VIII PLSŽ

Moderator: aleksej

Postby klausk-atsakysiu » Sun 2009 Jun 28, 16:38

arunas05 wrote:patikslinsiu bliambos anekdoto pabaigą : amerikietis atbėgo priešpaskutinis. Sigito startas man asociavosi su formulės 1 lenktynėmis , kad jis startuoja iš 2 pozicijos ir jam ... užgęsta variklis. Na dar tinka a.a.A.Paukščio sparnuotoji frazė : bokse geriau , negu šaškėse , nes ten neleidžia boksuotis sporto meistrui su 2 atskyriu , nes gali užmušti. O šaškėse gali netyčia nelaimėti...

kas liecia anekdota ir mus as nematau nieko bendro.O del Aruno palyginimo,tai dar pas mane galima pasakyt ,kad finishe pasibaige kuras :)Su tarybiniais laikrodzhiais gal spechiau,o elekrtoniniam laikrodyje dar reik pataikyt i ta mygtuka.Bet elektroniniuose laikrodzhiuose yra didelis ir pliusas,kad matai kada gali pasiulyt lygiasias :) pas mane buvo likusios 2 sekundes :) Pas zhygi lyg 6 :)). Tokia jau negailestinga buna kartais kontrole - 15 min iki pabaigos.
klausk-atsakysiu
 
Posts: 4032
Joined: Fri 2009 Jan 02, 10:54

Postby bliamba » Sun 2009 Jun 28, 17:30

Sigitai biski bendro yra su anekdotu-tiek tu,tiek sovietai tada,tiek amerikieciai nevertinat treciu gal net antru vietu,visi norit buti pirmi :)
bliamba
 
Posts: 273
Joined: Fri 2007 Nov 16, 13:48

Postby Algimantas » Sun 2009 Jun 28, 18:39

LŠKMS svetainėje (web - master ir redaktorius Gintaras Magelinskas) jau pateikta išsami VIII PLSŽ šaškių kompozicijų sprendimo akivaizdinių varžybų medžiaga:
užduotys, jų sprendimai, užduočių - kompozicijų autoriai, išsami rezultatų lentelė (iš jos matosi, kas kokias užduotis išsprendė - tokia lentelė, beje, iškart po varžybų buvo iškabinta ir varžybų vietoje), nuotraukos.
Ši informacija yra čia:
http://www.lskms.puslapiai.lt/PLSZ_index.htm
Algimantas Kačiuška
Algimantas
 
Posts: 1457
Joined: Thu 2007 Nov 22, 23:26

Postby senelis » Tue 2009 Jun 30, 7:11

teisinga yra ta kur paskutiniame rate yra rezultatas Laurutyte - Vasiliunas 0:1
senelis
 
Posts: 2585
Joined: Tue 2007 Dec 18, 22:46

Previous

Return to Šaškių naujienos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests