
Joined: Fri 2008 Feb 01, 22:46
Location: Vilnius

Postby super_mario_33 » Sun 2009 May 24, 22:03

User avatar
super_mario_33
 
Posts: 390
Joined: Fri 2007 Nov 16, 16:33

Postby warnius » Sun 2009 May 24, 22:49

geri garso efektai! :D
warnius
 
Posts: 363
Joined: Mon 2008 Jan 14, 22:35
Location: Kaišiadorys

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2009 May 24, 22:57

aga,panasiai kaip rimtose varzybose,kur girdisi net kaip muse skrenda :) Be to Mantas tikras sadistas,vietoj to,kad sugaut damke vos tik ja pastachius ,jis paleidzhia ja ganytis,veliau pradeda atidavinet savo saskes :) Ir visa tai tik del to,kad mate priesininko laikrodzhio parodymus :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby jankis » Mon 2009 May 25, 0:12

klausk-atsakysiu wrote:aga,panasiai kaip rimtose varzybose,kur girdisi net kaip muse skrenda :) Be to Mantas tikras sadistas,vietoj to,kad sugaut damke vos tik ja pastachius ,jis paleidzhia ja ganytis,veliau pradeda atidavinet savo saskes :) Ir visa tai tik del to,kad mate priesininko laikrodzhio parodymus :)


Na pajuokaudamas galėčiau pasakyt, kad žaidimas 1 prieš 4, turint 7 s, o varžovui virš minutės yra mazochizmas :D

Tikrai triukšmas nemažas šiame video.. Bet kažkaip žaidžiant to nesijautė.

Šaškių aš neatidavinėjau, tik damkę :D O dėl to sugavimo, tai turbūt turit galvoj apie 0:30 sekundėje ėjimą cd2? :)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby klausk-atsakysiu » Mon 2009 May 25, 0:47

na ten kai tau saske atidave galejai is kart eit cd2. galejai ta ejima daryt dar tris kartus.veliau galejai is kart statyt damke ir uzpult,jam ner kur eit.Labai daug budu keliais ejimais laimet :)
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby jankis » Mon 2009 May 25, 0:58

klausk-atsakysiu wrote:na ten kai tau saske atidave galejai is kart eit cd2. galejai ta ejima daryt dar tris kartus.veliau galejai is kart statyt damke ir uzpult,jam ner kur eit.Labai daug budu keliais ejimais laimet :)


Nu jo, bet galima ir sadizmu užsiiminėt :) O laiką stebėti blice yra labai svarbu (ne tik tokiose situacijose :D)
User avatar
jankis
 
Posts: 2283
Joined: Fri 2007 Nov 16, 15:33
Location: Vilnius

Postby Kauno_zinios » Fri 2009 May 29, 15:32

Nuotraukos iš turnyro:
http://www.vineva.lt/lsf/forum/viewtopic.php?t=436


Nuotraukos per "YouTube" (su garsu):
http://www.youtube.com/watch?v=nd2QjR-9c0w
User avatar
Kauno_zinios
 
Posts: 4285
Joined: Fri 2007 Nov 16, 17:33
Location: Kaunas

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests

cron